tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60
Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate 31 la 36 din 36

Subiect: CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - 11 Martie 2018 - Editia a VII-a

  1. #31
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data īnscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vārstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Īmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376













  2. Īmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  3. #32
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data īnscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vārstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Īmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376
    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab”–F.C. Arges) - 10 pct
    Loc II – Alexia Dima – Delia Leancă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    Loc III – Cristina Rizea – Nicola Mihăescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
    Loc IV – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    5. Vīrlă Antonio – Oroşanu Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 2 pct



  4. Īmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  5. #33
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data īnscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vārstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Īmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376
    Īncepători :
    Loc I – Marc Iordan – TTT Bucureşti – 10 pct
    Loc II - Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 9 pct
    Loc III - Furduescu Matei - FC Arges – 8 pct
    Loc IV - Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 7 pct
    5. Toma Andra – CSS Slatina – 6 pct
    6. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
    7. Chiriţă Cristian – CSS Slatina – 4 pct
    8. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    9. Gabriela Podina – FC Arges – 2 pct
    9. Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    9. Marinescu Raluca - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct



  6. Īmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  7. #34
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data īnscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vārstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Īmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376
    Avansaţi :
    Loc I – Alexandru Iordan – ACST Dunărea Giuegiu – 10 pct
    Loc II - Igor Postolache – CSS Slatina – 9 pct
    Loc III-Alexandru Istrate – CSTA Bucureşti – 8 pct
    Loc IV - Ana Pepene – CSS Slatina – 7 pct
    5. Stan Gabriel - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
    6. Solniţaru Andrei – CSS Slatina – 5 pct
    7. Antonio Vīrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 4 pct
    8. Mircea Chirita – CSS Slatina – 3 pct
    9. Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Alexandru Oroşanu - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Răzvan Dondea – CSS Slatina – 2 pct


  8. Īmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  9. #35
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data īnscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vārstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Īmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376
    Open :

    Loc I –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 10 pct
    Loc II. Cristina Rizea – FC Argeş – 9 pct
    Loc III. Alin Bucuroiu – F.C. Argeş – 8 pct
    Loc IV. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 7 pct
    5. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
    6. Delia Leancă - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 5 pct
    7. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    8. Grigore Cosmin – CSS Slatina – 3 pct
    9.
    Bianca Potārniche – Buzau – 2 pct
    Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 2 pct
    Nicola Mihăescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 2 pct
    Mario Nuţă – Sc Gimn „M. Basarab” –2 pct
    Dinu Alina – CSS Slatina – 2 pct
    Matteo Mondoaca – CSS Slatina – 2 pct


  10. Īmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  11. #36
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data īnscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vārstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Īmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376
    CLASAMENT GENERAL- Ediţia I - VII

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 66 pct
    Loc II – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 46 pct
    Loc III – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 34 pct
    Loc IV – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 22 pct
    5. Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
    6. Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 12 pct
    7 - Cristina Rizea – Nicola Mihăescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
    8 – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 4 pct
    9. Vīrlă Antonio – Oroşanu Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 2 pct
    9 – Oroşanu Alexandru – Prună Ştefan ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 2 pct
    9 – Mocanu Luca - Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    9. Oroşanu Alexandru – Mihai Diaconu ( Sc Gimn „ M. Basarab” ) - 2 pct
    10 – Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct
    Vīrlă Antonio – Costin Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 1 pct
    Vīrlă Antonio –Dobrin Alexandru- (Sc Gimn „M. Basarab”) - 1 pct


    Īncepători :

    Loc I. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 34 pct
    Loc II. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 27 pct
    Loc III - Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 26 pct
    Loc III. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 26 pct
    5. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 19 pct
    6 – Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova) – 15 pct
    7. Gabriela Podina – FC Arges – 14 pct
    8. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 13 pct
    9. Furduescu Matei - FC Arges – 12 pct
    10 – Marc Iordan – TTT Bucureşti – 10 pct
    11– Mărăcineanu Andrei - Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
    12. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
    12. Toma Andra – CSS Slatina – 6 pct
    14. Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab” – 4 pct
    14. Chiriţă Cristian – CSS Slatina – 4 pct
    14. Petrescu Ştefania - FC Arges – 4 pct
    17. Nicoleta Trandafir – CSS Slatina – 3 pct
    17. Chereji Victoria - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    19.
    Marinescu Raluca - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Părvan Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    Miruna Macesanu – CSS Slatina – 2 pct
    Ana Matache – CSS Slatina – 2 pct
    Teodora Jumătate – CSS Slatina – 2 pct
    Erika Predut – CSS Slatina - 2 pct
    Bianca Calin – CSS Slatina - 2 pct
    Negescu Mihai – Piteşti – 2 pct
    Giurea Mihaela - - Filipesti de Targ (Prahova) – 2 pct


    Avansati :
    Loc I. Antonio Vīrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 36 pct
    Loc II. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 34 pct
    Loc III – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 32 pct
    Loc IV –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 27 pct
    5. Costin Alexandru – Pitesti – 23 pct
    5. Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab” – 23 pct
    7. Mihai Diaconu - Sc Gimn „M. Basarab” – 20 pct
    8. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 19 pct
    9. Mocanu Luca - Filipesti de Targ ( Prahova) – 18 pct
    10 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 17 pct
    10 – Igor Postolache – CSS Slatina – 17 pct
    12 – Serbanel Bianca - Pitesti – 14 pct
    13. Modrişan Miruna - Filipesti de Targ ( Prahova) – 13 pct
    13. Ana Pepene – CSS Slatina – 13 pct
    15. Mircea Chirita – CSS Slatina – 10 pct
    15 – Alexandru Iordan – ACST Dunărea Giuegiu – 10 pct
    15. Vivien Tamaş ( Miercurea Ciuc – LTNM Tg. Secuiesc) – 10 pct
    18. Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova) – 9 pct
    18. Dăscălescu Eduard - Filipesti de Targ ( Prahova) – 9 pct
    20 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
    20 -Alexandru Istrate – CSTA Bucureşti – 8 pct
    22. Solniţaru Andrei – CSS Slatina – 5 pct
    22. Alecsia Florescu - CSS Slatina – 5 pct
    24. Răzvan Dondea – CSS Slatina – 4 pct
    25. Eduard Florea – CSS Craiova – 3 pct
    26.
    Alexandru Lungu – CSS Craiova – 2 pct
    Sonya Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Erik Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Ignat Alexandru – CSS Slatina- 2 pct
    Călin Remus - Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct


    Open :

    Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 63 pct
    Loc II – Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 62 pct
    Loc III. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 44 pct
    Loc IV. Cristina Rizea – FC Arges –41 pct
    5. Alin Bucuroiu – FC Arges – 40 pct
    6 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 35 pct
    7 - Ştefan Turcescu – FC Arges – 34 pct
    8. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 33 pct
    9 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 32 pct
    10. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 29 pct
    11. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 27 pct
    11. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 27 pct
    13. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 23 pct
    14. Rares Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 19 pct
    15. Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 13 pct
    16. Patrick Anghel – CSS Craiova – 10 pct
    16. Bianca Potārniche – Buzau –10 pct
    18. Raluca Stănescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
    19. Maria Vlad – Bucuresti – 5 pct
    20. Matteo Mondoaca – CSS Slatina – 4 pct
    21. Grigore Cosmin – CSS Slatina – 3 pct
    21. Alexandru Ilie – CSS Craiova – 3 pct
    23.
    Mihai Nedelcu – CSS Craiova – 2 pct
    Carmina Gaman – CSS Craiova – 2 pct
    Gheorghe Alexandru – Piteşti – 2 pct
    Gonciarenco Mihai – Piteşti – 2 pct
    Alexandru Negescu – 2 pct
    Dinu Alina – CSS Slatina – 2 pct

  12. Īmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a VI -a 18.II.2018
    De pribeagu īn forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 26
    Ultimul post: 18.02.2018, 20:15
  2. Răspunsuri: 28
    Ultimul post: 24.01.2018, 09:07
  3. Răspunsuri: 13
    Ultimul post: 12.03.2017, 20:32
  4. CUPA MUNICIPIULUI PITESTI ? Editia a III - a 20.XI.2016
    De pribeagu īn forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 26
    Ultimul post: 29.11.2016, 10:35
  5. Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 14.03.2016, 20:55

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •