Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa PRO TM", Giurgiu - 10.03.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Gigi Spin Vezi post
    Felicitari pt. podium dle Huica. Nici nu conteaza treapta ! In conditiile stiute de noi doi.
    Așa e Mulțumesc frumos

    Comentariu


    • Te asteptam cu fortze proaspete la urmatorul concurs, armani!

      Comentariu


      • Felicitari domnului Toma pentru finala si va multumesc de urari

        Comentariu


        • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
          Premiere Incepatori si Avansati.
          Felicitari Corneliu pentru turneele pe care le organizezi! Ele reprezinta o rampa de lansare a unor jucatori foarte tineri si foarte talentati. Bravo!!!
          Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
          FH: Butterfly - Dignics 80
          BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

          Comentariu


          • Postat în original de mihais mioveni Vezi post
            Felicitari Corneliu pentru turneele pe care le organizezi! Ele reprezinta o rampa de lansare a unor jucatori foarte tineri si foarte talentati. Bravo!!!
            Multumesc Mihai. Amaturul a devenit foarte important pentru acesti copilasi. Bucuria celor care au urcat pe podium te face sa uiti de oboseala si sa mergi inainte. Multumesc tuturor participantilor pentru vizita la Giurgiu si ii asteptam si data viitoare. Felicitari invingatorilor.

            Comentariu


            • Am plecat incantat de la Giurgiu,prima data cand vin aici.Felicitari Giurgiu ,pentrurganizare,organizatori,concurenti,pentru emulatia pe care o acordati acestui sport.Stanescu Maria,Palageanu Iris,Vitan andrei,Sarbu ionut,Rares Minica sunt cateva exemple de care vom mai auzi.De dragul statisticii,meciul Huica Petre-Pralea din eliminatorii incepatori,3-2 si nu 3-1.Nu-i mare lucru,numai ca setul decisiv,la 2-2,a fost cel mai disputat set din tot turneul.S-a incheiat cu 27-25 pt Huica,pe care-l felicit.

              Comentariu


              • Neata !

                Am mai bifat un turneu la care m-am simtit foarte bine. Am incercat eu niste artificii cu sendvis pe BH, dar cu Sandu Enciu nu mi-a mers
                Felicitari Sandu Enciu, ma bucur ca te impaci bine cu andro TREIBER Z, un lemn deosebit dealtfel, felicitari Andrei Macarenco, felicitari Radu Buta, dar si celorlalti participanti !
                Multumesc Cornel Dena pentru gazduire.

                Asadar ma repet, felicitari castigatorilor, cinste invinsilor si respect organizatorilor !

                Sa ne revedem sanatosi !

                www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                Comentariu


                • Multumesc si eu Georgica pentru sponsorizarea cu mingile de tenis, poate cele mai bune mingi de pe piata cu raportul pret/calitate, si spun asta fara nici o ezitare. Iti urez succes cu vanzarea materialelor ANDRO si sa te vedem la cat mai multe turnee.

                  Comentariu


                  • Postat în original de daviris Vezi post
                    Am plecat incantat de la Giurgiu,prima data cand vin aici.Felicitari Giurgiu ,pentrurganizare,organizatori,concurenti,pentru emulatia pe care o acordati acestui sport.Stanescu Maria,Palageanu Iris,Vitan andrei,Sarbu ionut,Rares Minica sunt cateva exemple de care vom mai auzi.De dragul statisticii,meciul Huica Petre-Pralea din eliminatorii incepatori,3-2 si nu 3-1.Nu-i mare lucru,numai ca setul decisiv,la 2-2,a fost cel mai disputat set din tot turneul.S-a incheiat cu 27-25 pt Huica,pe care-l felicit.
                    Multumesc pentru aprecieri d-l Pralea. Va multumesc de asemenea si pentru lectia pe care mi-ati dat-o cu mare, mare delicatete.

                    Comentariu


                    • Premiere Open/Elite


                      Comentariu


                      • Postat în original de daviris Vezi post
                        Am plecat incantat de la Giurgiu,prima data cand vin aici.Felicitari Giurgiu ,pentrurganizare,organizatori,concurenti,pentru emulatia pe care o acordati acestui sport.Stanescu Maria,Palageanu Iris,Vitan andrei,Sarbu ionut,Rares Minica sunt cateva exemple de care vom mai auzi.De dragul statisticii,meciul Huica Petre-Pralea din eliminatorii incepatori,3-2 si nu 3-1.Nu-i mare lucru,numai ca setul decisiv,la 2-2,a fost cel mai disputat set din tot turneul.S-a incheiat cu 27-25 pt Huica,pe care-l felicit.
                        Mulțumesc, d-le Pralea.
                        Am apreciat maniera dvs. ireproșabilă de a ține scorul.
                        ?n setul decisiv, de la un moment dat pierdusem numărătoarea avantajelor și mai știam doar alternanța de avantaje/egalitate, așa că la sf?rșit mi-am zis "ochiometric" că trebuie să se fi terminat undeva pe la 18/19, dar 27-25.. wow
                        Mulțumesc pentru statistică și să ne vedem sănătoși la turnee viitoare

                        Comentariu


                        • Postat în original de p_huica Vezi post
                          Mulțumesc, d-le Pralea.
                          Am apreciat maniera dvs. ireproșabilă de a ține scorul.
                          ?n setul decisiv, de la un moment dat pierdusem numărătoarea avantajelor și mai știam doar alternanța de avantaje/egalitate, așa că la sf?rșit mi-am zis "ochiometric" că trebuie să se fi terminat undeva pe la 18/19, dar 27-25.. wow
                          Mulțumesc pentru statistică și să ne vedem sănătoși la turnee viitoare
                          Un scor cam de -o repriza de meci de baschet, s-ar putea spune!

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X