Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Simfonia Lalelelor", Pitești - 21.04.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • danut si transport suna....dragut !

    Comentariu


    • Iata cateva poze de la premierea categoriei incepatori:




















      Blade: Viscaria, FL
      fh: T05, 2,1 mm, black
      bh: T05, 2,1 mm, red

      Comentariu


      • Cateva si de la categoria Open:




















        Blade: Viscaria, FL
        fh: T05, 2,1 mm, black
        bh: T05, 2,1 mm, red

        Comentariu


        • Postat în original de flash Vezi post
          Cateva si de la categoria Open:




















          Multumim doamnei pentru aceste poze !

          Comentariu


          • De la amatori ceva poze?multumesc.

            Comentariu


            • Multumim participantilor ce ne-au onorat cu prezenta, si mai ales fericitilor cistigatori..nu de cupe, ci de spectacolele prilejuite de Simfonia Lalelelor.
              Au imbinat placutul cu utilul, si avind in vedere ca unii au venit si cu nevestele , au avut ocazia sa le cumpere o floare, sa vizioneze un spectacol, si mai ales sa-si cistige biletul de voie pentru urmatorul turneu....
              Inca nu am ajuns sa vizitez expozitia, dar trebuie sa-mi cistig si eu biletul de voie, asa ca in aceasta dupa-amiaza voi face si ceva poze , pentru cei ce nu au avut timp. si chiar vor sa stie cum arata orasul cu aceasta ocazie.
              Vreau sa-i multumesc lui Sorin, pentru logistica asigurata, si asa cum ziceau unii concurenti, mai rar turnee unde toate mesele, mantinelele sunt identice....
              De asemenea celor ce m-au ajutat la buna desfasurare a turneului..Adi, Cosmin, Dragos, Vali

              O mentiune speciala pentru George Durdun, care a asigurat mingiile de concurs....A incercat sa si joace, sa si raspunda la intrebarile curiosilor referitoare la materialele din stand, si la final, a clacat in meciul cu Liviu Petrescu. Dupa ce conducea cu 2-0 si 6-2, oboseala si-a spus cuvintul si a pierdut cu 3-2. Cind a plecat, a uitat si cupa, de obosit ce era, a gresit si drumul, in loc sa plece spre București a plecat spre Craiova.....

              Felicitari cistigatorilor de la cele 4 categorii, si va astept la anul, la o noua editie.

              Comentariu


              • Un turneu foarte bine organizat marca Florin Toma!Toate mesele la care am jucat au avut lumina foarte buna ,mesele au fost foarte bune ,ventilatia salii a fost buna ,mantinele suficiente.
                Felicitari!
                Daniel ,de la Craiova

                Comentariu










                • Comentariu


                  • un gand bun pentru toti,comentariul meu este poate intarziat mai ales ca nu am fost acolo unde dobrin....nicolae a scris istorie.cred ca aschia nu a fost cuminte si a venit trunchiul peste el !

                    Comentariu


                    • Felicitari pentru Geo Zavricescu si Nicu Palaina pt rezulatele obtinute si ii astetptam si la mai mare. Felicitari pentru rezultatul obtinut si pentru Cristi Istrate si mai ales pentru fair play!
                      Blade: Viscaria, FL
                      fh: T05, 2,1 mm, black
                      bh: T05, 2,1 mm, red

                      Comentariu


                      • Felicitari pentru organizare!Atasez mai jos linkul cu pozele facute de mine
                        https://mega.nz/#F!DP4BGSLB!TaoAOr4bKrBsNArr6nRz2Q

                        Comentariu


                        • Postat în original de daviris Vezi post
                          Frumos si puternic turneu.organizare faina. Condiții de joc excelente.Domnul profesor Florin, s-a ocupat de toate.Personal ,a trebuit să las turneul pe locul doi,implicat fiind în ceremoniile simfoniei lalelelor.Am avut rolul de ciulin intr-un lan de lalele.Umbrele mele,Viorica Vasilică si Carmenus m-au susținut în de aproape.
                          Foarte subtil mesajul (ironia). D-nul Pralea nu se dezminte.
                          Blade: Nittaku Acoustic;
                          FH: Butterfly Tenergy 05;
                          BH: Victas Stiff.

                          Comentariu


                          • Vreau să punctez câteva aspecte:
                            • Turneul a fost foarte bine organizat și pentru asta, d-nul Toma merită toate aprecierile;
                            • Prea multă încrîncenare și lipsă de respect față de adversar manifestată de unii concurenți;
                            • Răm?n la părerea că turneele cu 2 grupe valorice: Amatori și Open erau mult mai atractive;
                            • Nu în ultimul rând vreau să-i felicit pe: Cristi pentru câștigarea turneului la Open (probabil primul), Zoli pentru locul II obținut și Patrick pentru parcursul excelent la primul lui turneu la Categoria Open.
                            Blade: Nittaku Acoustic;
                            FH: Butterfly Tenergy 05;
                            BH: Victas Stiff.

                            Comentariu


                            • Postat în original de CAMPEAN ADRIAN Vezi post
                              Felicitari - finala de la incepatori a fost super / domnule Mitar va asteptam la avansati sau ne invitati intai la turnelul de la Sannicolau...
                              ! 100% si una si alta! Cu deag!

                              Comentariu


                              • Postat în original de tobyas69 Vezi post
                                Vreau să punctez câteva aspecte:
                                ?Turneul a fost foarte bine organizat și pentru asta, d-nul Toma merită toate aprecierile;
                                ?Prea multă încrîncenare și lipsă de respect față de adversar manifestată de unii concurenți;
                                ?Răm?n la părerea că turneele cu 2 grupe valorice: Amatori și Open erau mult mai atractive;
                                ?Nu în ultimul rând vreau să-i felicit pe: Cristi pentru câștigarea turneului la Open (probabil primul), Zoli pentru locul II obținut și Patrick pentru parcursul excelent la primul lui turneu la Categoria Open.
                                Istrate Cristian a câștigat A+ categoria Open de la Brăila din acest an.

                                Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
                                Blade:Butterfly Innerforce ZLC
                                FH: Donic Bluefire JP 01 max
                                BH:Yasaka Rakza X max

                                Comentariu


                                • Un turneu foarte frumos si foarte bine organizat.
                                  In acest turneu am intalnit in grupe numai oameni deosebiti, cu spirit sportiv si cu simtul umorului cu care m-am simtit foarte bine.

                                  Felicitari organizatorilor, felicitari tuturor participantilor, felicitari premiantilor.

                                  P.S. Felicitari Zoly .... mi-a facut mare placere sa joc cu tine.
                                  Pentru ca raul sa triumfe, trebuie doar ca oamenii buni sa nu faca nimic.

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de ivamaistru Vezi post
                                    Istrate Cristian a câștigat A+ categoria Open de la Brăila din acest an.
                                    .
                                    Felicitari Cristi! Ai noroc ca media creste f greu... Eu am sustinut si sustin in continuare ca pentru locul 1 la turnee A+ sau A sa se primeasca mai multe puncte .
                                    Hobby: Motoare si ski !
                                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                    Comentariu


                                    • Au trecut mai bine de 2 saptamani de la un turneu organizat de dl. Toma Florin si ma bucur ca reusesc sa scriu cateva cuvinte.
                                      O Sala a Sporturilor mare, generoasa, aerisita si nu in ultimul rand curata.
                                      Personal m-am simtit foarte bine, oboseala si-a spus cuvantul in ultimul meci, dar raman cu placerea ca am mai bifat o sambata impreuna cu voi.

                                      Sa ne revedem sanatosi si la urmatoarele editii !

                                      Ultima editare de Durdun Gheorghe; 07.mai.2018, 10:50.

                                      www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                      www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                      https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                      Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                      https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X