tt-shop.ro 468x60 3pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 27

Subiect: CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a VI -a 18.II.2018

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440

    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a VI -a 18.II.2018

    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - 18 Februarie 2018 - Editia a VI-a

    Continuam GRAND PRIX-ul - Septembrie – Iunie 2018
    Punctele se acorda astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, si tot asa pana la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeste 2 pct.
    Dupa fiecare ediție primii doi de la Avansați si Începători promovează , iar ultimii doi de la Open si Avansați retrogradeaza la grupa superioara sau inferioară
    Cum aceste turnee se vor desfasura in fiecare luna, la sfarsitul lunii Iunie se va face clasamentul general, iar castigatorul va primi trofeul pe anul scolar 2017-2018.

    LOCALITATEA: Pitesti - jud. Arges
    DATA: 18 Februarie 2018
    ORA: 12.30 (Atentie la ora...)
    SALA : Sala de sport a Sc. Gimn. "Matei Basarab" (fosta Sc. nr. 19 ) cartier Gavana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5

    INDICATII ACCES:
    Din centrul orasului, cand se merge spre Bascov, imediat dupa statia MOL, inainte de Kaufland-ul din Gavana se face la stanga si se urca in cartier. A doua strada la dreapta se gaseste Sc. G?mn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urca in cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. Gimn. "Matei Basarab ;
    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponata . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 12.30 ....pana se termina turneul
    NR. Mese : 10
    Taxa : 10 lei

    SE VOR ORGANIZA 3 CATEGORII :
    Incepatori
    Avansati
    Open

    La toate categoriile au voie sa joace copiii nascuti intre anii 2011 - 1999
    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.
    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii
    Continuam si turneul de dublu
    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: PE FORUM ( Mini Amatur ), TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joaca
    Va asteptam cu drag!

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    CUPA MUNICIPIULUI PITEŞTI - Ediţia a VI – a 18.II.2018

    În primul rând mulţumesc tuturor copiilor pentru prezenţa de la acest turneu, şi nu în ultimul rând doamnei Iuliana Caloianu ( CS Petrolul Ploieşti) , domnului Florin Moş ( Filipeşti de Târg - Prahova)


    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab”–F.C. Arges) - 10 pct
    Loc II – Cristina Rizea – George Prună (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    Loc III – Alexia Dima – Delia Leancă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
    Loc IV – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    Loc V – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
    6. Vîrlă Antonio –Dobrin Alexandru- (Sc Gimn „M. Basarab”) - 1 pct
    7. Oroşanu Alexandru – Mihai Diaconu ( Sc Gimn „ M. Basarab” ) - 2 pct


    Începători :

    Loc I – Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 10 pct
    Loc II - Alexandru Orosanu - Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
    Loc III – Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova) – 8 pct
    Loc IV – Mărăcineanu Andrei - Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
    5. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
    6. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
    7. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 4 pct
    8. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    9. Petrescu Ştefania - FC Arges – 2 pct
    10. Gabriela Podina – FC Arges – 2 pct
    11. Giurea Mihaela - - Filipesti de Targ (Prahova) – 2 pct
    11. Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct



    Avansaţi :

    Loc I - Mario Nuţă – Sc Gimn „M. Basarab” –10 pct
    Loc II –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 9 pct
    Loc III- Mocanu Luca - Filipesti de Targ ( Prahova) – 8 pct
    Loc IV - Modrişan Miruna - Filipesti de Targ ( Prahova) – 7 pct
    5. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
    6. Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
    7. Ghiţă Sofia –Petrolul Ploieşti – 4 pct
    8. Mihai Diaconu - Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
    9. Dăscălescu Eduard - Filipesti de Targ ( Prahova) – 3 pct
    10. Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct


    Open :

    Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 10 pct
    Loc II –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 9 pct
    Loc III - George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
    Loc IV - Nicola Mihăescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 7 pct
    5. Alin Bucuroiu – F.C. Argeş – 6 pct
    6. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 5 pct
    7. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    8. Cristina Rizea – FC Argeş – 3 pct
    9. Delia Leancă - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    10. Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 2 pct
    11. Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 2 pct
    12. Antonio Vîrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 2 pct
    13. Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 2 pct
    14. Ştefan Turcescu – FC Arges – 2 pct


    CLASAMENT GENERAL- Ediţia I - VI

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 56 pct
    Loc III – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 38 pct
    Loc III – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 34 pct
    Loc IV – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 22 pct
    5. Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
    6. Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    7 – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 4 pct
    8 – Oroşanu Alexandru – Prună Ştefan ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 2 pct
    8 – Mocanu Luca - Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    8. Oroşanu Alexandru – Mihai Diaconu ( Sc Gimn „ M. Basarab” ) - 2 pct
    11 – Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct
    11. Vîrlă Antonio – Costin Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 1 pct
    11. Vîrlă Antonio –Dobrin Alexandru- (Sc Gimn „M. Basarab”) - 1 pct


    Începători :

    Loc I - Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 26 pct
    Loc II. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 25 pct
    Loc III. Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab” – 21 pct
    Loc III - Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 21 pct
    5. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 19 pct
    6 – Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova) – 15 pct
    7. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 14 pct
    8. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 13 pct
    8. Stan Gabriel - Sc. Gimn " M Basarab - 13 pct
    10. Gabriela Podina – FC Arges – 12 pct
    11. Mircea Chirita – CSS Slatina – 7 pct
    11– Mărăcineanu Andrei - Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
    13. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
    14. Furduescu Matei - FC Arges – 4 pct
    14. Petrescu Ştefania - FC Arges – 4 pct
    16. Nicoleta Trandafir – CSS Slatina – 3 pct
    16. Chereji Victoria - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    18.
    Părvan Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    Miruna Macesanu – CSS Slatina – 2 pct
    Ana Matache – CSS Slatina – 2 pct
    Teodora Jumătate – CSS Slatina – 2 pct
    Erika Predut – CSS Slatina - 2 pct
    Bianca Calin – CSS Slatina - 2 pct
    Negescu Mihai – Piteşti – 2 pct
    11. Giurea Mihaela - - Filipesti de Targ (Prahova) – 2 pct
    12. Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct


    Avansati :

    Loc I. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 42 pct
    Loc II. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 32 pct
    Loc III – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 30 pct
    Loc IV –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 27 pct
    5. Costin Alexandru – Pitesti – 23 pct
    6. Mihai Diaconu - Sc Gimn „M. Basarab” – 20 pct
    7. Mocanu Luca - Filipesti de Targ ( Prahova) – 18 pct
    8 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 17 pct
    9 – Serbanel Bianca - Pitesti – 14 pct
    10. Modrişan Miruna - Filipesti de Targ ( Prahova) – 13 pct
    11. Vivien Tamaş ( Miercurea Ciuc – LTNM Tg. Secuiesc) – 10 pct
    12. Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova) – 9 pct
    12. Dăscălescu Eduard - Filipesti de Targ ( Prahova) – 9 pct
    14 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
    14 – Igor Postolache – CSS Slatina – 8 pct
    16. Ana Pepene – CSS Slatina – 6 pct
    17. Alecsia Florescu - – CSS Slatina – 5 pct
    18. Eduard Florea – CSS Craiova – 3 pct
    19.
    Matteo Mondoaca – CSS Slatina – 2 pct
    Alexandru Lungu – CSS Craiova – 2 pct
    Sonya Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Erik Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Razvan Dondea – CSS Slatina – 2 pct
    Ignat Alexandru – CSS Slatina- 2 pct
    Călin Remus - Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct


    Open :

    Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 56 pct
    Loc II – Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 52 pct
    Loc III - Ştefan Turcescu – FC Arges – 34 pct
    Loc IV – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 33 pct
    Loc IV. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 33 pct
    6. Cristina Rizea – FC Arges – 32 pct
    6. Alin Bucuroiu – FC Arges – 32 pct
    6. Antonio Vîrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 32 pct
    9 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 30 pct
    10. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 25 pct
    11. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 23 pct
    12. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 22 pct
    13. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 21 pct
    14. Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 19 pct
    15. Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 13 pct
    16. Patrick Anghel – CSS Craiova – 10 pct
    17. Raluca Stănescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
    17. Bianca Potarniche – Buzau – 8 pct
    19. Maria Vlad – Bucuresti – 5 pct
    20. Alexandru Ilie – CSS Craiova – 3 pct
    21.
    Mihai Nedelcu – CSS Craiova – 2 pct
    Carmina Gaman – CSS Craiova – 2 pct
    Gheorghe Alexandru – Piteşti – 2 pct
    Gonciarenco Mihai – Piteşti – 2 pct
    Alexandru Negescu – 2 pct
    Ultima modificare făcută de pribeagu; 19.02.2018 la 15:42.

  3. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    CLASAMENT GENERAL- Ediţia I - V

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 46 pct
    Loc III – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 32 pct
    Loc III – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 26 pct
    Loc IV – Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
    Loc IV – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
    6 – Mario Nuta – Alexandru Dobrin ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 4 pct
    6 – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 4 pct
    8 – Oroşanu Alexandru – Prună Ştefan ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 2 pct
    8 – Mocanu Luca - Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    9 – Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct
    10. Vîrlă Antonio – Costin Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 1 pct

    Începători :

    Loc I. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 32 pct
    Loc II - Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 26 pct
    Loc III. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 15 pct
    Loc III. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 15 pct
    5. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 14 pct
    6. Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab” – 12 pct
    7. Mihai Diaconu – Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 11 pct
    8. Gabriela Podina – FC Arges – 10 pct
    9. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 8 pct
    10. Mircea Chirita – CSS Slatina – 7 pct
    10 – Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
    12. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
    13. Furduescu Matei - FC Arges – 4 pct

    14. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    14. Nicoleta Trandafir – CSS Slatina – 3 pct
    14. Chereji Victoria - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    17.
    Petrescu Ştefania - FC Arges – 2 pct
    Părvan Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    Miruna Macesanu – CSS Slatina – 2 pct
    Ana Matache – CSS Slatina – 2 pct
    Teodora Jumătate – CSS Slatina – 2 pct
    Erika Predut – CSS Slatina - 2 pct
    Bianca Calin – CSS Slatina - 2 pct
    Negescu Mihai – Piteşti – 2 pct

    Avansati :

    Loc I. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 32 pct
    Loc II. Antonio Varla - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 30 pct
    Loc III – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 25 pct
    Loc IV. Costin Alexandru – Pitesti – 23 pct
    5. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 22 pct
    6 –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 18 pct
    7. Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 17 pct
    8 – Serbanel Bianca - Pitesti – 14 pct
    9 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 13 pct
    10. Mocanu Luca - Filipesti de Targ ( Prahova) – 10 pct
    10. Vivien Tamaş ( Miercurea Ciuc – LTNM Tg. Secuiesc) – 10 pct
    12 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
    12 – Igor Postolache – CSS Slatina – 8 pct
    14. Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova) – 7 pct
    15. Modrişan Miruna - Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
    15. Dăscălescu Eduard - Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
    15. Ana Pepene – CSS Slatina – 6 pct
    18. Alecsia Florescu - – CSS Slatina – 5 pct
    19. Eduard Florea – CSS Craiova – 3 pct
    20.
    Matteo Mondoaca – CSS Slatina – 2 pct
    Alexandru Lungu – CSS Craiova – 2 pct
    Sonya Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Erik Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Razvan Dondea – CSS Slatina – 2 pct
    Ignat Alexandru – CSS Slatina- 2 pct
    Călin Remus - Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    Stan Gabriel - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct


    Open :

    Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 46 pct
    Loc II – Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 43 pct
    Loc III - Ştefan Turcescu – FC Arges – 32 pct
    Loc IV. Cristina Rizea – FC Arges – 29 pct
    5 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 28 pct
    6 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 26 pct
    6. Alin Bucuroiu – FC Arges – 26 pct
    8. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 25 pct
    9. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 23 pct
    10. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 21 pct
    11. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 20 pct
    12. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 16 pct
    13. Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 11 pct
    14. Patrick Anghel – CSS Craiova – 10 pct
    15. Raluca Stănescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
    15. Bianca Potarniche – Buzau – 8 pct
    17. Maria Vlad – Bucuresti – 5 pct
    18. Alexandru Ilie – CSS Craiova – 3 pct
    19
    Mihai Nedelcu – CSS Craiova – 2 pct
    Carmina Gaman – CSS Craiova – 2 pct
    Gheorghe Alexandru – Piteşti – 2 pct
    Gonciarenco Mihai – Piteşti – 2 pct
    Alexandru Negescu – 2 pct

  4. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    La Open :
    1.Sebastian Pribeagu
    2. Cosmin Corbu

    Dublu :
    Sebastian Pribeagu - Cosmin Corbu

  5. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    La Open :
    1. Alexia Dima
    2. Delia Leanca

    Dublu :
    Alexia Dima - Delia Leanca

  6. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    La Open :
    1. Raluca Dumitru
    2. Ana Maria Stancu

    Dublu :
    Raluca Dumitru - Ana Maria Stancu

  7. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Din Pitesti la Open :
    Bucuroiu Alin

    La avansati :
    Nuta Mario

  8. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Din Pitești la Open :
    Cristina Rizea
    Nicola Mihăescu

  9. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Open :
    Stefan Turcescu

  10. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Open :
    Raluca Stănescu

  11. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Open :
    Varla Antonio
    Pruna George
    Dicu Darius

  12. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Avansati :
    Nuta Mario
    Dobrin Alexandru
    Costin Alexandru
    Serbanel Bianca
    Negescu Alexandru

  13. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Incepatori :
    Vlad Gabriel
    Elena Georgescu
    Ana Costache
    Orosanu Alexandru
    Podina Gabriela

  14. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Incepatori :
    Ion Ana
    Furduescu Matei
    Stan Gabriel
    Petrescu Stefania
    Pirvan Andrei
    Negescu Mihai

  15. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    CUPA MUNICIPIULUI PITEŞTI - Ediţia a VI – a 18.II.2018

    În primul rând mulţumesc tuturor copiilor pentru prezenţa de la acest turneu, şi nu în ultimul rând doamnei Iuliana Caloianu ( CS Petrolul Ploieşti) , domnului Florin Moş ( Filipeşti de Târg - Prahova)

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 35
    Ultimul post: 11.03.2018, 21:37
  2. Răspunsuri: 28
    Ultimul post: 24.01.2018, 10:07
  3. CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a IX – 28 Mai 2017
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 15
    Ultimul post: 28.05.2017, 23:24
  4. CUPA MUNICIPIULUI PITESTI ? Editia a III - a 20.XI.2016
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 26
    Ultimul post: 29.11.2016, 11:35
  5. CUPA MUNICIPIULUI PITESTI ? Editia a II - a 16.X.2016
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 36
    Ultimul post: 17.10.2016, 18:43

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •