tt-shop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 36

Subiect: CUPA MUNICIPIULUI PITESTI 12 Noiembrie 2017 Editia a III-a

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 18 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462

    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI 12 Noiembrie 2017 Editia a III-a

    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a III -a 12.XI.2017
    TURNEU COPII - DUMINICA 12 NOIEMBRIE 2017 - PITESTI

    Continuam GRAND PRIX-ul - Septembrie – Iunie 2018
    Punctele se acorda astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, si tot asa pana la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeste 2 pct.
    Dupa fiecare ediție primii doi de la Avansați si Începători promovează , iar ultimii doi de la Open si Avansați retrogradeaza la grupa superioara sau inferioară
    Cum aceste turnee se vor desfasura in fiecare luna, la sfarsitul lunii Iunie se va face clasamentul general, iar castigatorul va primi trofeul pe anul scolar 2017-2018.

    LOCALITATEA: Pitesti - jud. Arges
    DATA: 12 Noiembrie 2017
    ORA: 13.00 (Atentie la ora...)
    SALA : Sala de sport a Sc. Gimn. "Matei Basarab" (fosta Sc. nr. 19 ) cartier Gavana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5

    INDICATII ACCES:
    Din centrul orasului, cand se merge spre Bascov, imediat dupa statia MOL, inainte de Kaufland-ul din Gavana se face la stanga si se urca in cartier. A doua strada la dreapta se gaseste Sc. G?mn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urca in cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. G?mn. "Matei Basarab ;
    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponata . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 13.00 ....pana se termina turneul
    NR. Mese : 10
    Taxa : 10 lei

    SE VOR ORGANIZA 3 CATEGORII :
    Incepatori
    Avansati
    Open

    La toate categoriile au voie sa joace copiii nascuti intre anii 2011 - 1999
    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.
    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii
    Continuam si turneul de dublu
    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: PE FORUM ( Mini Amatur ), TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joaca
    Va asteptam cu drag!

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 18 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a III – a 21.XI.2017

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 10 pct
    Loc II – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    Loc III – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab”–F.C. Arges) - 6 pct
    Loc IV – Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    Loc V – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
    Loc VI – Mario Nuta – Alexandru Dobrin ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 1 pct
    Loc VII – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 1 pct

    Incepatori :

    Loc 1. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 10 pct
    Loc 2. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
    Loc 3 - Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
    Loc 4. Mircea Chirita – CSS Slatina – 7 pct
    5. Costin Alexandru – Pitesti – 6 pct
    6. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
    7. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 4 pct
    8. Nicoleta Trandafir – CSS Slatina – 3 pct
    9. Miruna Macesanu – CSS Slatina – 2 pct
    10. Gabriela Podina – FC Arges – 2 pct
    11. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    12. Ana Matache – CSS Slatina – 2 pct
    13 – 16
    Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Teodora Jumătate – CSS Slatina – 2 pct
    Erika Predut – CSS Slatina - 2 pct
    Bianca Calin – CSS Slatina - 2 pct

    Avansati :

    Loc 1 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 10 pct
    Loc 2 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 9 pct
    Loc 3. – Igor Postolache – CSS Slatina – 8 pct
    Loc 4. Antonio Varla - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 7 pct
    5. Ana Pepene – CSS Slatina – 6 pct
    6. Alecsia Florescu - – CSS Slatina – 5 pct
    7. Stefan Turcescu – FC Arges – 4 pct
    8. – Eduard Florea – CSS Craiova – 3 pct
    9 – 17
    Matteo Mondoaca – CSS Slatina – 2 pct
    Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 2 pct
    Alexandru Lungu – CSS Craiova – 2 pct
    Sonya Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Erik Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Mihai Diaconu – - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 2 pct
    Razvan Dondea – CSS Slatina – 2 pct
    Ignat Alexandru – CSS Slatina- 2 pct


    Open :

    Loc I. Patrick Anghel – CSS Craiova – 10 pct
    Loc 2 –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 9 pct
    Loc 3. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 8 pct
    Loc 4. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 7 pct
    5. Cristina Rizea – FC Arges – 6 pct
    6. Maria Vlad – Bucuresti – 5 pct
    7. Alin Bucuroiu – FC Arges – 4 pct
    8. Alexandru Ilie – CSS Craiova – 3 pct
    9 – 14
    Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
    George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
    Mihai Nedelcu – CSS Craiova – 2 pct
    Carmina Gaman – CSS Craiova – 2 pct



    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia I + II + III

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 26 pct
    Loc II – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 18 pct
    Loc II – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 18 pct
    Loc IV – Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 16 pct
    Loc V – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 10 pct
    Loc VI – Mario Nuta – Alexandru Dobrin ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 4 pct
    Loc VII – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 3 pct
    Loc VIII – Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct

    Incepatori :


    Loc 1. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 20 pct
    Loc 2. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 19 pct
    Loc 3 - Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 18 pct
    Loc 4. Costin Alexandru – Pitesti – 11 pct
    Loc 4. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 11 pct
    6 –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 10 pct
    7. Mircea Chirita – CSS Slatina – 7 pct
    7. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 7 pct
    9. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
    9. Antonio Varla - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 6 pct
    9. Gabriela Podina – FC Arges – 6 pct
    12 – Luca Mocanu - Filipesti de Targ (Prahova) – 5 pct
    13. Denisa Ciocan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 4 pct
    13. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 4 pct
    15. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    15. Nicoleta Trandafir – CSS Slatina – 3 pct
    17. Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    17. Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    17. Edi Dascalu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    17. Miruna Macesanu – CSS Slatina – 2 pct
    17. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    17. Ana Matache – CSS Slatina – 2 pct
    17.Teodora Jumătate – CSS Slatina – 2 pct
    17. Erika Predut – CSS Slatina - 2 pct
    17. Bianca Calin – CSS Slatina - 2 pct

    Avansati :

    Loc 1 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 23 pct
    Loc 2 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 22 pct
    Loc 3 - Stefan Turcescu – FC Arges – 21 pct
    Loc 4 – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 19 pct
    5. Antonio Varla - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 13 pct
    6 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 11 pct
    7 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
    7 – Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 8 pct
    7 – Igor Postolache – CSS Slatina – 8 pct
    10 – Serbanel Bianca - Pitesti – 7 pct
    10. Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
    12. Ana Pepene – CSS Slatina – 6 pct
    13. Alecsia Florescu - – CSS Slatina – 5 pct
    14. – Eduard Florea – CSS Craiova – 3 pct
    15. Matteo Mondoaca – CSS Slatina – 2 pct
    15. Alexandru Lungu – CSS Craiova – 2 pct
    15. Sonya Preda – CSS Craiova – 2 pct
    15. Erik Preda – CSS Craiova – 2 pct
    15. Mihai Diaconu – - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 2 pct
    15. Razvan Dondea – CSS Slatina – 2 pct
    15. Ignat Alexandru – CSS Slatina- 2 pct

    Open :

    Loc 1 –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 27 pct
    Loc 2. Cosmin Corbu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 26 pct
    Loc 3. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 19 pct
    Loc 4. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 17 pct
    5. Alin Bucuroiu – FC Arges – 15 pct
    6. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 14 pct
    7. Cristina Rizea – FC Arges – 13 pct
    7. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) 13 pct
    9. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 10 pct
    9. Patrick Anghel – CSS Craiova – 10 pct
    10. Bianca Potarniche – Buzau – 8 pct
    11. Maria Vlad – Bucuresti – 5 pct
    12. Alexandru Ilie – CSS Craiova – 3 pct
    13. Mihai Nedelcu – CSS Craiova – 2 pct
    13. Carmina Gaman – CSS Craiova – 2 pct
    Ultima modificare făcută de pribeagu; 18.12.2017 la 18:14.

  3. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 18 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia I + II

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
    Loc II – Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 12 pct
    Loc III – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 10 pct
    Loc IV – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    Loc IV – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    Loc VI – Mario Nuta – Alexandru Dobrin ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 3 pct
    Loc VII – Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct
    Loc VIII – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 2 pct

    Clasament :

    Incepatori :

    Loc 1 – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 17 pct
    Loc 1 - Stefan Turcescu – FC Arges – 17 pct
    Loc 3. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 11 pct
    Loc 4 - Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 10 pct
    Loc 4 –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 10 pct
    6 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 9 pct
    7. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 8 pct
    8. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
    8. Antonio Varla - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 6 pct
    10 – Luca Mocanu - Filipesti de Targ (Prahova) – 5 pct
    10. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
    10. Costin Alexandru – Pitesti – 5 pct
    13. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 4 pct
    13. Denisa Ciocan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 4 pct
    15. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    16. Gabriela Podina – FC Arges – 2 pct
    16. Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    18. Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 1 pct
    18. Edi Dascalu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 1 pct

    Avansati :
    Loc 1 – Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 12 pct
    Loc 2 - Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) 10 pct
    Loc 3 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
    Loc 3 – Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 8 pct
    5 – Serbanel Bianca - Pitesti – 7 pct
    5 - Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct

    Open :

    Loc 1. Cosmin Corbu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 18 pct
    Loc 2 –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 18 pct
    Loc 3. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 15 pct
    Loc 4 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 13 pct
    Loc 4 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 13 pct
    6. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 12 pct
    7. Alin Bucuroiu – FC Arges – 11 pct
    8. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    8. Bianca Potarniche – Buzau – 8 pct
    10. Cristina Rizea – FC Arges – 7 pct

  4. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 18 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Open :
    Pribeagu Sebastian
    Pruna George

  5. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 18 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Din Pitesti la Open :
    Corbu Cosmin
    Nicola Mihaescu

  6. #6
    boboc
    Data înscrierii
    07.06.2016
    Locație
    Ploiești
    Vârstă
    49
    Postări
    4
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 h 40 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    6
    Buna seara,

    Se inscrie Ghita Sofia- Ploiesti.

    Multumim!

  7. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 18 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    CSS Craiova :
    Florea Eduard(2007);
    Preda Erik (2009); Lungu Alexandru (200
    Preda Sonya (2007)

  8. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 18 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Din Pitesti :
    Dobrin Alrxandru
    Stefan Turcescu
    Mario Nuta

  9. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 18 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Din Pitești la Începători :
    Prună Stefan

  10. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 18 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Din Pitesti:
    Alexandru Georgescu
    Antonio Varla
    Gabriel Vlad
    Costin Alexandru
    Elena Georgescu

  11. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 18 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    La Începători :
    Gabriela Podina

  12. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 18 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Din Pitești :
    Delia Leanca
    Ana Maria Stancu
    Badea Alexandru
    Serbanel Bianca

  13. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 18 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Din Pitești :
    Raluca Dumitru
    Darius Dicu
    Alin Bucuroiu
    Alexia Dima
    Cristina Rizea

  14. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 18 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    La Începători :
    Petrescu Stefania
    Teodose Cristina
    Costache Ana
    Costin Alexandru

  15. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 18 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    De la CSS Slatina

    Incepatori :
    1. Dondea Razvan
    2. Chirita Mircea
    3. Ignat Alexandra
    4.Mecesanu Miruna
    5.Calin Bianca
    6.Predut Erika

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 20
    Ultimul post: 24.01.2018, 11:13
  2. CUPA MUNICIPIULUI PITESTI 21 Octombrie 2017 Editia a II-a
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 16
    Ultimul post: 24.01.2018, 11:08
  3. CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a IV -a 17.XII.2017
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 32
    Ultimul post: 24.01.2018, 10:46
  4. CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a IX – 28 Mai 2017
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 15
    Ultimul post: 28.05.2017, 23:24
  5. Răspunsuri: 27
    Ultimul post: 23.11.2015, 12:21

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •