pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 29

Subiect: Cupa Municipiului Pitesti - Turneul FINAL 16.06.2018

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440

    Cupa Municipiului Pitesti - Turneul FINAL 16.06.2018

    Cupa Municipiului Pitesti - Turneul FINAL 16.06.2018
    Editia a X-a a GRAND PRIX-ului – Septembrie - Iunie 2018

    LOCALITATEA: Pitesti - jud. Arges
    DATA: SAMBATA 16 Iunie 2018
    ORA: 13.00 (Atentie la ora...)
    SALA : Sala de sport a Sc. Gimn. "Matei Basarab" (fosta Sc. nr. 19 ) cartier Gavana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5

    INDICATII ACCES:
    Din centrul orasului, cand se merge spre Bascov, imediat dupa statia MOL, inainte de Kaufland-ul din Gavana se face la stanga si se urca in cartier. A doua strada la dreapta se gaseste Sc. Gďmn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urca in cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. Gďmn. "Matei Basarab"

    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponeta . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 13.00 ....pana se termina turneul
    NR. MESE: 10
    Fara taxa

    SE VOR ORGANIZA 4 CATEGORII :

    Incepatori
    Avansati
    Open
    Dublu


    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.
    Punctele se acorda astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, si tot asa pana la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeste 2 pct.
    Se va face clasamentul general, iar castigatorul va primi trofeul pe anul scolar 2017-2018 atat la simplu cat si la dublu

    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii
    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    PARTENER : F. C. Arges
    Sponsori : Directia Judeteana Sport si Tineret Arges reprezentată de Anișoara Moiceanu

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: PE FORUM, TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joaca

    Vă așteptăm cu drag !

  2. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    CLASAMENT GENERAL- 2017 - 2018

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 86 pct
    Loc II – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 54 pct
    Loc III - Cristina Rizea – Nicola Mihăescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 30 pct
    Loc IV – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 22 pct
    5. Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
    5. Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
    7. Alexia Dima – Darius Dicu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
    7. Dicu Darius – Mario Nuţă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
    7 – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 6 pct
    10 – Mario Nuţă – Ştefan Turcescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    10. Luca Ştefan – Cosmin Corbu (–F.C. Arges) - 4 pct
    10 – Darius Dicu – Dobrin Alexandru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    13. Vîrlă Antonio – Oroşanu Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 2 pct
    13 – Oroşanu Alexandru – Prună Ştefan ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 2 pct
    13– Mocanu Luca - Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    13. Oroşanu Alexandru – Mihai Diaconu ( Sc Gimn „ M. Basarab” ) - 2 pct
    13. Delia Leanca – Stancu Ana Maria (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
    13. Vlad Gabriel – Turcescu Ştefan (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
    13. Iordan Marc – Iordan Alexandru – TTT Bucureşti – 2 pct
    13. Stancu Ana Maria – Rotaru Costin (Sc Gimn „M. Basarab” – TTT Bucureşti) - 6 pct
    21.
    Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct
    Vîrlă Antonio – Costin Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 1 pct
    Vîrlă Antonio –Dobrin Alexandru- (Sc Gimn „M. Basarab”) - 1 pct
    Oroşanu Alexandru ( Sc Gimn „ M. Basarab” – Turcescu Ştefan (F.C.Argeş) - 1 pct

    S-a retras Pruna George
    George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 34 pct

    Începători :
    Loc I. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 45 pct
    Loc II. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 38 pct
    Loc III. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 32 pct
    Loc IV. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 30 pct
    5. Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 26 pct
    6. Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova) – 23 pct
    7. Gabriela Podina – FC Arges – 21 pct
    7. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 21 pct
    9. Furduescu Matei - FC Arges – 19 pct
    9. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 19 pct
    11 – Luca Ştefan – Piteşti – 18 pct
    12– Mărăcineanu Andrei - Filipesti de Targ (Prahova) – 15 pct
    13. Petrescu Ştefania - FC Arges – 8 pct
    14. Neguleţ Teodora (Şcoala Gimnazială Nr. 1 Steneşti ) - 7 pct
    15. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
    15. Toma Andra – CSS Slatina – 6 pct
    15. Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
    18. Chiriţă Cristian – CSS Slatina – 4 pct
    18. Giurea Mihaela - - Filipesti de Targ (Prahova) – 4 pct
    18. Răzvan Dondea – CSS Slatina – 4 pct
    21. Nicoleta Trandafir – CSS Slatina – 3 pct
    21. Chereji Victoria - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    21. Neculăescu Andreea - (Şcoala Gimnazială Nr. 1 Steneşti ) - 3 pct
    24.
    Marinescu Raluca - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Părvan Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    Miruna Macesanu – CSS Slatina – 2 pct
    Ana Matache – CSS Slatina – 2 pct
    Teodora Jumătate – CSS Slatina – 2 pct
    Erika Predut – CSS Slatina - 2 pct
    Bianca Calin – CSS Slatina - 2 pct
    Negescu Mihai – Piteşti – 2 pct
    Langă Matei – Piteşti – 2 pct
    Poponete Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Bărbulescu Alexandra – Piteşti – 2 pct
    Anghel Mario – Piteşti – 2 pct
    Mărtoiu Antonio – Piteşti – 2 pct
    Banu Ciprian - (Şcoala Gimnazială Nr. 1 Steneşti )
    Soare Elena - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Dănilă Bianca - Filipeşti de Targ (Prahova) – 2 pct
    Iordan Mihai Cătălin – TTT Bucureşti – 2 pct


    Avansati : 
    Loc I. Antonio Vîrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 54 pct
    Loc II –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 44 pct
    Loc III. Rareş Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 31 pct
    Loc IV. Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab” – 29 pct
    5 – Marc Iordan – TTT Bucureşti – 24 pct
    6. Costin Alexandru – Pitesti – 23 pct
    7. Mihai Diaconu - Sc Gimn „M. Basarab” – 20 pct
    8 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 17 pct
    9 – Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova) – 15 pct
    9. Dăscălescu Eduard - Filipesti de Targ ( Prahova) – 15 pct 
    11 – Serbanel Bianca - Pitesti – 14 pct
    11 – Mănoiu Flavius - Sc Gimn „M. Basarab” – 14 pct
    13. Ana Pepene – CSS Slatina – 13 pct
    14. Mircea Chirita – CSS Slatina – 10 pct
    15 – Rotaru Costin - TTT Bucureşti – 8 pct
    15 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
    15 -Alexandru Istrate – CSTA Bucureşti – 8 pct 
    18. Solniţaru Andrei – CSS Slatina – 5 pct
    18. Alecsia Florescu - CSS Slatina – 5 pct
    18. Mănoiu Flavius - Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
    21. Matteo Mondoacă – CSS Slatina – 4 pct
    21. Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova) – 4 pct
    23. Eduard Florea – CSS Craiova – 3 pct
    24.
    Alexandru Lungu – CSS Craiova – 2 pct
    Sonya Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Erik Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Ignat Alexandru – CSS Slatina- 2 pct
    Călin Remus - Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct 
    Dinu Alina – CSS Slatina – 2 pct

    S-a retras - Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 43 pct


    Open :

    Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 90 pct
    Loc II – Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 82 pct
    Loc III. Cristina Rizea – FC Arges – 65 pct
    Loc IV. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 56 pct
    5. Alin Bucuroiu – FC Arges – 48 pct
    6. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 45 pct
    6 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 45 pct
    8 – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 44 pct
    9 - Ştefan Turcescu – FC Arges – 42 pct
    10. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 40 pct
    11. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 39 pct
    12. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 33 pct
    13 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 32 pct
    14. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 31 pct
    15. Mocanu Luca - Filipesti de Targ ( Prahova) – 28 pct
    16. Modrişan Miruna - Filipesti de Targ ( Prahova) – 22 pct
    17 – Alexandru Iordan – ACST Dunărea Giuegiu – 17 pct
    17 – Igor Postolache – CSS Slatina – 17 pct
    19. Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 13 pct
    20. Vivien Tamaş ( Miercurea Ciuc – LTNM Tg. Secuiesc) – 10 pct
    20. Patrick Anghel – CSS Craiova – 10 pc
    20. Bianca Potârniche – Buzau –10 pct
    23. Raluca Stănescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
    24. Maria Vlad – Bucuresti – 5 pct
    25. Grigore Cosmin – CSS Slatina – 3 pct
    25. Alexandru Ilie – CSS Craiova – 3 pct
    27.
    Mihai Nedelcu – CSS Craiova – 2 pct
    Carmina Gaman – CSS Craiova – 2 pct
    Gheorghe Alexandru – Piteşti – 2 pct
    Gonciarenco Mihai – Piteşti – 2 pct
    Alexandru Negescu – 2 pct
    Ultima modificare făcută de pribeagu; 16.06.2018 la 22:32.

  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    CLASAMENT GENERAL- Ediţia I - IX

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 86 pct
    Loc II – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 46 pct
    Loc III – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 34 pct
    Loc IV – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 22 pct
    5. Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
    5 - Cristina Rizea – Nicola Mihăescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
    5. Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
    8. Alexia Dima – Darius Dicu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
    9 – Mario Nuţă – Ştefan Turcescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    9 – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 4 pct
    9 – Darius Dicu – Dobrin Alexandru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    12. Vîrlă Antonio – Oroşanu Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 2 pct
    12 – Oroşanu Alexandru – Prună Ştefan ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 2 pct
    12 – Mocanu Luca - Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    12. Oroşanu Alexandru – Mihai Diaconu ( Sc Gimn „ M. Basarab” ) - 2 pct
    12. Delia Leanca – Stancu Ana Maria (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
    17.
    Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct
    Vîrlă Antonio – Costin Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 1 pct
    Vîrlă Antonio –Dobrin Alexandru- (Sc Gimn „M. Basarab”) - 1 pct
    Oroşanu Alexandru ( Sc Gimn „ M. Basarab”0 – Turcescu Ştefan (F.C.Argeş) - 1 pct


    Începători :
    Loc I. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 39 pct
    Loc II. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 30 pct
    Loc II. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 30 pct
    Loc IV. Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab” – 29 pct
    5. Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 26 pct
    6. Gabriela Podina – FC Arges – 19 pct
    6. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 19 pct
    6. Furduescu Matei - FC Arges – 19 pct
    6. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 19 pct
    10 – Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova) – 15 pct
    11 – Luca Ştefan – Piteşti – 8 pct
    12– Mărăcineanu Andrei - Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
    13. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
    13. Toma Andra – CSS Slatina – 6 pct
    13. Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
    16. Chiriţă Cristian – CSS Slatina – 4 pct
    16. Petrescu Ştefania - FC Arges – 4 pct
    16. Răzvan Dondea – CSS Slatina – 4 pct
    19. Nicoleta Trandafir – CSS Slatina – 3 pct
    19. Chereji Victoria - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    21.
    Marinescu Raluca - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Părvan Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    Miruna Macesanu – CSS Slatina – 2 pct
    Ana Matache – CSS Slatina – 2 pct
    Teodora Jumătate – CSS Slatina – 2 pct
    Erika Predut – CSS Slatina - 2 pct
    Bianca Calin – CSS Slatina - 2 pct
    Negescu Mihai – Piteşti – 2 pct
    Giurea Mihaela - - Filipesti de Targ (Prahova) – 2 pct
    Langă Matei – Piteşti – 2 pct
    Poponete Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Bărbulescu Alexandra – Piteşti – 2 pct
    Anghel Mario – Piteşti – 2 pct
    Mărtoiu Antonio – Piteşti – 2 pct










    Avansati :
    Loc I. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 43 pct
    Loc II –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 35 pct
    Lo III. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 33 pct
    Loc IV. Mocanu Luca - Filipesti de Targ ( Prahova) – 28 pct
    5. Costin Alexandru – Pitesti – 23 pct
    6. Modrişan Miruna - Filipesti de Targ ( Prahova) – 22 pct
    7. Mihai Diaconu - Sc Gimn „M. Basarab” – 20 pct
    8 – Marc Iordan – TTT Bucureşti – 18 pct
    9 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 17 pct
    10. Dăscălescu Eduard - Filipesti de Targ ( Prahova) – 15 pct
    11 – Serbanel Bianca - Pitesti – 14 pct
    11 – Mănoiu Flavius - Sc Gimn „M. Basarab” – 14 pct
    11. Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova) – 14 pct
    14. Ana Pepene – CSS Slatina – 13 pct
    15. Mircea Chirita – CSS Slatina – 10 pct
    16 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
    16 -Alexandru Istrate – CSTA Bucureşti – 8 pct
    18. Solniţaru Andrei – CSS Slatina – 5 pct
    18. Alecsia Florescu - CSS Slatina – 5 pct
    20. Matteo Mondoaca – CSS Slatina – 4 pct
    21. Eduard Florea – CSS Craiova – 3 pct
    22.
    Alexandru Lungu – CSS Craiova – 2 pct
    Sonya Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Erik Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Ignat Alexandru – CSS Slatina- 2 pct
    Călin Remus - Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    Dinu Alina – CSS Slatina – 2 pct

    Open :

    Loc I – Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 82 pct
    Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 80 pct
    Loc III. Cristina Rizea – FC Arges – 56 pct
    Loc IV. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 52 pct
    5. Alin Bucuroiu – FC Arges – 48 pct
    6. Antonio Vîrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 47 pct
    7 – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 44 pct
    8 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 43 pct
    9 - Ştefan Turcescu – FC Arges – 39 pct
    10. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 37 pct
    11. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 35 pct
    12. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 33 pct
    12. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 33 pct
    14 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 32 pct
    15. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 29 pct
    16. Rareş Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 21 pct
    17 – Igor Postolache – CSS Slatina – 17 pct
    18. Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 13 pct
    19. Vivien Tamaş ( Miercurea Ciuc – LTNM Tg. Secuiesc) – 10 pct
    19 – Alexandru Iordan – ACST Dunărea Giuegiu – 10 pct
    19. Patrick Anghel – CSS Craiova – 10 pc
    19. Bianca Potârniche – Buzau –10 pct
    23. Raluca Stănescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
    24. Maria Vlad – Bucuresti – 5 pct
    25. Grigore Cosmin – CSS Slatina – 3 pct
    25. Alexandru Ilie – CSS Craiova – 3 pct
    27.
    Mihai Nedelcu – CSS Craiova – 2 pct
    Carmina Gaman – CSS Craiova – 2 pct
    Gheorghe Alexandru – Piteşti – 2 pct
    Gonciarenco Mihai – Piteşti – 2 pct
    Alexandru Negescu – 2 pct

  5. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Începători :
    Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab”
    Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab”
    Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab”
    Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab”

  7. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Incepatori :
    Gabriela Podina – FC Arges
    Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” t
    Furduescu Matei - FC Arges
    Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab”

  8. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Începători :

    Luca Ştefan - Pitesti
    Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab”
    Petrescu Ştefania - FC Arges

  9. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Începători :

    Marinescu Raluca - Sc Gimn „M. Basarab”
    Mărtoiu Antonio – Piteşti

  10. #8
    cadet Avatarul lui roxycici
    Data înscrierii
    26.02.2018
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    39
    Postări
    19
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 7 h 51 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    11
    Iordan Marc Gabriel - TTT Bucuresti
    Rotaru Costin -TTT Bucuresti
    Popa Vlad -TTT Bucuresti


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #9
    cadet Avatarul lui roxycici
    Data înscrierii
    26.02.2018
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    39
    Postări
    19
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 7 h 51 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    11
    Iordan Alexandru Constantin - Dunărea Giurgiu avansați

    Dublu
    Iordan Marc Gabriel -TTT Bucuresti
    Iordan Alexandru Constantin -Dunărea Giurgiu



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #10
    cadet Avatarul lui roxycici
    Data înscrierii
    26.02.2018
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    39
    Postări
    19
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 7 h 51 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    11
    Iordan Mihai Catalin- Bucuresti -începători


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Începători :
    Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab”
    Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova)
    Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova)
    Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova)
    Giurea Mihaela - - Filipesti de Targ (Prahova)
    Bărbulescu Alexandra – Piteşti

  14. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Avansati : 
    Antonio Vîrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova)
    Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab”
    Rareş Stoian – Filipesti de Targ (Prahova)

  15. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Avansati :
    Marc Iordan – TTT Bucureşti
    Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova)
    Dăscălescu Eduard - Filipesti de Targ ( Prahova)
    Serbanel Bianca - Pitesti
    Mănoiu Flavius - Sc Gimn „M. Basarab”
    Călin Remus - Filipesti de Targ ( Prahova)

  16. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Open :

    Cosmin Corbu - (F.C. Arges)
    Cristina Rizea – FC Arges
    Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab”
    Alin Bucuroiu – FC Arges
    Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab”
    Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)

  17. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Open :
    Ştefan Turcescu – FC Arges
    Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
    Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
    Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
    Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
    Mocanu Luca - Filipesti de Targ ( Prahova)
    Modrişan Miruna - Filipesti de Targ ( Prahova)
    Alexandru Iordan – ACST Dunărea Giurgiu

Subiecte similare

  1. Cupa municipiului Pitesti, Turneu Final - 09.06.2019
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 32
    Ultimul post: 09.06.2019, 22:45
  2. Cupa municipiului pitesti 02.12.2018
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 25
    Ultimul post: 03.12.2018, 09:39
  3. CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - 18.Februarie 2018
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 24.01.2018, 09:49
  4. CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Turneu Final - 11.06.2017
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 25
    Ultimul post: 11.10.2017, 22:13
  5. Cupa Municipiului Pitesti - Turneul final 12.06.2016
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 17
    Ultimul post: 12.06.2016, 19:35

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •