Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Topoloveni - 6.01.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de dantim Vezi post
    La gasit un dinamovist
    Se putea sa nu te dai tu in stamba !!

    Comentariu


    • Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
      Verificam la sala si daca se gaseste vedem cum puteti reintra in posesia lui. De obicei gasim mai multe lucruri. O seara buna!
      Merci frumos Sorin !

      Comentariu


      • Salutari tuturor !

        Intr-un final reusesc si eu sa scriu cateva cuvinte despre primul MEGA turneu al anului 2018. Ma asteptam sa fie ceva deosebit, dar sincer sa fiu a fost mai mult de atat.
        Incep cu sala de joc unde fiind primul intrat am remarcat si vreau sa va spun ca totul era "tipla", totul aranjat, verdeata pe holuri, mese cu scaune confortabile pentru servitul sarmalutelor (si ce sarmalute.. nu am mancat decat 2 portii), o lumina mult peste ce se gaseste in salile de genul, perdele mate la geamuri care si-au facut treaba perfect, curatenie, ba chiar la inceput am avut si ceva muzica, m-am simtit ca la inceputul unei gale speciale.
        Turneul a fost zic eu destul de ridicat valoric, au fost meciuri frumoase la toate categoriile. Pentru mine personal dupa atata timp de pauza in circuit, oboseala si-a spus cuvantul si am cedat in semi-finala in fata lui Alex Enciu care a jucat foarte bine (cu o paleta noua), il felicit si pe aceasta cale pentru titlul de Campion al Turneului.
        M-am reintalnit cu multi dintre voi cu care din nou am petrecut timp de calitate si m-am simtit nemaipomenit si cu toate ca abia a trecut, astept cu nerabdare sa repetam.
        Tin sa il felicit pe Sorin Botirca pentru inca un turneu de 5* cu o organizare care zic eu a decurs bine avand in vedere numarul jucatorilor, cred ca participantii acestui turneu s-au simtit foarte bine, cel putin asa era atmosfera in sala, un aer de sarbatoare.
        edit:
        "
        Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
        As vrea sa intreb participantii la.concurs daca au avut probleme cu condensul pe paleta, intrucat am avut inchiriate 2 aparate de dezumidificare in sala si voiam sa vad daca merita investitia. Personal, nu am auzit pe nimeni sa se planga de condens, dar totusi daca exista va rog sa-mi spuneti. Multumesc frumos!
        Am uitat de micutii monstrii de la intrare, sincer atat de bine si-au facut treaba incat nu am simtit ca exista condens."
        Vreau sa mai fac o remarca asupra mingiilor andro SPEEDBALL 3S *** 40+ din 55 bucati oferite gratuit spre joc :
        3 - calcate
        2 - sparte (nu integral, ci usor deformate, lovit cant)
        23 - ramase
        27 - disparute
        Premiile oferite de PING PONG SHOP au fost posibile cu sprijinul CS Top Arena Toploveni prin acelasi Sorin Botirca !

        Felicitari castigatorilor, cinste invinsilor, respect organizatorilor !

        Sa ne revedem sanatosi si la alte editii !
        Ultima editare de Durdun Gheorghe; 08.ian.2018, 11:47.

        www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
        www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
        Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

        Comentariu


        • Postat în original de Durdun Gheorghe Vezi post
          27 - disparute
          Imi pare rau sa aud una ca asta...

          Comentariu


          • Postat în original de Claudiu84 Vezi post
            Imi pare rau sa aud una ca asta...
            Se inrampla la fiecare turneu. Difera doar numarul ...

            Trimis de pe al meu EVA-L19 folosind Tapatalk
            www.clubarena08.ro

            Comentariu


            • Asta inseamna ca mingile au fost bune
              TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

              Comentariu


              • As vrea sa intreb participantii la.concurs daca au avut probleme cu condensul pe paleta, intrucat am avut inchiriate 2 aparate de dezumidificare in sala si voiam sa vad daca merita investitia. Personal, nu am auzit pe nimeni sa se planga de condens, dar totusi daca exista va rog sa-mi spuneti. Multumesc frumos!

                Trimis de pe al meu EVA-L19 folosind Tapatalk
                www.clubarena08.ro

                Comentariu


                • Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
                  Se inrampla la fiecare turneu. Difera doar numarul ...

                  Trimis de pe al meu EVA-L19 folosind Tapatalk
                  Da, dar aproape 50%... Ce sa mai zic... Asta denota gradul de cultura și bun simt al romanilor... in ziua de azi... Păcat....

                  Comentariu


                  • Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
                    As vrea sa intreb participantii la.concurs daca au avut probleme cu condensul pe paleta, intrucat am avut inchiriate 2 aparate de dezumidificare in sala si voiam sa vad daca merita investitia. Personal, nu am auzit pe nimeni sa se planga de condens, dar totusi daca exista va rog sa-mi spuneti. Multumesc frumos!

                    Trimis de pe al meu EVA-L19 folosind Tapatalk
                    Nu, n-a fost deloc condens! Aparatele si-au facut treaba.
                    Liviu Petrescu

                    Comentariu


                    • Dl. George, au rămas destule mingii comparativ cu alte turnee!
                      De exemplu la Fieni, au dispărut toate, cu excepția mingiei cu care s-a jucat ultimul meci de la open, adică Finala!!!
                      Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                      FH - Xiom Sigma II Pro
                      BH- Xiom Sigma II Pro

                      Comentariu


                      • Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
                        As vrea sa intreb participantii la.concurs daca au avut probleme cu condensul pe paleta, intrucat am avut inchiriate 2 aparate de dezumidificare in sala si voiam sa vad daca merita investitia. Personal, nu am auzit pe nimeni sa se planga de condens, dar totusi daca exista va rog sa-mi spuneti. Multumesc frumos!

                        Trimis de pe al meu EVA-L19 folosind Tapatalk
                        Eu nu resimtit nicio urmă ! Se pare ca ai fost inspirat cu dezumidificatoarele!

                        Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • Finala/semifinalele au fost filmate de cineva?

                          Comentariu


                          • Postat în original de Claudiu84 Vezi post
                            Finala/semifinalele au fost filmate de cineva?
                            Finala Elite
                            https://www.facebook.com/pingpongsho...6335029394284/

                            www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                            www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                            https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                            Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                            https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                            Comentariu


                            • Secvente si meciuri de tenis de masă din "Turneul A, Topoloveni - 6.01.2018" vor apare pe Facebook pe pagina "Video Amatur Topoloveni"

                              Vizionare placuta.

                              Comentariu


                              • Mulțumesc pentru poză domnu? Istvan!

                                Comentariu


                                • Am gasit o husa neagra Nikon. Daca stie cineva cui apartine astept mesaj privat sau telefon la nr: 0744.362.018.
                                  Blade: Viscaria, FL
                                  fh: T05, 2,1 mm, black
                                  bh: T05, 2,1 mm, red

                                  Comentariu


                                  • Am gasit la sala:
                                    - prosop Rapid București, revendicat deja de dl. Cristian Istrate
                                    - prosop Cornilleau alb cu negru
                                    - bluza tip fleece, neagra inscriptionata cu alb "Outdoor" pe brat

                                    Trimis de pe al meu EVA-L19 folosind Tapatalk
                                    www.clubarena08.ro

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Moise Viorel Vezi post
                                      Secvente si meciuri de tenis de masă din "Turneul A, Topoloveni - 6.01.2018" vor apare pe Facebook pe pagina "Video Amatur Topoloveni"

                                      Vizionare placuta.
                                      Am postat cam 82 meciuri care s-au disputat pana la ora 13.00. Urmeaza inca vreo cateva zeci de meciuri. Trebuie sa va inarmati cu rabdare.
                                      Multumesc pentru intelegere.

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Moise Viorel Vezi post
                                        Am postat cam 82 meciuri care s-au disputat pana la ora 13.00. Urmeaza inca vreo cateva zeci de meciuri. Trebuie sa va inarmati cu rabdare.
                                        Multumesc pentru intelegere.
                                        Mulțumim frumos! [emoji4]

                                        Trimis de pe al meu Mi A1 folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • Multumim

                                          Sent from my S30 using Tapatalk

                                          Comentariu


                                          • "Turneul A, Topoloveni - 6.01.2018"































































































































































                                            Comentariu


                                            • Cam greu, dar am reusit sa postez

                                              Comentariu


                                              • Multumim pentru filmari. Sunt foarte faine.
                                                Asa mai observam ce caricaturi de jucatori suntem... uneori.
                                                I'm a lean, mean, spin machine!

                                                Comentariu


                                                • Multumim! Asa ajungem la adevar, mai bine spus, cu picioarele pe pamant.

                                                  Comentariu


                                                  • Turneu A, Topoloveni 6.01.2018















































                                                    Vizionare placuta pana cand apare seria a III-a.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X