Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

    Dane, te intrebi cum de a ajuns Paulica in Voluntari. Pai unde vrei sa ajunga? a incercat in Spania, dar au deschis aia ochii la timp. Stai un pic ca se desteapta si aia din Voluntari...
    Dar lasa Paule ca eu tot de prieten bun te tin, chiar daca m-a lovit masina din cauza ta si George a intrat cu masina in sufragerie la oamenii aia.
    Va salut cu respect.

    Comentariu


    • Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

      domnule georgica cred ca nu am fost bine inteles...
      am spus ca deocamdata jucam in b,cu sanse reale de promovare.....
      oi fi spus aceste cuvinte in spaniola de tu ai inteles altceva?
      cat despre undita,daca tot vrei sa faci un gest,ori i-mi iei o
      "scula" ca lumea ori...
      ce eu sunt un ciurli-burli in pescuit?
      cum ar fi de exemplu tu sa joci cu un lemn meteor in loc de donic?
      acum nu ca i-ti scot ochii......
      te asteptam acasa.apropo cand vi pe 7-8 decembrie?

      Comentariu


      • Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

        Ba Paule, lasa ma undita ca nu are loc in valiza, iti cumpar eu 2 Kg de pastrav cand vi la munte si e mai bine asa. Cel putin e sigur ca vezi pestele, asa cu undita e loterie.
        Acasa vin pe 18 Ianuarie. Sa va pregatiti ca eu m-am antrenat( pe calculator).

        Comentariu


        • Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

          Sal*tare! dragute vorbe intre fosti colegi si adevarati prieteni ...nu ma prea bag in ale pescuitului ca-mi aduc aminte ce ne-a facut la o partida (mie si lui Vaduva) pe mama dreaku,undeva la Albele domn Chiru meseriasu........Georgica,mai bine vii si-i cumperi omului niste pastrav sa-i duca nevestii acasa(stii ca s-a scumpit si ala)decit sa te duci cu el la crap......care crap este numai in visele lui.......cit priveste tenisul de masa......stii ca a ramas antrenor la Voluntari si trebuie sa-i urmareasca pe ceilalti cum cistiga meciuri deoarece el nu mai face acest lucru fiind ocupat cu *antreanarea* si nu cu antrenamentul sau..... intreaba-l cite meciuri a dus la ultima etapa de la Brașov......dar,cu toate astea( lipsa de forma a lui Chiru) echipa va urca in divizia A si datorita antrenamentelor destul de dure conduse de Domn* antrenor Chiru.....Bravo baietilor.......bravo lui chiru

          Comentariu


          • Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

            merci de aprecieri dom VASI-lica,nu poti caracteriza un pescar dupa o partida facuta impreuna...
            cat despre fosta ta echipa ce sa zic?
            cum necum avem sanse mari sa intram in A.....
            ca eu nu prea i-au meciuri e altceva doar mi-ai lasat mostenire si sticla nu numai postul de A1
            daca ramaneai cu noi sigur promovam........in onoare
            basca ca mi-l bagai in pamant pe vaduva.
            adios ,ablamos!!!!!

            Comentariu


            • Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

              Dom` Lica, cu tot respectul , dar trebuie sa iti spun ca mare invidie ai Dom` Chiru. Ai stat atata vreme acolo si nu ai fost in stare sa-i duci in A. Acum uite , antrenor tanar, talentat, in primul sezon ii duce direct in A. Ce daca nu castiga el personal nici un meci, ca nu stie pentru el, asta este altceva, noi vorbim acum de valoarea de antrenor si da dovada ca are. Are valoare si merita apreciata. Am auzit ca ii dau aia si prima de promovare. Paulica frate, sa nu ii lasi pe uni si alti sa-ti spulbere visele. Scorul vorbeste. Cat despre peste sa sti ca nu e vina ta ca ai prins in ultima vreme. Am citit eu pe undeva ca nu prea a fost peste prin baltile din Romania anul asta.(daca e se ne luam dupa rezultatele tale la pescuit ar insemna ca pestele a murit in Romania acum 20 de ani)
              Noroc ca mai importam. Bafta multa domnilor si sa ne auzim cu bine.

              Comentariu


              • Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                Salutare dom'Predoi, ma bucur sa te vad.
                Nu am mai intrat pe forumul asta fiindca am vazut ca plecand de la o postare serioasa, s-a ajuns la
                discutii contradictorii, fata de care eu sunt tert si, in consecinta nu ma privesc.
                Totusi, vazand ca ai aparut pe aici, mi s-a parut firesc sa iti scriu.
                In Canada mai am ceva prieteni, fosti colegi de liceu.
                Ref la obrajori, deh, ce sa zic, a mai trecut timpul.
                Am plecat de la sala din Smardan cand aveam 16 ani, deci cam prin 87, a fost o decizie extrem de importanta care
                mi-a schimbat destinul, altfel cred ca eram coleg cu Chiru, ce zici?
                Oricum nu jucam rau, nu?
                Salutari tuturor celor care ma cunosc si multa bafta.
                Nu mai imi las nr de tel pe forumul asta fiindca este public, asa ca daca vreti sa vorbim, fie vb aici fi imi scrieti pe siteul meu www.avocatdragan.ro, ma gasiti voi.
                Toate cele bune dragilor.

                Comentariu


                • Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                  heeei, ce placereeee, sa traiesti nea Costica si bine ca ai postat in sfarsit. Tu ai inceput acest topic si cu toate astea esti scump la "logare". Da ai dreptatea postarea ta a fost serioasa dar nu e nimic contradictoriu aici, scriem fiecare dupa cum ne lasa/bate inima respectand totusi regulile casei, cine sare calul are grija adminu' sa-i dea eject nu-i bai, romanul s-a nascut mucalit asa ca umorul cateodata mai ia forme diverse, oricum daca te supara cineva da cu reverul un topspin la "pateu"
                  Domn' avocat destinul ti s-a schimbat cand ai renuntat la tenis dar nu stiu sigur daca in bine deoarece teoretic azi inca puteai juca la nivel mare in vreo liga straina pe bani frumosi -vezi Crengutza- sau in cel mai rau caz antrenai pe undeva in vest, dar ramaneai aproape de fenomen. Poate te izbea norocul si antrenai vreo echipa de rusoaice fierbinti
                  Oricum daca dreptul este vocatia ta si cabinetul aduce satisfactii materialo-spirituale atunci inseamna ca decizia a fost inteleapta si la timp
                  Ce noutati mai ai ? Cu cine te-ai mai intalnit din fostii jucatori ? Cum stai cu malpraxisul ori cu mituirea inaltelor sutane ? Ceva gand de catarare in CSM ?
                  Sa auzim numai de bine

                  Comentariu


                  • Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                    Salut Dane, la inceput de an iti urez toate cele bune.
                    Sigur ca destinul mi s-a schimbat, insa cine poate sti daca in bine sau nu?
                    Cert este ca am fost fortat de imprejurari sa fac asta, iti povestesc eu cand ne-om vedea.
                    Si apoi, crezi ca ma gandeam eu , in vremurile alea, ca va exista posibilitatea ca Romania sa devina capitalista si sa se deschida noi orizonturi pentru amaratii de noi de jucatori de tenis de masă?
                    Eu la acel moment nu prevedeam nici un viitor bun cu sportul ala, trebuia sa ma misc intr-o alta directie, deci, burta pe carte samd.
                    Sigur ca , avocat fiind acum, sincer, ma regasesc in profesia asta, imi place si imi e bine.
                    Ca s-ar fi putut trai sai altfel, sigur, poate ca in 90 ar fi trebuit sa revin in sport si sa plec pe undeva afara.
                    Oricum, nu ma compara pe mine cu Creanga, insa exista alti jucatori cu care m-as putea compara.
                    Prin Romanica pe cand?
                    Ref la CSM, ce treaba am eu cu aia?
                    Eu nu sunt nici procuror nici judecator si nici nu voi fi vreodata.
                    Cel mult, pe langa avocatura si un mic business, voi intra si la practicienii in lichidare si reorganizare si la mediatori.
                    Cu avocatura Dane a fost o chestie incredibila, practic telul meu era altul si am ajuns aici printr-o intamplare fericita, o persoana isteata mi-a dat un sfat la momentul oportun.
                    Iti urez un an excelent.

                    Comentariu


                    • Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                      Postat în original de molozart
                      Salut ! Costin sunt . Eu am jucat la Progresu` prin 80`. Daca mai am fosti colegi pe aici astept un semn.
                      Salut, nu prea imi amintesc de cei de la Progresul.
                      Cum te cheama?

                      Comentariu


                      • Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                        Salut ! Iacobi Emil Costin sunt .Eu imi aduc minte de voi , chiar daca nu jucati asa bine erati simpatici.

                        Comentariu


                        • Vremea trece, vremea vine,...

                          Trimis de pe al meu HUAWEI P6-U06 folosind Tapatalk

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X