tt-shop.ro 468x60 2vivasportshop.ro 2 468x60pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 19

Subiect: REȘIȚA-ORAVIȚA: Campionatul "Cupa Veteranilor" tenis de masă 2018

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Johnny Erasure
    Data nscrierii
    06.03.2012
    Locație
    Resita
    Vrstă
    46
    Postări
    1.389
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    78 z 16 h 12 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    903

    REȘIȚA-ORAVIȚA: Campionatul "Cupa Veteranilor" tenis de masă 2018

    Campionatul De Tenis de Masa al Judetului Caraș-Severin "Cupa Veteranilor"

    Locația: Sala de sport a Școlii Generale nr. 7 Reșița și sala de sport a Școlii Generale Romul Ladea din Oravița;

    Concursul se desfășoară pe 11-12 etape/an, n medie cte o etapă n fiecare lună, numai n ziua de duminică.

    Pot participa jucători din județul Caraș-Severin insă, cu acordul organizatorilor din Reșița și Oravița, pot participa și jucători din alte județe dar cu angajamentul acestora de a participa la minim 6 etape.

    Prima etapă din anul 2018 se va desfășura n data de 14.01.2018, cu ncepere de la ora 10.00, la Reșița.

    nscrierile la etape se fac n ziua concursului, pnă la nceperea acestuia.

    Concursul se organizează pe două categorii: SIMPLU și DUBLU, pe 4-6 grupe inferioare din care se califică primii patru (n funcție de numărul de participanți). Apoi se organizează 4-6 grupe superioare de cate 4 dupa o schema trasă la sorți din care se califică primii doi.

    După grupele superioare urmează eliminatorii care se stabilesc printr-o schemă prestabilită.

    Ordinea n grupele inferioare se stabilește prin tragere la sorți, după clasamentul anului trecut pentru prima etapă iar la următoarele etape dupa clasamentul la zi din anul 2018.

    Regulamentul după care se desfășoară Campionatul este cel discutat și aprobat la sfrșitul anului pentru anul viitor.

    Fiecare etapă se poate desfășura pe 6 mese aprobate ITTF, n funcție de numărul de participanți.

    Premierea se face la sfrșitul Campionatului, dupa clasamentul general: locurile 1-3 cupe, diplome, medalii și premii n bani. De la locurile 4 n jos fiecare participant la minim 5 etape primeste cate o diploma și un premiu surpriză pentru participare.

    Punctarea la fiecare etapă se face cu cte un punct, n ordine crescătoare, de la ultimul participant (care primește 1 punct) pnă la primul. Departajarea se face conform regulamentului Campionatului.
    Ultima modificare făcută de Johnny Erasure; 15.01.2018 la 15:28.
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

  2. mi place Kralizec, ADN, irukandji, pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Johnny Erasure
    Data nscrierii
    06.03.2012
    Locație
    Resita
    Vrstă
    46
    Postări
    1.389
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    78 z 16 h 12 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    903
    Astăzi a avut loc prima etapă a Cupei Veteranilor. Concursul a fost structurat pe 4 grupe inferioare iar apoi au fost 4 grupe superioare.

    Clasamentul la simplu este următorul:

    Nume, prenume Localitate Punctaj
    1. Verdeț Adrian Oravița 23p
    2. Prvu Nicolae Reșița 22p
    3. Puț Gabriel Oravița 21p
    4. Turburan Ion Reșița 20p
    5. Degianschi Obrad Reșița 19p
    6. Creinicean Liviu Oravița 18p
    7. Drinceanu Lilian Oravița 17p
    8. Balmez Dorel Oravița 16p
    9. Murgu Ioan Oravița 15p
    10. Creșneac Mihail Reșița 14p
    11. Venter Liviu Reșița 13p
    12. Vuca Adrian Berzovia 12p
    13. Tamșa Titus Reșița 11p
    14. Munteanu Constantin Reșița 10p
    15. Csaky Tiberiu Reșița 9p
    16. Ciublea Vichente Oravița 8p
    17. Gottvald Alfred Bocșa 7p
    18. Manu Nicolae Reșița 6p
    19. Lungu Marius Oravița 5p
    20. Craiovan Victor Reșița 4p
    21. Cioveie Marian Oravița 3p
    22. Mureșan Ovidiu Caransebeș 2p
    23. Pleavă Gheorghe Oravița 1p

    La simplu au fost 23 de concurenți.

    La dublu au participat 8 echipe nsă se punctează doar primele 4 locuri. Clasamentul la dublu este urmatorul:

    1. Prvu Nicolae + Sorescu Deian 4p
    2. Verdeț Adrian + Creinicean Liviu 3p
    3. Drinceanu Lilian + Lungu Marius 2p
    4. Csaky Tiberiu + Venter Liviu 1p
    Ultima modificare făcută de Johnny Erasure; 15.01.2018 la 10:21.
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Johnny Erasure
    Data nscrierii
    06.03.2012
    Locație
    Resita
    Vrstă
    46
    Postări
    1.389
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    78 z 16 h 12 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    903
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

  5. #4
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data nscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.145
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    418 z 5 h 24 m
    Timp online pe zi
    3 h 6 m
    Reputație
    8852
    Inscrieri Etapa I - on 2/1/2018 at 11:20:59 AM

    1. Parvu Nicolae, Resita, 650 - 40 - OE
    2. Put Gabriel, Oravita, 9 - 39.57 - OE
    3. Verdet Adrian, Oravita, 15 - 34.96 - OE
    4. Creinicean Liviu, Oravita, 52 - 33.56 - OE
    5. Turburan Ion, Resita, 260 - 27.5 - O
    6. Drinceanu Lilian, Oravita, 114 - 27.17 - O
    7. Murgu Ioan, Oravita, 136 - 26.35 - O
    8. Ciublea Vichente, Oravita, 344 - 25.33 - O
    9. Vuca Adrian, Berzovia, 409 - 25 - O
    10. Lungu Marius, Oravita, 163 - 24.43 - O
    11. Degianschi Obrad, Resita, 248 - 23.21 - O
    12. Csaky Tiberiu, Resita, 305 - 22.46 - O
    13. Balmez Dorel, Oravita, 1095 - 22 - O
    14. Venter Liviu, Resita, 834 - 20.67 - O
    15. Cresneac Mihail, Resita, 651 - 19.75 - A
    16. Munteanu Constantin, Resita, 604 - 19.6 - A
    17. Gottvald Alfred, Bocsa, 1527 - 18.75 - A
    18. Manu Nicolae, Resita, 1200 - 18 - A
    19. Cioveie Marian, Oravita, 325 - 16.83 - A
    20. Craiovan Victor, Resita, 662 - 14.28 - A
    21. Pleava Gheorghe, Oravita, 1287 - 14 - A
    22. Muresan Ovidiu, Caransebes, 1872 - 13 - A
    23. Tamsa Titus, Resita, 1077 - 12.67 - A


    Grupe inferioare Etapa I
    1 Put Gabriel Lungu Marius Csaky Tiberiu Vuca Adrian Balmez Dorel Muresan Ovidiu
    2 Murgu Ioan Turburan Ion Ciublea Vichente Cresneac Mihail Pleava Gheorghe Gottvald Alfred
    3 Verdet Adrian Drinceanu Lilian Parvu Nicolae Manu Nicolae Tamsa Titus Cioveie Marian
    4 Venter Liviu Creinicean Liviu Degianschi Obrad Munteanu Constantin Craiovan Victor


    Grupe inferioare Etapa I

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PUT GABRIEL ORAVITA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 LUNGU MARIUS ORAVITA
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    3 CSAKY TIBERIU RESITA
    0-3
    3-1
    2-3
    2-3
    3-2
    2
    3
    4 VUCA ADRIAN BERZOVIA
    0-3
    2-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    4
    5 BALMEZ DOREL ORAVITA
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    2
    6 MURESAN OVIDIU CARANSEBES
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MURGU IOAN ORAVITA
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    5
    1
    2 TURBURAN ION RESITA
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    2
    3 CIUBLEA VICHENTE ORAVITA
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 CRESNEAC MIHAIL RESITA
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    1-3
    2
    4
    5 PLEAVA GHEORGHE ORAVITA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 GOTTVALD ALFRED BOCSA
    2-3
    2-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VERDET ADRIAN ORAVITA
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    2
    3 PARVU NICOLAE RESITA
    3-1
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 MANU NICOLAE RESITA
    0-3
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    5 TAMSA TITUS RESITA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    6 CIOVEIE MARIAN ORAVITA
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VENTER LIVIU RESITA
    1-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    4
    2 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
    3 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
    2-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    4 MUNTEANU CONSTANTIN RESITA
    3-0
    2-3
    2-3
    3-0
    2
    2
    5 CRAIOVAN VICTOR RESITA
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6


    Calificati in superioare - Etapa I
    1 Put Gabriel Balmez Dorel Csaky Tiberiu Vuca Adrian
    2 Murgu Ioan Turburan Ion Ciublea Vichente Cresneac Mihail
    3 Verdet Adrian Drinceanu Lilian Parvu Nicolae Tamsa Titus
    4 Creinicean Liviu Munteanu Constantin Degianschi Obrad Venter Liviu


    Grupe superioare Etapa I
    1 Put Gabriel Munteanu Constantin Parvu Nicolae Cresneac Mihail
    2 Murgu Ioan Balmez Dorel Degianschi Obrad Tamsa Titus
    3 Verdet Adrian Turburan Ion Csaky Tiberiu Venter Liviu
    4 Creinicean Liviu Drinceanu Lilian Ciublea Vichente Vuca Adrian


    Grupe superioare Etapa I

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PUT GABRIEL ORAVITA
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 MUNTEANU CONSTANTIN RESITA
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    3 PARVU NICOLAE RESITA
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    4 CRESNEAC MIHAIL RESITA
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MURGU IOAN ORAVITA
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    2 BALMEZ DOREL ORAVITA
    3-2
    3-2
    1-3
    2
    1
    3 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    2
    4 TAMSA TITUS RESITA
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VERDET ADRIAN ORAVITA
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 TURBURAN ION RESITA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 CSAKY TIBERIU RESITA
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4 VENTER LIVIU RESITA
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 CIUBLEA VICHENTE ORAVITA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 VUCA ADRIAN BERZOVIA
    0-3
    0-3
    3-0
    1


    Calificati in eliminatorii - Etapa I
    1 Put Gabriel Parvu Nicolae
    2 Balmez Dorel Degianschi Obrad
    3 Verdet Adrian Turburan Ion
    4 Creinicean Liviu Drinceanu Lilian


    Finala mica - Etapa I

    Put Gabriel
    -------------------- Put Gabriel 3-0
    Turburan Ion


    Eliminatorii Etapa I
    1. Put Gabriel
    -------------------- Put Gabriel 3-1
    8. Drinceanu Lilian
    ---------------------------------------- Parvu Nicolae 3-2
    5. Parvu Nicolae
    -------------------- Parvu Nicolae 3-0
    4. Creinicean Liviu
    ------------------------------------------------------------ Verdet Adrian 3-2
    3. Verdet Adrian
    -------------------- Verdet Adrian 3-0
    6. Degianschi Obrad
    ---------------------------------------- Verdet Adrian 3-0
    7. Turburan Ion
    -------------------- Turburan Ion 3-2
    2. Balmez Dorel


    Clasament Etapa I

    1. Verdet Adrian - Oravita
    2. Parvu Nicolae - Resita
    3 -- 4
    Put Gabriel - Oravita
    Turburan Ion - Resita
    5 -- 8
    Degianschi Obrad - Resita
    Creinicean Liviu - Oravita
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Balmez Dorel - Oravita
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Murgu Ioan - Oravita
    Vuca Adrian - Berzovia
    Venter Liviu - Resita
    Cresneac Mihail - Resita
    Tamsa Titus - Resita
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Ciublea Vichente - Oravita
    Csaky Tiberiu - Resita
    Munteanu Constantin - Resita
    17 -- 19 2v gr.inf.
    Lungu Marius - Oravita
    Gottvald Alfred - Bocsa
    Manu Nicolae - Resita
    20 -- 23 0v gr.inf.
    Cioveie Marian - Oravita
    Craiovan Victor - Resita
    Pleava Gheorghe - Oravita
    Muresan Ovidiu - Caransebes

  6. Mulțumesc Johnny Erasure au mulțumit pentru mesaj
    mi place ADN, pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  7. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui Johnny Erasure
    Data nscrierii
    06.03.2012
    Locație
    Resita
    Vrstă
    46
    Postări
    1.389
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    78 z 16 h 12 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    903
    n data de 04 februarie a avut loc a doua etapă a Campionatului Cupa Veteranilor la care au participat la simplu un numar de 24 jucători. Etapa s-a ținut la Reșița, n sala de sport a Școlii generale nr. 7.

    Clasamentul etapei a II - a este următorul:

    Nume, prenume Localitate Punctaj
    1. Sorescu Deian Reșița 24p
    2. Verdeț Adrian Oravița 23p
    3. Prvu Nicolae Reșița 22p
    4. Oprea Adrian Lugoj 21p
    5. Vereș Francisc Oravița 20p
    6. Degianschi Obrad Reșița 19p
    7. Turburan Ion Reșița 18p
    8. Puț Gabriel Oravița 17p
    9. Balmez Dorel Oravița 16p
    10. Drinceanu Lilian Oravița 15p
    11. Poenaru Alin Reșița 14p
    12. Manu Nicolae Reșița 13p
    13. Crenicean Liviu Oravița 12p
    14. Csaky Tiberiu Reșița 11p
    15. Lungu Marius Oravița 10p
    16. Vuca Adrian Berzovia 9p
    17. Creșneac Mihail Reșița 8p
    18. Craiovan Victor Reșița 7p
    19. Munteanu Constantin Reșița 6p
    20. Tamșa Titus Reșița 5p
    21. Ciublea Vichente Oravița 4p
    22. Venter Liviu Reșița 3p
    23. Simion Dan Reșița 2p
    24. Cioveie Marian Oravița 1p

    La dublu au participat 7 echipe nsă se punctează doar primele 4 locuri. Clasamentul etapei a II-a la dublu este următorul:

    1. Prvu Nicolae + Sorescu Deian 4p
    2. Puț Gabriel + Cioveie Marian 3p
    3. Verdeț Adrian + Creinicean Liviu 2p
    4. Drinceanu Lilian + Lungu Marius 1p

    Urmatoarea etapă va avea loc duminică 18 februarie și se va tine tot la Reșița.
    Ultima modificare făcută de Johnny Erasure; 12.02.2018 la 13:53.
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

  8. mi place pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  9. #6
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data nscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.145
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    418 z 5 h 24 m
    Timp online pe zi
    3 h 6 m
    Reputație
    8852
    Inscrieri Etapa a II-a - on 2/12/2018 at 4:08:12 PM

    1. Sorescu Deian, Resita, 174 - 44.4 - OEL
    2. Parvu Nicolae, Resita, 650 - 40 - OE
    3. Put Gabriel, Oravita, 9 - 39.57 - OE
    4. Verdet Adrian, Oravita, 15 - 34.96 - OE
    5. Creinicean Liviu, Oravita, 52 - 33.56 - OE
    6. Oprea Adrian, Lugoj, 64 - 31.39 - OE
    7. Turburan Ion, Resita, 260 - 27.5 - O
    8. Drinceanu Lilian, Oravita, 114 - 27.17 - O
    9. Veres Francisc, Oravita, 87 - 26.03 - O
    10. Ciublea Vichente, Oravita, 344 - 25.33 - O
    11. Vuca Adrian, Berzovia, 409 - 25 - O
    12. Lungu Marius, Oravita, 163 - 24.43 - O
    13. Degianschi Obrad, Resita, 248 - 23.21 - O
    14. Csaky Tiberiu, Resita, 305 - 22.46 - O
    15. Balmez Dorel, Oravita, 1095 - 22 - O
    16. Venter Liviu, Resita, 834 - 20.67 - O
    17. Cresneac Mihail, Resita, 651 - 19.75 - A
    18. Munteanu Constantin, Resita, 604 - 19.6 - A
    19. Poenar Alin, Resita, 1025 - 18 - A
    20. Manu Nicolae, Resita, 1200 - 18 - A
    21. Cioveie Marian, Oravita, 325 - 16.83 - A
    22. Craiovan Victor, Resita, 662 - 14.28 - A
    23. Tamsa Titus, Resita, 1077 - 12.67 - A
    24. Simion Dan, Resita, 1381 - 8 - A


    Grupe inferioare Etapa a II-a
    1 Verdet Adrian Creinicean Liviu Venter Liviu Munteanu Constantin Lungu Marius Oprea Adrian
    2 Put Gabriel Degianschi Obrad Vuca Adrian Manu Nicolae Craiovan Victor Simion Dan
    3 Turburan Ion Balmez Dorel Cresneac Mihail Csaky Tiberiu Cioveie Marian Sorescu Deian
    4 Parvu Nicolae Drinceanu Lilian Tamsa Titus Ciublea Vichente Poenar Alin Veres Francisc


    Grupe inferioare Etapa a II-a

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VERDET ADRIAN ORAVITA
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    3-2
    5
    1
    3 VENTER LIVIU RESITA
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    4 MUNTEANU CONSTANTIN RESITA
    1-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1-3
    1
    5 LUNGU MARIUS ORAVITA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    6 OPREA ADRIAN LUGOJ
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2-3
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PUT GABRIEL ORAVITA
    3-0
    3-2
    3-2
    3-1
    3-1
    5
    1
    2 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    2
    3 VUCA ADRIAN BERZOVIA
    2-3
    3-1
    1-3
    3-2
    3-0
    3
    3
    4 MANU NICOLAE RESITA
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    4
    5 CRAIOVAN VICTOR RESITA
    1-3
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    6 SIMION DAN RESITA
    1-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TURBURAN ION RESITA
    1-3
    3-1
    0-3
    3-0
    1-3
    2
    4
    2 BALMEZ DOREL ORAVITA
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    2-3
    4
    2
    3 CRESNEAC MIHAIL RESITA
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    4 CSAKY TIBERIU RESITA
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    0-3
    3
    3
    5 CIOVEIE MARIAN ORAVITA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 SORESCU DEIAN RESITA
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PARVU NICOLAE RESITA
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    5
    1
    2 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    2
    3 TAMSA TITUS RESITA
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    0-3
    1
    4 CIUBLEA VICHENTE ORAVITA
    1-3
    2-3
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    5 POENAR ALIN RESITA
    1-3
    1-3
    3-1
    2-3
    3-2
    2
    3
    6 VERES FRANCISC ORAVITA
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    4


    Calificati in superioare - Etapa a II-a
    1 Creinicean Liviu Verdet Adrian Lungu Marius Oprea Adrian
    2 Put Gabriel Degianschi Obrad Vuca Adrian Manu Nicolae
    3 Sorescu Deian Balmez Dorel Csaky Tiberiu Turburan Ion
    4 Parvu Nicolae Drinceanu Lilian Poenar Alin Veres Francisc


    Grupe superioare Etapa a II-a
    1 Creinicean Liviu Degianschi Obrad Poenar Alin Turburan Ion
    2 Put Gabriel Balmez Dorel Lungu Marius Veres Francisc
    3 Sorescu Deian Drinceanu Lilian Vuca Adrian Oprea Adrian
    4 Parvu Nicolae Verdet Adrian Csaky Tiberiu Manu Nicolae


    Grupe superioare Etapa a II-a

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
    2-3
    2-3
    0-3
    0
    2 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 POENAR ALIN RESITA
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    4 TURBURAN ION RESITA
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PUT GABRIEL ORAVITA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BALMEZ DOREL ORAVITA
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    3 LUNGU MARIUS ORAVITA
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 VERES FRANCISC ORAVITA
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SORESCU DEIAN RESITA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    3 VUCA ADRIAN BERZOVIA
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4 OPREA ADRIAN LUGOJ
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PARVU NICOLAE RESITA
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 VERDET ADRIAN ORAVITA
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 CSAKY TIBERIU RESITA
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4 MANU NICOLAE RESITA
    0-3
    0-3
    3-0
    1


    Calificati in eliminatorii - Etapa a II-a
    1 Degianschi Obrad Turburan Ion
    2 Put Gabriel Veres Francisc
    3 Sorescu Deian Oprea Adrian
    4 Parvu Nicolae Verdet Adrian


    Eliminatorii Etapa a II-a
    1. Degianschi Obrad
    -------------------- Verdet Adrian 3-0
    8. Verdet Adrian
    ---------------------------------------- Verdet Adrian 3-0
    5. Turburan Ion
    -------------------- Parvu Nicolae 3-0
    4. Parvu Nicolae
    ------------------------------------------------------------ Sorescu Deian 3-1
    3. Sorescu Deian
    -------------------- Sorescu Deian 3-0
    6. Veres Francisc
    ---------------------------------------- Sorescu Deian 3-1
    7. Oprea Adrian
    -------------------- Oprea Adrian 3-1
    2. Put Gabriel


    Clasament Etapa a II-a

    1. Sorescu Deian - Resita
    2. Verdet Adrian - Oravita
    3 -- 4
    Parvu Nicolae - Resita
    Oprea Adrian - Lugoj
    5 -- 8
    Veres Francisc - Oravita
    Degianschi Obrad - Resita
    Turburan Ion - Resita
    Put Gabriel - Oravita
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Balmez Dorel - Oravita
    Poenar Alin - Resita
    Manu Nicolae - Resita
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Creinicean Liviu - Oravita
    Vuca Adrian - Berzovia
    Lungu Marius - Oravita
    Csaky Tiberiu - Resita
    17 -- 22 1v gr.inf.
    Ciublea Vichente - Oravita
    Venter Liviu - Resita
    Cresneac Mihail - Resita
    Munteanu Constantin - Resita
    Craiovan Victor - Resita
    Tamsa Titus - Resita
    23 -- 24 0v gr.inf.
    Cioveie Marian - Oravita
    Simion Dan - Resita

  10. Mulțumesc Johnny Erasure au mulțumit pentru mesaj
    mi place pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data nscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.145
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    418 z 5 h 24 m
    Timp online pe zi
    3 h 6 m
    Reputație
    8852
    CLASAMENT GENERAL DUPA DOUA ETAPE:

    LOCUL NUMELE SI PRENUMELE Puncte
    1. VERDEŢ ADRIAN 46
    2. PRVU NICOLAE 44
    3. PUŢ GABRIEL 38
    4. TURBURAN ION 38
    5. DEGIANSCHI OBRAD 38
    6. DRINCEANU LILIAN 32
    7. BALMEZ DOREL 32
    8. CRENICEAN LIVIU 30
    9. SORESCU DEIAN 24
    10. CREŞNEAC MIHAIL 22
    11. OPREA ADRIAN 21
    12. VUCA ADRIAN 21
    13. VEREŞ FRANCISC 20
    14. CSAKY TIBERIU 20
    15. MANU NICOLAE 19
    16. VENTER LIVIU 16
    17. TAMŞA TITUS 16
    18. MUNTEANU CONSTANTIN 16
    19. MURGU IOAN 15
    20. LUNGU MARIUS 15
    21. POENAR ALIN 14
    22. CIUBLEA VICHENTE 12
    23. CRAIOVAN VICTOR 11
    24. CIOVEIE MARIAN 4
    25. MUREŞAN OVIDIU 2
    26. SIMION DAN 2
    27. PLEAVA GHEORGHE 1

  12. Mulțumesc Johnny Erasure au mulțumit pentru mesaj
  13. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui Johnny Erasure
    Data nscrierii
    06.03.2012
    Locație
    Resita
    Vrstă
    46
    Postări
    1.389
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    78 z 16 h 12 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    903
    La dublu, clasamentul general dupa doua etape este urmatorul:

    LOCUL NUMELE SI PRENUMELE Puncte
    1. Prvu Nicolae + Sorescu Deian 8
    2. Verdeț Adrian + Creinicean Liviu 5
    3. Drinceanu Lilian + Lungu Marius 3
    4. Puț Gabriel + Cioveie Marian 3
    5. Csaky Tiberiu + Venter Liviu 1

    Urmatoarea etapa se va desfasura in data de 18 Februarie la Resita. Grupele inferioare se vor stabili prin tragere la sorti in ordinea clasamentului general la zi, adica cel dupa doua etape.
    Primul criteriu de departajare in clasamentul general la punctaje egale este varsta participantilor: cel mai tanar este clasat cel mai bine.
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

  14. #9
    organizator turnee

    Data nscrierii
    25.03.2015
    Locație
    Resita
    Vrstă
    51
    Postări
    261
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    5 z 6 h 51 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    177
    Primul criteriu de departajare n clasamentul general pe etape la acelaşi număr de puncte, este cel care a avut o clasare mai bună ntr-o etapă indiferent care din ele.Ce ai menţionat n postul anterior cu departajarea n funcţie de vrstă la puncte egale este n clasamentul general de la sfrşitul anului.Cel mai n vrstă are ntietate deoarece se numeşte ,,Cupa VETERANILOR".

  15. Mulțumesc Johnny Erasure au mulțumit pentru mesaj
    mi place pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  16. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui Johnny Erasure
    Data nscrierii
    06.03.2012
    Locație
    Resita
    Vrstă
    46
    Postări
    1.389
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    78 z 16 h 12 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    903
    Citat Postat n original de Tibby Vezi post
    Primul criteriu de departajare n clasamentul general pe etape la acelaşi număr de puncte, este cel care a avut o clasare mai bună ntr-o etapă indiferent care din ele.Ce ai menţionat n postul anterior cu departajarea n funcţie de vrstă la puncte egale este n clasamentul general de la sfrşitul anului.Cel mai n vrstă are ntietate deoarece se numeşte ,,Cupa VETERANILOR".
    Bine ai venit Tibi! Ce bine ți stă ca organizator.
    Gata, ți predau ștafeta.
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

  17. mi place pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  18. #11
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data nscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.145
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    418 z 5 h 24 m
    Timp online pe zi
    3 h 6 m
    Reputație
    8852
    Inscrieri Etapa a III-a - on 2/21/2018 at 3:02:43 PM

    1. Sorescu Deian, Resita, 174 - 44.4 - OEL
    2. Parvu Nicolae, Resita, 650 - 40 - OE
    3. Put Gabriel, Oravita, 9 - 39.57 - OE
    4. Verdet Adrian, Oravita, 15 - 34.96 - OE
    5. Creinicean Liviu, Oravita, 52 - 33.56 - OE
    6. Turburan Ion, Resita, 260 - 27.5 - O
    7. Drinceanu Lilian, Oravita, 114 - 27.17 - O
    8. Murgu Ioan, Oravita, 136 - 26.35 - O
    9. Veres Francisc, Oravita, 87 - 26.03 - O
    10. Ciublea Vichente, Oravita, 344 - 25.33 - O
    11. Lungu Marius, Oravita, 163 - 24.43 - O
    12. Degianschi Obrad, Resita, 248 - 23.21 - O
    13. Csaky Tiberiu, Resita, 305 - 22.46 - O
    14. Balmez Dorel, Oravita, 1095 - 22 - O
    15. Venter Liviu, Resita, 834 - 20.67 - O
    16. Munteanu Constantin, Resita, 604 - 19.6 - A
    17. Poenar Alin, Resita, 1025 - 18 - A
    18. Cioveie Marian, Oravita, 325 - 16.83 - A
    19. Pleava Gheorghe, Oravita, 1287 - 14 - A
    20. Tamsa Titus, Resita, 1077 - 12.67 - A


    Grupe inferioare Etapa a III-a
    1 Parvu Nicolae Balmez Dorel Venter Liviu Munteanu Constantin Cioveie Marian
    2 Put Gabriel Degianschi Obrad Csaky Tiberiu Tamsa Titus Poenar Alin
    3 Turburan Ion Drinceanu Lilian Veres Francisc Lungu Marius Ciublea Vichente
    4 Verdet Adrian Creinicean Liviu Sorescu Deian Murgu Ioan Pleava Gheorghe


    Grupe inferioare Etapa a III-a

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PARVU NICOLAE RESITA
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 BALMEZ DOREL ORAVITA
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 VENTER LIVIU RESITA
    1-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    4 MUNTEANU CONSTANTIN RESITA
    2-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    5 CIOVEIE MARIAN ORAVITA
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PUT GABRIEL ORAVITA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 CSAKY TIBERIU RESITA
    0-3
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    4
    4 TAMSA TITUS RESITA
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    5 POENAR ALIN RESITA
    0-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TURBURAN ION RESITA
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    1
    2 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    2
    3 VERES FRANCISC ORAVITA
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3
    4 LUNGU MARIUS ORAVITA
    0-3
    2-3
    3-2
    2-3
    1
    4
    5 CIUBLEA VICHENTE ORAVITA
    2-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VERDET ADRIAN ORAVITA
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    3 SORESCU DEIAN RESITA
    3-0
    3-0
    3-1
    3-2
    4
    1
    4 MURGU IOAN ORAVITA
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    5 PLEAVA GHEORGHE ORAVITA
    0-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    6


    Calificati in superioare - Etapa a III-a
    1 Parvu Nicolae Balmez Dorel Venter Liviu Cioveie Marian
    2 Put Gabriel Degianschi Obrad Tamsa Titus Csaky Tiberiu
    3 Turburan Ion Drinceanu Lilian Veres Francisc Lungu Marius
    4 Sorescu Deian Verdet Adrian Creinicean Liviu Murgu Ioan


    Grupe superioare Etapa a III-a
    1 Parvu Nicolae Verdet Adrian Veres Francisc Csaky Tiberiu
    2 Put Gabriel Balmez Dorel Creinicean Liviu Lungu Marius
    3 Turburan Ion Degianschi Obrad Venter Liviu Murgu Ioan
    4 Sorescu Deian Drinceanu Lilian Tamsa Titus Cioveie Marian


    Grupe superioare Etapa a III-a

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PARVU NICOLAE RESITA
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 VERDET ADRIAN ORAVITA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 VERES FRANCISC ORAVITA
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 CSAKY TIBERIU RESITA
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PUT GABRIEL ORAVITA
    3-0
    2-3
    3-1
    2
    2
    2 BALMEZ DOREL ORAVITA
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    3 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    1
    4 LUNGU MARIUS ORAVITA
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TURBURAN ION RESITA
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    2
    2 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    3 VENTER LIVIU RESITA
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    4 MURGU IOAN ORAVITA
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SORESCU DEIAN RESITA
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 TAMSA TITUS RESITA
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4 CIOVEIE MARIAN ORAVITA
    1-3
    1-3
    0-3
    0


    Calificati in eliminatorii - Etapa a III-a
    1 Verdet Adrian Parvu Nicolae
    2 Creinicean Liviu Put Gabriel
    3 Murgu Ioan Turburan Ion
    4 Sorescu Deian Drinceanu Lilian


    Finala mica - Etapa a III-a

    Verdet Adrian
    -------------------- Verdet Adrian 3-1
    Drinceanu Lilian


    Eliminatorii Etapa a III-a
    1. Verdet Adrian
    -------------------- Verdet Adrian 3-1
    8. Put Gabriel
    ---------------------------------------- Sorescu Deian 3-1
    5. Turburan Ion
    -------------------- Sorescu Deian 3-1
    4. Sorescu Deian
    ------------------------------------------------------------ Sorescu Deian 3-2
    3. Murgu Ioan
    -------------------- Drinceanu Lilian 3-0
    6. Drinceanu Lilian
    ---------------------------------------- Parvu Nicolae 3-0
    7. Parvu Nicolae
    -------------------- Parvu Nicolae 3-0
    2. Creinicean Liviu


    Clasament Etapa a III-a

    1. Sorescu Deian - Resita
    2. Parvu Nicolae - Resita
    3 -- 4
    Verdet Adrian - Oravita
    Drinceanu Lilian - Oravita
    5 -- 8
    Turburan Ion - Resita
    Creinicean Liviu - Oravita
    Put Gabriel - Oravita
    Murgu Ioan - Oravita
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Lungu Marius - Oravita
    Csaky Tiberiu - Resita
    Venter Liviu - Resita
    Tamsa Titus - Resita
    13 -- 15 0v gr.sup.
    Veres Francisc - Oravita
    Degianschi Obrad - Resita
    Balmez Dorel - Oravita
    16 -- 17 1v gr.inf.
    Ciublea Vichente - Oravita
    Munteanu Constantin - Resita
    18 -- 20 0v gr.inf.
    Poenar Alin - Resita
    Cioveie Marian - Oravita
    Pleava Gheorghe - Oravita

  19. Mulțumesc Johnny Erasure au mulțumit pentru mesaj
    mi place pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  20. #12
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data nscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.145
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    418 z 5 h 24 m
    Timp online pe zi
    3 h 6 m
    Reputație
    8852
    CLASAMENT GENERAL DUPA TREI ETAPE:

    LOCUL NUMELE SI PRENUMELE Puncte
    1. VERDEŢ ADRIAN 64
    2. PRVU NICOLAE 63
    3. TURBURAN ION 54
    4. PUŢ GABRIEL 52
    5. DRINCEANU LILIAN 49
    6. CRENICEAN LIVIU 45
    7. SORESCU DEIAN 44
    8. DEGIANSCHI OBRAD 43
    9. BALMEZ DOREL 40
    10. CSAKY TIBERIU 29
    11. MURGU IOAN 28
    12. TAMŞA TITUS 28
    13. VEREŞ FRANCISC 27
    14. LUNGU MARIUS 26
    15. VENTER LIVIU 26
    16. CREŞNEAC MIHAIL 22
    17. OPREA ADRIAN 21
    18. VUCA ADRIAN 21
    19. MANU NICOLAE 19
    20. MUNTEANU CONSTANTIN 19
    21. CIUBLEA VICHENTE 16
    22. POENAR ALIN 15
    23. CRAIOVAN VICTOR 11
    24. CIOVEIE MARIAN 10
    25. PLEAVA GHEORGHE 3
    26. MUREŞAN OVIDIU 2
    27. SIMION DAN 2

  21. mi place Johnny Erasure, pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  22. #13
    organizator turnee

    Data nscrierii
    25.03.2015
    Locație
    Resita
    Vrstă
    51
    Postări
    261
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    5 z 6 h 51 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    177
    La dublu au fost 6 echipe iar clasamentul pentru primele patru este următorul:
    1. Prvu Nicolae + Sorescu Deian 4p
    2. Verdeț Adrian + Creinicean Liviu 3p
    3. Drinceanu Lilian + Lungu Marius 2p
    4. Puţ Gabriel + Cioveie Marian 1p

    Clasamentul general la dublu după trei etape este următorul:

    Locul NUMELE SI PRENUMELE Puncte
    1. Prvu Nicolae + Sorescu Deian 12
    2. Verdeț Adrian + Creinicean Liviu 8
    3. Drinceanu Lilian + Lungu Marius 5
    4. Puț Gabriel + Cioveie Marian 4
    5. Csaky Tiberiu + Venter Liviu 1

    Următoarea etapă (a-IV-a),se va desfăşura la Reşiţa pe data de 11.03.2018.Grupele inferioare se vor stabili prin tragere la sorţi n ordinea clasamentului general la zi, după cele trei etape desfăşurate.
    Ultima modificare făcută de Tibby; 21.02.2018 la 19:02.

  23. #14
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data nscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.145
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    418 z 5 h 24 m
    Timp online pe zi
    3 h 6 m
    Reputație
    8852
    Inscrieri Etapa a IV-a - on 3/23/2018 at 4:01:47 PM

    1. Sorescu Deian, Resita, 174 - 44.4 - OEL
    2. Parvu Nicolae, Resita, 650 - 40 - OE
    3. Put Gabriel, Oravita, 9 - 39.57 - OE
    4. Verdet Adrian, Oravita, 15 - 34.96 - OE
    5. Creinicean Liviu, Oravita, 52 - 33.56 - OE
    6. Oprea Adrian, Lugoj, 64 - 31.39 - OE
    7. Turburan Ion, Resita, 260 - 27.5 - O
    8. Drinceanu Lilian, Oravita, 114 - 27.17 - O
    9. Murgu Ioan, Oravita, 136 - 26.35 - O
    10. Veres Francisc, Oravita, 87 - 26.03 - O
    11. Ciublea Vichente, Oravita, 344 - 25.33 - O
    12. Vuca Adrian, Berzovia, 409 - 25 - O
    13. Lungu Marius, Oravita, 163 - 24.43 - O
    14. Degianschi Obrad, Resita, 248 - 23.21 - O
    15. Csaky Tiberiu, Resita, 305 - 22.46 - O
    16. Balmez Dorel, Oravita, 1095 - 22 - O
    17. Cornianu Sebastian, Baile Herculane, 1358 - 21.5 - O
    18. Venter Liviu, Resita, 834 - 20.67 - O
    19. Belba Caius Petrica, Baile Herculane, 1429 - 19.5 - A
    20. Poenar Alin, Resita, 1025 - 18 - A
    21. Manu Nicolae, Resita, 1200 - 18 - A
    22. Cioveie Marian, Oravita, 325 - 16.83 - A
    23. Craiovan Victor, Resita, 662 - 14.28 - A
    24. Pleava Gheorghe, Oravita, 1287 - 14 - A
    25. Tamsa Titus, Resita, 1077 - 12.67 - A
    26. Lita Daniel, Oravita, 2175 - 10 - A
    27. Cioveie Bogdan, Oravita, 5001 - 0 - A
    28. Murgu Ciprian, Oravita, 5002 - 0 - A


    Grupe inferioare Etapa a IV-a
    1 Put Gabriel Degianschi Obrad Tamsa Titus Lungu Marius Manu Nicolae Craiovan Victor Lita Daniel
    2 Verdet Adrian Sorescu Deian Balmez Dorel Oprea Adrian Ciublea Vichente Murgu Ciprian Cornianu Sebastian
    3 Turburan Ion Creinicean Liviu Csaky Tiberiu Venter Liviu Vuca Adrian Cioveie Marian Belba Caius Petrica
    4 Parvu Nicolae Drinceanu Lilian Murgu Ioan Veres Francisc Poenar Alin Pleava Gheorghe Cioveie Bogdan


    Grupe inferioare Etapa a IV-a

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 PUT GABRIEL ORAVITA
    3-0
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    6
    1
    2 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    2-3
    3-0
    4
    2
    3 TAMSA TITUS RESITA
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4 LUNGU MARIUS ORAVITA
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    3
    5 MANU NICOLAE RESITA
    2-3
    2-3
    3-0
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    4
    6 CRAIOVAN VICTOR RESITA
    0-3
    3-2
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    2
    7 LITA DANIEL ORAVITA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 VERDET ADRIAN ORAVITA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
    1
    2 SORESCU DEIAN RESITA
    1-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    2
    3 BALMEZ DOREL ORAVITA
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    3
    4 OPREA ADRIAN LUGOJ
    0-3
    3-2
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    4
    5 CIUBLEA VICHENTE ORAVITA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2-3
    2
    6 MURGU CIPRIAN ORAVITA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    7 CORNIANU SEBASTIAN BAILE HERCULANE
    0-3
    2-3
    3-1
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 TURBURAN ION RESITA
    0-3
    3-0
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    4
    2 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
    3-0
    3-0
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 CSAKY TIBERIU RESITA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    4 VENTER LIVIU RESITA
    3-2
    3-0
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    5
    1
    5 VUCA ADRIAN BERZOVIA
    1-3
    3-2
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    3
    6 CIOVEIE MARIAN ORAVITA
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    7 BELBA CAIUS PETRICA BAILE HERCULANE
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 PARVU NICOLAE RESITA
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
    3-1
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    4
    3 MURGU IOAN ORAVITA
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    3
    4 VERES FRANCISC ORAVITA
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    2
    5 POENAR ALIN RESITA
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    6 PLEAVA GHEORGHE ORAVITA
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    7 CIOVEIE BOGDAN ORAVITA
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0


    Calificati in superioare - Etapa a IV-a
    1 Put Gabriel Degianschi Obrad Lungu Marius Manu Nicolae
    2 Verdet Adrian Sorescu Deian Balmez Dorel Oprea Adrian
    3 Venter Liviu Creinicean Liviu Vuca Adrian Turburan Ion
    4 Parvu Nicolae Veres Francisc Murgu Ioan Drinceanu Lilian


    Grupe superioare Etapa a IV-a
    1 Put Gabriel Creinicean Liviu Balmez Dorel Drinceanu Lilian
    2 Verdet Adrian Veres Francisc Vuca Adrian Manu Nicolae
    3 Venter Liviu Degianschi Obrad Murgu Ioan Oprea Adrian
    4 Parvu Nicolae Sorescu Deian Lungu Marius Turburan Ion


    Grupe superioare Etapa a IV-a

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PUT GABRIEL ORAVITA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 BALMEZ DOREL ORAVITA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VERDET ADRIAN ORAVITA
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 VERES FRANCISC ORAVITA
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 VUCA ADRIAN BERZOVIA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 MANU NICOLAE RESITA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VENTER LIVIU RESITA
    3-1
    3-2
    2-3
    2
    1
    2 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 MURGU IOAN ORAVITA
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    4 OPREA ADRIAN LUGOJ
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PARVU NICOLAE RESITA
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 SORESCU DEIAN RESITA
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 LUNGU MARIUS ORAVITA
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    4 TURBURAN ION RESITA
    1-3
    1-3
    2-3
    0


    Calificati in eliminatorii - Etapa a IV-a
    1 Put Gabriel Creinicean Liviu
    2 Verdet Adrian Veres Francisc
    3 Venter Liviu Degianschi Obrad
    4 Parvu Nicolae Sorescu Deian


    Eliminatorii Etapa a IV-a
    1. Put Gabriel
    -------------------- Put Gabriel 3-1
    8. Veres Francisc
    ---------------------------------------- Parvu Nicolae 3-2
    5. Degianschi Obrad
    -------------------- Parvu Nicolae 3-1
    4. Parvu Nicolae
    ------------------------------------------------------------ Verdet Adrian 3-0
    3. Venter Liviu
    -------------------- Sorescu Deian 3-0
    6. Sorescu Deian
    ---------------------------------------- Verdet Adrian 3-0
    7. Creinicean Liviu
    -------------------- Verdet Adrian 3-1
    2. Verdet Adrian


    Finala mica - Etapa a IV-a

    Put Gabriel
    -------------------- Sorescu Deian 3-2
    Sorescu Deian


    Clasament Etapa a IV-a

    1. Verdet Adrian - Oravita
    2. Parvu Nicolae - Resita
    3 -- 4
    Sorescu Deian - Resita
    Put Gabriel - Oravita
    5 -- 8
    Creinicean Liviu - Oravita
    Degianschi Obrad - Resita
    Venter Liviu - Resita
    Veres Francisc - Oravita
    9 -- 2v gr.sup.
    Oprea Adrian - Lugoj
    10 -- 12 1v gr.sup.
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Lungu Marius - Oravita
    Manu Nicolae - Resita
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Turburan Ion - Resita
    Murgu Ioan - Oravita
    Vuca Adrian - Berzovia
    Balmez Dorel - Oravita
    17 -- 18 3v gr.inf.
    Csaky Tiberiu - Resita
    Cornianu Sebastian - Baile Herculane
    19 -- 22 2v gr.inf.
    Ciublea Vichente - Oravita
    Poenar Alin - Resita
    Craiovan Victor - Resita
    Tamsa Titus - Resita
    23 -- 24 1v gr.inf.
    Belba Caius Petrica - Baile Herculane
    Pleava Gheorghe - Oravita
    25 -- 28 0v gr.inf.
    Cioveie Marian - Oravita
    Lita Daniel - Oravita
    Cioveie Bogdan - Oravita
    Murgu Ciprian - Oravita

  24. #15
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data nscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.145
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    418 z 5 h 24 m
    Timp online pe zi
    3 h 6 m
    Reputație
    8852
    CLASAMENT GENERAL DUPA PATRU ETAPE:

    LOCUL NUMELE SI PRENUMELE Puncte
    1. VERDEŢ ADRIAN 92
    2. PRVU NICOLAE 90
    3. PUŢ GABRIEL 77
    4. SORESCU DEIAN 70
    5. TURBURAN ION 70
    6. CRENICEAN LIVIU 69
    7. DRINCEANU LILIAN 68
    8. DEGIANSCHI OBRAD 66
    9. BALMEZ DOREL 54
    10. VEREŞ FRANCISC 48
    11. VENTER LIVIU 48
    12. LUNGU MARIUS 44
    13. MURGU IOAN 43
    14. OPREA ADRIAN 41
    15. CSAKY TIBERIU 40
    16. TAMŞA TITUS 38
    17. MANU NICOLAE 36
    18. VUCA ADRIAN 34
    19. POENAR ALIN 24
    20. CIUBLEA VICHENTE 24
    21. CREŞNEAC MIHAIL 22
    22. MUNTEANU CONSTANTIN 19
    23. CRAIOVAN VICTOR 18
    24. CIOVEIE MARIAN 14
    25. CORNIANU SEBASTIAN 12
    26. PLEAVA GHEORGHE 9
    27. BELBA CAIUS 5
    28. CIOVEIE BOGDAN 3
    29. MUREŞAN OVIDIU 2
    30. SIMION DAN 2
    31. LIŢĂ DANIEL 2

  25. Mulțumesc Johnny Erasure au mulțumit pentru mesaj
    mi place pedrosyto le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Văii Carașului", Oravița - 05.10.2019
    De Kralizec n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 192
    Ultimul post: 07.10.2019, 16:59
  2. Turneu A "Cupa Văii Carașului", Oravița - 11.05.2019
    De Kralizec n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 155
    Ultimul post: 14.05.2019, 11:59
  3. Turneu A Cupa "Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 24.11.2018
    De FlorinBN n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 212
    Ultimul post: 28.11.2018, 20:06
  4. Turneu A "Cupa Văii Carașului", Oravița - 26.05.2018
    De Kralizec n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 182
    Ultimul post: 29.05.2018, 13:50
  5. Turneu B+ "WTTD - AmaTur Romnia", Oravița (E/O/A/) - 15.04.2018 - ok
    De Kralizec n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 25
    Ultimul post: 15.04.2018, 19:26

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •