Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Prietenii știu de ce...", Botoșani - 12.05.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari organizatorilor si tuturor celor care s-au implicat pentru ca acest concurs sa fie unul atat de reusit.

    Comentariu


    • Felicitări organizatorilor pentru un turneu foarte reușit din toate punctele de vedere, toți participanții au avut de câștigat prin mișcare și socializare.
      Mulțumesc lui Cornel Bălucă pentru returnarea paletei pe care am uitat să o mai iau datorită vitezei cu care am plecat.
      Felicitări câștigătorilor dar și învinșilor.
      Blade : Butterfly Photino ST
      Bh : Xion Yanus DF 1,5
      Fh : Tibhar Evolution MX-P 2,1

      Comentariu


      • Ceva poze turneu:

























        ZORO

        Comentariu


        • Postat în original de niculai1969 Vezi post

          Bravooo Strajaaa!!!
          Blade: SCHLAGER CARBON OF+
          FH: Tenergy 05 FX
          BH: Tenergy 05 FX

          Comentariu


          • Chiar dacă putin cam târziu, vreau sa adresez sincere Felicitări întregii echipe care a organizat acest turneu. Eu unul m-am simțit extraordinar si voi reveni cu mare drag in Botoșani de cate ori o sa am posibilitatea. Propun ca la următorul turneu în loc de anunț să fie doar clipul de mai jos (sunt sigur că indiferent de numărul de participanți organizatorii vor mulțumi pe toată lumea) !!!

            Comentariu


            • Postat în original de Corcoz Costin Vezi post
              Chiar dacă putin cam târziu, vreau sa adresez sincere Felicitări întregii echipe care a organizat acest turneu. Eu unul m-am simțit extraordinar si voi reveni cu mare drag in Botoșani de cate ori o sa am posibilitatea. Propun ca la următorul turneu în loc de anunț să fie doar clipul de mai jos (sunt sigur că indiferent de numărul de participanți organizatorii vor mulțumi pe toată lumea) !!!

              Frumoasa melodia Costi dar vin si fetele?
              Primorac carbon tamca 5000
              fh tenergy 05
              bh rakza 7 soft

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X