Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"EMI-TT & SELGROS", Dumbrăvița - 16.06.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de vali Vezi post
    Mda, daca taceai filozof ramaneai. Mingile de plastic si nu numai au probleme de controlul calitatii - poti gasi mai mult sau mai putin ovale printre ele. Daca esti ignorant poate nu realizezi , daca te intereseaza fenomenul esti atent la detalii. Poti gasi minge mai putin ovala printre mingile Joola, nu am zis ca toate sunt ovale.
    In general organizatorii nu au probleme in a schimba mingea de joc daca jucatorii se plang , nu am avut probleme pana acum in Romania, Serbia , Ungaria pe unde am umblat. Si la acest turneu s-au schimbat mingile de cateva ori, nu numai eu am fost "obsedatul" . Nu am inteles reactia si ironia , asta e tot.
    Iar cu vaitatul e alta problema si cu poporul de babe. Tot inghitind mizerii am ajuns asa. Daca platesti 40 RON si ti se da cu tifla ce trebuie sa faci?
    Daca esti organizator macar trateaza oamenii cu respectul cu care ai fost tratat. Unii dintre noi s-au saturat de mistouri ieftine. Organizatorii care "au lasat o balta" bine au facut . Probabil au sictirit lumea cu mirosul . )
    Zici ca n ai gasit alta minge in sala ca sa joci? Jucai numai daca ti dadea organizatorul o minge?La antrenament cu ce joci?N ai minge?Sunt prea scumpe?Vad ca ai bani ca umblii in Serbia, Ungaria peste tot.

    Daca nu ai adidasi cumva , trebuie sa ti dea organizatorii vreo pereche?Cum faci? Iti zic eu ce sa faciune mana nene si organizeaza turnee,e loc destul.Noi sa venim la tine la concurs sa jucam si sa ne vaitam!!!!Asta i solutia!!!!

    Comentariu


    • Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
      Zici ca n ai gasit alta minge in sala ca sa joci? Jucai numai daca ti dadea organizatorul o minge?La antrenament cu ce joci?N ai minge?Sunt prea scumpe?Vad ca ai bani ca umblii in Serbia, Ungaria peste tot.

      Daca nu ai adidasi cumva , trebuie sa ti dea organizatorii vreo pereche?Cum faci? Iti zic eu ce sa faciune mana nene si organizeaza turnee,e loc destul.Noi sa venim la tine la concurs sa jucam si sa ne vaitam!!!!Asta i solutia!!!!
      Nu intelegi ca NU s-a mai intamplat niciodata ca organizatorul sa nu permita sa iti alegi mingea daca avea de unde si sa te mai ia si peste picior pe tema asta?

      De fiecare data am minge la mine . Prefer Nittaku daca tot ai adus vorba. A fost cazul cand am jucat cu mingile noastre . A fost si cazul in care adversarul a preferat sa joace cu mingea turneului (Donic de antrenament ) desi l-am imbiat cu minge noua Butterfly de 3 stele. De atunci nu mai fortez nota ca adversarul sa joace cu mingea adusa de mine.
      Faza cu adidasii nu are nici o relevanta in acest topic.
      Blade DHS PG 2
      FH: DHS Hurricane 3
      BH: Stiga Airoc Astro M

      Comentariu


      • Dacă este așa atunci este regretabil.imi pare rau că vi s a intamplat asta.

        Comentariu


        • Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
          Dacă este așa atunci este regretabil.imi pare rau că vi s a intamplat asta.

          Comentariu


          • E pacat ca o minge atat de mititica, creeaza probleme atat de mari. Cred ca ar trebui sa fim, toti, un pic mai toleranti.

            Comentariu


            • Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
              Dacă este așa atunci este regretabil.imi pare rau că vi s a intamplat asta.
              Vaaaiii, oare ce este asa regretabil!?)
              Hobby: Motoare si ski !
              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

              Comentariu


              • Câteva poze de la turneu:

                https://photos.app.goo.gl/tHcAatvWimzdebJd9
                Blade: Joola Chen Weixing
                FH : Donic Sonex JP Gold
                BH : Feint Long II

                Comentariu


                • Nu i bai, oricum l am batut😉

                  Comentariu


                  • https://loveblog4all.blogspot.com/20...viata.html?m=1

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X