ttmall.ro 468x60vivasportshop.ro 1 468x60tenismasa.ro 468x60
Nu-mi place Nu-mi place:  0
R1 R1:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul
Rezultate 16 la 30 din 35

Subiect: "WTTD - AmaTur România", Timișoara Club 11 (E/O+A/Î) - 15.04.2018. - ok

  1. #16
    un simplu amator
    Avatarul lui dantim
    Data înscrierii
    20.09.2011
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    49
    Postări
    2.446
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    189 z 19 h 33 m
    Timp online pe zi
    1 h 53 m
    Reputație
    4408
    Citat Postat în original de mateidumitru Vezi post
    Matei Dumitru - Deva - open
    Bravo renegatule

  2. Îmi place mateidumitru le-a plăcut acest mesaj
  3. #17
    organizator turnee
    Avatarul lui mateidumitru
    Data înscrierii
    25.02.2008
    Locație
    Deva
    Vârstă
    67
    Postări
    2.611
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    69 z 7 h 16 m
    Timp online pe zi
    37 m
    Reputație
    3099
    Citat Postat în original de dantim Vezi post
    Bravo renegatule
    Încerc sa recuperez ce-am pierdut.

  4. Îmi place dantim le-a plăcut acest mesaj
  5. #18
    junior

    Data înscrierii
    05.08.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    62
    Postări
    115
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 21 h 6 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    163
    Nagy Iosif - Arad -Open

  6. Mulțumesc Bogy au mulțumit pentru mesaj
  7. #19
    senior
    Avatarul lui vali
    Data înscrierii
    22.06.2006
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    47
    Postări
    1.667
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 8 h 22 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    133
    se retrage Kumher Robert

  8. Mulțumesc Bogy au mulțumit pentru mesaj
  9. #20
    organizator turnee
    Avatarul lui Bogy
    Data înscrierii
    10.03.2010
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    42
    Postări
    962
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 17 h 25 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    1225
    Karla Szabo - open, Timisoara.
    Danescu Radu - avansati, Timisoara.
    BLADE: Stiga Allround Classic
    FH: Stiga Almana Sound
    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

  10. #21
    senior

    Data înscrierii
    24.03.2013
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    39
    Postări
    158
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 20 h 25 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    283
    Gabriel Curuț, Timișoara, elite

  11. Îmi place Adrian Veres le-a plăcut acest mesaj
  12. #22
    organizator turnee
    Avatarul lui Bogy
    Data înscrierii
    10.03.2010
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    42
    Postări
    962
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 17 h 25 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    1225
    Manea Adrian - open, Timisoara.
    Paladuta Victor - open, Timisoara.
    BLADE: Stiga Allround Classic
    FH: Stiga Almana Sound
    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

  13. #23
    cadet
    Data înscrierii
    05.12.2016
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    46
    Postări
    17
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 7 h 1 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    28
    Verdet Adrian .ORAVITA🏓😉

  14. Îmi place pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  15. #24
    cadet
    Data înscrierii
    03.12.2016
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    42
    Postări
    22
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 53 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    4
    Costache-Rosioru Cristian, Timișoara, open.

    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

  16. #25
    organizator turnee
    Avatarul lui Bogy
    Data înscrierii
    10.03.2010
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    42
    Postări
    962
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 17 h 25 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    1225
    Atentie
    datorita numarului mare de jucatori inscrisi la open, categoria avansati va incepe la ora 10:00.
    BLADE: Stiga Allround Classic
    FH: Stiga Almana Sound
    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

  17. #26
    organizator turnee
    Avatarul lui Bogy
    Data înscrierii
    10.03.2010
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    42
    Postări
    962
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 17 h 25 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    1225
    Grupe inferioare Avansati

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 VERES ADRIAN TIMISOARA
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
    1
    2 ANKAR WASIM TIMISOARA
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    2
    3 FAUR CLAUDIU TIMISOARA
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    4
    4 SAMSON TIMISOARA
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    3
    5 IFTIMIE DOREL CLAUDIU DROBETA TR SEVERIN
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    6 MARTINIUC ADRIAN DETA
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    7 VLADOIU BOGDAN TIMISOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BORCSI JOZSEF TIMISOARA
    3-0
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 TRISCA SILVIU TIMISOARA
    0-3
    2-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    4
    3 DANESCU RADU TIMISOARA
    3-2
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    4 PATRUICA ALEX TIMISOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    5 PETEAN YUGOSLAV DETA
    1-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    6 HRITUC OLIVER DETA
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0

    Grupe superioare Avansati

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VERES ADRIAN TIMISOARA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BORCSI JOZSEF TIMISOARA
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 SAMSON TIMISOARA
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4 TRISCA SILVIU TIMISOARA
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DANESCU RADU TIMISOARA
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 ANKAR WASIM TIMISOARA
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 PETEAN YUGOSLAV DETA
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4 FAUR CLAUDIU TIMISOARA
    1-3
    0-3
    2-3
    0



    Eliminatorii Avansati
    1. Veres Adrian
    -------------------- Veres Adrian 3-0
    8. Bye
    ---------------------------------------- Veres Adrian 3-0
    5. Bye
    -------------------- Ankar Wasim 3-0
    4. Ankar Wasim
    ------------------------------------------------------------ Veres Adrian 3-2
    3. Borcsi Jozsef
    -------------------- Borcsi Jozsef 3-0
    6. Bye
    ---------------------------------------- Borcsi Jozsef 3-0
    7. Bye
    -------------------- Danescu Radu 3-0
    2. Danescu Radu



    Clasament Avansati

    1. Veres Adrian - Timisoara
    2. Borcsi Jozsef - Timisoara
    3 -- 4
    Ankar Wasim - Timisoara
    Danescu Radu - Timisoara
    5 -- 6 1v gr.sup.
    Trisca Silviu - Timisoara
    Petean Yugoslav - Deta
    7 -- 8 0v gr.sup.
    Faur Claudiu - Timisoara
    Samson - Timisoara
    9 -- 2v gr.inf.
    Martiniuc Adrian - Deta
    10 -- 11 1v gr.inf.
    Iftimie Dorel Claudiu - Drobeta Tr Severin
    Patruica Alex - Timisoara
    12 -- 13 0v gr.inf.
    Vladoiu Bogdan - Timisoara
    Hrituc Oliver - Deta
    Ultima modificare făcută de Bogy; 15.04.2018 la 14:59.
    BLADE: Stiga Allround Classic
    FH: Stiga Almana Sound
    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

  18. Mulțumesc FlorinBN, marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Adrian Veres, Ioji, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  19. #27
    organizator turnee
    Avatarul lui Bogy
    Data înscrierii
    10.03.2010
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    42
    Postări
    962
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 17 h 25 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    1225
    Grupe inferioare Open

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SZABO KARLA TIMISOARA
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    2 OPREA ADRIAN LUGOJ
    3-0
    1-3
    2-3
    3-0
    2
    2
    3 POPET DORU TIMISOARA
    3-0
    3-1
    3-2
    0-3
    3
    1
    4 PALADUTA VICTOR TIMISOARA
    0-3
    3-2
    2-3
    2-3
    1
    5 HANCIG MIRCEA DUMBRAVITA
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MUTRESCU EUGEN TIMISOARA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 CURUT GABRIEL TIMISOARA
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 MANEA ADRIAN TIMISOARA
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 MATEI DUMITRU DEVA
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    5 ANKAR WASIM TIMISOARA
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BECA ILIESEN TIMISOARA
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 MIHALESCU DINU TIMISOARA
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    3 LULCIUC DUMITRU TIMISOARA
    1-3
    3-0
    0-3
    3-1
    2
    3
    4 NAGY IOSIF ARAD
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    5 POPOVICI LIVIU TIMISOARA
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VERDET ADRIAN ORAVITA
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 POPA BOGDAN TIMISOARA
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 COSTACHE ROSIORU CRISTIAN TIMISOARA
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 CECAN VASILE TIMISOARA
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 DAIANU ION TIMISOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    6 IOAN BISTRAN TIMISOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CRISANOV AUREL TIMISOARA
    1-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 IANA REMUS TIMISOARA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 DEAK VALENTIN SEBIS
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA
    3-1
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    4
    5 DANESCU BOGDAN TIMISOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 TIBI KOVACS TIMISOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1


    Grupe superioare Open

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POPET DORU TIMISOARA
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    2 POPA BOGDAN TIMISOARA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 LULCIUC DUMITRU TIMISOARA
    3-0
    0-3
    3-1
    2
    2
    4 ANKAR WASIM TIMISOARA
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MUTRESCU EUGEN TIMISOARA
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 CRISANOV AUREL TIMISOARA
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    3 CECAN VASILE TIMISOARA
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    4 MIHALESCU DINU TIMISOARA
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BECA ILIESEN TIMISOARA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 OPREA ADRIAN LUGOJ
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    3 DEAK VALENTIN SEBIS
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4 COSTACHE ROSIORU CRISTIAN TIMISOARA
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VERDET ADRIAN ORAVITA
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
    2 CURUT GABRIEL TIMISOARA
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    3 SZABO KARLA TIMISOARA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IANA REMUS TIMISOARA
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 NAGY IOSIF ARAD
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3 MANEA ADRIAN TIMISOARA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 HANCIG MIRCEA DUMBRAVITA
    2-3
    0-3
    0-3
    0


    Eliminatorii Open
    1. Popa Bogdan
    -------------------- Popa Bogdan 3-0
    16. Bye
    ---------------------------------------- Popa Bogdan 3-1
    9. Mihalescu Dinu
    -------------------- Mihalescu Dinu 3-2
    8. Costache Rosioru Cristian
    ------------------------------------------------------------ Popa Bogdan 3-2
    5. Iana Remus
    -------------------- Iana Remus 3-0
    12. Bye
    ---------------------------------------- Iana Remus 3-0
    13. Bye
    -------------------- Szabo Karla 3-0
    4. Szabo Karla

    . -------------------------------------------------------------------------------- Mutrescu Eugen 3-0

    3. Beca Iliesen
    -------------------- Beca Iliesen 3-0
    14. Bye
    ---------------------------------------- Beca Iliesen 3-0
    11. Bye
    -------------------- Manea Adrian 3-0
    6. Manea Adrian
    ------------------------------------------------------------ Mutrescu Eugen 3-0
    7. Verdet Adrian
    -------------------- Verdet Adrian 3-1
    10. Lulciuc Dumitru
    ---------------------------------------- Mutrescu Eugen 3-2
    15. Bye
    -------------------- Mutrescu Eugen 3-0
    2. Mutrescu Eugen


    Clasament Open

    1. Mutrescu Eugen - Timisoara
    2. Popa Bogdan - Timisoara
    3 -- 4
    Beca Iliesen - Timisoara
    Iana Remus - Timisoara
    5 -- 8
    Verdet Adrian - Oravita
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Manea Adrian - Timisoara
    Szabo Karla - Timisoara
    9 -- 10
    Lulciuc Dumitru - Timisoara
    Costache Rosioru Cristian - Timisoara
    11 -- 15 1v gr.sup.
    Curut Gabriel - Timisoara
    Oprea Adrian - Lugoj
    Popet Doru - Timisoara
    Cecan Vasile - Timisoara
    Nagy Iosif - Arad
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Crisanov Aurel - Timisoara
    Deak Valentin - Sebis
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Hancig Mircea - Dumbravita
    Ankar Wasim - Timisoara
    21 -- 23 1v gr.inf.
    Paladuta Victor - Timisoara
    Daianu Ion - Timisoara
    Tibi Kovacs - Timisoara
    24 -- 27 0v gr.inf.
    Matei Dumitru - Deva
    Danescu Bogdan - Timisoara
    Popovici Liviu - Timisoara
    Ioan Bistran - Timisoara
    Ultima modificare făcută de Bogy; 15.04.2018 la 22:23.
    BLADE: Stiga Allround Classic
    FH: Stiga Almana Sound
    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

  20. Mulțumesc FlorinBN, marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Adrian Veres le-a plăcut acest mesaj
  21. #28
    senior

    Data înscrierii
    24.03.2013
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    39
    Postări
    158
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 20 h 25 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    283
    Mai pune ceva rezultate, Bogdane, sa aflăm și cei care am plecat...

  22. #29
    organizator turnee
    Avatarul lui Vali Suta
    Data înscrierii
    21.05.2007
    Locație
    Curtea de Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    1.810
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    45 z 6 h 26 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    1597
    Citat Postat în original de mateidumitru Vezi post
    Matei Dumitru - Deva - open
    Bine nea Titi,vad ca-ti merse bine la open

  23. Îmi place cule, mateidumitru le-a plăcut acest mesaj
  24. #30
    maestru
    Avatarul lui cule
    Data înscrierii
    09.02.2009
    Locație
    Ocna Sibiului
    Vârstă
    40
    Postări
    1.111
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    45 z 16 h 8 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    1683
    Citat Postat în original de Bogy Vezi post
    Grupe inferioare Avansati

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 VERES ADRIAN TIMISOARA
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
    1
    2 ANKAR WASIM TIMISOARA
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    2
    3 FAUR CLAUDIU TIMISOARA
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    4
    4 SAMSON TIMISOARA
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    3
    5 IFTIMIE DOREL CLAUDIU DROBETA TR SEVERIN
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    6 MARTINIUC ADRIAN DETA
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    7 VLADOIU BOGDAN TIMISOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BORCSI JOZSEF TIMISOARA
    3-0
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 TRISCA SILVIU TIMISOARA
    0-3
    2-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    4
    3 DANESCU RADU TIMISOARA
    3-2
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    4 PATRUICA ALEX TIMISOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    5 PETEAN YUGOSLAV DETA
    1-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    6 HRITUC OLIVER DETA
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0

    Grupe superioare Avansati

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VERES ADRIAN TIMISOARA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BORCSI JOZSEF TIMISOARA
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 SAMSON TIMISOARA
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4 TRISCA SILVIU TIMISOARA
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DANESCU RADU TIMISOARA
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 ANKAR WASIM TIMISOARA
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 PETEAN YUGOSLAV DETA
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4 FAUR CLAUDIU TIMISOARA
    1-3
    0-3
    2-3
    0



    Eliminatorii Avansati
    1. Veres Adrian
    -------------------- Veres Adrian 3-0
    8. Bye
    ---------------------------------------- Veres Adrian 3-0
    5. Bye
    -------------------- Ankar Wasim 3-0
    4. Ankar Wasim
    ------------------------------------------------------------ Veres Adrian 3-2
    3. Borcsi Jozsef
    -------------------- Borcsi Jozsef 3-0
    6. Bye
    ---------------------------------------- Borcsi Jozsef 3-0
    7. Bye
    -------------------- Danescu Radu 3-0
    2. Danescu Radu



    Clasament Avansati

    1. Veres Adrian - Timisoara
    2. Borcsi Jozsef - Timisoara
    3 -- 4
    Ankar Wasim - Timisoara
    Danescu Radu - Timisoara
    5 -- 6 1v gr.sup.
    Trisca Silviu - Timisoara
    Petean Yugoslav - Deta
    7 -- 8 0v gr.sup.
    Faur Claudiu - Timisoara
    Samson - Timisoara
    9 -- 2v gr.inf.
    Martiniuc Adrian - Deta
    10 -- 11 1v gr.inf.
    Iftimie Dorel Claudiu - Drobeta Tr Severin
    Patruica Alex - Timisoara
    12 -- 13 0v gr.inf.
    Vladoiu Bogdan - Timisoara
    Hrituc Oliver - Deta

    Bravo mai Adriene..vad ca ai invatat cum sa folosesti iarba aia..ori au fost mai "slabi" decat tine ceilalti concurenti..
    Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
    Pe spate: Tenergy 80
    Pe fata.: Tenergy 64

  25. Îmi place Adrian Veres le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 36
    Ultimul post: 15.04.2018, 20:08
  2. Răspunsuri: 44
    Ultimul post: 14.04.2018, 18:04
  3. Răspunsuri: 17
    Ultimul post: 14.04.2018, 17:49
  4. Răspunsuri: 41
    Ultimul post: 13.04.2018, 00:28
  5. Turneu B "Cupa SMILEY 38", Club 11 Timișoara - 24.02.2018.
    De Bogy în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 25
    Ultimul post: 25.02.2018, 16:57

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •