tt-shop.ro 468x60 2tenismasa.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60
Rezultate 1 la 9 din 9

Subiect: Turneu copii - "Cupa PRIMAVERII" Ed. a IV-a, Vatra Dornei - 11.03.2018

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui sorin_client
    Data înscrierii
    06.02.2011
    Locație
    botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    2.271
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    75 z 22 h 52 m
    Timp online pe zi
    34 m
    Reputație
    4316

    Turneu copii - "Cupa PRIMAVERII" Ed. a IV-a, Vatra Dornei - 11.03.2018

    Turneu copii - "Cupa PRIMAVERII" Ed. a IV-a, Vatra Dornei - 11.03.2018


    LOCALITATEA: VATRA DORNEI

    DATA: [COLOR="#FF0000"]11.03.2018 ora 10.00

    SALA: Sala de sport a liceului ION LUCA

    TIP MESE: JOOLA 2000 S

    NR. MESE: 4

    SUPRAFATA DE JOC: foarte buna, caldura, vestiare, dus.

    NUMAR MAXIM DE JUACATORI: 32

    TIMPUL ALOCAT: 10:00 - nelimitat.

    TAXA PARTICIPARE: - 15,00 RON;
    - persoanele cu dizabilitati locomotorii beneficiaza de intrare gratuita.
    - taxa 1,00 ron va fi achitata in contul Amatur.

    SISTEMUL DE JOC:
    - grupe inferioare (4 jucatori), grupe superioare si eliminatorii (3/5), valabil pentru 32 de participanti;i
    - grupe inferioare de 5/6 jucatori, superioare de 4 si eliminatorii (3/5), valabil pentru 24 participanți;

    MATERIALE DE PREMIERE: cupe, diplome si medalii

    SE ASIGURA: cafea, apa plata, o palinca sau afinata pentru sustinatori.

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere vineri 09.03.2018, ora 20,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N.

    ORGANIZATORI:
    - Clubul Sportiv Municipal Vatra Dornei;
    - Marcu Vasile, tel. 0756.258.169;

    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Corneanu Sorin

    PARTENER NELIPSIT LA NICI O COMPETITIE - PRIMARIA VATRA DORNEI

    Va rog sa-mi comunicati daca doriti sa va rezerv camera la hotel.

    Asistenta medicala va fi asigurata de: MARCU TATIANA si BOICU GABRIEL


    VA MULTUMESC SI VA ASTEPT CU DRAG!
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  2. Mulțumesc marcu vasile au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui sorin_client
    Data înscrierii
    06.02.2011
    Locație
    botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    2.271
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    75 z 22 h 52 m
    Timp online pe zi
    34 m
    Reputație
    4316
    Rezervat inscrieri:



    Inscrieri copii 6-8 ani - on 06.03.2018 at 13:15:58

    1. Andrei Irina, Vatra Dornei, 5001 - 0 - A
    2. Boicu Stefan, Vatra Dornei, 5002 - 0 - A
    3. Groza Denisa, Vatra Dornei, 5003 - 0 - A
    4. Hint Mara, Vatra Dornei, 5004 - 0 - A
    5. Paval Sergiu, Vatra Dornei, 5005 - 0 - A
    6. Preda Sofia Maria, Vatra Dornei, 5006 - 0 - A
    7. Tabarcea Victor, Vatra Dornei, 5007 - 0 - A
    8. Tiganetea Veronica, Vatra Dornei, 5008 - 0 - A



    Inscrieri copii 9-10 ani - on 06.03.2018 at 13:13:35

    1. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1094 - 5,33 - AF
    2. Chiruta Vlad, Vatra Dornei, 3090 - 5 - A
    3. Vrasmas Ilinca, Vatra Dornei, 2168 - 4,67 - AF
    4. Boiarinof Andrei, Vatra Dornei, 5001 - 0 - A
    5. Forfota Andrei, Vatra Dornei, 5002 - 0 - A
    6. Irimescu Cosmin, Vatra Dornei, 5003 - 0 - A
    7. Macovei Maria, Vatra Dornei, 5004 - 0 - A
    8. Morosan Dana, Vatra Dornei, 5005 - 0 - A
    9. Pintescu Emilia, Vatra Dornei, 5006 - 0 - A
    10. Vaideanu Fabiana, Vatra Dornei, 5007 - 0 - A
    11. Melinceanu Denis, Vatra Dornei, 5008 - 0 - A




    Inscrieri copii 11-12 ani - on 10.03.2018 at 18:11:42

    1. Muraru Ioana, Vatra Dornei, 662 - 15,5 - AJF
    2. Pavlenko Iustina Cristina, Ucraina, 1059 - 14,65 - AF
    3. Kurennoi Andrei, Moldova, 2017 - 13,2 - A
    4. Cracana Lucian, Vatra Dornei, 874 - 12,68 - A
    5. Pintescu Teodora, Vatra Dornei, 987 - 9,95 - AJF
    6. Vacariuc Mariana, Vatra Dornei, 1194 - 9,5 - AJF
    7. Vieru Teodora, Vatra Dornei, 1062 - 9 - AJF
    8. Buzila Robert, Vatra Dornei, 1338 - 6,08 - AJ
    9. Enea Andrea, Vatra Dornei, 2010 - 5,83 - AF
    10. Ciubotaru Raluca, Vatra Dornei, 3886 - 4 - AF
    11. Boiarinof Andra, Vatra Dornei, 5001 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de sorin_client; 10.03.2018 la 19:12.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  4. Mulțumesc marcu vasile au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui sorin_client
    Data înscrierii
    06.02.2011
    Locație
    botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    2.271
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    75 z 22 h 52 m
    Timp online pe zi
    34 m
    Reputație
    4316
    Rezervat clasament:


    Clasament copii 9-10 ani

    1. Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
    2. Vaideanu Fabiana - Vatra Dornei
    3 -- 4
    Vrasmas Ilinca - Vatra Dornei
    Melinceanu Denis - Vatra Dornei
    5 -- 6 1v gr.sup.
    Chiruta Vlad - Vatra Dornei
    Morosan Dana - Vatra Dornei
    7 -- 8 0v gr.sup.
    Forfota Andrei - Vatra Dornei
    Macovei Maria - Vatra Dornei
    9 -- 1v gr.inf.
    Boiarinof Andrei - Vatra Dornei
    10 -- 11 0v gr.inf.
    Irimescu Cosmin - Vatra Dornei
    Pintescu Emilia - Vatra Dornei








    Clasament copii 11-12 ani

    1. Muraru Ioana - Vatra Dornei
    2. Vacariuc Mariana - Vatra Dornei
    3 -- 4
    Vieru Teodora - Vatra Dornei
    Pavlenko Iustina Cristina - Ucraina
    5 -- 6 1v gr.sup.
    Kurennoi Andrei - Moldova
    Buzila Robert - Vatra Dornei
    7 -- 8 0v gr.sup.
    Enea Andrea - Vatra Dornei
    Ciubotaru Raluca - Vatra Dornei
    9 -- 1v gr.inf.
    Boiarinof Andra - Vatra Dornei
    10 -- 11 0v gr.inf.
    Cracana Lucian - Vatra Dornei
    Pintescu Teodora - Vatra Dornei
    Ultima modificare făcută de sorin_client; 11.03.2018 la 23:40.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  6. Mulțumesc marcu vasile au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui marcu vasile
    Data înscrierii
    18.02.2012
    Locație
    Vatra Dornei
    Vârstă
    54
    Postări
    2.522
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 5 h 59 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    3269
    La incepatori 6-8ani

    ANDREI IRINA 6ani
    BOICU STEFAN 6ani
    GROZA DENISA 7ani
    HINT MARA 7ani
    PAVAL SERGIU 8ani
    PREDA SOFIA MARIA 8ani
    TABARCEA VICTOR 6ani
    TIGANETEA VERONICA 8ani

    9-10 ani

    BOIARINOF ANDREI-9ani
    FORFOTA ANDREI-9ani
    CHIRUTA VLAD-9ani
    IRIMESCU COSMIN-9ani
    MACOVEI MARIA -8ani
    MOROSAN DANA-8ani
    PINTESCU EMILIA -8ani
    VRASMASU ILINCA-8ani
    VAIDEANU FABIANA-8ani
    MELINCEANU DENIS-9ani

    11-12 ani

    BUZILA ROBERT-12ani
    CIUBOTARU RALUCA-12 ani
    CRACANA LUCIAN-12 ani
    ENEA ANDREEA -10ani
    MURARU IOANA-11 ani
    PINTESCU TEODORA-12ani
    VACARIUC MARIANA-12ani
    VIERIU TEODORA-12 ani
    BOIARINOF ANDRA-12ani
    Ultima modificare făcută de marcu vasile; 02.03.2018 la 18:46.
    Blade . PHOTINO
    Fh. JOOLA RYZHN 2.0
    Bh.:JOOLA RYZHM 2.0 MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  8. Îmi place sorin_client, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    senior

    Data înscrierii
    26.08.2017
    Locație
    Miercurea-Ciuc
    Vârstă
    11
    Postări
    346
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 8 h 25 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    514
    Se inscrie Tamas Vivien,din Miercurea-Ciuc,9 ani.

  10. Mulțumesc marcu vasile au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place sorin_client le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui sorin_client
    Data înscrierii
    06.02.2011
    Locație
    botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    2.271
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    75 z 22 h 52 m
    Timp online pe zi
    34 m
    Reputație
    4316
    Grupe inferioare copii 9-10 ani

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TAMAS VIVIEN MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 BOIARINOF ANDREI VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    3 FORFOTA ANDREI VATRA DORNEI
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    0-3
    2
    4
    4 MOROSAN DANA VATRA DORNEI
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    1-3
    3
    3
    5 PINTESCU EMILIA VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 MELINCEANU DENIS VATRA DORNEI
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CHIRUTA VLAD VATRA DORNEI
    2-3
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    3
    2 VRASMAS ILINCA VATRA DORNEI
    3-2
    3-0
    3-0
    0-3
    3
    2
    3 IRIMESCU COSMIN VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 MACOVEI MARIA VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    4
    5 VAIDEANU FABIANA VATRA DORNEI
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    6








    Grupe superioare copii 9-10 ani

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TAMAS VIVIEN MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 VRASMAS ILINCA VATRA DORNEI
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 CHIRUTA VLAD VATRA DORNEI
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 FORFOTA ANDREI VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VAIDEANU FABIANA VATRA DORNEI
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MELINCEANU DENIS VATRA DORNEI
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 MOROSAN DANA VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 MACOVEI MARIA VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0


    -----------------------------------------------------




    Eliminatorii copii 9-10 ani
    1. Tamas Vivien
    --------------- Tamas Vivien 3-0
    8. Bye
    ------------------------------ Tamas Vivien 3-0
    5. Bye
    --------------- Melinceanu Denis 3-0
    4. Melinceanu Denis
    --------------------------------------------- Tamas Vivien 3-0
    3. Vrasmas Ilinca
    --------------- Vrasmas Ilinca 3-0
    6. Bye
    ------------------------------ Vaideanu Fabiana 3-1
    7. Bye
    --------------- Vaideanu Fabiana 3-0
    2. Vaideanu Fabiana



    Finala mica - copii 9-10 ani

    Melinceanu Denis
    -------------------- Vrasmas Ilinca 3-0
    Vrasmas Ilinca



    ================================================



    Clasament copii 9-10 ani

    1. Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
    2. Vaideanu Fabiana - Vatra Dornei
    3 -- 4
    Vrasmas Ilinca - Vatra Dornei
    Melinceanu Denis - Vatra Dornei
    5 -- 6 1v gr.sup.
    Chiruta Vlad - Vatra Dornei
    Morosan Dana - Vatra Dornei
    7 -- 8 0v gr.sup.
    Forfota Andrei - Vatra Dornei
    Macovei Maria - Vatra Dornei
    9 -- 1v gr.inf.
    Boiarinof Andrei - Vatra Dornei
    10 -- 11 0v gr.inf.
    Irimescu Cosmin - Vatra Dornei
    Pintescu Emilia - Vatra Dornei
    Ultima modificare făcută de sorin_client; 11.03.2018 la 16:05.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  12. Mulțumesc marcu vasile au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui sorin_client
    Data înscrierii
    06.02.2011
    Locație
    botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    2.271
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    75 z 22 h 52 m
    Timp online pe zi
    34 m
    Reputație
    4316
    Grupe inferioare copii 11-12 ani

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MURARU IOANA VATRA DORNEI
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    2 KURENNOI ANDREI MOLDOVA
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 PINTESCU TEODORA VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 BUZILA ROBERT VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    5 ENEA ANDREA VATRA DORNEI
    1-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PAVLENKO IUSTINA CRISTINA UCRAINA
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 CRACANA LUCIAN VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 VACARIUC MARIANA VATRA DORNEI
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    3
    4 VIERU TEODORA VATRA DORNEI
    3-1
    3-0
    1-3
    3-1
    3-0
    4
    1
    5 CIUBOTARU RALUCA VATRA DORNEI
    0-3
    3-0
    1-3
    1-3
    3-1
    2
    4
    6 BOIARINOF ANDRA VATRA DORNEI
    0-3
    3-0
    0-3
    0-3
    1-3
    1







    Grupe superioare copii 11-12 ani

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 KURENNOI ANDREI MOLDOVA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    2 PAVLENKO IUSTINA CRISTINA UCRAINA
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
    3 VACARIUC MARIANA VATRA DORNEI
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    4 ENEA ANDREA VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VIERU TEODORA VATRA DORNEI
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 MURARU IOANA VATRA DORNEI
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 BUZILA ROBERT VATRA DORNEI
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4 CIUBOTARU RALUCA VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    1-3
    0




    -------------------------------------------------------



    Eliminatorii copii 11-12 ani
    1. Vacariuc Mariana
    --------------- Vacariuc Mariana 3-0
    8. Bye
    ------------------------------ -
    5. Bye
    --------------- Vieru Teodora 3-0
    4. Vieru Teodora
    --------------------------------------------- -
    3. Pavlenko Iustina Cristina
    --------------- Pavlenko Iustina Cristina 3-0
    6. Bye
    ------------------------------ -
    7. Bye
    --------------- Muraru Ioana 3-0
    2. Muraru Ioana
    Ultima modificare făcută de sorin_client; 11.03.2018 la 15:40.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  14. Mulțumesc marcu vasile au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui sorin_client
    Data înscrierii
    06.02.2011
    Locație
    botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    2.271
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    75 z 22 h 52 m
    Timp online pe zi
    34 m
    Reputație
    4316
    Eliminatorii copii 11-12 ani
    1. Vacariuc Mariana
    --------------- Vacariuc Mariana 3-0
    8. Bye
    ------------------------------ Vacariuc Mariana 3-0
    5. Bye
    --------------- Vieru Teodora 3-0
    4. Vieru Teodora
    --------------------------------------------- Muraru Ioana 3-0
    3. Pavlenko Iustina Cristina
    --------------- Pavlenko Iustina Cristina 3-0
    6. Bye
    ------------------------------ Muraru Ioana 3-1
    7. Bye
    --------------- Muraru Ioana 3-0
    2. Muraru Ioana







    Finala mica - copii 11-12 ani

    Vieru Teodora
    -------------------- Vieru Teodora 3-0
    Pavlenko Iustina Cristina






    Clasament copii 11-12 ani

    1. Muraru Ioana - Vatra Dornei
    2. Vacariuc Mariana - Vatra Dornei
    3 -- 4
    Vieru Teodora - Vatra Dornei
    Pavlenko Iustina Cristina - Ucraina
    5 -- 6 1v gr.sup.
    Kurennoi Andrei - Moldova
    Buzila Robert - Vatra Dornei
    7 -- 8 0v gr.sup.
    Enea Andrea - Vatra Dornei
    Ciubotaru Raluca - Vatra Dornei
    9 -- 1v gr.inf.
    Boiarinof Andra - Vatra Dornei
    10 -- 11 0v gr.inf.
    Cracana Lucian - Vatra Dornei
    Pintescu Teodora - Vatra Dornei
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  16. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  17. #9
    senior

    Data înscrierii
    26.08.2017
    Locație
    Miercurea-Ciuc
    Vârstă
    11
    Postări
    346
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 8 h 25 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    514
    Felicitari Organizatorilor,si Participantilor,a fost un turneu de nota 10+++.

  18. Mulțumesc sorin_client, marcu vasile au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu Mini AmaTur "Cupa Dornelor", Vatra Dornei - 15.07.2018
    De marcu vasile în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 06.07.2018, 12:20
  2. Turneu Mini AmaTur "Cupa Dornelor", Vatra Dornei - 20.05.2018
    De marcu vasile în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 17.05.2018, 09:19
  3. Turneu A "Cupa Dornelor", Vatra Dornei - Copii 16.07.2017
    De marcu vasile în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 20
    Ultimul post: 17.07.2017, 21:24
  4. Răspunsuri: 14
    Ultimul post: 04.04.2016, 12:45
  5. Răspunsuri: 48
    Ultimul post: 10.03.2014, 16:11

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •