Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Achizitionare paleta

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Achizitionare paleta

    Salut,joc de ceva ani tenis si pana acum nu am avut nicio paleta si in sfarsit m-am hotarat sa imi achizitionez una,cand joc ma bazez mai mult pe efect decat pe forta,ma gandeam sa cumpar cornilleau excell 3000 pentru ca deocamdata nu imi permit sa dau milioane bune sa imi fac propriile mele palete,ce parere aveti?sau imi puteti recomanda o paleta de pana in 250 de lei?

  • #2
    Cu 250 de lei iti faci o paleta profesionala. Cu ceva noroc si atentie poti gasi doua fete jucate cu uzura de 25-30%+ un lemn in jur de 100 de lei si te incadrezi in buget. Nu lua palete din supermarket ca arunci banii de pomana. Mergi la sectiunea anunturi de vanzare cumparare. Sunt o multime de anunturi care au si lemne mai ieftine si fete uzate. Ia legatura cu baietii de acolo care au la vanzare atat fete cat si lemne (ca sa ti-o trimita asamblata) si spune cam ce ti-ai dori. Sfatul meu este sa nu cumperi fete chinezesti pentru ca sunt greu de utilizat, ia fete europene sau japoneze pentru ca vei progresa mult mai usor. Pentru inceput o paleta cu niste fete ceva mai uzate este foarte bine. Mult succes.
    Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
    FH: Butterfly Dignics 05
    BH: Tibhar Grass D.TecS

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Trap01 Vezi post
      Salut,joc de ceva ani tenis si pana acum nu am avut nicio paleta si in sfarsit m-am hotarat sa imi achizitionez una,cand joc ma bazez mai mult pe efect decat pe forta,ma gandeam sa cumpar cornilleau excell 3000 pentru ca deocamdata nu imi permit sa dau milioane bune sa imi fac propriile mele palete,ce parere aveti?sau imi puteti recomanda o paleta de pana in 250 de lei?
      Salut,

      Da-ne un telefon la 0722768078, pentru ca avem cateva variante de set-up pentru tine, folosind produse noi si performante facute de Stiga / Donic / Yasaka / Tibhar, la preturi foarte bune, insa pentru a putea gasi cel mai bun set-up ar fi bine sa mai vorbim si despre alte cateva detalii referitoare la stilul tau de joc.

      O zi buna!
      www.VivaSportShop.ro // contact@vivasportshop.ro // 0722.678.078 // https://www.facebook.com/VSSTT/
      Program: Luni-Vineri intre 12:00 - 20:00

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X