Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Zilele Orașului", Vălenii de Munte - 05.05.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de marian oancea Vezi post
    Felicitari, Johnny pentru castigarea turneului !!!!! Bravo!!!
    Mulțumesc!!!
    BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
    Blade: KAZAK
    FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

    Comentariu


    • Postat în original de B.Liviu Vezi post
      John, felicitari! Bravo! Te astept cu drag la open,cu tot cu fata de pe back hand. Daa, sa n-o schimbi[emoji48]

      Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
      �� �� ��... Avem nevoie și de "iarbă"... Măcar un Sandwich cu "de toate"...
      BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
      Blade: KAZAK
      FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

      Comentariu


      • Un turneu reușit organizat excelent de Vișaaaaan și Vali Soare! Felicitări tuturor participanților și celor care s-au "lipit" la podium! Mulțumesc tuturor celor care m-au susținut! Am reușit să sparg blestemul eliminatoriilor... Meciuri grele, dispute aprige... în 1/8 cu Laurențiu Codreanu 3-1 de la 0-1 doar din cauza faptului că antrenorul lui a fost total neinspirat (nea Costică Panait ), în 1/4 cu Darius 1-0, 2-1, 3-2 toate seturile la limită, în semifinală cu Ilie Octaw 0-1, 2-1, 3-2 și finala 3-0 cu nea Nicu Trocan! Mulțumesc partenerilor de antrenament, felicitari Petrică pentru turneul 1oo! P. S. Incredibil ce poate rămâne în urma unora după un turneu : pet-uri, doze, pahare... Poate ne civilizăm puțin... Chiar arată jalnic la final o sală frumoasă ca cea de la Vălenii de Munte! Seară frumoasă și antrenamente tari! Cu respect, Johnny Plăiașu!
        BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
        Blade: KAZAK
        FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

        Comentariu


        • Postat în original de darius.corbu Vezi post
          Lucruri uitate ieri
          - ... Cu prosoapele... am inteles... nu le-au uitat... ci le-au lasat la spalat...ca s-a scumpit detergentul...

          - ... Dar cu Genunchiera ???!!!... sa fi fost Turneul mai eficient dacat orice "Terapie"... si sa fi trecut definitiv durerile...

          - ... sau poate au fost si invitati speciali... si minunile s-au tinut lant...


          - ... Multumiri lui Corbu Darius pentru bunele intentii...

          Comentariu


          • Recent venit de la Valenii de munte, turneu unde deja ma simt ca acasa, nu pot sa nu remarc adevaratul spirit Amatur
            De dimineata dai cu tuica, dai cu mici, ba cu sarmale, voie buna, atmosfera de sarbatoare si atentie nu a fost Festivalul Tuicii.., asa consider eu ca fiecare turneu din circuit ar trebui sa fie un festival.
            Sala Sporturilor din Valenii de munte, recent renovata, curata, aerisita, un pic de soare pe ici pe colo, dar a fost ok, prietenul meu Alex nu a avut ochelari si s-a "bronzat" repede
            Un turneu per total jos palaria !
            Felicitari Vali, Bogdan, dl. director si nu in ultimul rand tuturor participantilor, dar si colegului meu Adi Frasineanu (foto)!

            Sa ne revedem sanatosi !
            Ultima editare de Durdun Gheorghe; 07.mai.2018, 11:33.

            www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
            www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
            https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
            Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
            https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

            Comentariu


            • Felicitări Johnny Plăiașu ptr. câștigarea turneului de la Amatori.
              Bravo.La mai multe!!!

              Comentariu


              • Felicitări lui Durdun Georgică ptr. câștigarea turneului de la Elite.
                Sănătate multă și spor la toate.

                Comentariu


                • Postat în original de remy Vezi post
                  Felicitări Johnny Plăiașu ptr. câștigarea turneului de la Amatori.
                  Bravo.La mai multe!!!
                  Mulțumesc, Remy!
                  BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
                  Blade: KAZAK
                  FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

                  Comentariu


                  • Postat în original de remy Vezi post
                    Felicitări Johnny Plăiașu ptr. câștigarea turneului de la Amatori.
                    Bravo.La mai multe!!!
                    Il asteptam cu drag la open .

                    Comentariu


                    • Felicitari Joonyca !!!!
                      Jandarmeria este cu noi !!!
                      Mirajul a fost taika de Campina !!!

                      Comentariu


                      • Postat în original de mironliviu Vezi post
                        Felicitari Joonyca !!!!
                        Jandarmeria este cu noi !!!
                        Mirajul a fost taika de Campina !!!
                        Mulțumesc!
                        BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
                        Blade: KAZAK
                        FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

                        Comentariu


                        • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                          Felicitari organizatorilor si concurentilor Un turneu reusit care a adus nume mari din Amatur
                          Am uitat sa-l evidentiez in mod deosebit pe Claudiu Boraciu un tanar care surprinde pe zi ce trece . Daca acum un an avea "mana buna" si cam atat astazi are "mana f buna si joaca cerebral (am simtit pe pielea mea ) si in curand victoriile impotriva lui cred ca la multi vor deveni istorie.. Bravo Claudiu se vede ca te tragi dintr-o familie de sportivi !

                          Comentariu


                          • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                            George Bernard Shaw

                            https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                            https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X