Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Paleta (Lemn XIOM Ignito, FH: Vega Pro 2.1mm, BH: Vega Japan 2.1mm )

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand Paleta (Lemn XIOM Ignito, FH: Vega Pro 2.1mm, BH: Vega Japan 2.1mm )

    Paleta este in stare foarte buna de utilizare. Este paleta mea anterioara si am decis sa o vand pentru ca sta degeaba.

    Pret: 450 lei (tot ansamblul). Nu o vand pe "bucati".

    Relatii la telefon: 0726003606

    Rog si ofer seriozitate!
    Blade 1: Butterfly Mizutani SZLC, FH: Dignics 05, BH: Dignics 09C
    Blade 2: Butterfly Innerforce Layer ZLC, FH/BH: T05

  • #2
    Anunt valabil! Pret nou: 400 lei
    Blade 1: Butterfly Mizutani SZLC, FH: Dignics 05, BH: Dignics 09C
    Blade 2: Butterfly Innerforce Layer ZLC, FH/BH: T05

    Comentariu


    • #3
      Personal iti doresc succesuri la vanzare, dar poti sa pui 250 lei si n-o vei da. Vrei sa vinzi o paleta second, utilizata la pret de paleta noua. Naspa!

      Comentariu


      • #4
        Domnule, v-as ruga sa nu va mai bagati in anunturile de vanzare sa puneti pe toata lumea la punct. Ba sunt prea scumpe, ba sunt... chilipir, dar, de fapt, nu va intereseaza nimic. Daca doriti ceva sa cumparati, faceti-o, daca nu, treceti mai departe. Totodata luati acesti mesaj si ca un avertisment, iar in cazul in care veti continua, se vor lua alte masuri.

        Comentariu


        • #5
          Vreau doar sa te intreb daca am jignit pe cineva cu ceva. In alta ordine de idei, de ce-mi ingradesti accesul la libera parere. Nu am facut altceva decat sa-mi exprim parerea. Ce masuri amenintatoare poti sa iei in afara de a ma bana?. Chiar nu inteleg atitudinea ta gratuita de judecator subjectiv si rau. Nu te deranja sa iei alte masuri, ca n-o sa mai intru pe site.

          Trimis de pe al meu HTC One folosind Tapatalk

          Comentariu


          • #6
            Acum nu trebuie sa te superi si sa iei masuri drastice. Pana la urma tu te-ai luat de anuntul omului si de faptul ca " nici cu 250 lei nu o vinzi". Nu e treaba ta cu cat vinde omul - a pus poze cu produsul scos la vanzare a stabilit un pret - deci omul a fost corect.
            blade :TB ALC
            fh : joola rhyzm-P, 2.0
            bh : andro rasant grip, 2.0

            Comentariu


            • #7
              Ok, ne impacam acum. O zi placuta in continuare.

              Trimis de pe al meu HTC One folosind Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                Anunt valabil
                Blade 1: Butterfly Mizutani SZLC, FH: Dignics 05, BH: Dignics 09C
                Blade 2: Butterfly Innerforce Layer ZLC, FH/BH: T05

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X