Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Stiga PRO Carbon si Eastfield Allround Professional

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Stiga PRO Carbon si Eastfield Allround Professional

    Ofer 250 de lei pe fiecare daca sunt noi. Orice sugestie de unde le-as putea cumpara este de asemenea binevenita.

  • #2
    Salut, nu stiu de ce vrei acesta paleta?... nu este cine stie ce de capul ei,,, : din cate stiu eu Stiga PRO Carbon este o Paleta hoby, adica facuta de fabrica, si te asigur ca aici nu vei gasi asa ceva,,, nu am vazut pe nimeni sa joace cu asa ceva pe aici......cauta pe Net gasesti cate vrei dar nu la noi...

    Arunci la gunoi 250 lei deceba, nu are spin, si viteaza,,, aici vei gasi palete profi de 100 de ori mai buna de cat aia...

    https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=bOy_VEKi_To ,,,, film cu Stiga PRO Carbon




    Varianta Eastfield Allround Professional , este profi dar este slaba, sare ca si melcul gasesti asa ceva si aici, tot dincolo o gasesti , nu merita te costa mult transportul...

    http://www.tabletennisdb.com/premade...-allround.html


    daca vrei putem vorbi sa te ajut,,, 0720299335.
    Ultima editare de leo33; 06.dec.2017, 12:04.

    Comentariu


    • #3
      Ma poti sfatui atunci in vreo directie? Sunt incepator (m-am apucat de doua luni), dar exersez mult avand masa acasa.. pana sa cumpar mingi XUSHAOFA 3* 40+ mi se pareau ok pentru nivelul meu niste palete la 70 RON de la ARTENGO. De cand cu mingile noi, mai mari, observ ca a devenit mult mai greu de imprimat efectul de topspin si cred ca trebuie sa schimb paleta.

      Poti sa-mi recomanzi ceva in jurul a 200 de lei pentru incepatorul de mine?

      Comentariu


      • #4
        salut Militaru,

        fiind la inceput cu tt-ul, ai nevoie de un set-up care sa te ajute sa inveti loviturile. exista lemnele all-arround din care poti sa-ti alegi, dupa buget. cei la de yasaka fac lemne bune si accesibile. celebrul yasaka sweden classic este o varianta f buna, acum se numeste new sweden classic.

        atasez link:

        http://vivasportshop.ro/product--lem...ssic--629.html

        daca gasesti acest lemn sh, tot cu fete sh, s-ar putea sa te incadrezi in bugetul de 250 de ron. evident, aceasta este doar una dintre multele optiuni din care ai putea alege, ca branduri care fac lemne bune sunt multe.

        retine sfatul pe care ti l-a dat Leo si renunta la paletele de-a gata de prin decathlon si alte magazine, ca iti pierzi timpul si banii. investeste inteligent in materiale dedicate, daca vrei sa progresezi!


        multa bafta si spor la antrenamente!

        PS: daca te mai pot ajuta cu ceva, nu ezita...
        Ultima editare de Red1978; 06.dec.2017, 13:58.
        Viscaria
        FH - tenergy 05
        BH - tenergy 05 fx

        Comentariu


        • #5
          Salutare am eu un lemn aproape nou yasaka sweden classic, lemnul și doua fete bune una dintre ele tenergy 05 preț 250 lei
          Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
          fh tenergy 05
          bh rakza 7 soft

          Comentariu


          • #6
            Multumesc tuturor pentru sfaturi.

            Din ce am mai citit azi, printre cele mai recomandate configuratii pentru incepatori ar fi Butterfly Sriver / Yasaka Mark V cu Yasaka New Sweden Classic.

            Am vazut bine?


            Postat în original de Bubucrys Vezi post
            Salutare am eu un lemn aproape nou yasaka sweden classic, lemnul și doua fete bune una dintre ele tenergy 05 preț 250 lei
            Lemnul separat cat ar costa?

            Am inteles ca tenergy este foarte rapid si deci nerecomandat pentru mine.

            Comentariu


            • #7
              100 lei

              - - - Actualizat - - -

              Postat în original de Bubucrys Vezi post
              100 lei
              Ai nr meu în mp
              Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
              fh tenergy 05
              bh rakza 7 soft

              Comentariu


              • #8
                Sal legat de palete hobby chiar astazi am cumparat pt prietena mea : joola carbon pro - 100 lei decatlon
                Dar ea nu stie sa joace abia de acum urmeaza sa invete
                Iti recomand un lemn plus 2 fete de viteza medie : dar nu yasaka mark si alte relicve , cauta ceva de generatie mai noua dar controlabile si important sa nu fie grele
                Cat despre lemn astea all around vibreaza f mult
                Iti recomand xiom fuga - destul de lent si fara vibratii inutile plus 2 baracuda big slam

                Comentariu


                • #9
                  Dacă te interesează: Stiga tube carbo. Doar probat, fără lovituri. 100 de lei.

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X