pingpongshop.ro 468x60ttmall.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Rezultate 1 la 7 din 7

Subiect: Turneu Mini-AmaTur "Cupa 1 Decembrie", Dumbrăvița - 01.12.2017

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    3.978
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    108 z 3 h 36 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    9883

    Turneu Mini-AmaTur "Cupa 1 Decembrie", Dumbrăvița - 01.12.2017

    Turneu MINIAmaTur "CUPA 1 DECEMBRIE" ,DUMBRAVITA - VINERI 01.12.2017



    LOCALITATEA: Dumbravita str.Kos Karoly;
    DATA:VINERI 01 DECEMBRIE 2017;
    CATEGORII: Copii;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    10.00 - 10.15 – validare înscrieri, la 10.30 încep meciurile;
    SALA: SALA POLIVALENTA;
    INDICAȚII DE ACCES:

    LOGISTICĂ: 20 mese (Joola);
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: JOOLA FLASH ;
    SPAȚIU DE JOC: 3000 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Teraflex;
    FACILITĂȚI: vestiare dusuri etc.;
    TAXA: - 15 lei, fără taxă de afiliere;
    Se asigură apă plată,si multe dulciuri,si produse de patiserie , Dozator;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 + medalii + diplome;
    MATERIALE PROMOȚIONALE:Cu ocazia zilei de 1 Decembrie si cu sprijinul sponsorilor toti copii se vor bucura de un cadou.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    CATEGORIILE-TURNEULUI

    1.Turneu Categoria Copii pana la 10 ani –Nascuti 2007-2010
    Nr participanti .Nelimitat
    A: Avansati
    B; Incepatori
    (La acasta categorie rugam antrenori sa ne comunice nivelul copiilor)


    2.Turneu Categoria Copii 11-12 ani –Nascuti 2004 2006
    Nr participanti .Nelimitat



    3.Turneu Categoria Copii 13-14 ani –Nascuti 2003-2000
    Nr participanti .Nelimitat

    SISTEMUL DE JOC:


    - Copii nelimitat participanți per categorie

    ORGANIZATOR:
    -Nicoleta Huszar tel 072266312.;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - EMI, tel.0747630959;

    SPONSOR OFICIAL: SELGROS Timisoara ,PRIMARIA DUMBRAVITA si EMI-TT

    PARTENER:
    Emi TT,
    reprezentant Joola:
    www.mesedetenis.ro;
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 19.11.2017 la 18:22.

  2. Îmi place tavy le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    3.978
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    108 z 3 h 36 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    9883
    Rezervat inscrieri si Clasament

  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    3.978
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    108 z 3 h 36 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    9883
    Grupe inferioare Copii 2007-2010

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOLDOVAN DORA DUMBRAVITA
    2 BERINDE LUCA DUMBRAVITA
    3 POLITZKI GIULIA DUMBRAVITA
    4 SZILAGHI BENCE DUMBRAVITA
    5 MOCAN DRAGOS TIMISOARA
    6 ACRITEI MOCAN ROBERT DUMBRAVITA
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GAJTA MARIO VARSET
    2 SZABO TIMEA DUMBRAVITA
    3 CRISAN CARINA TIMISOARA
    4 MOCAN RADU TIMISOARA
    5 DAHWA ALEXANDRU TIMISOARA
    6 SEIN LUKAS TIMISOARA

  5. Îmi place Adrian's le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    3.978
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    108 z 3 h 36 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    9883
    Grupe inferioare Copii 2004-2006

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 KORNYA ADAM SALONTA
    2 KORNYA TAMAS SALONTA
    3 PAPP ATTILA SALONTA
    4 STANUSILA OANA DUMBRAVITA
    5 POLITZKI GIORGIA DUMBRAVITA
    6 FEKETE MELINDA DUMBRAVITA

  7. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    3.978
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    108 z 3 h 36 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    9883
    Grupe inferioare Copii 2003-2000

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ORBAN MADALINA TIMISOARA
    1-3
    0-3
    0
    3
    2 TARHUNA ALIN DUMBRAVITA
    3-1
    1-3
    1
    2
    3 MOLDOVAN DANIEL DUMBRAVITA
    3-0
    3-1
    2
    1
    4
    5
    6
    Clasament Copii 2003-2000

    1. Moldovan Daniel - Dumbravita
    2. Tarhuna Alin - Dumbravita
    3 -- 0v gr.inf.
    Orban Madalina - Timisoara

  8. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    3.978
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    108 z 3 h 36 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    9883
    Grupe inferioare Copii 2004-2006

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 KORNYA ADAM SALONTA
    1-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 KORNYA TAMAS SALONTA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 PAPP ATTILA SALONTA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5
    4 STANUSILA OANA DUMBRAVITA
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 POLITZKI GIORGIA DUMBRAVITA
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    4
    6 FEKETE MELINDA DUMBRAVITA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6

    Clasament Copii 2004-2006

    1. Kornya Tamas - Salonta
    2. Stanusila Oana - Dumbravita
    3 -- 4
    Kornya Adam - Salonta
    Politzki Giorgia - Dumbravita
    5 -- 5
    Papp Attila - Salonta
    6 -- 0v gr.inf.
    Fekete Melinda - Dumbravita

  9. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    3.978
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    108 z 3 h 36 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    9883
    Grupe inferioare Copii 2007-2010

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOLDOVAN DORA DUMBRAVITA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 BERINDE LUCA DUMBRAVITA
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 POLITZKI GIULIA DUMBRAVITA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    4 SZILAGHI BENCE DUMBRAVITA
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    5 MOCAN DRAGOS TIMISOARA
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    6 ACRITEI MOCAN ROBERT DUMBRAVITA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GAJTA MARIO VARSET
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 SZABO TIMEA DUMBRAVITA
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 CRISAN CARINA TIMISOARA
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 MOCAN RADU TIMISOARA
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    5 DAHWA ALEXANDRU TIMISOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 SEIN LUKAS TIMISOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1

    Eliminatorii Copii 2007-2010
    1. Moldovan Dora
    -------------------- Moldovan Dora 3-0
    8. Bye
    ---------------------------------------- -
    5. Bye
    -------------------- Szabo Timea 3-0
    4. Szabo Timea
    ------------------------------------------------------------ -
    3. Berinde Luca
    -------------------- Berinde Luca 3-0
    6. Bye
    ---------------------------------------- -
    7. Bye
    -------------------- Gajta Mario 3-0
    2. Gajta Mario

    Eliminatorii Copii 2007-2010
    1. Moldovan Dora
    -------------------- Moldovan Dora 3-0
    8. Bye
    ---------------------------------------- Moldovan Dora 3-0
    5. Bye
    -------------------- Szabo Timea 3-0
    4. Szabo Timea
    ------------------------------------------------------------ Moldovan Dora 3-1
    3. Berinde Luca
    -------------------- Berinde Luca 3-0
    6. Bye
    ---------------------------------------- Berinde Luca 3-1
    7. Bye
    -------------------- Gajta Mario 3-0
    2. Gajta Mario
    Clasament Copii 2007-2010

    1. Moldovan Dora - Dumbravita
    2. Berinde Luca - Dumbravita
    3 -- 4
    Szabo Timea - Dumbravita
    Gajta Mario - Varset
    5 -- 6 3v gr.inf.
    Szilaghi Bence - Dumbravita
    Crisan Carina - Timisoara
    7 -- 8 2v gr.inf.
    Mocan Radu - Timisoara
    Politzki Giulia - Dumbravita
    9 -- 10 1v gr.inf.
    Sein Lukas - Timisoara
    Mocan Dragos - Timisoara
    11 -- 12 0v gr.inf.
    Dahwa Alexandru - Timisoara
    Acritei Mocan Robert - Dumbravita
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 01.12.2017 la 13:27.

  10. Mulțumesc marcu vasile au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 16.04.2018, 20:48
  2. Turneu Mini-AmaTur "Cupa Moș Nicolae", Botoșani - 09.12.2017
    De marcelgiosan în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 13
    Ultimul post: 09.12.2017, 17:59
  3. Răspunsuri: 7
    Ultimul post: 09.04.2017, 12:32
  4. Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 09.04.2017, 11:45
  5. Răspunsuri: 31
    Ultimul post: 21.12.2015, 10:46

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •