Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sfaturi configurare paleta profi

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Re: Sfaturi configurare paleta profi

    Eu am spus, asa sunt si eu, daca vreau sa cumpar ceva si mi s-a pus pata pe acel lucru, nu ma potolesc pana nu-mi verific personal alegerea
    Asta nu inseamna ca e cea mai buna cale, dar fiecare e asa cum e.
    Si chiar iti doresc sa nu schimbi paleta pe care ti-o cumperi, sau ti-ai luat-o
    Ca devine enervant cand ai 5-6 lemne si 7-8 perechi de fete si apoi incepi sa le mai si combini ca sa gasesti eprfectiunea
    Un sfat, offtopic: nu mai da linkul ala spre garaje.ro ca sa dovedesti ca esti matur in gandire
    In rest, topspinuri cat mai devastatoare iti doresc
    Blade: Butterfly Korbel
    FH / BH : Donic Desto F3 / Tibhar Rapid Soft

    Blade: Stiga Clipper Wood
    FH / BH : Butterfly Sriver

    Comentariu


    • #52
      Re: Sfaturi configurare paleta profi

      Laky : Ce sa zic despre tine , cam rautacios esti. Poti sa explici mai frumos sunt om si eu si inteleg.

      Comentariu


      • #53
        Re: Sfaturi configurare paleta profi

        Treaba cu Porche-ul in mana celui ce si-a luat de curand carnet, ramane in continuare valabila.Despre faptul cat esti de receptiv la sugestiile celor "patiti" asta va rezulta din marimea investitiilor ulterioare. Exista trei categorii de tenismeni, din prima fac parte oamenii care cauta, pana ce dau de un setup convenabil si se opresc la el.In general acestia sunt constienti de nivelul maxim pe care sunt in stare sa-l atinga, indiferent de materialele folosite si atunci spun stop investitiilor si se consacra antrenamentelor intensive. A doua categorie, cea a visatorilor, asteapta diferenta de la ultimul racnet in materie de fețe si lemne. A treia categorie, cuprinde pe acei impatimiti (gen VISCO)care traiesc un perpetu experiment, fiind facuti pentru a ne invata pe noi ,prin experienta acumulata la jocul cu atatea si atatea feluri de materiale.
        Chiar daca suntem mai rautaciosi din cand in cand, ia-o fara suparare, caci nu e bataie de joc....
        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

        Comentariu


        • #54
          Re: Sfaturi configurare paleta profi

          mandrubogdan : Daca te face fericit chiar voi face o configuratie dupa tine sau voi ! Doar pentru linistea voastra ca sa nu fie efortul vostru depus degeaba.
          Nu e o chestie de "oboseala" sa dai sfaturi!E de fapt chiar placut sa ajuti pe cineva,asa-i?
          Dar cand acesta deja le-a ignorat pe toate el fiind cel care le-a cerut.......
          Cand ne-ai aratat ce vrei sa-ti procuri....noi din nou ti-am spus ca nu e buna pt o mana neformata(spun asta pt ca "te-ai luat" de noi ca nu ti-am spus daca paleta e prea rapida,cu control etc.)
          Cred ca tu de fapt asteptai un singur "sfat":"Paleta e foarte buna,dai inainte si cumpar-o"
          Iar daca chiar asa inversunat esti ca "fiecare face ce vrea" de ce ai mai cerut sfaturi?
          Mult noroc mai departe si nu lua nimic in nume de rau....pt ca nu ai de ce!
          Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
          Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

          Comentariu


          • #55
            Re: Sfaturi configurare paleta profi

            Lasati copilul sa isi cumpere paleta !
            Si sa luam in consideratie ca un Porche de serie nu e o masina de curse , mai ales daca nu ii activezi setarile sportive . Oricum , se conduce mai usor ca un Logan

            Comentariu


            • #56
              Re: Sfaturi configurare paleta profi


              felicitari la toata lumea,interesante discutii.............no comment,inca un cumparator fericit
              www.tenismasa.ro

              Comentariu


              • #57
                Re: Sfaturi configurare paleta profi

                Bine oameni buni , hai sa inchidem discutia asta !

                Comentariu


                • #58
                  Re: Sfaturi configurare paleta profi

                  Tare sunt curios ce s-a mai intamplat cu acel "Porsche"...
                  DHS Hurricane King
                  XIOM Vega Pro 2.0
                  XIOM Vega Pro 2.0

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X