Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vandut

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vandut

    vandut
    Ultima editare de Alin Popa; 23.mar.2018, 00:46.

  • #2
    Desi nu prea am intales ce ai vrut sa spui,,, cred ca este ideia de mai jos ,,,

    Cred ca nu ai intales tu bine,,, ,,, eu cred ca persoana in cauza a vrut sa spuna asa , pe vremea cand era Primorac cu fluture negru, era si cu fluture argintiu si acela este foarte cautat (este tot modelul vechi ca nu mai este varianta aia)

    Nu cred ca cineva a vrut sa te pacaleasca, si nu este asa cum spui tu , sunt vechi pe aici si stiu, majoritatea suntem fairplay si corecti unul cu altul, (nu este padure fara uscatura) dar este mai rar asa ceva, sa sti,

    scuze, problema este la tine ca nu sti ce vrei, ba lemn cu fluture negru, dupa care Viscaria, , sper sa gasesti ce cauti !

    asa sa te ajut intre Alc care ai jucat, si Viscaria nu este mare diferenta ,,, ,, daca imi aduca aminte ALC are un zv?c mai puternic, depinde de mai multe de greutate, ce fete de paleta ai, de mana ta cat de puternica este

    am vazut si Primorac cu fluture negru nou, sunt persoane care nu au jucat cu el si a ramas nou






    ,,, model nou
    Ultima editare de leo33; 22.mar.2018, 21:34.

    Comentariu


    • #3
      Stiu ce caut, cel cu fluture negru era pentru un prieten, a jucat multi ani cu butterfly schlager (fluture negru). Pe mine ma intereseaza Viscaria. In ceea ce priveste discutia pe care am avut-o cu colegul nostru care a incercat sa-mi vanda un lemn vechi (cu fluture nou) )) ca cel din ultima poza pe care mi-ai trimis-o ca exemplu, o sa postez tot aici atat discutia avuta cu el cat si pozele pe care le-a trimis. Multumesc pentru sfaturi, apreciez si o sa tin cont de ele!

      - - - Actualizat - - -

      Fișiere atașate

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X