Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Bravo, Alex!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bravo, Alex!

    Pustiul care acum 3 ani participa la primele turnee AmaTuR, abia scotand capul de sub masa, Alexandru Mircea, a reusit sa invinga juniori cu doi ani mai mari decat el si sa iasa pe locul 12 la Campionatul national al juniorilor II.
    Bravo Alex, te asteptam sa devii campion! Felicitari si parintilor, care au facut sacrificii deosebite pentru a-l sustine si care au incredere deplina in valoarea baiatului, dar mai ales, felicitari lui Alex, pentru vointa si taria de care da dovada stand departe de familie, pentru a-si implini visul!
    Alex, ValiGTI, suntem langa voi si va tinem pumnii!

  • #2
    Re: Bravo, Alex!

    BRAVO ALEX,
    felicitari
    ar fi fost dragutz sa aflam aceste lucruri si de prin "media".......

    Comentariu


    • #3
      Re: Bravo, Alex!

      Multumim ptr. incurajari , sint de un real folos sa stiu ca nu sintem chiar singuri pe drumul acesta .
      Nu e usor, mai ales cu criza aceasta care ne afecteaza pe toti mai mult sau mai putin .
      Incercam sa facem fața atit eu cit si cel"mic" , si se pare ca sintem pe drumul bun , adevarat nu e deloc nivelat ci din contra e foarte anevoios si de multe ori imi trebuie ceva 4x4 sa pot trece de anumite portiuni dar una peste alta ,
      mergem inainte si cu aceasta ocazie ii multumesc si d-lui Vilcu Adrian pentru sustinere .
      Impreuna, incercam sa acoperim o parte din nevoile lui Alex ca sportiv cu cei 2% din impozitul pe salarii , procedeul e de durata avind legatura cu institutiile statului dar sper ca aceste eforturi sa se materializeze in citeva luni .
      cu respect Valentin
      Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
      Fete de palete tenis de masa
      TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

      Comentariu


      • #4
        Re: Bravo, Alex!

        bai valica daca sti care e sistemul si cum s-e procedeaza,te ajut si eu cu cei 2 la suta din impozit.si la mine la munca ne-au spus daca vrem sa ajutam nu stiu ce copii.
        daca e p-asa si s-e poate mai bine dau ptr. alex nu?

        Comentariu


        • #5
          Re: Bravo, Alex!

          Da , dar e un pic tirziu acum .. si trebuie sa ne vedem .
          Asta in cazul in care ai avut servici pe anul 2008 , e vb de banutii aceia , vorbim in 2009 pentru 2% din anul precedent .
          Oricum eu iti multumesc ptr. intentia buna pe care o ai .
          Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
          Fete de palete tenis de masa
          TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

          Comentariu


          • #6
            Re: Bravo, Alex!

            Bravo Alex, si bravo...Vali, la mai mare ! Sunt sigur ca va ajunge un mare campion.
            Este foarte important ca oamenii sa inteleaga ca NU dai niciun ban din buzunar, ci doar directionezi 2 % din ce oricum iti ia statul, adica niste bani de care oricum dispune cum vrea..., dar nu-i asa, macar poti sa-i tai statului 2 % din ''cascaval''...
            Inca nu este tarziu, limita este 15 mai 2009.
            Despre proceduri si formulare am vorbit in alt topic...
            viewtopic.php?f=6&t=2310
            Pe de alta parte Vali, poti sa incerci sa aplici si aici (pt Alex)
            http://www.fundatiadinupatriciu.ro/
            [am avut doi elevi si trei studenti remarcabili care chiar au fost ajutati]
            Succes !
            ----------

            Comentariu


            • #7
              Re: Bravo, Alex!

              Pai fundatia Dinu Patriciu mai are nevoie de banii nostri? Cred ca ar putea fi directionati spre alte organizatii care chiar au nevoie de bani si de ce nu chiar catre cluburi de tenis de masă. Are el patriciu de unde da, la fel si voiculescu, ca vad mai nou ca si-au facut fundatii, totul e ok dar sa ajute din ce au furat ei nu sa ne ceara tot noua.
              Just do it

              Comentariu


              • #8
                Re: Bravo, Alex!

                Postat în original de madalin_tt
                Pai fundatia Dinu Patriciu mai are nevoie de banii nostri? Cred ca ar putea fi directionati spre alte organizatii care chiar au nevoie de bani si de ce nu chiar catre cluburi de tenis de masă. Are el patriciu de unde da, la fel si voiculescu, ca vad mai nou ca si-au facut fundatii, totul e ok dar sa ajute din ce au furat ei nu sa ne ceara tot noua.
                Subiect: Bravo, Alex!
                Asta ai inteles tu din mesajul meu de mai sus ? Unde dai si unde crapa...
                Eu doar ?i sugerasem lui valigti sa incerce sa aplice (pt fiul sau Alex) la o bursa pe acel site, pentru ca eu chiar cred ca are sanse, iar procesul de acordare a burselor stiu ca este riguros...Incercarea moarte n-are !
                Te rog madalin_tt, sa nu aruncam cu vorbele aiurea, fiindca nu aceasta este menirea acestui forum, bine ?

                Comentariu


                • #9
                  Re: Bravo, Alex!

                  Alex, felicitari pentru Nationalele de la Arad!!!
                  Alex a luat 3 titluri: Campion la Dublu si la Dublu Mixt si Vicecampion la Simplu. Iata ca dupa numai cateva luni de antrenamente la Bistrița, Alex este deja sus de tot in top! Sa vedeti ce va fi dupa saptamana cu Adi Crisan!
                  Bravo Vali! Ai luat o decizie foarte inteleapta cand l-ai dus la Bistrița si rezulatatele se vad!
                  www.clubarena08.ro

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Bravo, Alex!

                    Multumesc Sorin , nu esti singurul care m-a felicitat , multumesc tuturor .
                    Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                    Fete de palete tenis de masa
                    TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: Bravo, Alex!

                      Da,Bravo Alex si la toata familia ca au avut taria sa te lase la Bistrița dar,tot nu-mi explic ce s-a intimplat la finala de simplu?!?!? pina acolo a fost totul OK si acolo oi fi fost obosit de atitea finale?!? hmm,mie nu mi-a mirosit bine........daca si la virste deastea fragede se umbla la jucatori,atunci nu mai am ce respecta........stii tu Valy la ce ma refer.......ti-am spus ca omu este *scula*...........ma refeream la Alex........BRAVO SI FELICITARI! ..........sincere

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X