Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

lemne si fete

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS lemne si fete

    M-am reapucat de tenis dupa 25 de ani, am cumparat, am probat si acum vand pe cele cu care nu m-am inteles:

    - Lemn Joola Rosskopf Allround, maner drept - lemnul a vazut doar un rand de fete pe care le-am dat jos - Vandut Agud - 100 lei.
    - Lemn Joola Mikado All+, maner FL, cu fete Joola Golden Tango - sunt primele fete lipite pe lemn, s-au jucat 14 ore - 100 lei - Vandut - Bubucrys
    - Lemn DHS Wang Hao Special, maner FL - am comandat lemnul si fete de la TT11, am observat o gropita pe una din fete, am crezut ca este de la fata, am dat-o jos si am constatat ca lemnul are un defect. Mi s-a returnat jumatate din suma platita pe lemn, am reparat lemnul, am dat jos fetele - pret 30 lei (simbolic) - Vandut - Bubucrys
    - Fata Yasaka Mark V rosie 2.0mm in ambalajul original (nedesfacut) - Vandut - 100 lei.
    - Fata Yasaka Mark V neagra 2.0mm in ambalajul original (nedesfacut) -Vandut - 100 lei.
    - Fata Yasaka Rakza 7 Soft, rosu, 2.0mm, in ambalajul original (nedesfacut) - 100 lei. - Vanduta - Bubucrys
    - Fata Yasaka Rakza 7 Soft, negru, max., in ambalajul original (nedesfacut) - 100 lei - Vanduta - B.Liviu.

    Cele doua lemne Joola sunt perfecte, fara nici cea mai mica lovitura, s-a jucat foarte putin.

    Nu am postat fotografii, lemnele fiind impecabile iar fetele fiind in ambalajele originale, asa cum au venit prin curier, am considerat ca nu are rost sa-mi etalez talentul de fotograf, dar le voi aduce la turneul de la Slobozia, pe 31.03. Cine doreste sa le vada, il rog sa ma contacteze la 0724 342 251.
    Ultima editare de gicuarama; 01.apr.2018, 22:05.

  • #2
    Postat în original de gicuarama Vezi post
    M-am reapucat de tenis dupa 25 de ani, am cumparat, am probat si acum vand pe cele cu care nu m-am inteles:

    - Lemn Joola Rosskopf Allround, maner drept - lemnul a vazut doar un rand de fete pe care le-am dat jos - 100 lei.
    - Lemn Joola Mikado All+, maner FL, cu fete Joola Golden Tango - sunt primele fete lipite pe lemn, s-au jucat 14 ore - 100 lei.
    - Lemn DHS Wang Hao Special, maner FL - am comandat lemnul si fete de la TT11, am observat o gropita pe una din fete, am crezut ca este de la fata, am dat-o jos si am constatat ca lemnul are un defect. Mi s-a returnat jumatate din suma platita pe lemn, am reparat lemnul, am dat jos fetele - pret 30 lei (simbolic),
    - Fata Yasaka Mark V rosie 2.0mm in ambalajul original (nedesfacut) - 100 lei.
    - Fata Yasaka Mark V neagra 2.0mm in ambalajul original (nedesfacut) - 100 lei.
    - Fata Yasaka Rakza 7 Soft, rosu, 2.0mm, in ambalajul original (nedesfacut) - 100 lei.
    - Fata Yasaka Rakza 7 Soft, negru, max., in ambalajul original (nedesfacut) - 100 lei.

    Cele doua lemne Joola sunt perfecte, fara nici cea mai mica lovitura, s-a jucat foarte putin.

    Nu am postat fotografii, lemnele fiind impecabile iar fetele fiind in ambalajele originale, asa cum au venit prin curier, am considerat ca nu are rost sa-mi etalez talentul de fotograf, dar le voi aduce la turneul de la Slobozia, pe 31.03. Cine doreste sa le vada, il rog sa ma contacteze la 0724 342 251.
    Ma intereseaza Razka neagra. Pana la Slobozia va dau maine un telefon. Seara buna!

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
    "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de B.Liviu Vezi post
      Ma intereseaza Razka neagra. Pana la Slobozia va dau maine un telefon. Seara buna!

      Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
      Daca veniti la Slobozia, eu v-am retinut-o si v=o dau atunci.

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de gicuarama Vezi post
        Daca veniti la Slobozia, eu v-am retinut-o si v=o dau atunci.
        E foarte bine asa.Multumesc

        Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
        "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

        Comentariu


        • #5
          Aveti mp multumesc !
          Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
          fh tenergy 05
          bh rakza 7 soft

          Comentariu


          • #6
            O SA TI LE CUMPERE BUBUCRYS PE TOATE! )) Daca va fi sa-ti cumpere macar unul dintre ele va incepe renegocierea: Cat mai lasi din pret, care este ultimul pret pentru toate, dar care este ultimul pret pt asta... O sa te distrezi ))

            Comentariu


            • #7
              Auzi iunyan sant deja cumpărate de mine azi nu e băgarea in seama , daca tu ai avut ceva de vanzare e normal sa te întrebe lumea cum arata ce vinzi etc, eu cred tot ce am zis m-am ținut de cuv?nt , asa ca vezi de posturile tale si nu te baga ca musca...

              - - - Actualizat - - -

              Multumesc dnu Gicu cu respect !!!
              Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
              fh tenergy 05
              bh rakza 7 soft

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X