tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 33

Subiect: CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a IV -a 17.XII.2017

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 14 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462

    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a IV -a 17.XII.2017

    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a IV -a 17.XII.2017
    TURNEU COPII - DUMINICA 17 DECEMBRIE 2017 - PITESTI

    Continuam GRAND PRIX-ul - Septembrie – Iunie 2018
    Punctele se acorda astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, si tot asa pana la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeste 2 pct.
    Dupa fiecare ediție primii doi de la Avansați si Începători promovează , iar ultimii doi de la Open si Avansați retrogradeaza la grupa superioara sau inferioară
    Cum aceste turnee se vor desfasura in fiecare luna, la sfarsitul lunii Iunie se va face clasamentul general, iar castigatorul va primi trofeul pe anul scolar 2017-2018.

    LOCALITATEA: Pitesti - jud. Arges
    DATA: 17 Decembrie 2017
    ORA: 12.30 (Atentie la ora...)
    SALA : Sala de sport a Sc. Gimn. "Matei Basarab" (fosta Sc. nr. 19 ) cartier Gavana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5

    INDICATII ACCES:
    Din centrul orasului, cand se merge spre Bascov, imediat dupa statia MOL, inainte de Kaufland-ul din Gavana se face la stanga si se urca in cartier. A doua strada la dreapta se gaseste Sc. G?mn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urca in cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. G?mn. "Matei Basarab ;
    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponata . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 12.30 ....pana se termina turneul
    NR. Mese : 10
    Taxa : 10 lei

    SE VOR ORGANIZA 3 CATEGORII :
    Incepatori
    Avansati
    Open

    La toate categoriile au voie sa joace copiii nascuti intre anii 2011 - 1999
    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.
    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii
    Continuam si turneul de dublu
    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: PE FORUM ( Mini Amatur ), TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joaca
    Va asteptam cu drag!

  2. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 14 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab”–F.C. Arges) - 10 pct
    Loc I – George Prună - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    Loc II – Alexia Dima – Delia Leancă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
    Loc V – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    Loc VI – Oroşanu Alexandru – Prună Ştefan ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 2 pct

    Incepatori :

    Loc 1. Costin Alexandru – F.C. Argeş - Pitesti – 10 pct
    Loc 2. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
    Loc 3 - Prună Ştefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
    Loc 4. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 7 pct
    5. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
    6. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
    7. Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab” – 4 pct
    8. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    9. Gabriela Podina – FC Arges – 2 pct
    10. Chereji Victoria - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    11. Petrescu Ştefania - FC Arges – 2 pct
    12. Furduescu Matei - FC Arges – 2 pct
    13. Părvan Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct

    Avansati :

    Loc 1 – Tamaş Vivien – Miercurea Ciuc ( legitimată la LTNM Târgu Secuiesc) – 10 pct
    Loc 2. Ştefan Turcescu – FC Arges – 9 pct
    Loc 3. Antonio Vîrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 8 pct
    Loc 4. Serbanel Bianca – F.C. Argeş - Pitesti – 7 pct
    5. Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
    6. Mario Nuţă – Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
    7. Beşliu Daniel – Şc Gimn. „ Mircea cel Bătrân” Piteşti – 4 pct
    8. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct

    Open :

    Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 10 pct
    Loc 2 –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 9 pct
    Loc 3. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
    Loc 4. Cristina Rizea – FC Argeş – 7 pct
    5. Alin Bucuroiu – F.C. Argeş – 6 pct
    6. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 5 pct
    7. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 4 pct
    8 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 3 pct
    9. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
    10 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 2 pct




    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Ediţia I + II + III +IV

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 36 pct
    Loc II – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 26 pct
    Loc III – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 24 pct
    Loc IV – Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 16 pct
    5 – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 14 pct
    6 – Mario Nuta – Alexandru Dobrin ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 4 pct
    7 – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 3 pct
    8 – Oroşanu Alexandru – Prună Ştefan ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 2 pct
    9 – Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct

    Începători :

    Loc 1 - Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 26 pct
    Loc 2. Costin Alexandru – Pitesti – 21 pct
    Loc 3. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 20 pct
    Loc 4. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 12 pct
    5 –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 10 pct
    5. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 10 pct
    7. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
    8. Gabriela Podina – FC Arges – 8 pct
    9. Mircea Chirita – CSS Slatina – 7 pct
    10. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
    11 – Luca Mocanu - Filipesti de Targ (Prahova) – 5 pct
    12. Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab” – 4 pct
    12. Denisa Ciocan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 4 pct
    14. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    14. Nicoleta Trandafir – CSS Slatina – 3 pct
    14. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    14. Chereji Victoria - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    18. Petrescu Ştefania - FC Arges – 2 pct
    18. Furduescu Matei - FC Arges – 2 pct
    18. Părvan Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    18. Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    18. Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    18. Edi Dascalu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    18. Miruna Macesanu – CSS Slatina – 2 pct
    18. Ana Matache – CSS Slatina – 2 pct
    18.Teodora Jumătate – CSS Slatina – 2 pct
    18. Erika Predut – CSS Slatina - 2 pct
    18. Bianca Calin – CSS Slatina - 2 pct

    Avansati :

    Loc 1 - Stefan Turcescu – FC Arges – 30 pct
    Loc 2. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 25 pct
    Loc 2 – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 25 pct
    Loc 4. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 22 pct
    5. Antonio Varla - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 21 pct
    6 – Serbanel Bianca - Pitesti – 14 pct
    7 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 11 pct
    8. Vivien Tamaş ( Miercurea Ciuc – LTNM Tg. Secuiesc) – 10 pct
    9 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
    9 – Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 8 pct
    9 – Igor Postolache – CSS Slatina – 8 pct
    12. Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
    13. Ana Pepene – CSS Slatina – 6 pct
    14. Alecsia Florescu - – CSS Slatina – 5 pct
    15. Eduard Florea – CSS Craiova – 3 pct
    16. Matteo Mondoaca – CSS Slatina – 2 pct
    16. Alexandru Lungu – CSS Craiova – 2 pct
    16. Sonya Preda – CSS Craiova – 2 pct
    16. Erik Preda – CSS Craiova – 2 pct
    16. Mihai Diaconu – - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 2 pct
    16. Razvan Dondea – CSS Slatina – 2 pct
    16. Ignat Alexandru – CSS Slatina- 2 pct


    Open :

    Loc 1 –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 36 pct
    Loc 1. Cosmin Corbu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 36 pct
    Loc 3 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 26 pct
    Loc 4. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 25 pct
    5 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 24 pct
    6. Alin Bucuroiu – FC Arges – 21 pct
    7. Cristina Rizea – FC Arges – 20 pct
    8. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 19 pct
    9. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 18 pct
    10. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 15 pct
    10. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) 15 pct
    12. Patrick Anghel – CSS Craiova – 10 pct
    13. Bianca Potarniche – Buzau – 8 pct
    14. Maria Vlad – Bucuresti – 5 pct
    15. Alexandru Ilie – CSS Craiova – 3 pct
    16. Mihai Nedelcu – CSS Craiova – 2 pct
    16. Carmina Gaman – CSS Craiova – 2 pct
    Ultima modificare făcută de pribeagu; 18.12.2017 la 18:19.

  4. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 14 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia I + II + III

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 26 pct
    Loc II – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 18 pct
    Loc II – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 18 pct
    Loc IV – Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 16 pct
    Loc V – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 10 pct
    Loc VI – Mario Nuta – Alexandru Dobrin ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 4 pct
    Loc VII – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 3 pct
    Loc VIII – Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct

    Incepatori :

    Loc 1. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 20 pct
    Loc 2 - Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 18 pct
    Loc 2. . Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 18 pct
    Loc 4. Costin Alexandru – Pitesti – 11 pct
    5 –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 10 pct
    5. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 10 pct
    7. Mircea Chirita – CSS Slatina – 7 pct
    8. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
    8. Antonio Varla - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 6 pct
    8. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
    11 – Luca Mocanu - Filipesti de Targ (Prahova) – 5 pct
    12. Denisa Ciocan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 4 pct
    12. Gabriela Podina – FC Arges – 4 pct
    12. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 4 pct
    15. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    15. Nicoleta Trandafir – CSS Slatina – 3 pct
    17. Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    17. Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    17. Edi Dascalu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    17. Miruna Macesanu – CSS Slatina – 2 pct
    17. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    17. Ana Matache – CSS Slatina – 2 pct
    17.Teodora Jumătate – CSS Slatina – 2 pct
    17. Erika Predut – CSS Slatina - 2 pct
    17. Bianca Calin – CSS Slatina - 2 pct

    Avansati :

    Loc 1 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 23 pct
    Loc 2 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 22 pct
    Loc 3 - Stefan Turcescu – FC Arges – 21 pct
    Loc 4 – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 19 pct
    5. Antonio Varla - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 13 pct
    6 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 11 pct
    7 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
    7 – Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 8 pct
    7 – Igor Postolache – CSS Slatina – 8 pct
    10 – Serbanel Bianca - Pitesti – 7 pct
    10. Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
    12. Ana Pepene – CSS Slatina – 6 pct
    13. Alecsia Florescu - – CSS Slatina – 5 pct
    14. – Eduard Florea – CSS Craiova – 3 pct
    15. Matteo Mondoaca – CSS Slatina – 2 pct
    15. Alexandru Lungu – CSS Craiova – 2 pct
    15. Sonya Preda – CSS Craiova – 2 pct
    15. Erik Preda – CSS Craiova – 2 pct
    15. Mihai Diaconu – - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 2 pct
    15. Razvan Dondea – CSS Slatina – 2 pct
    15. Ignat Alexandru – CSS Slatina- 2 pct


    Open :

    Loc 1 –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 27 pct
    Loc 2. Cosmin Corbu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 26 pct
    Loc 3. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 19 pct
    Loc 4. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 17 pct
    5. Alin Bucuroiu – FC Arges – 15 pct
    6. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 14 pct
    7. Cristina Rizea – FC Arges – 13 pct
    8. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) 12 pct
    9. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 10 pct
    9. Patrick Anghel – CSS Craiova – 10 pct
    10. Bianca Potarniche – Buzau – 8 pct
    11. Maria Vlad – Bucuresti – 5 pct
    12. Alexandru Ilie – CSS Craiova – 3 pct
    13. Mihai Nedelcu – CSS Craiova – 2 pct
    13. Carmina Gaman – CSS Craiova – 2 pct

  6. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 14 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Incepatori :

    Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab”
    Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
    Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab”
    Costin Alexandru – Pitesti

  8. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 14 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Incepatori :

    Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab”
    Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab”
    Gabriela Podina – FC Arges
    Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab”

  10. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 14 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Incepatori :

    Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab”
    Furduescu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab”
    Orosanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab”
    Petrescu Stefania - FC Arges
    Ion Ana Stefania - Sc Gimn „M. Basarab”

  12. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 14 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Avansati :

    Antonio Varla - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    Stefan Turcescu – FC Arges
    Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab”

  14. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 14 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Open :

    Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
    Cosmin Corbu - (F.C. Arges)
    Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
    Cristina Rizea – FC Arges

  16. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  17. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 14 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Open :


    Alin Bucuroiu – FC Arges
    Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
    Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
    George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
    Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)

  18. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  19. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 14 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Open :

    Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
    Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)

  20. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  21. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 14 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    DUBLU :

    Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab”–F.C. Arges)
    George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
    Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)

  22. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  23. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 14 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    DUBLU :

    Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
    Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
    Mario Nuta – Alexandru Dobrin ( Sc Gimn „ M. Basarab”
    Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti)

  24. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  25. #13
    senior

    Data înscrierii
    26.08.2017
    Locație
    Miercurea-Ciuc
    Vârstă
    11
    Postări
    354
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 15 h 17 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    527
    Se inscrie Tamas Vivien,din Miercurea-Ciuc,la Incepatori,anul nasterii este 2008 (9 ani),si este legitimat la Targu Secuiesc.

  26. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 14 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Din Pitesti la Incepatori :
    Musat Ioan
    Chereji Victoria
    Petrescu Stefania

  27. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  28. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.556
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 14 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Avansati :
    Besliu Florin - Pitesti

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 20
    Ultimul post: 24.01.2018, 11:13
  2. CUPA MUNICIPIULUI PITESTI 21 Octombrie 2017 Editia a II-a
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 16
    Ultimul post: 24.01.2018, 11:08
  3. CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a IX – 28 Mai 2017
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 15
    Ultimul post: 28.05.2017, 23:24
  4. Răspunsuri: 23
    Ultimul post: 19.02.2017, 23:18
  5. Răspunsuri: 13
    Ultimul post: 24.01.2017, 16:26

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •