tt-shop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2pingpongshop.ro 468x60
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 16 la 29 din 29

Subiect: Cupa Municipiului Pitesti - Turneul FINAL 16.06.2018

  1. #16
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376
    În primul rând mulţumesc tuturor celor care au fost prezenţi la acest TURNEU FINAL,

    CUPA MUNICIPIULUI PITEŞTI, (domnului antrenor FLORIN MOŞ (Filipeştii de

    Târg ), domnului profesor BĂCÂRCEL ANTONIU ,( Şcoala Gimnazială Nr. 1

    Stoeneşti ) , familiei IORDAN , ROTARU din Bucureşti şi tuturor copiilor din Piteşti

    16 Iunie 2018

  2. Îmi place roxycici le-a plăcut acest mesaj
  3. #17
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376



















  4. #18
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376































  5. #19
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376









































  6. #20
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376















































  7. #21
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376



































  8. #22
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376



















































  9. #23
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376











































  10. #24
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376



































  11. #25
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376
    Începători :
    Loc I – Luca Ştefan – F. C. Argeş – 10 pct
    Loc II. Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova) – 9 pct
    Loc III– Mărăcineanu Andrei - Filipesti de Targ (Prahova) – 8 pct
    Loc IV – Neguleţ Teodora (Şcoala Gimnazială Nr. 1 Steneşti ) - 7 pct
    5. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
    6. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
    7. Petrescu Ştefania - FC Arges – 4 pct
    8. Neculăescu Andreea - (Şcoala Gimnazială Nr. 1 Steneşti ) - 3 pct
    9. Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 2 pct
    10 . Banu Ciprian - (Şcoala Gimnazială Nr. 1 Steneşti )
    11. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    12. Gabriela Podină – FC Arges – 2 pct
    13. Giurea Mihaela - Filipesti de Targ (Prahova) – 2 pct
    14. Soare Elena - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    15 Dănilă Bianca - - Filipeşti de Targ (Prahova) – 2 pct
    16. Iordan Mihai Cătălin – TTT Bucureşti – 2 pct


  12. #26
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376
    Avansaţi : 

    Loc I – Rareş Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 10 pct
    Loc II –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 9 pct
    Loc III – Rotaru Costin - TTT Bucureşti – 8 pct
    Loc IV - Antonio Vîrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 7 pct
    5. Marc Iordan – TTT Bucureşti – 6 pct
    6. Mănoiu Flavius - Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
    7. Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova) – 4 pct

  13. #27
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376
    Open :

    Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 10 pct
    Loc II. Cristina Rizea – FC Argeş – 9 pct
    Loc III. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
    Loc IV – Iordan Alexandru – TTT Bucureşti – 7 pct
    5. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) –6 pct
    6. Dima Alexia - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) –5 pct
    7. Mario Nuţă – Sc Gimn „M. Basarab” –4 pct
    8. Ştefan Turcescu – FC Arges – 3 pct
    9. Nicola Mihăescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 2 pct
    10. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct


  14. #28
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376
    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I - Cristina Rizea – Nicola Mihăescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 10 pct
    Loc II – Delia Leanca – Dima Alexia (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    Loc III – Dicu Darius – Mario Nuţă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
    Loc IV – Luca Ştefan – Cosmin Corbu (–F.C. Arges) - 4 pct
    5. Vlad Gabriel – Turcescu Ştefan (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
    6. Iordan Marc – Iordan Alexandru – TTT Bucureşti - 2 pct
    7. Stancu Ana Maria – Rotaru Costin (Sc Gimn „M. Basarab” – TTT Bucureşti) - 2 pct
    Ultima modificare făcută de pribeagu; 16.06.2018 la 21:28.

  15. #29
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.430
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 57 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1376
    CLASAMENT GENERAL- 2017 - 2018

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 86 pct
    Loc II – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 54 pct
    Loc III - Cristina Rizea – Nicola Mihăescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 30 pct
    Loc IV – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 22 pct
    5. Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
    5. Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
    7. Alexia Dima – Darius Dicu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
    7. Dicu Darius – Mario Nuţă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
    7 – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 6 pct
    10 – Mario Nuţă – Ştefan Turcescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    10. Luca Ştefan – Cosmin Corbu (–F.C. Arges) - 4 pct
    10 – Darius Dicu – Dobrin Alexandru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    13. Vîrlă Antonio – Oroşanu Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 2 pct
    13 – Oroşanu Alexandru – Prună Ştefan ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 2 pct
    13– Mocanu Luca - Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    13. Oroşanu Alexandru – Mihai Diaconu ( Sc Gimn „ M. Basarab” ) - 2 pct
    13. Delia Leanca – Stancu Ana Maria (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
    13. Vlad Gabriel – Turcescu Ştefan (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
    13. Iordan Marc – Iordan Alexandru – TTT Bucureşti – 2 pct
    13. Stancu Ana Maria – Rotaru Costin (Sc Gimn „M. Basarab” – TTT Bucureşti) - 6 pct
    21.
    Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct
    Vîrlă Antonio – Costin Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 1 pct
    Vîrlă Antonio –Dobrin Alexandru- (Sc Gimn „M. Basarab”) - 1 pct
    Oroşanu Alexandru ( Sc Gimn „ M. Basarab” – Turcescu Ştefan (F.C.Argeş) - 1 pct

    S-a retras Pruna George
    George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 34 pct

    Începători :
    Loc I. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 45 pct
    Loc II. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 38 pct
    Loc III. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 32 pct
    Loc IV. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 30 pct
    5. Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 26 pct
    6. Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova) – 23 pct
    7. Gabriela Podina – FC Arges – 21 pct
    7. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 21 pct
    9. Furduescu Matei - FC Arges – 19 pct
    9. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 19 pct
    11 – Luca Ştefan – Piteşti – 18 pct
    12– Mărăcineanu Andrei - Filipesti de Targ (Prahova) – 15 pct
    13. Petrescu Ştefania - FC Arges – 8 pct
    14. Neguleţ Teodora (Şcoala Gimnazială Nr. 1 Steneşti ) - 7 pct
    15. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
    15. Toma Andra – CSS Slatina – 6 pct
    15. Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
    18. Chiriţă Cristian – CSS Slatina – 4 pct
    18. Giurea Mihaela - - Filipesti de Targ (Prahova) – 4 pct
    18. Răzvan Dondea – CSS Slatina – 4 pct
    21. Nicoleta Trandafir – CSS Slatina – 3 pct
    21. Chereji Victoria - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    21. Neculăescu Andreea - (Şcoala Gimnazială Nr. 1 Steneşti ) - 3 pct
    24.
    Marinescu Raluca - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Părvan Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    Miruna Macesanu – CSS Slatina – 2 pct
    Ana Matache – CSS Slatina – 2 pct
    Teodora Jumătate – CSS Slatina – 2 pct
    Erika Predut – CSS Slatina - 2 pct
    Bianca Calin – CSS Slatina - 2 pct
    Negescu Mihai – Piteşti – 2 pct
    Langă Matei – Piteşti – 2 pct
    Poponete Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Bărbulescu Alexandra – Piteşti – 2 pct
    Anghel Mario – Piteşti – 2 pct
    Mărtoiu Antonio – Piteşti – 2 pct
    Banu Ciprian - (Şcoala Gimnazială Nr. 1 Steneşti )
    Soare Elena - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Dănilă Bianca - Filipeşti de Targ (Prahova) – 2 pct
    Iordan Mihai Cătălin – TTT Bucureşti – 2 pct


    Avansati : 
    Loc I. Antonio Vîrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 54 pct
    Loc II –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 44 pct
    Loc III. Rareş Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 31 pct
    Loc IV. Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab” – 29 pct
    5 – Marc Iordan – TTT Bucureşti – 24 pct
    6. Costin Alexandru – Pitesti – 23 pct
    7. Mihai Diaconu - Sc Gimn „M. Basarab” – 20 pct
    8 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 17 pct
    9 – Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova) – 15 pct
    9. Dăscălescu Eduard - Filipesti de Targ ( Prahova) – 15 pct 
    11 – Serbanel Bianca - Pitesti – 14 pct
    11 – Mănoiu Flavius - Sc Gimn „M. Basarab” – 14 pct
    13. Ana Pepene – CSS Slatina – 13 pct
    14. Mircea Chirita – CSS Slatina – 10 pct
    15 – Rotaru Costin - TTT Bucureşti – 8 pct
    15 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
    15 -Alexandru Istrate – CSTA Bucureşti – 8 pct 
    18. Solniţaru Andrei – CSS Slatina – 5 pct
    18. Alecsia Florescu - CSS Slatina – 5 pct
    18. Mănoiu Flavius - Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
    21. Matteo Mondoacă – CSS Slatina – 4 pct
    21. Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova) – 4 pct
    23. Eduard Florea – CSS Craiova – 3 pct
    24.
    Alexandru Lungu – CSS Craiova – 2 pct
    Sonya Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Erik Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Ignat Alexandru – CSS Slatina- 2 pct
    Călin Remus - Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct 
    Dinu Alina – CSS Slatina – 2 pct

    S-a retras - Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 43 pct


    Open :

    Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 90 pct
    Loc II – Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 82 pct
    Loc III. Cristina Rizea – FC Arges – 65 pct
    Loc IV. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 56 pct
    5. Alin Bucuroiu – FC Arges – 48 pct
    6. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 45 pct
    6 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 45 pct
    8 – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 44 pct
    9 - Ştefan Turcescu – FC Arges – 42 pct
    10. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 40 pct
    11. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 39 pct
    12. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 33 pct
    13 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 32 pct
    14. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 31 pct
    15. Mocanu Luca - Filipesti de Targ ( Prahova) – 28 pct
    16. Modrişan Miruna - Filipesti de Targ ( Prahova) – 22 pct
    17 – Alexandru Iordan – ACST Dunărea Giuegiu – 17 pct
    17 – Igor Postolache – CSS Slatina – 17 pct
    19. Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 13 pct
    20. Vivien Tamaş ( Miercurea Ciuc – LTNM Tg. Secuiesc) – 10 pct
    20. Patrick Anghel – CSS Craiova – 10 pc
    20. Bianca Potârniche – Buzau –10 pct
    23. Raluca Stănescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
    24. Maria Vlad – Bucuresti – 5 pct
    25. Grigore Cosmin – CSS Slatina – 3 pct
    25. Alexandru Ilie – CSS Craiova – 3 pct
    27.
    Mihai Nedelcu – CSS Craiova – 2 pct
    Carmina Gaman – CSS Craiova – 2 pct
    Gheorghe Alexandru – Piteşti – 2 pct
    Gonciarenco Mihai – Piteşti – 2 pct
    Alexandru Negescu – 2 pct

  16. Îmi place kdt123 le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Cupa municipiului pitesti 02.12.2018
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 25
    Ultimul post: 03.12.2018, 08:39
  2. CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a VI -a 18.II.2018
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 26
    Ultimul post: 18.02.2018, 20:15
  3. CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - 18.Februarie 2018
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 24.01.2018, 08:49
  4. CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Turneu Final - 11.06.2017
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 25
    Ultimul post: 11.10.2017, 21:13
  5. Cupa Municipiului Pitesti - Turneul final 12.06.2016
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 17
    Ultimul post: 12.06.2016, 18:35

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •