tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 16 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 231

Subiect: "Cupa Top Arena", Topoloveni - 18.03.2018

  1. #1
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    14.04.2008
    Locație
    Topoloveni-Arges
    Vârstă
    40
    Postări
    2.915
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 5 h 16 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    3987

    "Cupa Top Arena", Topoloveni - 18.03.2018

    Turneu A Cupa Top Arena Topoloveni, duminica 18.03.2018 - Incepatori + Avansati + Open + Elite

    CS Top Arena Topoloveni organizeaza o noua editie din sirul traditionalelor turnee de tenis de masa de la Topoloveni:

    LOCALITATEA: Topoloveni;

    DATA: Duminica 18 martie 2018;

    CATEGORII: Incepatori + Avansati + Open + Elite;

    ORA DE ÎNCEPERE: 09.00

    08.00 - 09.00 - validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile;

    TAXA: 30 lei/jucator. Copii pana la varsta de 14 ani: 10 lei/jucator, iar persoanele cu dizabilitati beneficiaza de gratuitate. Organizatorii vor dona 1 leu/jucator catre Fondul Amatur

    SALA: Sala de sport a Liceului Ion Mihalache Topoloveni - cu acces pe la intrarea din parc;
    LOGISTICĂ: 20 mese (Donic si Joola) aprobate ITTF, mingi plastic (ABS) Stiga Perform ***;

    SPAȚIU DE JOC: 800 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: PVC;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1-4 - Cupe + diplome + magiun + o sticla cu vin + premii surpriza;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - numai pe forum;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 16.03.2018, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat anterior probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    SISTEMUL DE JOC:


    TOATE CATEGORIILE INCEP LA ORA 09.00!

    La
    Incepatori vor fi 4 grupe x 5-6 jucatori, din care se califica 4 jucatori, rezultand 4 grupe superioare de 4 si tablou eliminatoriu de 8. MAXIM = 24 jucatori

    La
    Avansati vor fi 6 grupe x 5-6 jucatori, din care se califica 4 jucatori, rezultand 6 grupe superioare de 4 si tablou eliminatoriu de 12. MAXIM = 36 jucatori


    La Open vor fi 6 grupe x 5-6 jucatori, din care se califica 4 jucatori, rezultand 6 grupe superioare de 4 si tablou eliminatoriu de 12. MAXIM = 36 jucatori

    La
    Elite vor fi 4 grupe x 5-6 jucatori, din care se califica 4 jucatori, rezultand 4 grupe superioare de 4 si tablou eliminatoriu de 8. MAXIM = 24 jucatori


    - Capi de serie grupe superioare - conform rezultate grupe inferioare;

    - Schemă de joc - grupe superioare: regula șarpelui;
    - Tablou eliminatoriu;
    - Ordine favoriți eliminatorii - conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile 2 trag dirijat la sorti pozitia pe tablou. Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi locurile pe tablou vor fi dirijate in functie de numarul grupei superioare
    ORGANIZATOR: Sorin Botirca, tel. 0723.336.455

    PREZENTI ALATURI DE NOI CU ECHIPAMENT SPORTIV:

    VIVASPORT - Tibi Tanase
    http://www.vivasportshop.ro

  2. #2
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    14.04.2008
    Locație
    Topoloveni-Arges
    Vârstă
    40
    Postări
    2.915
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 5 h 16 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    3987
    Clasamente si inscrieri:

    Jucatori penalizati cu R2:

    Teica Radu - Targu Jiu
    Banu Constantin - Lucieni
    Donre Florin - Buftea
    Tuca Cristi - Slatina (deces in familie - consider ca nu ar trebui penalizat)

    Clasament Incepatori

    1. Campean Adrian - Bucuresti
    2. Stefan Mihaela - Bucuresti
    3 -- 4
    Plesoianu Stefan - Constanta
    Pascu Constantin - Slatina
    5 -- 8
    Matei Mircea - Targoviste
    Dracea Alexandru - Pitesti
    Podlovschi Bogdan - Bucuresti
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    9 -- 11 1v gr.sup.
    Constantin Eduard - Bucuresti
    Mitu Nicolae - Pitesti
    Ionescu Daniel - Bucuresti
    12 -- 16 0v gr.sup.
    Ontoiu Catalin - Pitesti
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    Ienasoae Dragos - Bucuresti
    Vasile Gica - Vulcana Bai
    Neagu Costin - Targoviste
    17 -- 18 2v gr.inf.
    Tudosie Ilarian - Dragasani
    Predus Paul - Bucuresti
    19 -- 21 1v gr.inf.
    Georgescu Cristian - Pitesti
    Fusca Georgian - Targoviste
    Baciu Stefan - Mioveni
    22 -- 25 0v gr.inf.
    Teodorad Valentin - Slatina
    Ene Sofian - Slatina
    Stan Mariana - Constanta
    Enescu Sebastian - Vulcana Bai

    Clasament Avansati

    1. Cinca Daniel - Craiova
    2. Trocan Nicolae - Mioveni
    3 -- 4
    Tuta Radu Ionut - Pitesti
    Stefan Patrick - Brasov
    5 -- 8
    Cucu Cristin - Targoviste
    Barca George - Pitesti
    Harabagiu Doru - Bucuresti
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    9 -- 12
    Velicescu Dragos - Pitesti
    Nitu Serban - Paulesti
    Mateescu Octavian - Slatina
    Loghin Florin - Brasov
    13 -- 18 1v gr.sup.
    Trocan Alexa - Mioveni
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Stoica Mihai - Mioveni
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Popescu Dan - Craiova
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Baltatu Marius - Pitesti
    Chivu Cornel - Craiova
    Darjan Daniel - Brasov
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    25 -- 27 2v gr.inf.
    Anescu Andu - Dragasani
    Petre Cristian - Pitesti
    Stanciu Marian - Dragasani
    28 -- 32 1v gr.inf.
    Docan Cristian - Bucuresti
    Popescu Cristi - Slatina
    Mihu Florin - Pitesti
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Ion Nelu - Mioveni
    33 -- 36 0v gr.inf.
    Botanel Grigore - Rovinari
    Rizescu Gheorghe - Mioveni
    Marin Bogdan Mihail - Bacau
    Butunoiu Dorin - Brasov

    Clasament Open

    1. Rada Florin - Pitesti
    2. Salariu Adrian - Buftea
    3 -- 4
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Istrate Cristian - Bucuresti
    5 -- 8
    Bradusca Cornel - Targu Jiu
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Retegan Cosmin - Plopeni
    9 -- 12
    Stancalie Doru - Craiova
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Solcan Florin - Constanta
    13 -- 14 2v gr.sup.
    Nedelcu Florin - Buftea
    Stan Catalin - Curtea de Arges
    15 -- 19 1v gr.sup.
    Orac Teodor - Ramnicu Valcea
    Darmaz Ion - Targoviste
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Cioboiu Dan - Craiova
    Musat Catalin - Alexandria
    20 -- 24 0v gr.sup.
    Marin Puiu - Amarastii de Sus
    Rosioara Razvan - Alexandria
    Brulea Petre - Paulesti
    Doba Vasile - Pitesti
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    25 -- 28 2v gr.inf.
    Cretu Marian - Craiova
    Parvan Valentin - Topoloveni
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Dinicescu Ion - Pitesti
    29 -- 33 1v gr.inf.
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Nicola Marian - Constanta
    Glogogeanu Nicolae - Craiova
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    34 -- 36 0v gr.inf.
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Niculescu Daniel - Pitesti
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea

    Clasament Elite

    1. Petrescu Liviu - Pitesti
    2. Banescu Dragos - Pitesti
    3 -- 4
    Cristache George - Bucuresti
    Cruceru Sergiu - Targu Jiu
    5 -- 8
    Buzatu Vasile - Buftea
    Toma Florin - Pitesti
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Tigau Dan - Bucuresti
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Dondera Marius - Targu Jiu
    Vasiliu Remus - Mioveni
    Ciuca Dan - Pitesti
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Traistaru Marius - Topoloveni
    Navacioiu Marian - Bucuresti
    Raducan Bogdan - Craiova
    Sencu Victor - Targoviste
    17 -- 20 1v gr.inf.
    Gorum Adrian - Topoloveni
    Leolea Andrei - Constanta
    Pascal Raul - Targoviste
    Fratea Aurel - Constanta
    21 -- 22 0v gr.inf.
    Popescu Remus - Ramnicu Valcea
    Airimioaiei Andrei - Topoloveni



    Inscrieri Incepatori - on 17/03/2018 at 20:40:55

    1. Ontoiu Catalin, Pitesti, 1258 - 8.75 - A
    2. Plesoianu Stefan, Constanta, 742 - 8.35 - AW
    3. Mitu Nicolae, Pitesti, 1447 - 7.4 - A
    4. Matei Mircea, Targoviste, 1104 - 7.25 - A
    5. Podlovschi Bogdan, Bucuresti, 1053 - 7.17 - A
    6. Tudosie Ilarian, Dragasani, 3475 - 7 - A
    7. Pascu Constantin, Slatina, 3484 - 7 - A
    8. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 827 - 6.75 - A
    9. Ienasoae Dragos, Bucuresti, 2142 - 6.25 - A
    10. Teodorad Valentin, Slatina, 1502 - 5.7 - A
    11. Ionescu Daniel, Bucuresti, 1484 - 5.65 - A
    12. Georgescu Cristian, Pitesti, 2012 - 5.5 - A
    13. Ene Sofian, Slatina, 2963 - 5.5 - A
    14. Stan Mariana, Constanta, 982 - 5.3 - AF
    15. Fusca Georgian, Targoviste, 1689 - 5 - A
    16. Predus Paul, Bucuresti, 2209 - 5 - A
    17. Grumeza Lucian, Bucuresti, 3197 - 4.5 - A
    18. Baciu Stefan, Mioveni, 2978 - 0 - A
    19. Vasile Gica, Vulcana Bai, 3161 - 0 - A
    20. Enescu Sebastian, Vulcana Bai, 4062 - 0 - A
    21. Dracea Alexandru, Pitesti, 5002 - 0 - A
    22. Stefan Mihaela, Topoloveni, 5003 - 0 - A
    23. Neagu Costin, Targoviste, 5005 - 0 - A
    24. Campean Adrian, Bucuresti, 5006 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 5007 - 0 - A

    Inscrieri Avansati - on 17/03/2018 at 20:41:40

    1. Trocan Alexa, Mioveni, 575 - 19.68 - AF
    2. Stefan Patrick, Brasov, 293 - 19.63 - A
    3. Catana Claudiu, Bucuresti, 300 - 19.22 - A
    4. Cinca Daniel, Craiova, 326 - 18.72 - A
    5. Cucu Cristin, Targoviste, 282 - 18.24 - AW
    6. Tuca Cristi, Slatina, 539 - 17.94 - A
    7. Trocan Nicolae, Mioveni, 473 - 17.93 - AW
    8. Barca George, Pitesti, 431 - 17.87 - A
    9. Docan Cristian, Bucuresti, 312 - 17.01 - A
    10. Loghin Florin, Brasov, 305 - 16.91 - A
    11. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 1304 - 16.7 - A
    12. Stoica Mihai, Mioveni, 490 - 16.19 - AW
    13. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 461 - 16.04 - A
    14. Anescu Andu, Dragasani, 492 - 15.83 - A
    15. Preda Nicolae, Curtea de Arges, 644 - 15.6 - AW
    16. Cristescu Cristian, Bucuresti, 428 - 15.33 - AW
    17. Dinu Adrian, Darmanesti, 392 - 15.29 - A
    18. Nitu Serban, Paulesti, 411 - 15.19 - A
    19. Popescu Cristi, Slatina, 1256 - 14.67 - A
    20. Petre Cristian, Pitesti, 516 - 14.43 - A
    21. Velicescu Dragos, Pitesti, 792 - 14.33 - A
    22. Baltatu Marius, Pitesti, 920 - 14.33 - AW
    23. Tuta Radu Ionut, Pitesti, 1120 - 14.25 - A
    24. Chivu Cornel, Craiova, 636 - 13.88 - A
    25. Popescu Dan, Craiova, 1544 - 13.35 - A
    26. Darjan Daniel, Brasov, 594 - 13.33 - A
    27. Mihu Florin, Pitesti, 642 - 12.07 - A
    28. Carjan Dumitru, Bucuresti, 610 - 11.73 - AW
    29. Mateescu Octavian, Slatina, 3165 - 9.8 - A
    30. Stanescu Tiberiu, Slatina, 849 - 9.67 - A
    31. Rizescu Gheorghe, Mioveni, 973 - 9.4 - AW
    32. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 711 - 8.98 - A
    33. Ion Nelu, Mioveni, 1015 - 8.63 - A
    34. Butunoiu Dorin, Brasov, 2204 - 6 - A
    35. Stanciu Marian, Dragasani, 2556 - 0 - A
    36. Harabagiu Doru, Bucuresti, 5001 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Bica Gheorghe, Targoviste, 1411 - 7 - A
    2. Mocanu Adrian, Targoviste, 1178 - 18 - A


    Inscrieri Open - on 17/03/2018 at 20:41:59

    1. Rada Florin, Pitesti, 301 - 29.3 - O
    2. Marin Puiu, Amarastii de Sus, 348 - 28.72 - OW
    3. Istrate Cristian, Bucuresti, 76 - 28.46 - OW
    4. Rosioara Razvan, Alexandria, 486 - 27.72 - O
    5. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 138 - 26.77 - O
    6. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 322 - 26.72 - OW
    7. Bratescu Adrian, Targoviste, 94 - 26.46 - OW
    8. Darmaz Ion, Targoviste, 100 - 26.4 - OW
    9. Nedelcu Florin, Buftea, 1727 - 26.4 - O
    10. Salariu Adrian, Buftea, 173 - 26.38 - O
    11. Stan Catalin, Curtea de Arges, 401 - 26.28 - O
    12. Sorescu Mircea, Paulesti, 220 - 25.73 - O
    13. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 105 - 25.65 - O
    14. Brulea Petre, Paulesti, 159 - 24.73 - OW
    15. Zavricescu George, Curtea de Arges, 192 - 24.66 - OW
    16. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 209 - 24.65 - O
    17. Cretu Marian, Craiova, 244 - 24.61 - O
    18. Doba Vasile, Pitesti, 284 - 23.75 - OW
    19. Pralea Marius Dan, Botosani, 128 - 23.51 - O
    20. Solcan Florin, Constanta, 175 - 23.01 - O
    21. Stancalie Doru, Craiova, 158 - 22.59 - OW
    22. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 190 - 22.53 - O
    23. Cioboiu Dan, Craiova, 581 - 22.5 - O
    24. Musat Catalin, Alexandria, 435 - 22.18 - O
    25. Papacu Bejoli, Bucuresti, 372 - 21.85 - OW
    26. Nicola Marian, Constanta, 163 - 21.5 - O
    27. Parvan Valentin, Topoloveni, 1149 - 21.5 - O
    28. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 219 - 19.61 - AW
    29. Bradusca Cornel, Targu Jiu, 442 - 19.47 - AW
    30. Popescu Remus, Ramnicu Valcea, 618 - 19.23 - A
    31. Retegan Cosmin, Plopeni, 335 - 19.15 - A
    32. Glogogeanu Nicolae, Craiova, 1456 - 18.5 - A
    33. Dinicescu Ion, Pitesti, 1160 - 16 - AW
    34. Niculescu Daniel, Pitesti, 1340 - 15.85 - AW
    35. Bivolaru Stelian, Targoviste, 523 - 14.87 - A
    36. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 657 - 13.58 - A

    Inscrieri Elite - on 17/03/2018 at 20:38:05

    1. Petrescu Liviu, Pitesti, 7 - 41.94 - ELW
    2. Cruceru Sergiu, Targu Jiu, 143 - 40.54 - E
    3. Toma Florin, Pitesti, 38 - 40.46 - ELW
    4. Banescu Dragos, Pitesti, 35 - 38.25 - EL
    5. Cristache George, Bucuresti, 30 - 38.05 - E
    6. Traistaru Marius, Topoloveni, 656 - 37.75 - E
    7. Ropotan Iulian, Bucuresti, 201 - 37 - E
    8. Tigau Dan, Bucuresti, 21 - 35.27 - ELW
    9. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 23 - 35.18 - EW
    10. Navacioiu Marian, Bucuresti, 63 - 34.7 - EW
    11. Raducan Bogdan, Craiova, 77 - 34.52 - E
    12. Buzatu Vasile, Buftea, 55 - 34.25 - EW
    13. Gorum Adrian, Topoloveni, 160 - 32.65 - EL
    14. Dondera Marius, Targu Jiu, 1489 - 32 - E
    15. Leolea Andrei, Constanta, 71 - 31 - EW
    16. Vasiliu Remus, Mioveni, 397 - 30.87 - E
    17. Pascal Raul, Targoviste, 474 - 30.5 - E
    18. Ciuca Dan, Pitesti, 99 - 30.47 - EW
    19. Fratea Aurel, Constanta, 73 - 30 - EW
    20. Sencu Victor, Targoviste, 231 - 28.25 - O
    21. Airimioaiei Andrei, Topoloveni, 2316 - 18 - A
    Ultima modificare făcută de Sorin Botirca; 18.03.2018 la 21:08.

  3. Mulțumesc mihais mioveni, patrickstefan125, Bogdan V, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cristian Istrate, mironliviu, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    senior
    Avatarul lui Dan V
    Data înscrierii
    30.01.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    56
    Postări
    151
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 10 h 5 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    441
    Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, incepatori

    Multumesc mult!

  5. Îmi place ClaudiuManoiu, MARIUS67 le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    senior
    Avatarul lui Dan Cinca
    Data înscrierii
    13.09.2016
    Locație
    Craiova
    Vârstă
    43
    Postări
    549
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 1 h 44 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    598
    Se inscriu la Open Stancalie Doru ,Cretu Marian ,Cioboiu Dan din Craiova
    Marin Puiu din Amarastii de Sus la Open
    La avansati se inscriu Cinca Daniel ,Sultan Valentin ,Chivu Cornel toti din Craiova
    Ultima modificare făcută de Dan Cinca; 01.03.2018 la 21:48. Motiv: localitate incompleta la Marin Puiu

  7. Îmi place Bogdan Raducan, INDISPONIBIL, B.Liviu, MARIUS67 le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    senior
    Avatarul lui Dan Cinca
    Data înscrierii
    13.09.2016
    Locație
    Craiova
    Vârstă
    43
    Postări
    549
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 1 h 44 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    598
    La incepatori se inscrie Doru Stefan din Craiova

  9. Îmi place Bogdan Raducan, MARIUS67 le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    senior

    Data înscrierii
    21.02.2011
    Locație
    Targoviste
    Vârstă
    41
    Postări
    648
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 19 h 1 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    1933
    Ivan Sorin Ioan la Open din Târgoviște

    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
    Blade:Butterfly Innerforce ZLC
    FH: Donic Bluefire JP 01 max
    BH:Yasaka Rakza X max

  11. #7
    senior

    Data înscrierii
    18.11.2015
    Locație
    bucuresti
    Vârstă
    67
    Postări
    162
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 52 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    192
    Varbanescu Radu - Bucuresti - incepatori

  12. Îmi place Cristian Istrate, meme6513, MARIUS67 le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    organizator turnee

    Data înscrierii
    08.07.2012
    Locație
    Craiova
    Vârstă
    36
    Postări
    843
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 17 h 58 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1141
    Din Craiova se înscrie cu mare placere Răducan Bogdan, categoria elite.Fiind primul înscris la elite, merit un borcan de magiun, ca de câștigat nu pot sa îl câștig )

  14. #9
    junior

    Data înscrierii
    23.02.2012
    Locație
    slatina
    Vârstă
    47
    Postări
    131
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 5 h 3 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    91
    Din Slatina se înscriu Tucă Cristi,Nicolae Iulian ,Popescu Cristi,Mateescu Octavian si Stanescu Tiberiu la avansați.

  15. Îmi place MARIUS67 le-a plăcut acest mesaj
  16. #10
    maestru
    Avatarul lui mihais mioveni
    Data înscrierii
    17.06.2011
    Locație
    Mioveni
    Vârstă
    63
    Postări
    1.144
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    31 z 10 h 24 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    3837
    Din Mioveni se inscriu la:
    - incepatori - Rizescu Gheorghe si Ion Nelu;
    - avansati - Stoica Mihai, Trocan Nicolae si Mihu Florin (Pitesti).

  17. #11
    cadet
    Data înscrierii
    29.11.2015
    Locație
    sfantu gheorghe
    Vârstă
    36
    Postări
    39
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 h 22 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    43
    Se inscrie Welker Ivan Zsolt la elit multumesc

  18. Îmi place sterczer sandor le-a plăcut acest mesaj
  19. #12
    junior Avatarul lui Georgescu Cristian
    Data înscrierii
    10.12.2017
    Locație
    Pitesti
    Vârstă
    66
    Postări
    51
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 39 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    61
    Se inscrie Georgescu Cristian -Pitesti -incepatori

  20. Îmi place mihais mioveni le-a plăcut acest mesaj
  21. #13
    senior
    Avatarul lui nitu serban
    Data înscrierii
    14.04.2017
    Locație
    paulesti
    Vârstă
    51
    Postări
    619
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 1 h 28 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    1984
    Nitu serban-paulesti-avansati

  22. #14
    senior
    Avatarul lui MrTed
    Data înscrierii
    31.01.2011
    Locație
    Slobozia
    Vârstă
    45
    Postări
    210
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    24 z 4 h 17 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    318
    Orac Teodor, Ramnicu Valcea, open

  23. #15
    junior

    Data înscrierii
    10.02.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    32
    Postări
    135
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 20 h 52 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    420
    Lita Gabriel - Avansati - Bucuresti

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Top Arena", Topoloveni - 14/15.12.2019
    De Sorin Botirca în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 180
    Ultimul post: Astăzi, 12:56
  2. Turneu A "Cupa Top Arena", Topoloveni - 12/13.10.2019
    De Sorin Botirca în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 337
    Ultimul post: 31.10.2019, 18:02
  3. Turneu A "Cupa Top Arena", Topoloveni - 23/24.02.2019
    De Sorin Botirca în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 386
    Ultimul post: 26.02.2019, 15:44
  4. Turneu A "Cupa Top Arena", Topoloveni - 12.01.2019
    De Sorin Botirca în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 364
    Ultimul post: 15.01.2019, 23:48
  5. Turneu A+ Regional "Ziua Națională AmaTur", Topoloveni - 01.09.2018 (Zona 5)
    De florin toma în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 104
    Ultimul post: 11.09.2018, 14:38

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •