Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

    poze cu capturile mele le arat si eu la pescari nu la prieteni cu pescarii!!!!
    da m-am si bronzat cat despre talentele mele ascunse(in afara de tenis) cu ele m-a inzestrat
    cel de sus.asta e nu e vina mea ca m-am nascut "talentat"
    in toate sporturile
    te salut si mai vorbim!!!adios el profesor!!

    Comentariu


    • #52
      Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

      ce faci dom profesor, mai da un semn de viata.mai ai dat-o in actorie?

      Comentariu


      • #53
        Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

        s-a luat ala de tine ca faci greseli si nu mai ai curajul sa apesi tastele Paulica?
        Lasa, nu pune la suflet totul

        Comentariu


        • #54
          Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

          tu mai bine vezi-ti de dilarii tai de pe vapor sa nu fure mai mult ca tine!!!!!!!
          stai acolo si munceste sa faci cascaval ca fara bani nu o sa-ti mai fiu partener
          ce sa faci mai G e criza mare!!!!

          Comentariu


          • #55
            Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

            Lasa mai criza, ca la noi la romani o tinem din criza in criza. Suntem obijnuiti.Ce face saracu ala de vaduva?
            Antrenati-va ca vin acasa si va rup in doua (iar).

            Comentariu


            • #56
              Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

              stai cuminte fraierica ca sti care ti-e soarta cu noi....
              daca cand vi iei un set adunat din 3 esti mare,,,

              Comentariu


              • #57
                Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                Ce baiat bu8n Chiru asta.inca nu l-au dat afara de la Voluntari?!? ce chestie.....cit mai poate rezista pe secesiunea asta?!?Ne spui si noua bilantul tau din anul competitional precedent Chirule?!?procentual,ca in Spania......

                Comentariu


                • #58
                  Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                  oooo dom licuta mai traiti?
                  in ultimul timp de cand nu mai sunteti antr. nostru(si v-am luat locul),
                  avem procentaj mult mai bun si eu personal si echipa.
                  de ce oare?
                  oi fi eu mai capabil ca dom fodoran?
                  daca i-mi spuneti si mie un meci din era fodoran cand echipa a castigat cu 9-0,
                  eu ma retrag cum spune-ti dumneavoastra

                  Comentariu


                  • #59
                    Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                    HA,HA,HA,HA.......ai fost la mare ,ai iesit in societate si tot n-ai mai invatat si tu *chestia* cu cratmele?!își inca ceva,daca nu era Fodoran,n-ai fi jucat in viata in vreo divizie,fie ea si B......asa ca nu te mai ambala atita domnule *antrenor* si nu mai uita inca o chestie,daca nu vorbea Fodoran cu Dan Ghita ,n-ai fi avut nici macar amaritul ala de carnet de instructor.....domn *INSTRUCTOR*.... pina sa ajungi la performantele lui Fodoran(nu chiar notabile) trebuie prima data sa ai putin bun simt si multa,multa experienta ,ceea ce tie iti lipseste ,in afara de participarea in 8Division sau 9(am uitat)in Spania..... ,cu multa caldura si urari de sanatate.......Lica

                    Comentariu


                    • #60
                      Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                      Postat în original de decebal
                      s-a luat ala de tine ca faci greseli si nu mai ai curajul sa apesi tastele Paulica?
                      Lasa, nu pune la suflet totul
                      a pus la suflet.....dar.......oricum dl chiru a jucat binisor sambata la turneu...a terminat grupa pe 5 din 6 :P

                      Comentariu


                      • #61
                        Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                        Lica, spune-mi cam cate divizii au aia in Spania, peste 20, ca daca da asta inseamna ca 8-9 nu-i asa rau.!!!!
                        Lasa Paulica, astia sunt invidiosi, si pt asta nu lor le aduc lanseta ci tie.Ca poate la peste o sa iti mearga mai bine.

                        Comentariu


                        • #62
                          Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                          Saluatare3 Georgica! si la multi bani........... ziceai de facut treaba la peste....nu stii ca si cu asta se lauda ca,capturile lui ramin in apa am fost de citeva ori cu el si cu alt amic(nu-i spun numele sa nu-l discreditez)dar,a prins peste ca si noi ceilalti NESTIUTORI in ale deastea......poate ca te-a pacalit si pe tine cum a pacalit o gramada de lume ,cu niste poze f.dragute cu capturi deosebite luate de pe situri... sau,cumparati pestii de pe la *pindarii* de pe girle In ceea ce priveste participarea lui la ultima competitie de la Voluntari,sa stii ca el este de acord cu zicala.*PRINCIPAL ESTE CA PARTICIPI,CA LA OLIMPIADA* dar,nu stie ca doar participarile nu se mai premiaza......

                          Comentariu


                          • #63
                            Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                            Salut Lica, cu tot respectul ce ti-l port trebuie sa iti spun ca nu ai dreptate. Nu amesteca tenisul cu pescuitul. La pescuit este campion. Am vazut o poza cu el si il avea pe Moby Dick in brate, o are pe telefon. Cred ca esti un pic invidios pe el la faza asta, adica tu insinuezi ca a inchiriat pestele ala?ca de cumparat era prea scump sa-l cumpere.Nu-i frumos sa arunci cu vorbe d`astea.Cat despre alalalt.. ala nu are nici o vina, merge la pescuit ca sa scape de acasa cred.

                            Comentariu


                            • #64
                              Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                              Lasa ma Paule ce, iar te-ai suparat? lasa ca atunci cand vin acasa iti cumpar cati pesti vrei tu si mai mari si mai mici si ii cumpar cativa si lui George.Tu concentreaza-te la tenis sa le inchizi gura la toti.Mai ales lui Lica asta( ce-o avea asta cu tine , nu stiu).

                              Comentariu


                              • #65
                                Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                MAI GEORGICA LASA-MA PE MINE FRATICA SI VEZI DE JETOANELE TALE!!!
                                DACA I-MI IEI O LANSETA CU MULINETA SHIMANO(BATUL SA FIE DIN 2 BUC, DE 3,60M SI MULINETA SHIMANO ANTARES)
                                TE INVAT SI PE TINE TENIS DE MASA....
                                SI PROMIT CA-TI DAU SI UN CRAP DIN ALA MARE CARE STIU EU SA PRIND
                                TE SALUT SI TE ASTEPTAM ACASA

                                Comentariu


                                • #66
                                  Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                  Ba Paule, hai ca mulineta iti iau si stiu si de care ( din aia cu 6-7 rulmenti) dar cu betele alea asa de lungi ce naiba fac, mi-le bag in fund ca sa le aduc?
                                  D-aia mica nu e buna la ce prinzi tu?

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                    mai geo la ce prind eu nu e de ajuns nici un bat de 7-8 metrii
                                    in alta ordine de idei eu am glumit deoarece stiu ca in "state"
                                    sunt f. scumpe sculele de pescuit.
                                    si la ce vreau eu s-ar putea sa nu produci tu pana in decembrie
                                    si pe urma ce-i mai duci lui"aia mica"?

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                      Nu sunt mai scumpe, sunt mai ieftine decat in europa. Numai ca transportul pana aici este scump. Iar lansete de crap de 3.60-3.90 nu se gasesc, ca ei nu dau la crap. Numai europenii si asiaticii emigrati in state dau la crap pe acolo. Oricum, cele mai bune lansete de crap se fac in anglia, la Harrison.
                                      Lemn- Bty Viscaria
                                      FH - TENERGY 05
                                      BH - TENERGY 80

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                        Bai Paule , la ce prinzi tu ai nevoie de o sacosa de 1 leu si ceva banuti, cat despre aia mica, nu-ti fa griji ca vine maine aici si isi ia ea singurica banii!!!

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                          Domnule Decebal ,da pe unde-mi esti *domne* acu ,ca ne este dor de tine?!?!își sa stii ca Paul face capturi impresionante... ,se duce la Billa din Salajan si poate cumpara citi crapi poate....nu gasesti tu pe acolo ceea ce cumpara el...... sa ai mare linistita,fara valuri,mai ales dealea cum face domn* Chiru si inca ceva,nu-i lua domne niciun bat sau trestie ,ca-ti minci banii pe *giste*.....

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                            chirule,ce mai faci fratie?sunt edy novac.contacteazama daca vrei la nr tel 021/3327159.sunt acasa pana pe 27 august.sper sa te mai recunosc cu balonul ala la centru

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                              Eeee, ce placuta surpriza, ce mai face mister Edy ? Mai respiri inca ? Cucuveaua aia alcoolica si frumoasa ca Hrusca mai traieste ? Si-a facut vreun facelift sau inca sperie lumea ? Ti-am lasat un MP. Uite asa incetisor se aduna CSS1, macar virtual...
                                              Mai stie cineva ceva de restul : Adi Stancu, Marius(Tizu),Vali Stanescu, Trocan, Piticu' ?

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                                sunt bucuros sa dau de tine Dane,azi ma duc sa joc la o sala cu Dinca si cu Vali stanescu.Ai nr.meu de tel.daca vrei scriemi-l si tu pe al tau.N-ai mai rezistat in Romania?Ce mai zici canadianu lu tata?

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                                  Aaaa,uitam sa-ti amintesc ca tot frumos ai ramas,semeni cu Constantinescu

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                                    Da tata, o combinatie nereusita intre Constantinescu si Miron Cozma in dizgratie, cu parul valvoi dar l-am mascat in Photoshop
                                                    Carevasazica nu rezisti departe de mingiutza, deh ..odata ce ai pus paleta in mana esti virusat pe veci, arata-i lui Vali cum sa dea un topspin cu reverul, Dinca mai traieste, tot cu "Aparatorii Patriei" :P ? Si Monstrul, unde e Monstrul ? Ai venit fara urs dupa tine ?
                                                    Toate cele bune

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X