Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Spatiu, masa, robot

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Spatiu, masa, robot

    Buna ziua, sunt dispus sa investesc alaturi de altcineva, pasionat, interesat, intr-un spatiu de inchiriat, o masa si eventual un robot performant, unde sa ne putem antrena la orice ora dorim.

    Sau daca cineva are spatiul deja, putem discuta. pot veni cu celelalte componente.
    Ideea este ca vreau sa ma antrenez mult si nu am mijloacele potrivite. Daca imi cumpar singur masa si robot nu am unde sa le pun.

    Astept propuneri cu mare drag!
    0747853594, București.

  • #2
    Postat în original de Andrei Bejan Vezi post
    Buna ziua, sunt dispus sa investesc alaturi de altcineva, pasionat, interesat, intr-un spatiu de inchiriat, o masa si eventual un robot performant, unde sa ne putem antrena la orice ora dorim.

    Sau daca cineva are spatiul deja, putem discuta. pot veni cu celelalte componente.
    Ideea este ca vreau sa ma antrenez mult si nu am mijloacele potrivite. Daca imi cumpar singur masa si robot nu am unde sa le pun.

    Astept propuneri cu mare drag!
    0747853594, București.
    salut, Andrei

    ai facut sedinte cu cineva pana acum, ai deja o anumita tehnica pe care vrei sa o intretii? sau iti doresti acel spatiu pur si simplu pentru joc, recreativ, strict hobby?
    Viscaria
    FH - tenergy 05
    BH - tenergy 05 fx

    Comentariu


    • #3
      Buna seara, vreau sa am posibilitatea sa ma antrenez zilnic, vreau sa fac performanta.
      Daca aveti un spatiu sau vreo idee, sau cunoasteti pe cineva putem lua legatura.
      Multumesc.

      Comentariu


      • #4
        Salut Andrei, ți-am trimis PM. Poate ne strângem mai mulți și facem ceva.

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X