Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Masa de tenis Kondition ( emag)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Masa de tenis Kondition ( emag)

    Buna ziua

    A jucat cineva pe masa de tenis Masa Tenis Kondition, Interior, pliabila, 18 mm, comercializata de emag?
    Sunt incepator dar cea mai mare parte a timpului am jucat la sala unde sunt mese omologate, vreau sa cumpar o masa de interior, acesta are pret atragator si review - uri bune pe site dar.... daca diferentele sunt mari nu as vrea sa arunc banii, la fel cum o faci cand cumpari paletele din supermarket.

    Multumesc

  • #2
    Postat în original de dlazar Vezi post
    Buna ziua

    A jucat cineva pe masa de tenis Masa Tenis Kondition, Interior, pliabila, 18 mm, comercializata de emag?
    Sunt incepator dar cea mai mare parte a timpului am jucat la sala unde sunt mese omologate, vreau sa cumpar o masa de interior, acesta are pret atragator si review - uri bune pe site dar.... daca diferentele sunt mari nu as vrea sa arunc banii, la fel cum o faci cand cumpari paletele din supermarket.

    Multumesc
    Nu mai sta pe ganduri... E un pret foarte bun, la ce calitate arata aceasta masa. Cu siguranta este fabricata in China, dar e facuta dupa anumite standarde (adica o copie la vreo masa buna).
    blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

    Comentariu


    • #3
      Tot pe la banii astia ar fi si Cornilleau One Indoor, cu blat de 19 mm
      https://www.tatbiliard.ro/Mese-Tenis...door-3017.html

      Eu pentru apartament prefer o masa avand cele doua blaturi separate, precum masa Kondition de mai sus sau o masa Joola Inside / Joola Transport / Joola World Cup... Ia-ti o masa cat mai scumpa, cu blat cat mai gros - cu suprafata cat mai rapida si cu spin
      Yasaka Rakza 7 Soft / Gewo Zoom Pro OFF- / Joola World Cup / Newgy 1050

      Comentariu


      • #4
        S-ar parea ca are aceeasi constructie cu cea pe care am cumparat-o, ambele se pare ca au fost copiate dupa Joola Transporter. Pot sa spun ca este cea mai buna masa hobby pe care am jucat avand un raport calitate pret foarte bun. Eu am cumparat-o la promotie cu 1000 lei. Acum e ceva mai scumpa, dar isi merita banii...
        Ultima editare de laky; 30.mai.2018, 15:04.
        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X