Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"WTTD - AmaTur România", Brașov Energetic (?) - 12.04.2018 - ok

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Observ o greșeală în clasament. Domnul Sterczer Sandor a jucat semifinala, îl văd pe Facebook cu medalie și diplomă pentru loc.III-IV, iar în clasament apare pe locul 7. cu 3 victorii în grupele superioare.

    Comentariu


    • #27
      Asa cum a observat si domnul bartha exista o greseala in clasament , eu am jucat semifinala cu dommnul ianovici unde am pierdut cu 3-1 asadar am iesit pe locul 3- 4

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de sterczer sandor Vezi post
        Asa cum a observat si domnul bartha exista o greseala in clasament , eu am jucat semifinala cu dommnul ianovici unde am pierdut cu 3-1 asadar am iesit pe locul 3- 4
        O mica greseala care se va remedia! Gelu a avut sarcina de a fii coorganizator in toate turneele din Brașov World Table Tennis Day si de a si juca in 3 dintre ele asa ca inevitabil mai apar erori.Greseala este ca in locul dl Sterczer loc 3-4 apare Cojocaru Nicusor.
        Turneul s-a desfasurat destul de ok in rest iar jocurile au fost destul de bune. Multumesc tuturor participantilor ptr prezenta, felicitari castigatorilor dar si invinsilor.
        Bravo nea Gabi si Florin Ianovici!
        Multumesc Gelu ptr ajutor prompt ca de obicei!
        Multumim sponsorilor ptr ajutor in desfasurarea WORLD TABLE TENNIS DAY!!!
        13 Rules

        Comentariu


        • #29


















          13 Rules

          Comentariu


          • #30


















            13 Rules

            Comentariu


            • #31


















              13 Rules

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X