pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 16 la 27 din 27

Subiect: CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a VI -a 18.II.2018

  1. #16
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data īnscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vārstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Īmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 43 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab”–F.C. Arges) - 10 pct
    Loc II – Cristina Rizea – George Prună (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    Loc III – Alexia Dima – Delia Leancă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
    Loc IV – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    Loc V – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
    6. Vīrlă Antonio –Dobrin Alexandru- (Sc Gimn „M. Basarab”) - 1 pct
    7. Oroşanu Alexandru – Mihai Diaconu ( Sc Gimn „ M. Basarab” ) - 2 pct


  2. #17
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data īnscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vārstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Īmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 43 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Avansaţi :

    Loc I - Mario Nuţă – Sc Gimn „M. Basarab” –10 pct
    Loc II –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 9 pct
    Loc III- Mocanu Luca - Filipesti de Targ ( Prahova) – 8 pct
    Loc IV - Modrişan Miruna - Filipesti de Targ ( Prahova) – 7 pct
    5. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
    6. Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
    7. Ghiţă Sofia –Petrolul Ploieşti – 4 pct
    8. Mihai Diaconu - Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
    9. Dăscălescu Eduard - Filipesti de Targ ( Prahova) – 3 pct
    10. Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct


  3. #18
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data īnscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vārstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Īmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 43 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Open :

    Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 10 pct
    Loc II –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 9 pct
    Loc III - George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
    Loc IV - Nicola Mihăescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 7 pct
    5. Alin Bucuroiu – F.C. Argeş – 6 pct
    6. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 5 pct
    7. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    8. Cristina Rizea – FC Argeş – 3 pct
    9. Delia Leancă - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    10. Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 2 pct
    11. Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 2 pct
    12. Antonio Vīrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 2 pct
    13. Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 2 pct
    14. Ştefan Turcescu – FC Arges – 2 pct


  4. #19
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data īnscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vārstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Īmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 43 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440



















  5. #20
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data īnscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vārstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Īmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 43 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440

















  6. #21
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data īnscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vārstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Īmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 43 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440















  7. #22
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data īnscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vārstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Īmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 43 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440



















  8. #23
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data īnscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vārstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Īmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 43 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440



















  9. #24
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data īnscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vārstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Īmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 43 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440



















  10. #25
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data īnscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vārstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Īmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 43 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440

















  11. #26
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data īnscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vārstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Īmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 43 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440









  12. #27
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data īnscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vārstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Īmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 43 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    CUPA MUNICIPIULUI PITEŞTI - Ediţia a VI – a 18.II.2018

    Īn primul rānd mulţumesc tuturor copiilor pentru prezenţa de la acest turneu, şi nu īn ultimul rānd doamnei Iuliana Caloianu ( CS Petrolul Ploieşti) , domnului Florin Moş ( Filipeşti de Tārg - Prahova)


    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab”–F.C. Arges) - 10 pct
    Loc II – Cristina Rizea – George Prună (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    Loc III – Alexia Dima – Delia Leancă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
    Loc IV – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    Loc V – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
    6. Vīrlă Antonio –Dobrin Alexandru- (Sc Gimn „M. Basarab”) - 1 pct
    7. Oroşanu Alexandru – Mihai Diaconu ( Sc Gimn „ M. Basarab” ) - 2 pct


    Īncepători :

    Loc I- Stan Gabriel - Sc Gimn „M. Basarab” – 10 pct
    Loc II – Alexandru Oroşanu - Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
    Loc III – Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova) – 8 pct
    Loc IV – Mărăcineanu Andrei - Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
    5. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
    6. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
    7. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 4 pct
    8. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    9. Petrescu Ştefania - FC Arges – 2 pct
    10. Gabriela Podina – FC Arges – 2 pct
    11. Giurea Mihaela - Filipesti de Targ (Prahova) – 2 pct
    11. Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct



    Avansaţi :

    Loc I - Mario Nuţă – Sc Gimn „M. Basarab” –10 pct
    Loc II –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 9 pct
    Loc III- Mocanu Luca - Filipesti de Targ ( Prahova) – 8 pct
    Loc IV - Modrişan Miruna - Filipesti de Targ ( Prahova) – 7 pct
    5. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
    6. Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
    7. Ghiţă Sofia –Petrolul Ploieşti – 4 pct
    8. Mihai Diaconu - Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
    9. Dăscălescu Eduard - Filipesti de Targ ( Prahova) – 3 pct
    10. Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct


    Open :

    Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 10 pct
    Loc II –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 9 pct
    Loc III - George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
    Loc IV - Nicola Mihăescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 7 pct
    5. Alin Bucuroiu – F.C. Argeş – 6 pct
    6. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 5 pct
    7. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    8. Cristina Rizea – FC Argeş – 3 pct
    9. Delia Leancă - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    10. Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 2 pct
    11. Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 2 pct
    12. Antonio Vīrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 2 pct
    13. Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 2 pct
    14. Ştefan Turcescu – FC Arges – 2 pct


    CLASAMENT GENERAL- Ediţia I - VI

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 56 pct
    Loc III – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 38 pct
    Loc III – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 34 pct
    Loc IV – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 22 pct
    5. Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
    6. Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    7 – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 4 pct
    8 – Oroşanu Alexandru – Prună Ştefan ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 2 pct
    8 – Mocanu Luca - Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    8. Oroşanu Alexandru – Mihai Diaconu ( Sc Gimn „ M. Basarab” ) - 2 pct
    11 – Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct
    11. Vīrlă Antonio – Costin Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 1 pct
    11. Vīrlă Antonio –Dobrin Alexandru- (Sc Gimn „M. Basarab”) - 1 pct


    Īncepători :

    Loc I - Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 26 pct
    Loc II. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 25 pct
    Loc III. Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab” – 21 pct
    Loc III. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 21 pct
    5. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 19 pct
    6 – Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova) – 15 pct
    7. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 14 pct
    8. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 13 pct
    8. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 13 pct
    10. Gabriela Podina – FC Arges – 12 pct
    11. Mircea Chirita – CSS Slatina – 7 pct
    11– Mărăcineanu Andrei - Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
    13. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
    14. Furduescu Matei - FC Arges – 4 pct
    14. Petrescu Ştefania - FC Arges – 4 pct
    16. Nicoleta Trandafir – CSS Slatina – 3 pct
    16. Chereji Victoria - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    18.
    Părvan Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    Miruna Macesanu – CSS Slatina – 2 pct
    Ana Matache – CSS Slatina – 2 pct
    Teodora Jumătate – CSS Slatina – 2 pct
    Erika Predut – CSS Slatina - 2 pct
    Bianca Calin – CSS Slatina - 2 pct
    Negescu Mihai – Piteşti – 2 pct
    11. Giurea Mihaela - - Filipesti de Targ (Prahova) – 2 pct
    12. Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct


    Avansati :

    Loc I. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 42 pct
    Loc II. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 32 pct
    Loc III – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 30 pct
    Loc IV –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 27 pct
    5. Costin Alexandru – Pitesti – 23 pct
    6. Mihai Diaconu - Sc Gimn „M. Basarab” – 20 pct
    7. Mocanu Luca - Filipesti de Targ ( Prahova) – 18 pct
    8 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 17 pct
    9 – Serbanel Bianca - Pitesti – 14 pct
    10. Modrişan Miruna - Filipesti de Targ ( Prahova) – 13 pct
    11. Vivien Tamaş ( Miercurea Ciuc – LTNM Tg. Secuiesc) – 10 pct
    12. Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova) – 9 pct
    12. Dăscălescu Eduard - Filipesti de Targ ( Prahova) – 9 pct
    14 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
    14 – Igor Postolache – CSS Slatina – 8 pct
    16. Ana Pepene – CSS Slatina – 6 pct
    17. Alecsia Florescu - – CSS Slatina – 5 pct
    18. Eduard Florea – CSS Craiova – 3 pct
    19.
    Matteo Mondoaca – CSS Slatina – 2 pct
    Alexandru Lungu – CSS Craiova – 2 pct
    Sonya Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Erik Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Razvan Dondea – CSS Slatina – 2 pct
    Ignat Alexandru – CSS Slatina- 2 pct
    Călin Remus - Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct


    Open :

    Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 56 pct
    Loc II – Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 52 pct
    Loc III - Ştefan Turcescu – FC Arges – 34 pct
    Loc IV – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 33 pct
    Loc IV. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 33 pct
    6. Cristina Rizea – FC Arges – 32 pct
    6. Alin Bucuroiu – FC Arges – 32 pct
    6. Antonio Vīrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 32 pct
    9 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 30 pct
    10. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 25 pct
    11. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 23 pct
    12. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 22 pct
    13. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 21 pct
    14. Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 19 pct
    15. Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 13 pct
    16. Patrick Anghel – CSS Craiova – 10 pct
    17. Raluca Stănescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
    17. Bianca Potarniche – Buzau – 8 pct
    19. Maria Vlad – Bucuresti – 5 pct
    20. Alexandru Ilie – CSS Craiova – 3 pct
    21.
    Mihai Nedelcu – CSS Craiova – 2 pct
    Carmina Gaman – CSS Craiova – 2 pct
    Gheorghe Alexandru – Piteşti – 2 pct
    Gonciarenco Mihai – Piteşti – 2 pct
    Alexandru Negescu – 2 pct
    Ultima modificare făcută de pribeagu; 19.02.2018 la 16:26.

  13. Īmi place kdt123 le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 35
    Ultimul post: 11.03.2018, 21:37
  2. Răspunsuri: 28
    Ultimul post: 24.01.2018, 10:07
  3. CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a IX – 28 Mai 2017
    De pribeagu īn forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 15
    Ultimul post: 28.05.2017, 23:24
  4. CUPA MUNICIPIULUI PITESTI ? Editia a III - a 20.XI.2016
    De pribeagu īn forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 26
    Ultimul post: 29.11.2016, 11:35
  5. CUPA MUNICIPIULUI PITESTI ? Editia a II - a 16.X.2016
    De pribeagu īn forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 36
    Ultimul post: 17.10.2016, 18:43

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •