pingpongshop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 8 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 110

Subiect: World Table Tennis Day 2018 - WTTD 2018

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.975
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 58 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34028

    World Table Tennis Day 2018 - WTTD 2018

    Stimați Coordonatori, Organizatori și Participanți în Circuitul AmaTur România suntem la mai puțin de o lună de Ziua Internațională a Tenisului de Masă, zi pe care o sărbătorim alături de restul lumii în data de 6 Aprilie 2018.
    Având în vedere că în week-end-ul 31 Martie - 1 Aprilie se sărbătorește Paștele Catolic, iar week-end-ul următor 7-8 Aprilie se sărbătorește Paștele Ortodox, AmaTur România, cu acceptul ITTF, a programat sărbătorirea WTTD 2018 în săptamâna 10-15 Aprilie prin programarea în toată țara a turneelor B+.

    Cum ajutăm organizatorii să programeze cât mai multe evenimente în această perioadă?

    •Taxă de afiliere zero;
    •Stickere, diplome, medalii și afișe pentru toate turneele programate;
    •Grilă de punctare mărită cu 2 puncte pentru toți participanții;
    •Butterfly România va asigura mingile de plastic necesare desfășurării competiției;

    Cum putem gândi evenimentele dedicate WTTD 2018?

    •Turnee B+ punctate în Clasamentul AmaTur programate Sâmbătă 14 Aprilie sau Duminică 15 Aprilie;
    •Turnee Mini-AmaTur;
    •Turnee de dublu programate în orice zi din săptămână, care să nu se suprapună cu Turneele B+;
    •Evenimente demonstrative organizate de profesorii se sport sau cu ajutorul profesorilor de sport (Ex. Recreația Mare, Maxim Valentin 2017);
    •Evenimente demonstrative organizate în locuri publice (Ex. Caravana TDM Agnita, Zedler Csaba 2017, Suceava Neconvențional, Platoul Central Suceava, Beniamin Husarciuc 2017);

    Mai mult, Vinerea Mare 7 Aprilie 2018 tocmai a fost declarată oficial zi liberă. Unii organizatori și-au manifestat deja dorința de a chiuli de la bătutul covoarelor și frământatul cozonacilor și intenționează să organizeze ceva mișcare și în week-end-ul dinaintea Paștelui.
    Haideți să fim inventivi!
    Haideți să fim inovativi!
    Haideți să fim pasionați!

    AmaTur România poate propune mai mult de 112 Evenimente pentru sărbătoarea mondială a tenisului de masă.
    Momentan sunt anunțate 68 de evenimente în 46 de țări.
    Haideți să triplăm numărul!

    Vă rugăm ca în decursul acestei săptămâni 12-18 Martie 2018 să ne transmiteți printr-un post dedicat intențiile dumneavoastră în următoarea formă:
    Județ - Localitate - Organizatori - Data evenimentului - Sala de sport/Loc public - Număr de mese - Număr de jucători - Categorii

    Vă mulțumim! Forza AmaTur!
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.975
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 58 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34028

    Rezervat centralizator

    WTTD - AmaTur România 2018
    No. City County Organiser 1 Organiser 2 Venue Event data Tables No. Categ. Categories Players
    1 Brăila Brăila Ion Marius Giosan Marcel Magic Spin Arena 14.04.2018 6 2 E/O+A/Î 36
    2 Brăila Brăila Ion Marius Giosan Marcel Magic Spin Arena 12.04.2018 6 1 Double 48
    3 Iași Iași Axinte Bogdan TopSpin Arena 14.04.2018 2 1 M 12
    4 Iași Iași Axinte Bogdan TopSpin Arena 15.04.2018 2 1 A/Î 12
    5 Tulcea Tulcea Gherasim Iulian Club IBEROM 14.04.2018 4 2 E/O+A/Î 24
    6 Tulcea Tulcea Gherasim Iulian Club IBEROM 15.04.2018 4 1 Double 32
    7 Bistrița Bistrita Nasaud Apian Florin Sala Ghe. Bogza 11.04.2018 16 2 E/O+A/Î 64
    8 Brașov Brașov Bondoc Alexandru Liceul Energetic 14.04.2018 8 1 Î 48
    9 Brașov Brașov Szelyes Ioan Tenis Arena 14.04.2018 8 1 A 48
    10 Brașov Brașov Vladoiu Gelu Gry Club 14.04.2018 2 1 E/O 12
    11 Târgoviște Dâmbovița Manoiu Claudiu Lazaroiu Adrian Liceul IHR 14.04.2018 5 2 E/O+A/Î 49
    12 Giurgiu Giurgiu Dena Corneliu Badulescu Rafael Sala Marin Anastovici 06.04.2018 12 3 E/O+A/Î+M 60
    13 Giurgiu Giurgiu Dena Corneliu Badulescu Rafael Clubul Ion Vinea 14.04.2018 3 1 Double 24
    14 Botoșani Botoșani Popescu Doru Viorel Sala ACS Ardex 14.04.2018 4 1 A/Î 32
    15 Botoșani Botoșani Popescu Doru Viorel Sala ACS Ardex 15.04.2018 4 1 Double 32
    16 Bacău Bacău Rojniță Sebastian Școala nr. 10 28.03.2018 16 Different School 400
    17 Bacău Bacău Rojniță Sebastian Ursulescu Ioan Școala nr. 10 14.04.2018 9 2 E/O+A/Î 54
    18 Bacău Bacău Rojniță Sebastian Ursulescu Ioan Școala nr. 10 14.04.2018 9 1 Double 36
    19 Botoșani Botoșani Corneanu Sorin Ping Pong 2003 - AJTM 12.04.2018 2 1 Double 16
    20 Botoșani Botoșani Corneanu Sorin Sala Polivalenta 14.04.2018 10 4 E+O+A+Î 80
    21 Ploiești Prahova Avram Nicolae Marian Bogdan Tel George Jr. 15.04.2018 5 2 E/O+A/Î 48
    22 Brașov Brașov Tutoveanu Razvan Antal Denes Sala Sporturilor 12.04.2018 2 1 Double 12
    23 Brașov Brașov Tutoveanu Razvan Antal Denes CFR + Sala Sporturilor 14.04.2018 3 1 O/A/Î 18
    24 Brașov Brașov Vladoiu Gelu Gry Club 12.04.2018 2 1 Double 16
    25 Sibiu Sibiu Filea Adonis Muresanu Alex Aria Sport 14.04.2018 8 2 E/O+A/Î 48
    26 Ditrau Harghita Heja Zoltan Heja Zsolt Sala Gal Ferenc 14.04.2018 8 2 E/O+A/Î 48
    27 Oradea Bihor Balogh Gergo King Pong Arena 11.04.2018 10 1 Double 30
    28 Oradea Bihor Sferlea Marius PingPongMania 12.04.2018 12 1 Double 30
    29 Oradea Bihor Balogh Gergo King Pong Arena 13.04.2018 10 2 E/O+A/Î 36
    30 Oradea Bihor Sferlea Marius PingPongMania 14.04.2018 12 2 E/O+A/Î 36
    31 Oradea Bihor Balogh Gergo King Pong Arena 14.04.2018 10 8 Mini AmaTur 60
    32 Oradea Bihor Varady Tibor TibClau Arena 15.04.2018 8 2 E/O+A/Î 24
    33 Marghita Bihor Ionescu Mihai Sport Club Junior Marghita 15.04.2018 4 1 E/O/A/Î 24
    34 Arad Arad Herteg Doru CSM Arad 10.04.2018 5 1 E/O/A/Î 16
    35 Arad Arad Kaposta Victor CSM Arad 11.04.2018 9 2 E/O+A/Î 24
    36 Arad Arad Herteg Doru CSM Arad 13.04.2018 5 1 E/O/A/Î 16
    37 Arad Arad Lacatis Ghita Neamt Doru CSM Arad 14.04.2018 8 2 E/O+A/Î 24
    38 Timisoara Timis Mihalca Eleonora Colegiul Tehnic de Vest 12.04.2018 4 1 A/Î 16
    39 Timisoara Timis Mihalca Eleonora Colegiul Tehnic de Vest 13.04.2018 4 1 E/O 16
    40 Timisoara Timis Fikl Gheorghe Colegiul Tehnic de Vest 14.04.2018 5 1 Double 16
    41 Timisoara Timis Danescu Bogdan Club 11 15.04.2018 7 2 E/O+A/Î 16
    42 Victor Vlad Delamarina Timis Ticu Sorin Victor Vlad Delamarina 14.04.2018 3 1 E/O/A/Î 18
    43 Lugoj Timis Ignat Cristian Scoala Harul Lugoj 13.04.2018 4 2 Mini AmaTur 20
    44 Lugoj Timis Ignat Cristian Scoala Harul Lugoj 15.04.2018 5 1 Double 16
    45 Sannicolau Mare Timis Mitar Marius Tiberiu Ama Baymitt 14.04.2018 2 1 E/O/A/Î 12
    46 Teregova Caras Severin Roseti Ionut Lungocea Ionut Sala Sport Teregova 10.04.2018 4 1 E/O/A/Î 20
    47 Resita Caras Severin Turburan Ioan Csaky Tiberiu Scoala generala nr. 7 14.04.2018 6 1 E/O/A/Î 24
    48 Oravita Caras Severin Put Gabriel Scoala Romul Ladea 15.04.2018 6 1 E/O/A/Î 16
    49 Hunedoara Hunedoara Pavel Calin Scoala Gimnaziala nr. 2 12.04.2018 2 1 E/O/A/Î 10
    50 Deva Hunedoara Postelnicu Mihai Liceul Grigore Moisil 14.04.2048 4 2 E/O+A/Î 24
    51 Ploiești Prahova Iancu George Visan Bogdan Indoor Table Tennis 12.04.2018 6 1 Double 24
    52 Ploiești Prahova Iancu George Visan Bogdan Indoor Table Tennis 13.04.2018 6 1 Teams 24
    53 Ploiești Prahova Iancu George Visan Bogdan Indoor Table Tennis 14.04.2018 6 2 E/O+A/Î 48
    54 Sf. Gheorghe Covasna Olah Oliver Topspin Saint George 13.04.2018 8 1 Double 24
    55 Sf. Gheorghe Covasna Olah Oliver Topspin Saint George 14.04.2018 8 2 E/O+A/Î 48
    56 Craiova Dolj Raducan Bogdan Sala CSS Craiova 14.04.2018 4 1 E/O/A/Î 24
    57 Drobeta T Severin Mehedinti Gheorghe Nicu Liceul Pedagogic 14.04.2018 4 1 E/O/A/Î 24
    58 Ramnicu Valcea Valcea Lupsa Bogdan Sala Gardenia 15.04.2018 2 1 Double 12
    59 Pitesti Arges Toma Florin Scoala Matei Basarab 14.04.2018 9 2 E/O+A/Î 54
    60 Targu Jiu Gorj Cruceru Sergiu Liceul Tudor Vladimirescu 14.04.2018 5 2 E/O+A/Î 30
    61 Pitesti Arges Pribeagu Claudiu Scoala Matei Basarab 15.04.2018 9 2 Mini AmaTur 54
    62 Topoloveni Arges Botirca Sorin Liceul Ion Mihalache 15.04.2018 4 2 E/O+A/Î 24
    63 Ramnicu Valcea Valcea Lupsa Bogdan Supermarket Cozia 14.04.2018 6 2 E/O+A/Î 36
    64 Nasaud Bistrita Nasaud Spaller Tiberiu Scoala Mihai Eminescu 14.04.2018 4 1 E/O/A/Î 24
    65 Targu Jiu Gorj Cruceru Sergiu Liceul Tudor Vladimirescu 15.04.2018 5 1 Double 30
    66 Nasaud Bistrita Nasaud Spaller Tiberiu Scoala Mihai Eminescu 13.04.2018 4 1 Double 24
    67 Galati Galati Petrin Mitica CS Activ 12.04.2018 6 1 Double 48
    68 Galati Galati Petrin Mitica CS Activ 14.04.2018 6 1 E/O+A/Î 36
    69 Galati Galati Petrin Mitica CS Activ 15.04.2018 6 2 Mini AmaTur 36
    70 Tecuci Galati Cristovici Viorel Postenicu Ciprian Romstal Tenis Arena 14.04.2018 4 1 E/O/A/Î 24
    71 Agnita Sibiu Cioca Raul Pascu Raul Sala de la Prut 12.04.2018 4 3 Mini AmaTur 24
    72 Agnita Sibiu Zedler Csaba & comp. Parcul Eroilor 13.04.2018 12 Enjoy WTTD 400
    73 Agnita Sibiu Zedler Csaba Cioca Raul Sala A.T. Laurian 14.04.2018 12 1 E/O/A/Î 48
    74 Falticeni Suceava Postelnicu Ionut UM Jandarmi 11.04.2018 3 1 A/Î 24
    75 Falticeni Suceava Mosneagu Claudia CT Mihai Bacescu 12.04.2018 6 1 Mini AmaTur 48
    76 Falticeni Suceava Badarau Bogdan CN Nicu Gane 13.04.2018 4 1 A/Î 20
    77 Falticeni Suceava Matei Gabriel CN Vasile Lovinescu 11.04.2018 4 1 A/Î 24
    78 Falticeni Suceava Purdila Dan CT Mihai Bacescu 15.04.2018 4 1 Double 24
    79 Falticeni Suceava Cozma Catalin Ungureanu Catalin CT Mihai Bacescu 13.04.2018 4 1 E/O 24
    80 Falticeni Suceava Coman Catalin Esplanada Centrala 14.04.2018 3 Tenis 4ALL 200
    81 Roman Neamt Laic Mihai Padurariu Ciprian CFR Arena 14.04.2018 2 1 E/O/A/Î 20
    82 Roman Neamt Laic Mihai Padurariu Ciprian CFR Arena 15.04.2018 2 1 Double 20
    83 Bucuresti Bucuresti Dutu Catalin Top Tenis Arena 14.04.2018 16 2 A + Î 96
    84 Bucuresti Bucuresti Dutu Catalin Top Tenis Arena 15.04.2018 12 2 E + O 72
    85 Curtea de Arges Arges Vladu Nicolae Dacia Service 14.04.2018 2 1 E/O/A/Î 14
    86 Curtea de Arges Arges Rada Florin Dacia Service 15.04.2018 2 1 Double 16
    87 Calarasi Calarasi Stanciu Silviu Grup Scolar Danubius 14.04.2018 6 1 E/O/A/Î 24
    88 Calarasi Calarasi Stanciu Silviu Grup Scolar Danubius 14.04.2018 6 1 Double 24
    89 Bârghiș Sibiu Toader Celina Timar Doina Scoala Bârghiș 13.04.2018 2 Different School 50
    90 Iacobeni Sibiu Zamacau Vasile Veza Alezandru Liceul Tehnologic 13.04.2018 2 Different School 100
    91 Cisnadie Sibiu Govoreanu Florin Weiss Simona Liceul Tehnologic 12.04.2018 7 1 Double 32
    92 Cisnadie Sibiu Govoreanu Florin Weiss Simona Liceul Tehnologic 14.04.2018 7 1 E/O/A/Î 42
    93 Deva Hunedoara Manea Cristian Postelnicu Mihai Scoala Andrei Saguna 13.04.2018 2 1 Mini AmaTur 16
    94 Suceava Suceava Cojocaru Adrian CN Stefan cel Mare 13.04.2018 10 1 Double 40
    95 Suceava Suceava Cojocaru Adrian CN Stefan cel Mare 14.04.2018 12 2 E/O+A/Î 72
    96 Suceava Suceava Cojocaru Adrian CN Stefan cel Mare 14.04.2018 4 2 Mini AmaTur 24
    97 Aiud Alba Dirlea Ionel SalaSporturilor 14.04.2018 6 1 E/O/A/Î 36
    98 Comanesti Bacau Rosu Gabriel CT Dimitre Ghica 13.04.2018 3 1 Mini AmaTur 18
    99 Comanesti Bacau Darie Gabriel Scoala Ciprian Porumbescu 14.04.2018 9 2 E/O+A/Î 54
    100 Comanesti Bacau Anastasiu Constantin Scoala Ciprian Porumbescu 15.04.2018 9 1 Double 20
    101 Focsani Vrancea Corcoz Costin CT Gheorghe Asachi 12.04.2018 6 1 Mini AmaTur 36
    102 Focsani Vrancea Corcoz Costin CT Gheorghe Asachi 14.04.2018 8 2 E/O+A/Î 48
    103 Străoane Vrancea Popescu Mihai Scoala Straoane 06.04.2018 2 Different School 40
    104 Iași Iași Parascuta Daniel Club Viper 13.04.2018 4 1 Î 24
    105 Iași Iași Parascuta Daniel Club Viper 14.04.2018 4 2 O+A 48
    106 Iași Iași Parascuta Daniel Club Viper 15.04.2018 4 1 E 24
    107 Valea Lupului Iasi Plamada Lucian Scoala Valea Lupului 14.04.2018 4 1 E/O/A/Î 24
    108 Reghin Mures Kantor Imre Zoltan Caminul de copii 12.04.2018 4 1 Double 24
    109 Reghin Mures Kantor Imre Zoltan Caminul de copii 14.04.2018 4 1 E/O/A/Î 24
    110 Targu Mures Mures Ciurca Ovidiu Sarcani Andrei TT Concept Adial 14.04.2017 10 1 E/O/A/Î 60
    111 Targu Neamt Neamt Pintrijel Eugen Scoala Domneasca 12.04.2018 5 1 Double 24
    112 Targu Neamt Neamt Pintrijel Eugen Scoala Domneasca 14.04.2018 5 1 E/O/A/Î 30
    113 Vatra Dornei Suceava Marcu Vasile Liceul Ion Luca 21.04.2018 4 2 E/O+A/Î 32
    114 Vatra Dornei Suceava Marcu Vasile Liceul Ion Luca 22.04.2018 4 3 Mini AmaTur 48
    115 Turda Cluj Pop Cosmin Liceul Liviu Rebreanu 14.04.2018 6 1 E/O/A/Î 36
    116 Medias Sibiu Pinzar Raisa Rusu Marian Sala Romgaz 04.04.2018 12 3 Mini AmaTur 100
    117 Dumbraveni Sibiu Holom Dorin Liceul Timotei Cipariu 14.04.2018 5 2 Mini AmaTur 30
    118 Piatra Neamt Neamt Bubulac Cristi Dumitrescu Dan Colegiul Tehnic Forestier 13.04.2018 3 1 Double 16
    119 Piatra Neamt Neamt Bubulac Cristi Dumitrescu Dan Colegiul Tehnic Forestier 14.04.2018 3 1 E/O/A/Î 18
    120 Constanta Constanta Fratea Aurel Scoala Maistri Militari 12.04.2018 2 1 Double 12
    121 Techirghiol Constanta Fratea Aurel Sala Sporturilor 14.04.2018 4 2 E/O+A/Î 32
    122 Mangalia Constanta Panaite Ionel Scoala Gimnaziala 2 14.04.2018 6 2 E/O+A/Î 48
    123 Pelișor Sibiu Kolbel Valentina Magazinul din Sat 1 Ping Pong 4All 21
    124 Brădeni Sibiu Bonea Ioan Fother in Law`s Garage 1 Garajul Altfel 8
    125 Ploiești Prahova Iancu George Visan Bogdan Indoor Table Tennis 15.04.2018 6 1 Mini AmaTur 24
    126 Topliţa Harghita Campian Zoltan Malnasi Eke Ferencz Primaria Toplita 13.04.2018 3 1 Mini AmaTur 18
    127 Topliţa Harghita Campian Zoltan Malnasi Eke Ferencz Primaria Toplita 14.04.2018 3 1 E/O/A 18
    128 Salcea Suceava Beniamin Husarciuc Morosan Marian Scoala Aurel Stanciu 06.04.2018 4 1 Mini AmaTur 24
    129 Salcea Suceava Beniamin Husarciuc Morosan Marian Scoala Aurel Stanciu 07.04.2018 4 1 Mini AmaTur 24
    130 Salcea Suceava Beniamin Husarciuc Morosan Marian Scoala Aurel Stanciu 14.04.2018 4 1 E/O/A/Î 32
    131 Salcea Suceava Beniamin Husarciuc Morosan Marian Scoala Aurel Stanciu 12.04.2018 4 1 Double 24
    132 Blaj Alba Comsa Cristi Scoala P.P. Aron 12.04.2018 2 1 Mini AmaTur 16
    133 Blaj Alba Balu Dan Colegiul IM Clain 13.04.2018 10 1 Mini AmaTur 32
    134 Blaj Alba Zedler Iuliu Parc Avram Iancu 13.04.2018 3 1 Funny TT 18
    135 Blaj Alba Zedler Iuliu Colegiul IM Clain 14.04.2018 10 1 E/O/A/Î 48
    136 Blaj Alba Zedler Iuliu Colegiul IM Clain 15.04.2018 10 1 Veterans 16
    137 Blaj Alba Zedler Iulia Badea Paul Colegiul Timotei Cipariu 15.04.2018 3 1 Double 24
    138 Mioveni Arges Lazaroiu Dorel Scoala Liviu Rebreanu 14.04.2018 6 1 E/O/A/Î 24
    139 Mioveni Arges Lazaroiu Dorel Scoala Liviu Rebreanu 15.04.2018 6 1 Double Veterans 20
    140 Chișineu-Criș Arad Meszar Razvan Liceul Teoretic Mihai Veliciu 11.04.2018 4 2 Mini AmaTur 20
    141 Mioveni Arges Petrescu Liviu Lazaroiu Dorel Scoala Liviu Rebreanu 06.04.2018 9 1 E/O/A/Î 54
    142 Iași Iași Parascuta Daniel Club Viper 12.04.2018 4 1 O 24
    143 Topliţa Harghita Campian Zoltan Primaria Toplita 15.04.2018 3 1 Î 18
    144 Brădeni Sibiu Lacatus Tely Scoala Generala Brădeni 13.04.2018 2 Different School 30
    145 Târgoviște Dâmbovița Lazaroiu Adrian Liceul IHR 14.04.2018 5 1 Double 50
    146 Târgoviște Dâmbovița Lazaroiu Adrian Club Zoom 15.04.2018 7 2 A+Î 36
    147 Sibiu Sibiu Filea Adonis Muresanu Alex Aria Sport 15.04.2018 10 4 Mini AmaTur 60
    148 Tulcea Tulcea Manea Mihaita DJTS Tulcea Sala Polivalenta 06.04.2018 4 1 Mini AmaTur 32
    149 Tulcea Tulcea Gherasim Iulian DJTS Tulcea Scoala nr. 4 06.04.2018 2 1 Mini AmaTur 16
    150 Ploiești Prahova Iancu George Indoor Table Tennis 10.04.2018 6 Journalist celebrate.. 20
    151 Pitesti Arges Pribeagu Claudiu Scoala Matei Basarab 10.04.2018 10 2 Veterans + Mini AmaTur 52
    152 Pitesti Arges Pribeagu Claudiu Scoala Matei Basarab 11.04.2018 10 2 Double 52
    153 Pitesti Arges Pribeagu Claudiu Scoala Matei Basarab 13.04.2018 10 2 Teams 60
    154 Tarnaveni Mures Chibulcutean Ioan Liceul Andrei Barseanu 14.04.2018 4 2 E/O+A/Î 30
    155 Blaj Alba Balu Dan Colegiul IM Clain 11.04.2018 4 1 Bosch Corporate 16
    156 Miercurea Ciuc Harghita Lakatos Zsolt Incze Levente Scoala József Attila 14.04.2018 16 3 Mini AmaTur + Î + E/O/A 90
    157 Cluj Napoca Cluj Radu Serban Baza sportiva Gheorgheni 14.04.2048 6 1 E/O/A/Î 30
    158 Cluj Napoca Cluj Radu Serban Polux Center Decathlon 15.04.2048 4 1 E/O/A/Î 24
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 25.03.2018 la 21:48.

  3. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.975
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 58 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34028
    1. Brăila - Brăila - Ion Marius și Giosan Marcel - 14.04.2018 - Magic Spin Arena - 6 mese - 36 jucători - Open + Amatori;
    2. Brăila - Brăila - Ion Marius și Giosan Marcel - 12.04.2018 - Magic Spin Arena - 6 mese - 48 jucători - Dublu;
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  4. Îmi place Lucian Plamada, darksideofthemoon, Marian Bogdan, ADN le-a plăcut acest mesaj
  5. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui Bogdan A
    Data înscrierii
    28.09.2010
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    34
    Postări
    1.074
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    352 z 22 h 34 m
    Timp online pe zi
    2 h 32 m
    Reputație
    1647
    3. Iasi - Iasi - Bogdan Axinte - 14.04.2018 - TopSpin Arena - 2 mese - 12 jucatori - Masters.
    4. Iasi - Iasi - Bogdan Axinte - 15.04.2018 - TopSpin Arena - 2 mese - 12 jucatori - Amatori.
    Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
    Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
    Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

  6. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Lucian Plamada, darksideofthemoon, Marian Bogdan le-a plăcut acest mesaj
  7. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui Iulian Gherasim
    Data înscrierii
    24.02.2014
    Locație
    Tulcea
    Vârstă
    41
    Postări
    1.848
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    38 z 23 h 53 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    3175
    5. Tulcea - Gherasim Iulian - 14.04.2018 - Club IBEROM - 4 mese - 24 jucători Open + Amatori.
    6. Tulcea - Gherasim Iulian - 15.04.2018 - Club IBEROM - 4 mese - Concurs de dublu - 16 echipe - Open + Amatori

  8. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Marian Bogdan le-a plăcut acest mesaj
  9. #6
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.928
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    546 z 4 h 41 m
    Timp online pe zi
    3 h 56 m
    Reputație
    17850
    7. Bistrita - BN - Apian Florin - 11.04.2018 - Sala `Gheorghe Bozga` - 16 mese - 64 jucatori - E+O, Amatori
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  10. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Marian Bogdan, ADN, mandelafree le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    6.068
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    137 z 4 h 17 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    16026
    8. Brasov- Lic. Energetic - Alexandru Bondoc - 8 mese - 48 (incepatori);
    9. Brasov- Tenis Arena - Szelyes Ioan -8 mese - 48 (avansati);
    10. Brasov - Gry Club - Vladoiu Gelu - 2 mese - 12 (open/elite)

  12. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  13. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui ClaudiuManoiu
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Fieni, Dambovita
    Vârstă
    40
    Postări
    2.122
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    45 z 3 h 20 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    2832
    11. Târgoviște - Dâmbovița - Manoiu Claudu, Lazaroiu Adrian, Darmaz Ion - 14.04.2018 - Liceul Ion Heliade Radulescu - 5 mese - 24 jucători - Amatori, 24 jucători - Open;
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 12.03.2018 la 20:47.
    Blade - Timo Boll ALC -OFF
    FH - Andro Rasant
    BH- Andro Rasant

  14. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place luci_rac, Marian Bogdan, ADN le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    Banned

    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.815
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    107 z 17 h 20 m
    Timp online pe zi
    50 m
    Reputație
    4969
    12. Giurgiu - Giurgiu - Dena Corneliu+Badulescu Rafael - 15 Apr. - Sala de sport Marin Anastasovici - 12 mese - 40 - Amatori, Open/Elite
    13. Giurgiu - Giurgiu - Dena Corneliu+Badulescu Rafael - 15 Apr. - Sala de sport Marin Anastasovici - 12 mese - 40 - Turneu de Dublu
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 12.03.2018 la 22:15.

  16. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Marian Bogdan, ClaudiuManoiu le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui popescu doru viorel
    Data înscrierii
    17.07.2012
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    51
    Postări
    886
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 13 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    770
    14. Botosani - Botosani - Popescu Doru Viorel - 14.04.2018, Sala ACS ARDEX BOTOSANI - 4 mese - 32 jucatori - Amatori (A/Î)
    15. Botosani - Botosani - Popescu Doru Viorel - 15.04.2018, Sala ACS ARDEX BOTOSANI - 4 mese - 32 jucatori - Dublu.
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 13.03.2018 la 11:14.

  18. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  19. #11
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.975
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 58 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34028
    16. Bacău - Bacău - Rojnita Sebastian - 28.03.2018 - Scoala 10 "Săptămâna altfel" - 16 mese - 400 de elevi;
    17. Bacău - Bacău - Rojnita Sebastian și Ursulescu Puiu - 14.04.2018 - Scoala 10 - 9 mese - 54 jucători - Open + Amatori;
    18. Bacău - Bacău - Rojnita Sebastian și Ursulescu Puiu - 15.04.2018 - Scoala 10 - 9 mese - 36 jucători - Dublu;
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 13.03.2018 la 11:14.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  20. Îmi place GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  21. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui sorin_client
    Data înscrierii
    06.02.2011
    Locație
    botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    2.288
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 20 m
    Timp online pe zi
    33 m
    Reputație
    4357
    19. Botosani - Botosani - Corneanu Sorin - 12.04.2018 - Sala AJTM Botosani - 2 mese - 24 jucatori - dublu

    20. Botosani - Botosani - Corneanu Sorin - 14.04.2018 - Sala Polivalenta Elisabeta Lipa Botosani - 10 mese - 80 jucatori - sambata 14 aprilie - 4 categorii - Elite/Open/Avansati/Incepatori
    Ultima modificare făcută de sorin_client; 13.03.2018 la 12:17.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  22. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  23. #13
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    37
    Postări
    3.119
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    141 z 4 h 2 m
    Timp online pe zi
    1 h 35 m
    Reputație
    9589
    21. Prahova- Ploiesti- Avram Nicolae,Marian Bogdan- 15.04.2018- Sala 'TelGeorge JR'.- 5 mese- 24 jucatori Amatori ,24 jucatori Open
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  24. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Antal Denes, GeluBv, tavy, Marian Bogdan, george60 le-a plăcut acest mesaj
  25. #14
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    02.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    61
    Postări
    6.148
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    149 z 21 h 41 m
    Timp online pe zi
    1 h 4 m
    Reputație
    5290
    22. Brasov - Brasov - Tutoveanu Razvan/Antal Denes - 12.04.2018 - Sala Sporturilor + Sala C. F. R (Gry Club II) - 2+1 mese - 18 jucători - Dublu
    23. Brasov - Brasov - Tutoveanu Razvan/Antal Denes - 14.04.2018 - Sala Sporturilor + Sala C. F. R (Gry Club II) - 2+1 mese - 18 jucători - O/A/Î
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 13.03.2018 la 13:44.

  26. Îmi place GeluBv, ADN, Marian Bogdan le-a plăcut acest mesaj
  27. #15
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    6.068
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    137 z 4 h 17 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    16026
    24. Brasov - Gry Club - Vladoiu Gelu - "Dublu" - 2 mese - 8 echipe -16 jucatori (joi 12.04.2018 )

  28. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ADN, tavy, Marian Bogdan le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. World Table Tennis Day 2019 - WTTD 2019
    De marcelgiosan în forumul AmaTur: Turnee B+ WTTD
    Răspunsuri: 131
    Ultimul post: 28.12.2019, 18:25
  2. Turneu A "Cupa Bamboo Table Tennis", Cluj Napoca - 17.02.2018
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 209
    Ultimul post: 21.02.2018, 18:54
  3. WTTD - World Table Tennis Day - AmaTur România
    De marcelgiosan în forumul AmaTur: Turnee B+ WTTD
    Răspunsuri: 136
    Ultimul post: 26.11.2017, 09:17

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •