Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Memorialul Mihai Transmim", Slobozia - 14.10.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitări prahovenilor si in special lui Lukasz Klimas, care am inteles ca va retine "arestat" pentru încă un an trofeul amatur la Ploiești. Felicit de asemenea pe Iorgoiu, Plaiasu si Enache, dar nu in ultimul rand pe Vasile Moca, un redutabil jucător, pentru rezultatele excelente. As mai avea de felicitat si organizatorii pentru atmosfera si conditiile excelente si in special pe domnul Vlase.
    R45 / Andro Ligna CI Off / R47
    "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

    Comentariu


    • Da, am citit posturile. Numai vorbe de lauda. Le meritati domnilor, felicitari.

      Felicitari Jaouir Khaled - cu care am avut placerea sa joc 2 meciuri in acest concurs.
      Pentru ca raul sa triumfe, trebuie doar ca oamenii buni sa nu faca nimic.

      Comentariu


      • Postat în original de Jaouir Khaled Vezi post
        Salutare tuturor, un turneu minunat cu oameni frumosi si o atmosfera de vis, multumim , 🏆🏆🏆😍😍😍😍😍🙏🙏🙏
        Plagiator "mic" ce esti !
        Bravo Khaled, te pup si te felicit pentru performanta.

        Comentariu


        • Comentariu


          • ...oricum nu se pune a fost doar 4%

            Comentariu


            • Comentariu


              • Postat în original de Iulian Gherasim Vezi post
                Felicitari pentru organizare, totul a fost foarte bine pus la punct și cel mai mult am apreciat faptul ca existau mantinele în lateralul meselor și strigatul "Stop" a fost mult mai puțin folosit.
                P. S. Am uitat în vestiar un pantalon de trening gri și un tricou negru de la H&M. Dacă s-au găsit este Ok, dacă nu... asta este.
                Sunt convins ca la acest turneu au participat numai oameni onorabili, daca s-a gasit tricoul se intoarce cu siguranta acasa la adevaratul proprietar.
                Looking forward to hear great news !

                Comentariu


                • Am primit la masa organizatorilor o paletă cu fețe Tibhar, într-o husă neagră. Paleta a rămas la Sandu Enciu.
                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                  Comentariu


                  • paleta este lui Florin Solcan de la constanta

                    Comentariu


                    • Mulțumesc pentru numeroasa dumneavoastră participare și totodata pentru cuvintele frumoase adresate. Va aștept și altădată cu mare drag.

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X