Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Anului Nou", Botoșani - 06.01.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Vreau sa-mi fac datoria de organizator pana la capat asadar : Multumesc tuturor participantilor, felicitari castigatorilor. Multumesc colegului MARCEL GIOSAN ptr. ca la tehnic a fost totul la superlativ . As vrea sa cred ca am fost o gazda buna, cel putin asta am incercat din rasputeri. Chiar mi-as dori parerile tuturor, ptr. mine conteaza foarte mult. Va salut pe toti cu deosebit respect !!!

    Comentariu


    • #52
      Felicitari Alexandru Grosu pt castigarea concursului, astazi ai fost cel mai bun.

      Comentariu


      • #53
        Un turneu minunat!!!!!! Multumesc Doru, multumesc dragi prieteni botosaneni, multumesc tuturor pentru faptul ca va cunosc si fac parte alaturi de acest spirit minunat numit ,, Amatur,,
        Traiesc si ma bucur pentru faptul ca faceti parte din viata mea!!!!
        Stima si consideratiune al vostru Florin Ungureanu

        Comentariu


        • #54
          Felicitari Alex pentru victorie!!!
          Pustiule esti cu adevarat bun!
          Sper ca pe viitor sa pot continua pasiunea vieti mele la acelasi nivel , de nu voi putea traiesc bucuria de a fi alaturi de voi, de a va sustine si de a fi mandru ca va cunosc!!!!!!

          Comentariu


          • #55
            Felicitări pentru toți participanți dar in special câștigătorilor, Alex, Florin care reprezintă Suceava cu succes dar si organizatorul care este sufletul tenisului de masă la Botoșani.
            Blade : Butterfly Photino ST
            Bh : Xion Yanus DF 1,5
            Fh : Tibhar Evolution MX-P 2,1

            Comentariu


            • #56
              Alex ,

              P?nă una alta putem spune că ai început anul in forță . Bravo ție și la cât mai multe rezultate de genul ăsta !

              Comentariu


              • #57
                încă ceva ..... felicitări celorlalți medaliați Florin , Doru și in special Mita Augustin care , dacă nu mă înșel , prinde primul podium in Amatur !
                Ultima editare de Hua; 06.ian.2018, 23:53.

                Comentariu


                • #58
                  Felicitari tuturor! A fost un turneu la superlativ din toate punctele de vedere: atmosfera, spirit de competitie, fair play, gustare, cafeaua mereu proaspata si excelenta,etc....... Felicit si prietenii de la Suceava pentru rezultate si pentru amabilitatea de care dau dovada mereu si deasemenea, pentru stransa legatura care o au cu noi!
                  Multumim dl. Doru pentru ce faceti in judetul Botoșani privind t.d.m si pentru modul in care organizati si tineti in frau turnele, care speram sa fie cat mai multe anul acesta! Felicitari dl. Doru si pentru rezultatul foarte bun de astazi!
                  Felicitari Mita Augustin!!!

                  Comentariu


                  • #59
                    Felicitari castigatorilor! Multumiri gazdei pt ospitalitate! Un An Nou mai bun, tuturor!

                    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • #60
                      Felicitari Alex si Florin pentru locurile obtinute, la fel lui Doru si Augustin !!!!!

                      Comentariu


                      • #61
                        Felicitari castigatorilor! Multumiri gazdei pt ospitalitate! Un An Nou mai bun, tuturor!

                        Comentariu


                        • #62
                          Nu ați afișat imaginea de grup... . Peste ani si ani ne mai aducem aminte. Mulțumesc!

                          Comentariu


                          • #63
                            O parte din foto le gasiti pe pag. de facebook : cs ardex Botoșani. O sa incerc foto de grup si aici azi sau maine. Respect .

                            Comentariu


                            • #64
                              Mulțumesc frumos. Ma simt onorat sa ma vad și eu ,( mai anonim deocamdată), în grupul de oameni de mare valoare ce s au întâlnit la Botoșani! Felicitări câștigătorilor de medalii , diplome și cupe. ! Multa stima!

                              Comentariu

                              Who has read this thread:
                              Procesare...
                              X