pingpongshop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 16 la 19 din 19

Subiect: REȘIȚA-ORAVIȚA: Campionatul "Cupa Veteranilor" tenis de masă 2018

  1. #16
    organizator turnee

    Data nscrierii
    25.03.2015
    Locație
    Resita
    Vrstă
    51
    Postări
    261
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    5 z 6 h 51 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    177
    La dublu au fost 5 echipe iar clasamentul pentru primele patru este următorul:
    1. Verdeț Adrian + Creinicean Liviu 4p
    2. Csaky Tiberiu + Venter Liviu 3p
    3. Drinceanu Lilian + Lungu Marius 2p
    4. Prvu Nicolae + Sorescu Deian 1p

    Clasamentul general la dublu după patru etape este următorul:

    Locul NUMELE SI PRENUMELE Puncte
    1. Prvu Nicolae + Sorescu Deian 13
    2. Verdeț Adrian + Creinicean Liviu 12
    3. Drinceanu Lilian + Lungu Marius 7
    4. Puț Gabriel + Cioveie Marian 4
    5. Csaky Tiberiu + Venter Liviu 4

    Următoarea etapă (a-V-a),se va desfăşura la Oraviţa pe data de 22.04.2018.Grupele inferioare se vor stabili prin tragere la sorţi n ordinea clasamentului general la zi, după cele patru etape desfăşurate.

  2. #17
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data nscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.145
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    418 z 5 h 24 m
    Timp online pe zi
    3 h 6 m
    Reputație
    8852
    Inscrieri Etapa a V-a - on 5/17/2018 at 4:46:49 PM

    1. Sorescu Deian, Resita, 174 - 44.4 - OEL
    2. Parvu Nicolae, Resita, 650 - 40 - OE
    3. Put Gabriel, Oravita, 9 - 39.57 - OE
    4. Verdet Adrian, Oravita, 15 - 34.96 - OE
    5. Turburan Ion, Resita, 260 - 27.5 - O
    6. Drinceanu Lilian, Oravita, 114 - 27.17 - O
    7. Murgu Ioan, Oravita, 136 - 26.35 - O
    8. Veres Francisc, Oravita, 87 - 26.03 - O
    9. Lungu Marius, Oravita, 163 - 24.43 - O
    10. Degianschi Obrad, Resita, 248 - 23.21 - O
    11. Csaky Tiberiu, Resita, 305 - 22.46 - O
    12. Balmez Dorel, Oravita, 1095 - 22 - O
    13. Venter Liviu, Resita, 834 - 20.67 - O
    14. Munteanu Constantin, Resita, 604 - 19.6 - A
    15. Mustata Catalin, Oravita, 2854 - 0 - A
    16. Cioveie Bogdan, Oravita, 5001 - 0 - A
    17. Bagheira Iasmin, Oravita, 5003 - 0 - A
    18. Mioscu Ionel, Oravita, 5004 - 0 - A


    Grupe inferioare Etapa a V-a

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SORESCU DEIAN RESITA
    3-0
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 BALMEZ DOREL ORAVITA
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 VERES FRANCISC ORAVITA
    2-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    4 CSAKY TIBERIU RESITA
    2-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    5 MIOSCU IONEL ORAVITA
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PUT GABRIEL ORAVITA
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 MURGU IOAN ORAVITA
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    4 MUNTEANU CONSTANTIN RESITA
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    5 MUSTATA CATALIN ORAVITA
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PARVU NICOLAE RESITA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3
    3 LUNGU MARIUS ORAVITA
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 CIOVEIE BOGDAN ORAVITA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VERDET ADRIAN ORAVITA
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 TURBURAN ION RESITA
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 VENTER LIVIU RESITA
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    3
    4 BAGHEIRA IASMIN ORAVITA
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    5
    6


    Calificati in superioare - Etapa a V-a
    1 Sorescu Deian Balmez Dorel Veres Francisc Csaky Tiberiu
    2 Put Gabriel Drinceanu Lilian Murgu Ioan Munteanu Constantin
    3 Parvu Nicolae Lungu Marius Degianschi Obrad Cioveie Bogdan
    4 Verdet Adrian Turburan Ion Venter Liviu Bagheira Iasmin


    Grupe superioare Etapa a V-a

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SORESCU DEIAN RESITA
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    2 TURBURAN ION RESITA
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    1
    3 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
    2-3
    3-1
    0-3
    1
    4 MUNTEANU CONSTANTIN RESITA
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PUT GABRIEL ORAVITA
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 BALMEZ DOREL ORAVITA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3 VENTER LIVIU RESITA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 CIOVEIE BOGDAN ORAVITA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PARVU NICOLAE RESITA
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    2 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 VERES FRANCISC ORAVITA
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    2
    4 BAGHEIRA IASMIN ORAVITA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VERDET ADRIAN ORAVITA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 LUNGU MARIUS ORAVITA
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    3 MURGU IOAN ORAVITA
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    4 CSAKY TIBERIU RESITA
    0-3
    1-3
    1-3
    0


    Calificati in eliminatorii - Etapa a V-a
    1 Turburan Ion Sorescu Deian
    2 Put Gabriel Venter Liviu
    3 Drinceanu Lilian Veres Francisc
    4 Verdet Adrian Murgu Ioan


    Eliminatorii Etapa a V-a
    1. Turburan Ion
    -------------------- Turburan Ion 3-0
    8. Venter Liviu
    ---------------------------------------- Verdet Adrian 3-1
    5. Veres Francisc
    -------------------- Verdet Adrian 3-0
    4. Verdet Adrian
    ------------------------------------------------------------ Sorescu Deian 3-1
    3. Drinceanu Lilian
    -------------------- Drinceanu Lilian 3-2
    6. Murgu Ioan
    ---------------------------------------- Sorescu Deian 3-0
    7. Sorescu Deian
    -------------------- Sorescu Deian 3-1
    2. Put Gabriel


    Finala mica - Etapa a V-a

    Turburan Ion
    -------------------- Turburan Ion 3-2
    Drinceanu Lilian


    Clasament Etapa a V-a

    1. Sorescu Deian - Resita
    2. Verdet Adrian - Oravita
    3 -- 4
    Turburan Ion - Resita
    Drinceanu Lilian - Oravita
    5 -- 8
    Put Gabriel - Oravita
    Veres Francisc - Oravita
    Venter Liviu - Resita
    Murgu Ioan - Oravita
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Parvu Nicolae - Resita
    Lungu Marius - Oravita
    Degianschi Obrad - Resita
    Balmez Dorel - Oravita
    Munteanu Constantin - Resita
    14 -- 0v gr.sup.
    Csaky Tiberiu - Resita
    15 -- 18 0v gr.inf.
    Mustata Catalin - Oravita
    Cioveie Bogdan - Oravita
    Bagheira Iasmin - Oravita
    Mioscu Ionel - Oravita

  3. Mulțumesc Johnny Erasure au mulțumit pentru mesaj
  4. #18
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data nscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.145
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    418 z 5 h 24 m
    Timp online pe zi
    3 h 6 m
    Reputație
    8852
    Clasament general dupa cinci etape:

    LOCUL NUMELE SI PRENUMELE Puncte
    1. VERDEŢ ADRIAN 107
    2. PRVU NICOLAE 100
    3. PUŢ GABRIEL 91
    4. SORESCU DEIAN 88
    5. TURBURAN ION 86
    6. DRINCEANU LILIAN 83
    7. DEGIANSCHI OBRAD 72
    8. CRENICEAN LIVIU 69
    9. VEREŞ FRANCISC 61
    10. BALMEZ DOREL 61
    11. VENTER LIVIU 60
    12. MURGU IOAN 54
    13. LUNGU MARIUS 54
    14. CSAKY TIBERIU 45
    15. OPREA ADRIAN 41
    16. TAMŞA TITUS 38
    17. MANU NICOLAE 36
    18. VUCA ADRIAN 34
    19. MUNTEANU CONSTANTIN 27
    20. POENAR ALIN 24
    21. CIUBLEA VICHENTE 24
    22. CREŞNEAC MIHAIL 22
    23. CRAIOVAN VICTOR 18
    24. CIOVEIE MARIAN 14
    25. CORNIANU SEBASTIAN 12
    26. PLEAVA GHEORGHE 9
    27. CIOVEIE BOGDAN 7
    28. BELBA CAIUS 5
    29. BAGHEIRA IASMIN 3
    30. MUREŞAN OVIDIU 2
    31. SIMION DAN 2
    32. MUSTAȚĂ CĂTALIN 2
    33. LIŢĂ DANIEL 2
    34. MURGU CIPRIAN 1

  5. Mulțumesc Johnny Erasure au mulțumit pentru mesaj
  6. #19
    organizator turnee

    Data nscrierii
    25.03.2015
    Locație
    Resita
    Vrstă
    51
    Postări
    261
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    5 z 6 h 51 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    177
    La dublu au fost 5 echipe iar clasamentul pentru primele patru este următorul:
    1. Verdeț Adrian + Puț Gabriel 4p
    2. Degianschi Obrad + Balmez Dorel 3p
    3. Drinceanu Lilian + Lungu Marius 2p
    4. Csaky Tiberiu + Venter Liviu 3p

    Clasamentul general la dublu după patru etape este următorul:

    Locul NUMELE SI PRENUMELE Puncte
    1. Prvu Nicolae + Sorescu Deian 13
    2. Verdeț Adrian + Creinicean Liviu 12
    3. Drinceanu Lilian + Lungu Marius 9
    4. Csaky Tiberiu + Venter Liviu 5
    5. Puț Gabriel + Cioveie Marian 4
    6 Verdeț Adrian + Puț Gabriel 4p
    7. Degianschi Obrad + Balmez Dorel 3p

    Următoarea etapă (a-VI-a),se va desfăşura la Oraviţa pe data de 20.05.2018.Grupele inferioare se vor stabili prin tragere la sorţi n ordinea clasamentului general la zi, după cele cinci etape desfăşurate.

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Văii Carașului", Oravița - 05.10.2019
    De Kralizec n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 192
    Ultimul post: 07.10.2019, 16:59
  2. Turneu A "Cupa Văii Carașului", Oravița - 11.05.2019
    De Kralizec n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 155
    Ultimul post: 14.05.2019, 11:59
  3. Turneu A Cupa "Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 24.11.2018
    De FlorinBN n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 212
    Ultimul post: 28.11.2018, 20:06
  4. Turneu A "Cupa Văii Carașului", Oravița - 26.05.2018
    De Kralizec n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 182
    Ultimul post: 29.05.2018, 13:50
  5. Turneu B+ "WTTD - AmaTur Romnia", Oravița (E/O/A/) - 15.04.2018 - ok
    De Kralizec n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 25
    Ultimul post: 15.04.2018, 19:26

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •