vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Rezultate 1 la 3 din 3

Subiect: Centralizator Turnee B+ 2018 - Link-uri!

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.571
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 13 h 9 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33435

    Centralizator Turnee B+ 2018 - Link-uri!

    001. Agnita - Mini AmaTur, 12.04.2018;
    002. Agnita - Magic TT4ALL, 13.04.2018;
    003. Agnita B+, 14.04.2018;
    004. Aiud B+, 14.04.2018;
    005. Arad "Marțieni" B+, 10.04.2018;
    006. Arad B+, 11.04.2018;
    007. Arad "Vinereni" B+, 13.04.2018;
    008. Arad B+, 14.04.2018;
    009. Bacău - Școala Altfel, 28.03.2018;
    010. Bacău B+, 14.04.2018;
    011. Bacău - Dublu, 15.04.2018;
    012. Bârghiș - Școala Altfel, 13.04.2018;
    013. Bistrița B+, 11.04.2018;
    014. Blaj - Mini AmaTur, 12.04.2018;
    015. Blaj - Mini AmaTur, 13.04.2018;
    016. Blaj - Parc Avram Iancu, 12.04.2018;
    017. Blaj B+, 14.04.2018;
    018. Blaj - Veterani, 15.04.2018;
    019. Blaj - Veterani Dublu, 15.04.2018;
    020. Blaj - Bosch Corporate, 11.04.2018;
    021. Botoșani B+ Ardex, 14.04.2018;
    022. Botoșani - Dublu Ardex, 15.04.2018;
    023. Botoșani - Dublu AJTM, 12.04.2018;
    024. Botoșani B+ Polivalentă, 14.04.2018;
    025. Brașov - Dublu CFR, 12.04.2018;
    026. Brașov - Dublu Gry Club, 12.04.2018;
    027. Brașov B+ Energetic, 12.04.2018;
    028. Brașov B+ Tenis Arena, 14.04.2018;
    029. Brașov B+ Gry Club, 14.04.2018;
    030. Brașov B+ Sala Sporturilor, 14.04.2018;
    031. Brașov B+ Gry Club, 10.04.2018;
    032. Brădeni - Școala Altfel, 13.04.2018;
    033. Brădeni - Diferent TT, 13.04.2018;
    034. Brăila B+, 14.04.2018;
    035. Brăila - Dublu, 12.04.2018;
    036. București B+, 14.04.2018;
    037. București B+, 15.04.2018;
    038. Călărași B+, 06.04.2018;
    039. Călărași - Dublu, 14.04.2018 - Anulat;
    040. Chișineu-Criș - Mini AmaTur, 11.04.2018;
    041. Cisnădie - Dublu, 12.04.2018;
    042. Cisnădie B+, 14.04.2018;
    043. Cluj Napoca B+ Gheorgheni, 12.04.2018;
    044. Cluj Napoca B+ Vivo, 15.04.2018;
    045. Comănești - Mini AmaTur, 13.04.2018;
    046. Comănești B+, 14.04.2018;
    047. Comănești - Dublu, 15.04.2018;
    048. Constanța - Dublu, 12.04.2018;
    049. Craiova B+, 14.04.2018;
    050. Curtea de Argeș B+, 14.04.2018;
    051. Curtea de Argeș - Dublu, 15.04.2018;
    052. Dej B+, 14.04.2018;
    053. Deva B+, 14.04.2018;
    054. Deva - Mini AmaTur, 12.04.2018;
    055. Ditrău B+, 14.04.2018;
    056. Drobeta Turnu Severin B+, 14.04.2018;
    057. Dumbrăveni - Mini AmaTur, 15.04.2018;
    058. Fălticeni B+ UM Jandarmi, 11.04.2018;
    059. Fălticeni - Mini AmaTur CT Mihai Băcescu, 12.04.2018;
    060. Fălticeni - Mini AmaTur CN Nicu Gane, 13.04.2018;
    061. Fălticeni - Mini AmaTur CN Vasile Lovinescu, 11.04.2018;
    062. Fălticeni - Dublu CT Mihai Băcescu, 15.04.2018;
    063. Fălticeni B+ CT Mihai Băcescu, 06.04.2018;
    064. Fălticeni - Tennis 4ALL, 13.04.2018 - Anulat;
    065. Focșani - Mini AmaTur, 12.04.2018;
    066. Galați - Dublu, 12.04.2018;
    067. Galați B+, 14.04.2018;
    068. Galați - Mini AmaTur, 15.04.2018;
    069. Giurgiu B+, 06.04.2018
    070. Giurgiu - Dublu, 14.04.2018;
    071. Hunedoara B+, 12.04.2018;
    072. Iacobeni - Școala Altfel, 13.04.2018;
    073. Iași - Master Topspin Arena, 15.04.2018 - Anulat;
    074. Iași B+, Topspin Arena, 14.04.2018;
    075. Iași B+, Club Viper (O), 12.04.2018;
    076. Iași B+, Club Viper (A), 13.04.2018;
    077. Iași B+, Club Viper (E) 14.04.2018;
    078. Iași B+, Club Viper (Î), 15.04.2018;
    079. Lugoj - Mini AmaTur, 14.04.218;
    080. Lugoj - Dublu, 15.04.2018;
    081. Mangalia B+, 14.04.2018;
    082. Marghita B+, 15.04.2018;
    083. Mediaș - Mini AmaTur, 04.04.2018;
    084. Miercurea Ciuc B+, 15.04.2018;
    085. Mioveni B+, 06.04.2018;
    086. Mioveni - Dublu, 14.04.2018;
    087. Năsăud - Dublu, 13.04.2018;
    088. Năsăud B+, 14.04.2018;
    089. Oradea - Dublu King Pong, 11.04.2018;
    090. Oradea - Dublu PingPongMania, 12.04.2018;
    091. Oradea B+ King Pong, 13.04.2018;
    092. Oradea B+ PingPongMania, 14.04.2018;
    093. Oradea King Pong- Mini AmaTur, 14.04.2018;
    094. Oradea B+ TibClau, 14.04.2018;
    095. Oravița B+, 15.04.2018;
    096. Pelișor - TT4FUN;
    097. Piatra Neamț - Dublu, 13.04.2018;
    098. Piatra Neamț B+, 14.04.2018;
    099. Pitești - Mini AmaTur Dublu, 10.04.2018;
    100. Pitești - Mini AmaTur, 15.04.2018;
    101. Pitești - Echipe, 13.04.2018;
    102. Pitești B+, 14.04.2018;
    103. Pitești - Mini AmaTur Dublu, 11.04.2018;
    104. Pitești - Veterani, 10.04.2018;
    105. Pitești - Veterani Dublu, 11.04.2018;
    106. Ploiești - Indoor Jurnaliști, 10.04.2018;
    107. Ploiești - Dublu Indoor, 12.04.2018;
    108. Ploiești - Echipe Indoor, 13.04.2018;
    109. Ploiești B+ Indoor, 14.04.2018;
    110. Ploiești B+ Tel George Jr., 15.04.2018;
    111. Ploiești - Mini AmaTur Indoor, 15.04.2018;
    112. Ploiești - Indoor Prietenii TDM, 06.04.2018;
    113. Râmnicu Vâlcea B+ Winmarkt Cozia, 14.04.2018;
    114. Râmnicu Vâlcea - Dublu Gardenia, 15.04.2018;
    115. Reghin - Dublu, 12.04.2018;
    116. Reghin B+, 14.04.2018;
    117. Reșița B+, 14.04.2018;
    118. Roman B+, 14.04.2018;
    119. Roman - Dublu, 15.04.2018;
    120. Salcea (SV) - Mini AmaTur, 06.04.2018;
    121. Salcea - Upgrade Suceava, 07.08.2018;
    122. Salcea (SV) - Dublu, 12.04.2018;
    123. Salcea B+, 14.04.2018;
    124. Sânnicolau Mare B+, 14.04.2018;
    125. Sfântu Gheorghe - Dublu, 13.04.2018;
    126. Sfântu Gheorghe B+, 14.04.2018;
    127. Sibiu B+, 14.04.2018;
    128. Sibiu - Mini AmaTur, 15.04.2018;
    129. Sibiu - Dublu, 10.04.2018;
    130. Străoane (VN) - Școala Altfel, 06.04.2018;
    131. Suceava - Dublu, 13.04.2018;
    132. Suceava B+, 14.04.2018;
    133. Suceava - Mini AmaTur, 14.08.2018;
    134. Târgu Jiu B+, 14.04.2018;
    135. Târgu Jiu - Dublu, 15.04.2018;
    136. Târgu Mureș B+, 14.04.2018;
    137. Târgu Neamț - Dublu, 12.04.2018;
    138. Târgu Neamț B+, 14.04.2018;
    139. Târnăveni B+, 14.04.2018;
    140. Târgoviște - Dublu, 14.04.2018;
    141. Târgoviște B+ IHR, 14.04.2018;
    142. Târgoviște B+ Club Zoom, 15.04.2018;
    143. Techirghiol B+, 14.04.2018;
    144. Tecuci B+, 14.04.2018;
    145. Teregova (CS) Mini Amatur, 11.04.2018;
    146. Timișoara B+, CT Vest - 12.04.2018;
    147. Timișoara B+, CT Vest - 13.04.2018;
    148. Timișoara - Dublu CT Vest, 14.04.2018;
    149. Timișoara B+ Club 11, 15.04.2018;
    150. Toplița - Mini AmaTur, 13.04.2018;
    151. Toplița B+, 14.04.2018;
    152. Tolpița B+, 15.04.2018;
    153. Topoloveni B+, 15.04.2018;
    154. Tulcea - Mini AmaTur Polivalentă, 06.04.2018;
    155. Tulcea B+, 06.04.2018;
    156. Tulcea B+ Iberom, 14.04.2018;
    157. Tulcea - Dublu, 15.04.2018;
    158. Turda B+, 14.04.2018;
    159. Valea Lupului B+, 14.04.2018;
    160. Vatra Dornei B+, 21.04.2018;
    161. Vatra Dornei - Mini AmaTur, 22.04.2018;
    162. Victor Vlad Delamarina B+, 14.04.2018;
    163. Subcetate B+, 13.04.2018;
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 21.04.2018 la 10:59.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.571
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 13 h 9 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33435
    Harta WTTD - Romania 2018
    Zoom & click pe un marker (dupa ce intrati pe site-ul Amatur) pentru a accesa topicul turneului.
    http://www.amatur.ro/tenisdemasa/map.php?w=wttd

    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  3. #3
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.256
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    422 z 14 h 46 m
    Timp online pe zi
    3 h 7 m
    Reputație
    8991
    PROGRAMUL "WTTD - AmaTur România" ZONA 7 (BH+AR+TM+CS+HD)

    Marți, 10 aprilie 2018
    Arad, exclusiv "Marțieni", sala CSM Arad, ora 18:45, organizator: Herțeg Doru;

    Miercuri, 11 aprilie 2018
    Oradea, dublu, sala King Pong, ora 18:00, organizator: Balogh Gergo;
    Chișineu Criș, copii 6-8 și 8-10 ani, sala de sport a Liceului Mihai Veliciu, ora 17:00, organizator: Meszar Răzvan;
    Arad, Î+A și O+E, sala CSM Arad, ora 19:00, organizator: Kaposta Victor;
    Teregova, copii cls. V-VIII, sala de sport din Teregova, ora 14:00, organizator: Lungocea Ionuț;

    Joi, 12 aprilie 2018
    Oradea, dublu, sala PingPongMania, ora 18:00, organizator: Sferlea Marius;
    Timișoara, Î+A, sala de sport a Colegiului Tehnic de Vest Timișoara, ora 18:30, organizatori: Mihalca Eleonora și Vela Claudiu;
    Hunedoara, Î+A+O+E, sala de sport a Șc. Gen. nr. 2 Hunedoara, ora 16:00, organizator: Pavel Călin;
    Deva, copii cls. V-VIII, sala de sport a Șc. Gen. Andrei Șaguna Deva, ora 13:30, organizator: Manea Cristian;

    Vineri, 13 aprilie 2018
    Oradea, Î+A și O+E, sala King Pong, ora 18:00, organizator: Balogh Gergo;
    Arad, exclusiv "Vinereni", sala CSM Arad, ora 18:45, organizator: Herțeg Doru;
    Timișoara, O+E, sala de sport a Colegiului Tehnic de Vest Timișoara, ora 19:00, organizatori: Mihalca Eleonora și Vela Claudiu;

    Sâmbătă, 14 aprilie 2018
    Oradea, Î+A și O+E, sala PingPongMania, ora 08:30, organizator: Sferlea Marius;
    Oradea, copii 6-8, 9-10, 11-12, 13-15 ani băieți și fete separat, sala King Pong, ora 09:00, organizator: Balogh Gergo;
    Arad, Î+A și O+E, sala CSM Arad, ora 08:45, organizatori: Lăcătiș Ghiță și Neamț Doru;
    Timișoara, dublu, sala de sport a Colegiului Tehnic de Vest Timișoara, ora 14:00, organizatori: Fikl Gheorghe și Vela Claudiu;
    Sânnicolau Mare, Î+A+O+E, club Ama Baymitt, ora 09:15, organizator: Mitar Marius Tiberiu;
    Victor Vlad Delamarina, Î+A+O+E, sala de sport a Școlii Gimnaziale, ora 09:15, organizator: Ticu Sorin;
    Lugoj, copii până la 12 ani și 12-16 ani, Școala Creștină Harul, ora 09:30, organizator: Ignat Cristian;
    Reșița, Î+A+O+E, sala de sport a Șc. Gen. nr. 7 Reșița, ora 09:15, organizatori: Csaky Tiberiu, Craiovan Victor și Turburan Ion;
    Deva, Î+A și O+E, sala de sport a Liceului Tehnologic Grigore Moisil Deva, ora 09:00, organizator: Postelnicu Mihai;

    Duminică, 15 aprilie 2018
    Oradea, Î+A și O+E, sala Tibclau, ora 09:00, organizator: Varady Tibor;
    Marghita, Î+A+O+E, Sport Club Junior Marghita, ora 08:30, organizator: Ionescu Mihai;
    Timișoara, Î+A și O+E, Club 11, ora 15:00, organizator: Dănescu Bogdan;
    Lugoj, dublu, Școala Creștină Harul, ora 09:30, organizator: Ignat Cristian;
    Oravița, Î+A+O+E, sala mică de sport a Șc. Gimnaziale ”Romul Ladea” Oravița, ora 09:00, organizatori: Puț Gabriel și Crenicean Liviu.

  4. Îmi place Dan2, cule, iuliu zedler, darksideofthemoon, ADN, alandala le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Centralizator Turnee B+ 2019 - Link-uri!
    De marcelgiosan în forumul Turnee B+ WTTD
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 24.03.2019, 12:02
  2. Centralizator Turnee B+ 2017 - Link-uri!
    De marcelgiosan în forumul Turnee B+ WTTD
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 28.03.2017, 13:46
  3. Centralizator Buget 2016
    De Sorin Botirca în forumul Organizare AmaTur
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 26.09.2016, 15:54
  4. Centralizator Buget 2015
    De Sorin Botirca în forumul Organizare AmaTur
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 24.02.2016, 13:28
  5. Un link cu un articol frumos.
    De gelcu în forumul Multimedia
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 31.10.2015, 17:36

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •