Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

De unde imi pot cumpara o paleta in București?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Nu va recomand nici una din cele doua palete. Mai bine va luati lemnul separat+2 fețe. Daca stati bine cu bugetul puteti sa comandati de la Buzău sau daca nu atunci va luati si second care oricum sunt mai bune decat paletele de care ziceti. Sunt multi care vand echipament, lemne si fețe asa ca va sugerez sa nu va grabiti si sa nu dati bani pe paletele alea.
    Blade: Butterfly Schlager Carbon
    FH:TENERGY 05
    BH:TENERGY 05

    Comentariu


    • #27
      Vrei un raspuns concret? LA NICI UNA!
      Exprima-ti dorinta de a achizitiona o paleta bunicica si sunt convins ca se va gasi un baiat pe aici care sa te ajute. Apropo, Mihai-Gabriel avea la un moment dat un Kreanga Aeros de vanzare. De ce nu l-ai sunat?
      Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
      FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
      BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

      Comentariu


      • #28
        1. Timo Boll Platin Plus - Fata Wakaba cu 1,8 mm burete, recomandata jucatorilor de club cu indemanare pentru competitii, foarte bun spin si viteza, bun control, maner concav. Spin : 100% / Viteza : 100% / Control : 60%.

        2. Werner Schlager Gold - Fata Wakaba cu 2 mm burete, 7 stele, recomandata jucator de club avansat, spin, viteza si control mediu, maner concav. Spin : 90% / Viteza : 80% / Control : 80%.

        Daca vrei iti zic eu diferenta dintre cele 2 palete: prima este recomandata fraierilor, si cea de-a doua fraerilor cu 500 de mii mai bogati. In realitate spin-ul si viteza sunt de vreo 30-40%. Nu exista nici un jucator in lume de club care sa foloseasca aceste palete.

        Comentariu


        • #29
          Sorry, nu mai am lemnul ala Kreanga Aeros. I l-am dat unuia care stia ce sa faca cu el...

          Comentariu


          • #30
            Cum pot sa comand online de pe site-ul Tenis Mall?

            Comentariu


            • #31

              Maaama, sunt mancat. Ma asteptam. Nu vroiam asta. Va stiam parerea generala. Stiam ca sunteti bazati si ca nu prea mai sunt secrete pentru voi.
              Ce sa mai zic... . Sa ma duc acum si sa iau una de la magazinul chinezesc ?
              Sa-i spun prietenului meu ca ma jeneaza o jena si ca nu pot sa-i onorez invitatia si astfel nu mai iau nimic ? Nu dau cu bugetul pe afara, dar sa-mi iau fețe, lemn, alte alea, e ca si cum mi-ati da pe mana o masina de Formula 1 si sa treabuiasca sa merg cu ea cat pot de tare stiut fiind faptul ca 99% nici macar nu am sa-i pot incalzi franele si cauciucurile. Pentru o duminica nu cred ca se preteaza asa ceva. Nici ala nu-i neam cu Timo Boll, stati linistiti. Mai ales ca o sa jucam cu o bere in mana . Asta cand da caldura desigur.
              Dar hai sa punem altfel problema.
              Va duceti la cineva, in alt oras, si intamplarea face sa ajungeti in fata unei mese de tenis. Esti invitat, accepti, si ti se ofera 2 palete. "Timo Boll Platin Plus" si "Werner Schlager Gold". Ei, pe care puneti mana ? Si asta fara sa le mai spunem acelor noi prieteni ca nici nu-si imagineaza ce avem noi acasa si daca stiam aduceam arsenalul si erau mancati. Cineva spunea ca paleta conteaza, dar mai mult antrenamentul, si...talentul. Sigur, si paleta ajuta. Dar asta ca sa se faca o departajare la nivel inalt, cred.
              :P A, credeti ca nu ma gandesc si la faza in care o sa vina unul si o sa-mi foloseasca "Hanoi"-ul (pe 7-VIII-2006 face 22 de ani ) si o sa ma faca tzandari cu ditamai "scula" (care o fi ea) ? Si , sa mor daca ii mai inteleg si eu pe astia de la "Butterfly" care, daca tot se vor a fi printre cei mai tari, sa se preteze la asa ragalii. Dar lasa ca si Mercedes-ul face A Class si cand te duci la o petrecere poti spune ca afara te asteapta un....Mercedes, nu ?

              Hai ca o iau prin balarii. Dragii mei, alegeti din cele 2 care e mai acceptabila si spuneti-mi. Va rog. Doar parerea voastra si poate si un argument. Din alta parte nu am cum sa cumpar. Tot cand mai ajung prin Metro sau Careffour. Nu, nu sunt din București. La vreo 275 Km de el.

              Nu ma puneti sa pun fețe sau alte alea ca nu e de mine. Ce vreti sa fac, mai sunt si de astia ca mine. Asadar, "nu trageti in pianist".

              Va multumesc si sa ma iertati ca pun intrebari stupide . Dar daca nu am pe nimeni sa intreb....
              Sanatate maxima va doresc.

              P.S.-> Pe site-ul Tenis Mall e un formular electronic pentru comenzi. Dar se poate si direct prin e-mail la adresa de contact. Atentie la codurile de produs. E bine sa fie puse si ele ca sa se stie exact ce vreti. Eu am fost multumit de dansii. Nu, inca nu am luat paleta .

              Comentariu


              • #32
                Postat în original de Gaby

                Maaama, sunt mancat. Ma asteptam. Nu vroiam asta. Va stiam parerea generala. Stiam ca sunteti bazati si ca nu prea mai sunt secrete pentru voi.
                Ce sa mai zic... . Sa ma duc acum si sa iau una de la magazinul chinezesc ?
                Sa-i spun prietenului meu ca ma jeneaza o jena si ca nu pot sa-i onorez invitatia si astfel nu mai iau nimic ? Nu dau cu bugetul pe afara, dar sa-mi iau fețe, lemn, alte alea, e ca si cum mi-ati da pe mana o masina de Formula 1 si sa treabuiasca sa merg cu ea cat pot de tare stiut fiind faptul ca 99% nici macar nu am sa-i pot incalzi franele si cauciucurile. Pentru o duminica nu cred ca se preteaza asa ceva. Nici ala nu-i neam cu Timo Boll, stati linistiti. Mai ales ca o sa jucam cu o bere in mana . Asta cand da caldura desigur.
                Dar hai sa punem altfel problema.
                Va duceti la cineva, in alt oras, si intamplarea face sa ajungeti in fata unei mese de tenis. Esti invitat, accepti, si ti se ofera 2 palete. "Timo Boll Platin Plus" si "Werner Schlager Gold". Ei, pe care puneti mana ? Si asta fara sa le mai spunem acelor noi prieteni ca nici nu-si imagineaza ce avem noi acasa si daca stiam aduceam arsenalul si erau mancati. Cineva spunea ca paleta conteaza, dar mai mult antrenamentul, si...talentul. Sigur, si paleta ajuta. Dar asta ca sa se faca o departajare la nivel inalt, cred.
                :P A, credeti ca nu ma gandesc si la faza in care o sa vina unul si o sa-mi foloseasca "Hanoi"-ul (pe 7-VIII-2006 face 22 de ani ) si o sa ma faca tzandari cu ditamai "scula" (care o fi ea) ? Si , sa mor daca ii mai inteleg si eu pe astia de la "Butterfly" care, daca tot se vor a fi printre cei mai tari, sa se preteze la asa ragalii. Dar lasa ca si Mercedes-ul face A Class si cand te duci la o petrecere poti spune ca afara te asteapta un....Mercedes, nu ?
                Hai ca o iau prin balarii. Dragii mei, alegeti din cele 2 care e mai acceptabila si spuneti-mi. Va rog. Doar parerea voastra si poate si un argument. Din alta parte nu am cum sa cumpar. Tot cand mai ajung prin Metro sau Careffour. Nu, nu sunt din București. La vreo 275 Km de el.

                Nu ma puneti sa pun fețe sau alte alea ca nu e de mine. Ce vreti sa fac, mai sunt si de astia ca mine. Asadar, "nu trageti in pianist".
                Va multumesc si sa ma iertati ca pun intrebari stupide . Dar daca nu am pe nimeni sa intreb....
                Sanatate maxima va doresc.
                P.S.-> Pe site-ul Tenis Mall e un formular electronic pentru comenzi. Dar se poate si direct prin e-mail la adresa de contact. Atentie la codurile de produs. E bine sa fie puse si ele ca sa se stie exact ce vreti. Eu am fost multumit de dansii. Nu, inca nu am luat paleta .
                NU stim sa iti recomandam care dintre paletele alese de tine sunt mai bune sau mai rele, pt ca ambele sunt la fel dupa parerea mea. Dar daca nu esti hotarat sa iti iei o paleta profi, joaca cu aia Hanoi pe care o ai deja, iti garantez ca e cel putin la fel de buna ca si cele pe care te pregatesti sa ti le cumperi.

                Comentariu


                • #33
                  Echipamente JOOLA NOI - ORIGINALE

                  Vand materiale noi de tenis de masă de la firma JOOLA din Germania la preturi cu pana la 25%-30% mai ieftin ca la www.joola.de.

                  Vand un lemn JOOLA Rosskopf Carbon OFF+, nou, nefolosit, pret: 1.500.000 lei, la www.joola.de are un pret de 2.400.000 lei.
                  B?lint Csaba

                  Comentariu


                  • #34
                    Postat în original de Andrei
                    Cum pot sa comand online de pe site-ul Tenis Mall?
                    pai de ce sa comanzi de acolo ca la buzau e mai ieftin si poti comanda telefonic si iti vine prin posta exact ca la tennis mall.

                    Comentariu


                    • #35
                      Postat în original de Gaby

                      Maaama, sunt mancat. Ma asteptam. Nu vroiam asta. Va stiam parerea generala. Stiam ca sunteti bazati si ca nu prea mai sunt secrete pentru voi.
                      Ce sa mai zic... . Sa ma duc acum si sa iau una de la magazinul chinezesc ?
                      Sa-i spun prietenului meu ca ma jeneaza o jena si ca nu pot sa-i onorez invitatia si astfel nu mai iau nimic ? Nu dau cu bugetul pe afara, dar sa-mi iau fețe, lemn, alte alea, e ca si cum mi-ati da pe mana o masina de Formula 1 si sa treabuiasca sa merg cu ea cat pot de tare stiut fiind faptul ca 99% nici macar nu am sa-i pot incalzi franele si cauciucurile. Pentru o duminica nu cred ca se preteaza asa ceva. Nici ala nu-i neam cu Timo Boll, stati linistiti. Mai ales ca o sa jucam cu o bere in mana . Asta cand da caldura desigur.
                      Dar hai sa punem altfel problema.
                      Va duceti la cineva, in alt oras, si intamplarea face sa ajungeti in fata unei mese de tenis. Esti invitat, accepti, si ti se ofera 2 palete. "Timo Boll Platin Plus" si "Werner Schlager Gold". Ei, pe care puneti mana ? Si asta fara sa le mai spunem acelor noi prieteni ca nici nu-si imagineaza ce avem noi acasa si daca stiam aduceam arsenalul si erau mancati. Cineva spunea ca paleta conteaza, dar mai mult antrenamentul, si...talentul. Sigur, si paleta ajuta. Dar asta ca sa se faca o departajare la nivel inalt, cred.
                      :P A, credeti ca nu ma gandesc si la faza in care o sa vina unul si o sa-mi foloseasca "Hanoi"-ul (pe 7-VIII-2006 face 22 de ani ) si o sa ma faca tzandari cu ditamai "scula" (care o fi ea) ? Si , sa mor daca ii mai inteleg si eu pe astia de la "Butterfly" care, daca tot se vor a fi printre cei mai tari, sa se preteze la asa ragalii. Dar lasa ca si Mercedes-ul face A Class si cand te duci la o petrecere poti spune ca afara te asteapta un....Mercedes, nu ?
                      Hai ca o iau prin balarii. Dragii mei, alegeti din cele 2 care e mai acceptabila si spuneti-mi. Va rog. Doar parerea voastra si poate si un argument. Din alta parte nu am cum sa cumpar. Tot cand mai ajung prin Metro sau Careffour. Nu, nu sunt din București. La vreo 275 Km de el.

                      Nu ma puneti sa pun fețe sau alte alea ca nu e de mine. Ce vreti sa fac, mai sunt si de astia ca mine. Asadar, "nu trageti in pianist".
                      Va multumesc si sa ma iertati ca pun intrebari stupide . Dar daca nu am pe nimeni sa intreb....
                      Sanatate maxima va doresc.
                      P.S.-> Pe site-ul Tenis Mall e un formular electronic pentru comenzi. Dar se poate si direct prin e-mail la adresa de contact. Atentie la codurile de produs. E bine sa fie puse si ele ca sa se stie exact ce vreti. Eu am fost multumit de dansii. Nu, inca nu am luat paleta .
                      Pastreaza-ti paleta...nu e nici odiferenta...daca nu iti iei ceva ca lumea nu mai cumpara nimic ca sunt bani aruncati. Daca totusi ( desi NU iti recomand ) vrei neaparat sa cumperi una dintre ele....alege cu incredere varianta cea mai ieftina....daca tot arunci banii macar sa nu arunci o suma mare.

                      Comentariu


                      • #36
                        Va multumesc baieti.
                        Vad eu ce fac in final. Am un cumnat in Anglia si poate de Pasti, cand vine, imi face un cadou . Dar cine stie ce naiba poate aduce. Tot eu trebuie sa aleg ceva de pe site-uri. Uuufff.
                        Cat despre Hanoi... .
                        Ce sa zic, arata bine, pentru firma lui, pentru etatea lui (ei) ,dar deja in vreo 2 locuri, pe margine, da sa se dezlipeasca una dintre fețe.
                        Nu sunt eu cu schimbatul de fețe dar vad ca se vor schimbate singure.
                        Acu', nu stiu ce fel de lemn are, dar sigur nu merita niste fețe de alea bune. Poate am sa i le inlocuiesc daca am sa gasesc ceva "la kilogram". Dar naiba stie ce-am sa fac ? Cu taiatul corect, cu adeziv... . Nu ! O arunc. Sau mai bine o las baiatului meu ca sa aive ce lovi de masa, de pamant, de cap, cand o sa invete sa joace.
                        Gata cu palavrageala de aiurea.

                        Stiti ce va mai rog ? Asa, ca o cultura generala, ca nu-mi place sa trec pe langa ceva nou fara sa aflu amanunte. Si cred ca mai sunt ca mine. Poate chiar incepatori care sunt muscati de microb si au dificultati in a afla detalii tehnice. Mai ales daca sunt de printr-un orasel micut unde dai cu grenada dupa o masa sau un partener de joc.
                        Daca este postata chestia asta pe undeva prin forum sa ma iertati daca nu am gasit. Poate e obscura din cauza unei denumiri mai complicate.
                        De ce vorbesc?
                        -Pai de ex. ce inseamna All+, Off-, si derivatele lor. La ce foloseste una si alta ?
                        -Ce se intampla daca ai un burete mai gros sau mai subtire ?
                        -Cum deosebim pe o paleta fața de atac si cea defensiva (daca sunt)?
                        -Care sunt prizele la paleta ?
                        -Criterii in alegerea unei palete.
                        -poze si filmulete de tehnica.
                        -Etc., etc., etc. (cunoasteti voi mai bine ce si cum)

                        De ce asa ceva ? Va spun ca sunt o garamada de copii de toate varstele care daca ar avea de unde sa se informeze ar pune mana mai repede pe o paleta. Uite asa creste "familia". Sunt chestii interesante pentru un incepator. Intorceti-va in timpul cand erati la inceput si ati pus prima data mana pe o paleta.
                        Dar asta doar daca aveti timp si daca doriti. Un "COLTUL INCEPATORULUI" ar fi bine venit, si ati scapa de stresanti de astia, ca mine. De fapt mai toate site-urile au ceva de genul asta. Stresantii de incepatori nu se vor mai imprastia prin tot forumul cu tot felul de intrebari stupide (pentru cunoscatori), iar binevoitorii ii pot ajuta.
                        E o ideie. Pe care o puteti pune in practica sau nu.
                        Va multumesc inca o data pentru rabdare.
                        Sa auzim de bine.
                        Peace.

                        Comentariu


                        • #37
                          In limba engleza:

                          -un ghid general (desi mai vechi)
                          http://www.usatt.org/organization/instructors_guide.pdf

                          -despre alegerea echipamentului (are si varianta pdf )
                          http://www.robbinstabletennis.com/table ... 0guide.htm

                          -alte aspecte interesante
                          http://www.masatenisi.org/english/

                          Sunt zeci de alte site-uri pe net ....

                          Succes !

                          Comentariu


                          • #38
                            Ehipamente noi JOOLA

                            Ehipamente JOOLA. Pentru detalii vizitati siteul www.joola.de
                            B?lint Csaba

                            Comentariu


                            • #39
                              Mai oameni buni, dati-i omului niste linii "directoare" ca este deja virusat, se vede dupa cat scrie.
                              Draga Gaby, in mare cam toti ti-au dat sfaturi bune. Stiu ca tu ai un target, ca ai vazut doua palete si ai vrea sa o ai pe una din ele. Eu o sa-ti dau niste repere, care sper sa te ajute:
                              O paleta are un rating dat de fabricant, dealeri sau jucatori, compus din 1-Speed (viteza), 2-Spin (efect de rotatie), 3-Control.
                              Alt rating se refera la stilul pe care crede fabricantul ca-l "acopera" acea paleta. DEF- defensiv/ ALL-, ALL, ALL+ - Allround defensiv, pur sau ofensiv adica joc combinativ si de aparare si de atac/ OFF- ,OFF, OFF+ adica diferite grade de joc mai mult sau mai putin agresiv. Nu-ti bate prea mult capul cu astea. Chiar daca ai un joc mai ofensiv, daca nu dai pe masa si tragi pe langa masa sau in fileu i-ti trebuie mai mult CONTROL. Asta-i cuvantul cheie.
                              Controlul este invers proportional cu viteza si efectul. Daca adversarul "trage" cu putere sau cu efect si nu poti returna pe masa, degeaba ai paleta OFF+. Paletele de gata au ratinguri destul de dubioase si costa deseori mai putin decat o fața asazis profi. Exista insa fețe cu niste caracteristici excelente care nu necesita relipire inainte de fiecare partida (relipirea fețelor se face cu scopul precis de a creste valoarea caracteristicilor ansamblului lemn-fețe, adica paleta). Daca ramai totusi fidel variantei "Paleta de gata", alege ceva cu un control mai mare, nu cel mai mare si roaga-te la Dumnezeu sa fie cat mai aproape de necesitatile tale de joc. Mai sunt multe de spus dar deocamdata, atat, sa nu te "bagam si mai tare in ceatza".
                              Lemn- Bty Viscaria
                              FH - TENERGY 05
                              BH - TENERGY 80

                              Comentariu


                              • #40
                                salut gaby!iti pot spune ca am cumparat de curind ,cam trei saptamini,un timo boll platin plus.am luat-o fara sa pun mina pe ea,si m-am acomodat greu cu ea.daca joci numai pe atac banuiesc ca te prinde mai bine,dar eu joc mai defensiv si cel putin in prima saptamina era dezastru.nu cred ca e chiar asa de rea cum ti-au prezentat-o baietii,dar iti poti lua ceva mult mai bun daca cauti pe forum.oricum am sa-i pastrez lemnul si imi fac comanda de fete la buzau.vrem sa ajungem la suceava simbata si daca esti pe acolo poti juca cu ea sa vezi ce si cum.nu stiu daca are spinul si viteza care e scrisa pe ea dar e rapida.victor
                                timo boll zl
                                tenergy fx

                                Comentariu


                                • #41
                                  Amu depinde de sistemu de referinta
                                  Cine nu a jucat cu lemn Schlager shi fete Bryce nu prea cred ca shtie ce inseamna o paleta rapida!!!
                                  Parerea mea!!!
                                  Primorac Carbon
                                  FH Dignics 09C
                                  BH JOOLA MAXX

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    din cite am vazut eu ,omul o vrea pt un joc la sfirsit de saptamina la o bere cu prietenii,dar repet nu ii recomand timo boll platin plus, pe celalta nu am pus mina.
                                    timo boll zl
                                    tenergy fx

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Si eu am avut aceasta paleta, Timo Boll Platin+ si pot sa spun ca nu ma servit credincios in conditiile date de o sala care nu permitea decat doi pasi in spatele mesei. La orice minge ridicata mai mult de doi centimetri deasupra fileului, partenerii mei de joc trag cu putere, iar eu ma lipeam cu spatele de perete in incercarea de a ma indeparta de masa si nefiind deajuns, mingea returnata ajungea invariabil dincolo de masa. I-am vandut-o unui prieten caruia i-am spus ca este rapida si ca nu are control bun, dar el a tinut mortis sa i-o dau. Acum joc cu el la IDM de la egal la egal si scoate toate "bombele" mele cu ea pt. ca are loc in spate. Asa ca paleta nu este chiar o "pocnitoare" daca incape pe mainile cui trebuie si in conditii de joc corespunzatoare.
                                      Aceasta nu inseamna draga Gaby ca te sfatuiesc sa o cumperi, ba din contra!
                                      Lemn- Bty Viscaria
                                      FH - TENERGY 05
                                      BH - TENERGY 80

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        asa ceva nu gasesti decat in Ungaria shi alta trb sa stii ca daca iti sa iei un lemn moale adik all+ i-aty shi niste fete foarte moi care sa arunce bn mingea si sa nu -ti schimbi paleta atunci cand vei incepe sa dai topspin sau sa joci foarte mult pe efecte.

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Postat în original de tycutz
                                          Amu depinde de sistemu de referinta
                                          Cine nu a jucat cu lemn Schlager shi fete Bryce nu prea cred ca shtie ce inseamna o paleta rapida!!!
                                          Parerea mea!!!
                                          Degeaba ai paleta rapida care mere exceptional daca nu stii sa joci cu ea shi te bat toti CINEVA A SPUS ODATA,,Cea mai buna paleta e aia care iti place tie cum iti vine pe mana" shi pot sa consider ca omul ala a fost destept.Spre exemplu eu am o paleta Timo Boll spirit cu Mark V GPS shi am dat cu alta paleta Primorac Carbon cu Bryce shi nu mi-a placut chiar daca acea paleta era mai noua shi mai buna decat a mea.

                                          P.S. Nu va aruncaty la fete noi ca dati banii degeaba shi tot nu jucati nimik. Pt. inceput luati-va fete jucate pe un lemn nou sau mai vechi( deobicei lemnele uscate sunt mai bune decat lemnele noi) shi o sa vedety.

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Postat în original de Mihai Pingpongistu
                                            asa ceva nu gasesti decat in Ungaria shi alta trb sa stii ca daca iti sa iei un lemn moale adik all+ i-aty shi niste fete foarte moi care sa arunce bn mingea si sa nu -ti schimbi paleta atunci cand vei incepe sa dai topspin sau sa joci foarte mult pe efecte.
                                            Profit de ocazie si fac si eu o intrebare:
                                            Vreau sa-mi iau un Butterfly Kong Linghui Special si nu o gasesc nici la Dandoy nici la Buzău. La Megaspin si la Buttefly.com o au dar astea sunt prea departe si nu stiu nici daca livreaza in RO. Vad ca vorbiti de Ungaria. Puteti sa-mi dati si mie un link, o informatie, ceva? TKS A LOT
                                            Lemn- Bty Viscaria
                                            FH - TENERGY 05
                                            BH - TENERGY 80

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              http://www.lhsport.hu

                                              Spor la descifrat hieroglife!
                                              Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
                                              FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
                                              BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Multumesc Aditzu, dar m-am chinuit degeaba ca nu au dacat Kong Linghui Euro. Am dat mail la Buzău, sa intreb daca pot aduce la comanda, dar vad ca adopta politica strutului. Nici nu mai stiu cat de multe surse am verificat si intrebat. Numai la Butterfly Online.com si la Megaspin in state au, dar astia nu livreaza in RO. Ma descurc eu pana la urma, dar raman cu un gust amar in legatura cu dealer(asii) astia est Europeni, lipsiti de potenta...financiara care aduc numai ce cred ei ca s-ar vinde in loc sa aduca intreaga gama, cum ar fi normal.
                                                Lemn- Bty Viscaria
                                                FH - TENERGY 05
                                                BH - TENERGY 80

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  visco incearca sa suni la buzau: 0238717304 sau 0744420311 liliana visteanu.la mail raspund mai greu.
                                                  daca ii suni cred ca in proportie de 90% iti aduc sigur.
                                                  Butterfly M. Maze Carbon
                                                  Butterfly Bryce- Fx

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Da, cred ca ai mare dreptate. Telefon nu am incercat iar treaba asta cu mail-ul este grea pt unii. Tks v much all.
                                                    Lemn- Bty Viscaria
                                                    FH - TENERGY 05
                                                    BH - TENERGY 80

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X