Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Ardealul", Bistrița - 07.07.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cateva precizari pentru cei care n-au mai fost la Bistrița sau care au uitat:

    - in luna iulie va fi destul de cald, chiar si la noi;
    - exista doar lumina artificiala, becurile se vad destul de bine in cele doua poze din primul post; la un turneu international pentru juniori le-am vazut mergand pe toate, dar in general vreo 4-5 nu functioneaza (in partea stanga a salii);
    - sint 4 geamuri (mici de tot) in spatele salii si o usa glisanta la intrare - daca se deschid toate e OK dar unii se plang ca-i curent; in plus exista doua ventilatoare pe laterale, sub tavan ... si cam atat cu aerul conditionat;
    - taraflex pe jos;
    - o toaleta pentru femei si una pentru barbati, fara vestiare;

    N-am mai fost cam demult la antrenament, dar din cate imi aduc aminte se joaca in conditii foarte bune in general, cu 5 mese pe rand, dar la turnee unde toata lumea striga Stop este recomandat sa fie doar 4.
    TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • Din Botoșani, Colesniuc Romeo - open.

      Comentariu


      • Visan Victor - Slobozia, Avansati (sms)
        TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

        Comentariu


        • Din Gheorgheni, Babics Tamas - open

          Comentariu


          • Postat în original de FlorinBN Vezi post
            Cateva precizari pentru cei care n-au mai fost la Bistrița sau care au uitat:

            - in luna iulie va fi destul de cald, chiar si la noi;
            - exista doar lumina artificiala, becurile se vad destul de bine in cele doua poze din primul post; la un turneu international pentru juniori le-am vazut mergand pe toate, dar in general vreo 4-5 nu functioneaza (in partea stanga a salii);
            - sint 4 geamuri (mici de tot) in spatele salii si o usa glisanta la intrare - daca se deschid toate e OK dar unii se plang ca-i curent; in plus exista doua ventilatoare pe laterale, sub tavan ... si cam atat cu aerul conditionat;
            - taraflex pe jos;
            - o toaleta pentru femei si una pentru barbati, fara vestiare;

            N-am mai fost cam demult la antrenament, dar din cate imi aduc aminte se joaca in conditii foarte bune in general, cu 5 mese pe rand, dar la turnee unde toata lumea striga Stop este recomandat sa fie doar 4.
            Imi cer scuze Florine ca intervin dar precizarile tale nu au fost indestulatoare si "as dori" o informatie care ma intereseaza personal.Hartia igienica e aspra sau fina "tip" Zewa cu miros de levanțica.Sau mai bine trec eu vineri pe la "Paleta de Argint " si verific singur , si o sa si probez.
            Multumesc.

            P.S.Tratati acest post cum doriti ,pentru cei ce inteleg este clar,iar pentru ceilalti o sa revin cu lamuriri.

            Comentariu


            • Cristian Hoha, Bistrița, avansati.

              Comentariu


              • din Straja, Ursulean Vasile la open
                Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                FH: Tenergy 05 FX
                BH: Tenergy 05 FX

                Comentariu


                • Aparaschivei Marcel - avansati, din Botoșani

                  Comentariu


                  • Colcer nicolae open Toplita

                    Comentariu


                    • Popescu Doru Viorel - avansati, din Botoșani

                      Comentariu


                      • Buna ziua. Se inscrie din Iași, Barabancea Lili, Incepatori. Multumesc.

                        Comentariu


                        • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                          Imi cer scuze Florine ca intervin dar precizarile tale nu au fost indestulatoare si "as dori" o informatie care ma intereseaza personal.Hartia igienica e aspra sau fina "tip" Zewa cu miros de levanțica.Sau mai bine trec eu vineri pe la "Paleta de Argint " si verific singur , si o sa si probez.
                          Multumesc.

                          P.S.Tratati acest post cum doriti ,pentru cei ce inteleg este clar,iar pentru ceilalti o sa revin cu lamuriri.
                          Cei care au hemoroizi vor primi hartie igienica soft cu aroma de galbenele, ceilalti vor avea la indemana hartie hard cu aroma de levantzica si scortisoara, ierbarilor li se va asigura hartie igienica cu un singur strat si tzepi lungi, cei cu sandwich vor primi hartie igienica cu tzepi latzi si uzatzi pe o parte

                          Comentariu


                          • Plm...eu de venit vin..dar daca ma trece treaba mare stau la buda pana se usuca..nu risc sa ma sterg cu vreo blestematie din astea..sa nu zici ca nu te-am avertizat din timp,Florine
                            of all the things i lost i miss my mind the most

                            Comentariu


                            • Hmm, prea multi timpi morti ... poate ar trebui sa amenajez din vreo doua-trei țarcuri si o bucată de pânză ceva de genul "cameră de uscare"
                              TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                              Comentariu


                              • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                Imi cer scuze Florine ca intervin dar precizarile tale nu au fost indestulatoare si "as dori" o informatie care ma intereseaza personal.Hartia igienica e aspra sau fina "tip" Zewa cu miros de levanțica.Sau mai bine trec eu vineri pe la "Paleta de Argint " si verific singur , si o sa si probez.
                                Multumesc.

                                P.S.Tratati acest post cum doriti ,pentru cei ce inteleg este clar,iar pentru ceilalti o sa revin cu lamuriri.
                                Matale o cauti cu lumanarea

                                Comentariu


                                • Postat în original de cata_60 Vezi post
                                  Plm...eu de venit vin..dar daca ma trece treaba mare stau la buda pana se usuca..nu risc sa ma sterg cu vreo blestematie din astea..sa nu zici ca nu te-am avertizat din timp,Florine
                                  Pentru tine ti se va asigura un spaclu

                                  Comentariu


                                  • Stolearenco Igor- open - Galați

                                    Comentariu


                                    • Pfff,asta e...măcar știu la ce sa mă aștept... E bine ca știu de la început așa că îmi iau măsuri de prevedere din timp. O să vedem după concurs dacă au fost minciuni sau laude...😃 Pentru asta,încerc sa fiu prezent:Gabriel Curuț, Timișoara, elite.

                                      Comentariu


                                      • Tu ai mai fost de 4 ori la Bistrița asa ca nu prea are ce sa te mai surprinda
                                        TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                        Comentariu


                                        • Daca se poate treceti-ma la open mai bine.

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                            Tu ai mai fost de 4 ori la Bistrița asa ca nu prea are ce sa te mai surprinda
                                            Uf,Uf! Nimic nu ?ți scapă! 😄😄

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de cristianhoha Vezi post
                                              Daca se poate treceti-ma la open mai bine.
                                              Doar in ultima saptamana daca mai sint locuri se poate.
                                              TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                              Comentariu


                                              • Matei Mircea, Targoviște, daca-i loc si unde permite " strigarea" de sfarsit de iunie, multumesc!

                                                Comentariu


                                                • In regula. Daca o sa fie locuri puneti-ma si pe mine. Daca nu e bine asa.

                                                  Comentariu


                                                  • Ghitu Liviu din Onești se înscrie la începători , mulțumesc !

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X