tt-shop.ro 468x60 3pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 36

Subiect: CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - 11 Martie 2018 - Editia a VII-a

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.527
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440

    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - 11 Martie 2018 - Editia a VII-a

    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - 11 Martie 2018 - Editia a VII-a

    Continuam GRAND PRIX-ul - Septembrie – Iunie 2018
    Punctele se acorda astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, si tot asa pana la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeste 2 pct.
    Dupa fiecare ediție primii doi de la Avansați si Începători promovează , iar ultimii doi de la Open si Avansați retrogradeaza la grupa superioara sau inferioară
    Cum aceste turnee se vor desfasura in fiecare luna, la sfarsitul lunii Iunie se va face clasamentul general, iar castigatorul va primi trofeul pe anul scolar 2017-2018.

    LOCALITATEA: Pitesti - jud. Arges
    DATA: 18 Februarie 2018
    ORA: 12.30 (Atentie la ora...)
    SALA : Sala de sport a Sc. Gimn. "Matei Basarab" (fosta Sc. nr. 19 ) cartier Gavana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5

    INDICATII ACCES:
    Din centrul orasului, cand se merge spre Bascov, imediat dupa statia MOL, inainte de Kaufland-ul din Gavana se face la stanga si se urca in cartier. A doua strada la dreapta se gaseste Sc. G?mn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urca in cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. Gimn. "Matei Basarab ;
    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponata . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 12.30 ....pana se termina turneul
    NR. Mese : 10
    Taxa : 10 lei

    SE VOR ORGANIZA 3 CATEGORII :
    Incepatori
    Avansati
    Open

    La toate categoriile au voie sa joace copiii nascuti intre anii 2011 - 1999
    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.
    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii
    Continuam si turneul de dublu
    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: PE FORUM ( Mini Amatur ), TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joaca
    Va asteptam cu drag!

  2. Îmi place ClaudiuManoiu, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.527
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Clasament :

    În primul rând mulţumesc tuturor celor care au participat :
    - CSS Slatina – antrenor Felicia Coneschi ; TTT Bucureşti , ACST Dunărea Giurgiu , Buzău şi din Piteşti ( Şcoala Gimnazială „ Matei Basarab” şi F.C. Argeş ) – prof. Claudiu Pribeagu


    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab”–F.C. Arges) - 10 pct
    Loc II – Alexia Dima – Delia Leancă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    Loc III – Cristina Rizea – Nicola Mihăescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
    Loc IV – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    5. Vîrlă Antonio – Oroşanu Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 2 pct


    Începători :

    Loc I – Marc Iordan – TTT Bucureşti – 10 pct
    Loc II - Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
    Loc III - Furduescu Matei - FC Arges – 8 pct
    Loc IV - Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 7 pct
    5. Toma Andra – CSS Slatina – 6 pct
    6. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
    7. Chiriţă Cristian – CSS Slatina – 4 pct
    8. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    9. Gabriela Podina – FC Arges – 2 pct
    9. Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    9. Marinescu Raluca - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct


    Avansaţi :
    Loc I – Alexandru Iordan – ACST Dunărea Giuegiu – 10 pct
    Loc II - Igor Postolache – CSS Slatina – 9 pct
    Loc III-Alexandru Istrate – CSTA Bucureşti – 8 pct
    Loc IV - Ana Pepene – CSS Slatina – 7 pct
    5. Stan Gabriel - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
    6. Solniţaru Andrei – CSS Slatina – 5 pct
    7. Antonio Vîrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 4 pct
    8. Mircea Chirita – CSS Slatina – 3 pct
    9. Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Alexandru Oroşanu - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Răzvan Dondea – CSS Slatina – 2 pct

    Open :

    Loc I –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 10 pct
    Loc II. Cristina Rizea – FC Argeş – 9 pct
    Loc III. Alin Bucuroiu – F.C. Argeş – 8 pct
    Loc IV. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 7 pct
    5. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
    6. Delia Leancă - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 5 pct
    7. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    8. Grigore Cosmin – CSS Slatina – 3 pct
    9.
    Bianca Potârniche – Buzau – 2 pct
    Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 2 pct
    Nicola Mihăescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 2 pct
    Mario Nuţă – Sc Gimn „M. Basarab” –2 pct
    Dinu Alina – CSS Slatina – 2 pct
    Matteo Mondoaca – CSS Slatina – 2 pct


    CLASAMENT GENERAL- Ediţia I - VI

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 66 pct
    Loc II – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 46 pct
    Loc III – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 34 pct
    Loc IV – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 22 pct
    5. Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
    6. Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 12 pct
    7 - Cristina Rizea – Nicola Mihăescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
    8 – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 4 pct
    9. Vîrlă Antonio – Oroşanu Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 2 pct
    9 – Oroşanu Alexandru – Prună Ştefan ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 2 pct
    9 – Mocanu Luca - Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    9. Oroşanu Alexandru – Mihai Diaconu ( Sc Gimn „ M. Basarab” ) - 2 pct
    10 – Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct
    Vîrlă Antonio – Costin Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 1 pct
    Vîrlă Antonio –Dobrin Alexandru- (Sc Gimn „M. Basarab”) - 1 pct


    Începători :

    Loc I. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 34 pct
    Loc II. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 27 pct
    Loc III - Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 26 pct
    Loc III. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 26 pct
    5. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 19 pct
    6 – Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova) – 15 pct
    7. Gabriela Podina – FC Arges – 14 pct
    8. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 13 pct
    9. Furduescu Matei - FC Arges – 12 pct
    10 – Marc Iordan – TTT Bucureşti – 10 pct
    11– Mărăcineanu Andrei - Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
    12. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
    12. Toma Andra – CSS Slatina – 6 pct
    14. Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab” – 4 pct
    14. Chiriţă Cristian – CSS Slatina – 4 pct
    14. Petrescu Ştefania - FC Arges – 4 pct
    17. Nicoleta Trandafir – CSS Slatina – 3 pct
    17. Chereji Victoria - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    19.
    Marinescu Raluca - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Părvan Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    Miruna Macesanu – CSS Slatina – 2 pct
    Ana Matache – CSS Slatina – 2 pct
    Teodora Jumătate – CSS Slatina – 2 pct
    Erika Predut – CSS Slatina - 2 pct
    Bianca Calin – CSS Slatina - 2 pct
    Negescu Mihai – Piteşti – 2 pct
    Giurea Mihaela - - Filipesti de Targ (Prahova) – 2 pct


    Avansati :

    Loc I. Antonio Vîrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 36 pct
    Loc II. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 34 pct
    Loc III – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 32 pct
    Loc IV –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 27 pct
    5. Costin Alexandru – Pitesti – 23 pct
    5. Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab” – 23 pct
    7. Mihai Diaconu - Sc Gimn „M. Basarab” – 20 pct
    8. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 19 pct
    9. Mocanu Luca - Filipesti de Targ ( Prahova) – 18 pct
    10 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 17 pct
    10 – Igor Postolache – CSS Slatina – 17 pct
    12 – Serbanel Bianca - Pitesti – 14 pct
    13. Modrişan Miruna - Filipesti de Targ ( Prahova) – 13 pct
    13. Ana Pepene – CSS Slatina – 13 pct
    15. Mircea Chirita – CSS Slatina – 10 pct
    15 – Alexandru Iordan – ACST Dunărea Giuegiu – 10 pct
    15. Vivien Tamaş ( Miercurea Ciuc – LTNM Tg. Secuiesc) – 10 pct
    18. Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova) – 9 pct
    18. Dăscălescu Eduard - Filipesti de Targ ( Prahova) – 9 pct
    20 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
    20 -Alexandru Istrate – CSTA Bucureşti – 8 pct
    22. Solniţaru Andrei – CSS Slatina – 5 pct
    22. Alecsia Florescu - CSS Slatina – 5 pct
    24. Răzvan Dondea – CSS Slatina – 4 pct
    25. Eduard Florea – CSS Craiova – 3 pct
    26.
    Alexandru Lungu – CSS Craiova – 2 pct
    Sonya Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Erik Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Ignat Alexandru – CSS Slatina- 2 pct
    Călin Remus - Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct


    Open :

    Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 63 pct
    Loc II – Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 62 pct
    Loc III. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 44 pct
    Loc IV. Cristina Rizea – FC Arges –41 pct
    5. Alin Bucuroiu – FC Arges – 40 pct
    6 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 35 pct
    7 - Ştefan Turcescu – FC Arges – 34 pct
    8. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 33 pct
    9 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 32 pct
    10. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 29 pct
    11. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 27 pct
    11. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 27 pct
    13. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 23 pct
    14. Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 19 pct
    15. Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 13 pct
    16. Patrick Anghel – CSS Craiova – 10 pct
    16. Bianca Potârniche – Buzau –10 pct
    18. Raluca Stănescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
    19. Maria Vlad – Bucuresti – 5 pct
    20. Matteo Mondoaca – CSS Slatina – 4 pct
    21. Grigore Cosmin – CSS Slatina – 3 pct
    21. Alexandru Ilie – CSS Craiova – 3 pct
    23.
    Mihai Nedelcu – CSS Craiova – 2 pct
    Carmina Gaman – CSS Craiova – 2 pct
    Gheorghe Alexandru – Piteşti – 2 pct
    Gonciarenco Mihai – Piteşti – 2 pct
    Alexandru Negescu – 2 pct
    Dinu Alina – CSS Slatina – 2 pct
    Ultima modificare făcută de pribeagu; 12.03.2018 la 10:43.

  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.527
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Open :
    Sebastian Pribeagu
    Cosmin Corbu

  5. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.527
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Open :
    Alexia DIMA
    Ana Maria Stancu

  6. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.527
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Open :
    Delia Leanca
    Nicola Mihaescu
    Raluca Dumitru

  7. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.527
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Open :
    Mario Nuță
    Stefan Turcescu

  8. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.527
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Open :
    Antonio Virla

  9. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.527
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Avansați:
    Alexandru Orosanu
    Gabriel Stan

  10. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.527
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Iordan Marc Gabriel - TTT Bucuresti
    Iordan Alexandru Constantin - Dunărea Giurgiu

  11. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.527
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    CSS Slatina :
    Open :
    Gaina Daniela
    Dinu Alina

  12. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.527
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    CSS Slatina :
    Avansati :
    Toma Andra
    Pepena Ana
    Grigore Cosmin
    Mondoaca Matteo
    Postolache Igor
    Dondea Razvan
    Chirita Mircea
    Solnitaru Andrei

  13. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.527
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Din Pitesti la Avansati :
    Alexandru Georgescu
    Diaconu Mihai

  14. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.527
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Open :
    Alin Bucuroiu
    Cristina Rizea

  15. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.527
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Începători :

    1. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab”
    2. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab”
    3. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab”
    4. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab”

  16. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.527
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Începători :

    1. Petrescu Ştefania - FC Arges
    2. Gabriela Podina – FC Arges
    3. Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab”
    4. Furduescu Matei - F.C. Arges

Subiecte similare

  1. CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a VI -a 18.II.2018
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 26
    Ultimul post: 18.02.2018, 21:15
  2. Răspunsuri: 28
    Ultimul post: 24.01.2018, 10:07
  3. Răspunsuri: 13
    Ultimul post: 12.03.2017, 21:32
  4. CUPA MUNICIPIULUI PITESTI ? Editia a II - a 16.X.2016
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 36
    Ultimul post: 17.10.2016, 18:43
  5. Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 14.03.2016, 21:55

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •