Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Memorialul George Văduva", București 18 și 19.11.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • https://www.youtube.com/watch?v=CW52...52Tcq64Hs&t=41

    Comentariu


    • Felicitari colegilor de antrenament de la alexandria rosioara razvan si milos cristian iata 2 cupe la acelasi concurs bv sunteti puternici

      Comentariu


      • Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
        Felicitari colegilor de antrenament de la alexandria rosioara razvan si milos cristian iata 2 cupe la acelasi concurs bv sunteti puternici
        Fortza Teleormanul.

        Comentariu


        • Clasament Elite

          1. Dragan Valentin - Mioveni
          2. Istrate Andrei - București
          3 -- 4
          Trohonel Daniel - București
          Tudorache Viorel - București
          5 -- 8
          Megan Alexandra - București
          Banescu Dragos - Pitești
          Tigau Dan - București
          Cristache George - București
          9 -- 16
          Dinca Daniel - București
          Dinca Nicolae - București
          Radu Daniel - București
          Arabagiu Marius - București
          Macarenco Andrei - București
          Alexandrescu Marius - Voluntari
          Oprea Luca - București
          Constantin Teodor - București
          17 -- 2v gr.sup.
          Sinita Eugen - București
          18 -- 24 1v gr.sup.
          Panea Ovidiu - București
          Buzatu Vasile - Buftea
          Ropotan Iulian - București
          Dumitrescu Cornel - București
          Munteanu Octavian - Tecuci
          Grigore Alexandru - Campina
          Bradatan Lenuta - București
          25 -- 32 0v gr.sup.
          Cionoiu Cristian - București
          Dumitru Gheorghe - București
          Sultana Denis - Mioveni
          Ursu Teodor - București
          Badulescu Teodor - Ramnicu Valcea
          Vasile Gelu Iulian - București
          Buta Radu - București
          Luta Petre - București
          33 -- 35 2v gr.inf.
          Bocaniala Norocel - București
          Orac Teodor - Ramnicu Valcea
          Frasineanu Adrian - București
          36 -- 42 1v gr.inf.
          Boraciu Claudiu - Urziceni
          Marcu Nicolae - București
          Micuda Mihai - București
          Bratescu Adrian - Targoviște
          Garlea Maria - București
          Musat Catalin - Alexandria
          Preda Emilian - București
          43 -- 48 0v gr.inf.
          Dascalasu Viorel - București
          Ciuca Dan - Pitești
          Rada Florin - Pitești
          Dena Corneliu - Giurgiu
          Stan Catalin - Curtea de Argeș
          Voin Doru - București

          Nemotivat:
          Angelescu Mihai - București
          Ultima editare de Cornel 67; 19.nov.2017, 20:30.

          Comentariu


          • Fara politica va rog!

            Comentariu


            • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
              Fortza Teleormanul.
              Fara politica va rog!

              Comentariu


              • Felicitări participanților și câștigătorilor de azi!

                Mulțumiri lui Cornel și Cătălin, ce au organizat și dus la bun sf?rit acest frumos eveniment!
                Mulți nu realizează câte zile vă implicați, în organizare și dintre aceștia se mai ridică și închipuite neajunsuri sau deficiențe..
                Sunt convins că nu e cazul și acum.

                Să ne revedem cu drag!
                Doamne ajută!

                Comentariu


                • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                  Fortza Teleormanul.
                  Bravo si tie Cornele,multe felicitari pentru organizare, faci enorm pentru miscarea asta!!!!!

                  Comentariu


                  • Felicitari organizatorilor acestor turneu minunat intins pe 2 zile si felicitari participantilor.In special lui Razvan

                    Comentariu


                    • buna seara prieteni.cred ca de undeva de acolo de sus george vaduva zambeste si se bucura pentru memorialul din aceste doua zile.am sa ma refer direct la turneul elite la care am participat si open la care am tras cu ochiul :concurs tare cu jucatori foarte buni,juniori talentati,organizare buna fara timpi morti si cateva surprize.ma bucur ca i-am revazut si pe baietii lui george care erau niste copii la momentul plecari tatalui lor iar acum sunt barbati in toata firea.toate gandurile bune pentru toti si o seara frumoasa

                      Comentariu


                      • Felicitari Cornel si celor care au ajutat la organizare !
                        Un turneu fain !

                        Comentariu


                        • Buna seara, ma bucur ca am dus la bun sfarsit acest turneu, un turneu memorial care a comemorat un impatimit al acestui sport, George Vaduva. Au fost prezenti multi dintre cei care l-au cunoscut, cativa veniti special sa joace doar pentru a ii cinsti memoria si pentru a face donatii familiei Vaduva.
                          Din banii stransi din taxa de inscriere o donatie importanta a facut si Catalin, organizatorul evenimentului, si care merita felicitat pentru generozitate.
                          Consider ca Top Tenis Arena a fost la inaltime in aceste doua zile.
                          Multumesc participantilor.

                          Comentariu


                          • Multumim Dena Corneliu, pentru organizare si efortul depus in aceste 2 zile 👍🌻

                            Comentariu


                            • Vine o zi

                              ....cand se va sfarsi suprematia cuiva?!😀😀😀😀😉😉😉😉😉😉😀😀😀

                              Comentariu


                              • Felicitari organizatorilor si castigatorilor ! Un turneu reusit !

                                Am de facut totusi un mic comentariu... Este vorba de o chestiune care nu stiu daca tine de organizare dar ar trebui cumva rezolvata din start pe viitor.
                                Este vorba de problema parcarii. La plecare automatul de plata de la poarta principala nu mai functiona si am fost trimisi prin parcul Sema sa cautam un altul. Am ajuns intr-un final la poarta din spate, unde portarul ne-a trimis inapoi, sa cautam prin parc celalat automat, care era pe langa nu stiu ce cladire in mijlocul parcului. Am reusit sa iesim dupa vreo jumatate de ora in care am negociat la ambele porti plata, dar fara folos, timp in care am orbecait prin parcul Sema mai bine de jumatate de ora, in conditii de vreme neprielnica. Intr-un final, unul dintre portari a catadisit si ne-a facilitat iesirea din incinta parcului. Am inteles ca nu toata lumea a avut parte de acelasi "tratament" si unii au reusit sa plece fara probleme.
                                R45 / Andro Ligna CI Off / R47
                                "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

                                Comentariu


                                • Pentru cultura mea generală... daca a fost un absent nemotivat (implicit o grupă de 5) de ce in grupa in care am jucat a trebuit să fim 7?

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Marian Irimia Vezi post
                                    Felicitari organizatorilor si castigatorilor ! Un turneu reusit !

                                    Am de facut totusi un mic comentariu... Este vorba de o chestiune care nu stiu daca tine de organizare dar ar trebui cumva rezolvata din start pe viitor.
                                    Este vorba de problema parcarii. La plecare automatul de plata de la poarta principala nu mai functiona si am fost trimisi prin parcul Sema sa cautam un altul. Am ajuns intr-un final la poarta din spate, unde portarul ne-a trimis inapoi, sa cautam prin parc celalat automat, care era pe langa nu stiu ce cladire in mijlocul parcului. Am reusit sa iesim dupa vreo jumatate de ora in care am negociat la ambele porti plata, dar fara folos, timp in care am orbecait prin parcul Sema mai bine de jumatate de ora, in conditii de vreme neprielnica. Intr-un final, unul dintre portari a catadisit si ne-a facilitat iesirea din incinta parcului. Am inteles ca nu toata lumea a avut parte de acelasi "tratament" si unii au reusit sa plece fara probleme.
                                    Da...si eu am pierdut mult timp cautand tonomatul de tichete, din spatele Mega Image.ului....asta e...

                                    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de MrTed Vezi post
                                      Pentru cultura mea generală... daca a fost un absent nemotivat (implicit o grupă de 5) de ce in grupa in care am jucat a trebuit să fim 7?
                                      Ca sa ?ți completezi cultura ta generala este necesar sa citești, nu foarte mult (de data asta) doar definiția din DEX a cuv?ntului Nemotivat.

                                      Comentariu


                                      • In afara de parcare..care nu tine de concurs , ci de loc _ vreau sa felicit organizatorii pentru bunul mers al lucrurilor! Si felicitari cadtigatorilor, desigur!

                                        Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • NEMOTIV?T, -Ă, nemotivați, -te, adj. Care nu are sau nu-și găsește motivare. – Pref. ne- + motivat (după fr. non-motive).

                                          sursa: DEX '09 (2009)

                                          Care ar fi legătura cu nelămurirea mea?
                                          Și ca să fie mai clar este vorba de grupa 8 de la elite, pe a cărei foaie a fost adăugat cu pixul al 7-lea jucator. de ce nu a putut fi adăugat la grupa de 5?

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de MrTed Vezi post
                                            NEMOTIV?T, -Ă, nemotivați, -te, adj. Care nu are sau nu-și găsește motivare. – Pref. ne- + motivat (după fr. non-motive).

                                            sursa: DEX '09 (2009)

                                            Care ar fi legătura cu nelămurirea mea?
                                            Și ca să fie mai clar este vorba de grupa 8 de la elite, pe a cărei foaie a fost adăugat cu pixul al 7-lea jucator. de ce nu a putut fi adăugat la grupa de 5?
                                            Grupele erau făcute iar d-l nu a anunțat ca nu mai vine. Eu dau drumul la grupe si daca intarzie cineva câteva minute nu așteaptă nimeni după el.

                                            Comentariu


                                            • Mulțumesc pentru răspuns!

                                              Comentariu


                                              • Va multumesc tuturor pentru participare! Va multumesc ca impreuna am reusit sa fim din nou la inaltime cu inca un turneu reusit. Va multumesc ca impreuna am reusit sa strangem o suma frumusica de bani si sa o donam familiei Vaduva. Multumesc Cornel pentru organizare si sponsorului, Dan Tigau, pentru mingiile oferite. Sa ne revedem cu bine la turneul B din 2-3 decembrie unde vom strange ceva fonduri pentru a face cadouri copiilor la Cupa Mos Nicolae din 9 decembrie. Numai bine, Catalin Dutu.

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Ana Anna Vezi post
                                                  Da...si eu am pierdut mult timp cautand tonomatul de tichete, din spatele Mega Image.ului....asta e...
                                                  Trimis de pe al meu SM

                                                  Mulțumesc pentru confirmare, Ana. Problema a fost că pe vremea aceea "bacoviană" numai de căutat automat nu era nevoie. Nouă nici măcar nu ne-au spus de MegaImage... Ne indicau 2 străzi la dreapta, una la stânga, apoi stânga împrejur și așa ne-am ?nv?rtit în jurul cozii. Cred că cei de la organizare ar trebui să discute această problemă de la început și prețul parcării să fie inclus în taxa de participare. Asta ca să nu mai existe automate defecte și alergat prin Sema parc la ceas de seară.
                                                  R45 / Andro Ligna CI Off / R47
                                                  "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

                                                  Comentariu


                                                  • Cu toate greutățile, nimic nu ne oprește și nici nu va reuși să ne determine să ocolim sala de joc, masa de tenis și întâlnirea cu prietenii!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X