Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Propunere organizare AmaTuR 2018-2019 - Dan Tigau

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Deci ne ai facut pe toti de rusine.Ce studii ai tu?

    Explica ne pe sleau sa ti cunoastem competentele si expertiza in vreu domeniu calificat.

    Comentariu


    • Postat în original de Dan Tigau Vezi post
      Propunere : Matei Dumitru Presedinte ca sa nu ma omoare .
      E ok ?
      Pe dumneata te-a rugat cineva ceva?
      Crezi ca eu sau altii nu avem drepturi?
      De exemplu sa nu ne jignesti , sa nu ne citesti , sa ne lasi in pace.
      Te rog frumos sa te abtii de la amenintari si jigniri pentru ca exista consecinte.
      Te rog sa nu mi te mai adresezi direct sau indirect pentru ca eu consider ca aduci atingere imaginii mele.
      Multumesc !
      Dan Tigau

      Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk
      Imaginea ți-ai făcut-o singur

      Comentariu


      • Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
        Deci ne ai facut pe toti de rusine.Ce studii ai tu?

        Explica ne pe sleau sa ti cunoastem competentele si expertiza in vreu domeniu calificat.
        Asta la cine se adreseaza

        Comentariu


        • Postat în original de Zosim1 Vezi post
          Cred ca e o discutie care ar trebui mutata Clau in zona Organizatorilor atata timp cat subiectiul trateaza o problema organizatorica si nici decum una de participare,participantii.
          nici pe departe gandul de a ascunde ceva dar sunt probleme dupa cum am mai spus care sau discutat foarte mult in anumite cercuri ale organizatorilor si chiar am facut pasi mari in aceasta directie.Exista deja multe turnee ce se desfasoara intr-o baza legala.
          Domnului Tigau i se poate acorda foarte simplu dreptul la aceasta sectiune.Multumesc
          De acord. Clau, te rog sa ne ajuti sa copiem mesajele in zona organizatorilor, iar d-l Tigau sa primeasca drepturi pentru acest topic.
          Totodata, participantii interesati de dezvoltarea subiectului sa poata primi acces in baza unui mesaj.

          Comentariu


          • Am copiat propunerea d-nului Tigau in zona organizatorilor. Accesul dansului se rezolva maine.

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X