Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand STIGA EMERALD---si DHS LONG 3-DHS HURRICAINE 3 national,blue sponge

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand STIGA EMERALD---si DHS LONG 3-DHS HURRICAINE 3 national,blue sponge

    DHS LONG3-vandut,,,,,,,,,,,,valabil STIGA EMERALD-89 gr.-legend,in stare f.buna,nelovit,vine la pachet cu 2 fete tenergy05-negru max+tenergy 05fx-rosu,uzura 5 ~10/100,pret-430 ron,sau schimb cu TBS,86-90 GR-de preferat ST,s-au TB ALC
    Ultima editare de iulian/eugen; 17.nov.2017, 08:55.

  • #2
    Poze cu H3 se poate?

    Comentariu


    • #3
      Sunt interest de H3 Neo dar as vrea Sa vad ceva poze!
      Lemne: DHS Hurricane Long W997
      FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
      BH: DHS GoldArc 8

      Comentariu


      • #4
        Poze


        - - - Actualizat - - -

        dimensiuni 151x158

        Comentariu


        • #5
          Un nr de tf daca se poate?

          - - - Actualizat - - -

          Tf. meu 0754923592 - dati un bip si pove.

          Comentariu


          • #6
            Pe prott. preturile sunt destul de piperate... cam mare dezamagirea pentru lemnul DHS Long 3 daca pentru 2 ore de proba scazi (mai mult de...) 200 euro din pret.
            Asta in situatia in care vinzi produsul asta: http://www.prott.vip/Product-Details...roductcode=506
            Buna afacere pentru cine cumpara.
            Ultima editare de gabikr; 18.oct.2017, 16:37.
            Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
            Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
            Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

            Comentariu


            • #7
              Acela este National Long3,eu am varianta comerciala,tu l-ai fi dat ?????? cu 370,0 roniii

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de iulian/eugen Vezi post
                Acela este National Long3,eu am varianta comerciala,tu l-ai fi dat ?????? cu 370,0 roniii
                ...evident ca NU....

                Am si eu unul ca al tau....de fapt ca aici: https://www.aliexpress.com/store/pro...3ecda348hYozjP ( seria de pe lateralul manerului incepe cu 506, nu cu HL 3, care este imprimat pe cealalta parte a manerului)...maner FL, excelent pentru topspin, simt deosebit...dimensiuni mari ale lamei (cred ca 162 x 152)... am avut ocazia si am dat si cu varianta europeana cu maner ST, dimensiuni lama standard 157 x 150...mai stabil, mai putin elastic, mai direct, mai bun pt capace de orice fel, participa suficient la spin, mai potrivit pt stilul meu, pentru ca ma "iarta" cand nu lovesc mingea perfect...cred ca voi modifica dimensiunile lamei la al meu pentru ca eu prefer manerul FL.... momentan il tin în asteptare.

                Una peste alta, DHS H-Long 3 e un lemn de top, merita si ultimul banut...
                Spor la vanzare!
                Ultima editare de gabikr; 18.oct.2017, 22:14.
                Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                Comentariu


                • #9

                  Comentariu


                  • #10
                    DHS Long3 -vandut,,,,,,,,,,,,a mai ramas Stiga Emerald echipat cu un tenergy05-negru si tenergy 05 fx-rosu-uzura ~10/%=420.0ron,poze o s-a pun mai tarziu

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X