tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60
Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - 18.Februarie 2018

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376

    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - 18.Februarie 2018

    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - 18 Februarie 2018 - Editia a VI-a

    Continuam GRAND PRIX-ul - Septembrie – Iunie 2018
    Punctele se acorda astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, si tot asa pana la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeste 2 pct.
    Dupa fiecare ediție primii doi de la Avansați si Începători promovează , iar ultimii doi de la Open si Avansați retrogradeaza la grupa superioara sau inferioară
    Cum aceste turnee se vor desfasura in fiecare luna, la sfarsitul lunii Iunie se va face clasamentul general, iar castigatorul va primi trofeul pe anul scolar 2017-2018.

    LOCALITATEA: Pitesti - jud. Arges
    DATA: 18 Februarie 2018
    ORA: 12.30 (Atentie la ora...)
    SALA : Sala de sport a Sc. Gimn. "Matei Basarab" (fosta Sc. nr. 19 ) cartier Gavana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5

    INDICATII ACCES:
    Din centrul orasului, cand se merge spre Bascov, imediat dupa statia MOL, inainte de Kaufland-ul din Gavana se face la stanga si se urca in cartier. A doua strada la dreapta se gaseste Sc. G?mn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urca in cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. Gimn. "Matei Basarab ;
    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponata . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 12.30 ....pana se termina turneul
    NR. Mese : 10
    Taxa : 10 lei

    SE VOR ORGANIZA 3 CATEGORII :
    Incepatori
    Avansati
    Open

    La toate categoriile au voie sa joace copiii nascuti intre anii 2011 - 1999
    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.
    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii
    Continuam si turneul de dublu
    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: PE FORUM ( Mini Amatur ), TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joaca
    Va asteptam cu drag!

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376
    Rezervat inscrieri si clasament

  3. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376
    CLASAMENT GENERAL- Ediţia I - V

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 46 pct
    Loc III – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 32 pct
    Loc III – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 26 pct
    Loc IV – Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
    Loc IV – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
    6 – Mario Nuta – Alexandru Dobrin ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 4 pct
    6 – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 4 pct
    8 – Oroşanu Alexandru – Prună Ştefan ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 2 pct
    8 – Mocanu Luca - Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    9 – Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct
    10. Vîrlă Antonio – Costin Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 1 pct

    Începători :

    Loc I. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 32 pct
    Loc II - Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 26 pct
    Loc III. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 15 pct
    Loc III. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 15 pct
    5. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 14 pct
    6. Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab” – 12 pct
    7. Mihai Diaconu – Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 11 pct
    8. Gabriela Podina – FC Arges – 10 pct
    9. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 8 pct
    10. Mircea Chirita – CSS Slatina – 7 pct
    10 – Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
    12. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
    13. Furduescu Matei - FC Arges – 4 pct

    14. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    14. Nicoleta Trandafir – CSS Slatina – 3 pct
    14. Chereji Victoria - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    17.
    Petrescu Ştefania - FC Arges – 2 pct
    Părvan Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    Miruna Macesanu – CSS Slatina – 2 pct
    Ana Matache – CSS Slatina – 2 pct
    Teodora Jumătate – CSS Slatina – 2 pct
    Erika Predut – CSS Slatina - 2 pct
    Bianca Calin – CSS Slatina - 2 pct
    Negescu Mihai – Piteşti – 2 pct

    Avansati :

    Loc I. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 32 pct
    Loc II. Antonio Varla - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 30 pct
    Loc III – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 25 pct
    Loc IV. Costin Alexandru – Pitesti – 23 pct
    5. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 22 pct
    6 –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 18 pct
    7. Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 17 pct
    8 – Serbanel Bianca - Pitesti – 14 pct
    9 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 13 pct
    10. Mocanu Luca - Filipesti de Targ ( Prahova) – 10 pct
    10. Vivien Tamaş ( Miercurea Ciuc – LTNM Tg. Secuiesc) – 10 pct
    12 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
    12 – Igor Postolache – CSS Slatina – 8 pct
    14. Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova) – 7 pct
    15. Modrişan Miruna - Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
    15. Dăscălescu Eduard - Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
    15. Ana Pepene – CSS Slatina – 6 pct
    18. Alecsia Florescu - – CSS Slatina – 5 pct
    19. Eduard Florea – CSS Craiova – 3 pct
    20.
    Matteo Mondoaca – CSS Slatina – 2 pct
    Alexandru Lungu – CSS Craiova – 2 pct
    Sonya Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Erik Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Razvan Dondea – CSS Slatina – 2 pct
    Ignat Alexandru – CSS Slatina- 2 pct
    Călin Remus - Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    Stan Gabriel - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct


    Open :

    Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 46 pct
    Loc II – Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 43 pct
    Loc III - Ştefan Turcescu – FC Arges – 32 pct
    Loc IV. Cristina Rizea – FC Arges – 29 pct
    5 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 28 pct
    6 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 26 pct
    6. Alin Bucuroiu – FC Arges – 26 pct
    8. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 25 pct
    9. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 23 pct
    10. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 21 pct
    11. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 20 pct
    12. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 16 pct
    13. Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 11 pct
    14. Patrick Anghel – CSS Craiova – 10 pct
    15. Raluca Stănescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
    15. Bianca Potarniche – Buzau – 8 pct
    17. Maria Vlad – Bucuresti – 5 pct
    18. Alexandru Ilie – CSS Craiova – 3 pct
    19
    Mihai Nedelcu – CSS Craiova – 2 pct
    Carmina Gaman – CSS Craiova – 2 pct
    Gheorghe Alexandru – Piteşti – 2 pct
    Gonciarenco Mihai – Piteşti – 2 pct
    Alexandru Negescu – 2 pct

  4. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376
    La Open :
    Sebastian Pribeagu
    Cosmin Corbu
    Dublu :
    Sebastian Pribeagu - Cosmin Corbu ( Pitesti)

  5. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376
    La Open :
    Alexia Dima
    Delia Leanca

    Dublu :
    Alexia Dima - Delia Leanca ( Pitesti)

Subiecte similare

  1. Cupa municipiului pitesti 02.12.2018
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 25
    Ultimul post: 03.12.2018, 08:39
  2. CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a VI -a 18.II.2018
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 26
    Ultimul post: 18.02.2018, 20:15
  3. Răspunsuri: 28
    Ultimul post: 24.01.2018, 09:07
  4. Răspunsuri: 23
    Ultimul post: 19.02.2017, 22:18
  5. Cupa Municipiului Pitesti 21 Februarie 2016 Editia a IV-a
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 40
    Ultimul post: 21.02.2016, 20:37

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •