Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar dhs PG7 FL

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Cumpar dhs PG7 FL

    Cumpar dhs PG7 FL, in stare buna.
    FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

  • #2
    Aveti aici o opțiune ptr PG7. : https://www.olx.ro/oferta/lemn-palet...tml#322b663ec7 Este o persoana foarte deschisa. Puteti negocia. Am cumparat o fața de la el.
    ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Liuian Vezi post
      Aveti aici o opțiune ptr PG7. : https://www.olx.ro/oferta/lemn-palet...tml#322b663ec7 Este o persoana foarte deschisa. Puteti negocia. Am cumparat o fața de la el.
      Ms colegu, dar lemnul e o clona, au ajuns chinezii sa se cloneze intre ei
      FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

      Comentariu


      • #4
        7 straturi de lemn: limba-ayous-ayous-ayous-ayous-ayous-limba. Greutate 87 g, grosime 6,1 mm. Toate fotografiile sunt jucabile, fără slăbiciune extremă. Unghiul de aruncare extrem de mare, bun pentru jocul cu buclă mare de arc. Bilele merg, de obicei, foarte adînc, astfel încât răsturnarea mesei este o amenințare constantă. Blocul este bun. Lama oferă o rotire excelentă și are putere de la distanță de masă. Este rapida. pentru atacatorii orientați spre spin. M?ner concav foarte finuț.

        - - - Actualizat - - -

        E de belea descrierea. Si acum plang in pumni ca nu ma duce capul sa scriu si eu asa ceva
        un singur lemn DEF
        zeci de fețe diverse

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de eres01 Vezi post
          Ms colegu, dar lemnul e o clona, au ajuns chinezii sa se cloneze intre ei
          Pot sa va intreb, cum v-ati dat seama? Are ceva distinctiv? Intreb din pura curiozitate.
          ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

          Comentariu


          • #6


            Pe lemnul acela furnirul exterior nu e limba, si manerul??? Cum e manerul?

            - - - Actualizat - - -

            Postat în original de dolly Vezi post
            7 straturi de lemn: limba-ayous-ayous-ayous-ayous-ayous-limba. Greutate 87 g, grosime 6,1 mm. Toate fotografiile sunt jucabile, fără slăbiciune extremă. Unghiul de aruncare extrem de mare, bun pentru jocul cu buclă mare de arc. Bilele merg, de obicei, foarte adînc, astfel încât răsturnarea mesei este o amenințare constantă. Blocul este bun. Lama oferă o rotire excelentă și are putere de la distanță de masă. Este rapida. pentru atacatorii orientați spre spin. M?ner concav foarte finuț.

            - - - Actualizat - - -

            E de belea descrierea. Si acum plang in pumni ca nu ma duce capul sa scriu si eu asa ceva
            Asa e cand te joaca talentu` pe googu` translate
            FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

            Comentariu


            • #7
              Cel mai tare mi-e frică de: "răsturnarea mesei este o amenințare constantă" ... însă încep să-mi revin odată ce ce am aflat că "Toate fotografiile sunt jucabile, fără slăbiciune extremă".
              un singur lemn DEF
              zeci de fețe diverse

              Comentariu


              • #8


                - - - Actualizat - - -

                Subiect inchis!!!
                FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X