Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

    Postat în original de musca
    CUM A FOST?!
    a fost super frumos, daca mai castiga si brasovul o declar ziua perfecta a acestei luni

    Comentariu


    • #27
      Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

      Postat în original de Eugen
      Postat în original de musca
      CUM A FOST?!
      a fost super frumos, daca mai castiga si brasovul o declar ziua perfecta a acestei luni
      MOAMAAAAA, am dat trimitere mesaj fix la golul 2!!!

      Comentariu


      • #28
        Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

        goooooool urziceni
        dinamo bip dinamo

        Comentariu


        • #29
          Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

          Un concurs foarte bun,meciuri spectaculoase,jucatori la fel de spectaculosi! Felicitari castigatorului!(dhiar daca se stia dinainte )
          blade:Re-Impact MEDUSA
          fh :Joola Energy X-tra 2.0mm
          bh : _______XXX__________

          Comentariu


          • #30
            Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

            Cei care doresc pozele de la turneu le pot viziona si le pot lua de aici :
            http://s221.photobucket.com/albums/dd22 ... 1%20iunie/
            Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
            Fete de palete tenis de masa
            TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

            Comentariu


            • #31
              Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

              multumim ptr. poze don valy!!!
              dar ce-ai avut cu unele persoane de nu i-ai pozat cu tot cu cap?
              erau cumva urmariti general?

              Comentariu


              • #32
                Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

                Capul era mai putin important ca mina , asa ca nu am vrut sa ratez capturarea miini in poza .
                Domnul fara cap are mai multe poze unde are si capul pe umeri .
                Avem putine poze cu legitimatii de nivelul lui , initial am vrut sa o sterg , dar am hotarit ca e mai bine fara freza decit deloc .
                Il astept pe "domnu" Cazacu , la o sedinta foto & tenis... si o sa va multumesc pe toti .
                Nene Chirule ... dar de restul care zic ca sint multumitoare nu zici nimic ?
                Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                Fete de palete tenis de masa
                TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                Comentariu


                • #33
                  Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

                  o sa vin cu cumnatamea pe la tine(este fotograf profesionist!!!) sa-ti dea cateva lectii de facut fotografii.glumesc,evident ptr. un "amator" au iesit f. bine pozele si eu i-ti MULTUMESC!!
                  te mai asteptam pe la noi ca doar esti la doi pasi de sala.si inca ceva era sa uit.
                  felicitari ptr. alex.mare treaba sa stea pe langa crisan,chiar si cateva zile!!!!

                  Comentariu


                  • #34
                    Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

                    Postat în original de Chiru
                    felicitari ptr. alex.mare treaba sa stea pe langa crisan,chiar si cateva zile!!!!
                    Da , stiu , multumesc frumos de urari .
                    La capitolul poze ... mai imi trebuie un aparat cu adevarat bun apoi stam de vorba altfel .
                    Cu "pocnitoarea" mea ... nu poti sa ai pretentii .
                    Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                    Fete de palete tenis de masa
                    TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                    Comentariu


                    • #35
                      Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

                      domule chiru care va incheiati invers la sireturi: Dan Oancea a luat locul 3 nu 4....si e un ......mare jucator .
                      degeaba v-ati ruagat dvs tot turneul sa piarda...))
                      cat despre postarile dvs aveti mare grija cu cratimele unde le puneti si cand pt ca se intelege altceva cateodata....
                      am si eu de pus niste poze si filmulete aici cu dvs dar din pacate nu am cablu de date la indemana......
                      acolo avem dovada ca dvs chiar va "antrenati" dar din pacate randamentul la meciuri este f scazut...
                      in rest...felicitari pt turneu chiar a fost bine organizat....
                      te pup si cand vrei tu jucam pe aia 2 mil ...poti sa il chemi si pe waldner cu laptopul dar.......e ceva mai greu cu dvs pt ca
                      sunteti mai imprevizibil in sensul ca la serviciul lung netatiat in forhaind dati cu rama doar atunci cand nu dati pe langa minge...
                      dl waldner da mereu cu rama

                      Comentariu


                      • #36
                        Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

                        cat despre poze chiar sunt reusite ...din pacate dl chiru nu apare in nici una la masa.....poate pt ca nu a-ti avut timp sa-i faceti deoarece a terminat mult prea repede concursul

                        Comentariu


                        • #37
                          Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

                          Cum se poate da cu rama la serviciul netaiat?
                          Lemn- Bty Viscaria
                          FH - TENERGY 05
                          BH - TENERGY 80

                          Comentariu


                          • #38
                            Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

                            Pt. unii este atit de lesne........

                            Comentariu


                            • #39
                              Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

                              Super dragute pozele dar,pe cite mese ati jucat fratilor ca,stiu de la cineva ca 2 filee a vindut JIGODIA aia de Fodoran.........super si sala.......?!?!?

                              Comentariu


                              • #40
                                Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

                                tiganusule stai mai bine cumintel in banca ta ca sti ca esti praf.
                                tu vorbesti de gramatica care ....apropo ai 8 clase?
                                cum sa te pun pe tine pe 3 si pe OANCEA ION pe 4,ai inebunit?
                                adevarul e ca lumea tenisului te stie doar ca fratele lui ION
                                STAI LINISTIT LICUTA CA FILEELE NU SE TERMINA LA TINE!!!
                                ce credeai ca nu stiu sa organizez un concurs mai maricel?
                                ce te-ai speriat cand ai vazut 6 mese?
                                parca parea sala altfel de cum o stiai nu?
                                vorbim vineri seara!

                                Comentariu


                                • #41
                                  Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

                                  d-le chiru eu cu gramatica(si nu numai) chiar stau foarte bine si ca sa-ti demonstrez asta o sa te corectez de fiecare data cand postezi ceva......
                                  eu am terminat liceul,profil matematica-informatica si am obtinut la bac media 8,96....in plus in fr am absolvit si un fel de facultate de sport...
                                  concluzie: am de 3 ori mai multe clase ca tine

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

                                    Nu mai incepeti "razboaie" pe teme gramaticale. Intelepciunea este mult mai de pret decat desteptaciunea.
                                    Lemn- Bty Viscaria
                                    FH - TENERGY 05
                                    BH - TENERGY 80

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

                                      Postat în original de Chiru
                                      tiganusule stai mai bine cumintel in banca ta ca sti ca esti praf.
                                      tu vorbesti de gramatica care ....apropo ai 8 clase?
                                      cum sa te pun pe tine pe 3 si pe OANCEA ION pe 4,ai inebunit?
                                      adevarul e ca lumea tenisului te stie doar ca fratele lui ION
                                      STAI LINISTIT LICUTA CA FILEELE NU SE TERMINA LA TINE!!!
                                      ce credeai ca nu stiu sa organizez un concurs mai maricel?
                                      ce te-ai speriat cand ai vazut 6 mese?
                                      parca parea sala altfel de cum o stiai nu?
                                      vorbim vineri seara!
                                      corect trebuia sa scrii in felul urmator:
                                      tiganusule,(virgula)stai mai bine cumintel in banca ta,(din nou virgula)ca sti, ca esti praf(ca ala nu trebuia folosit pt ca e o repetitie....puteai folosi deoarece)
                                      tu vorbesti de gramatica,(virgula)care...apropo,(din nou virgula) ai 8 clase?
                                      cum sa te pun pe rine pe 3 si pe oancea ion pe 4?(semnul intrebarii trebuia)ai inN(2N)EBUNIT?
                                      adevarul e ca lumea tenisului te stie,(virgula)doar ca pe (nu e comparatie...nu trebuia sa folosesti doar ca)fratele lui ion...
                                      ce credeai,(virgula)ca nu stiu sa organizez un concurs mai maricel?
                                      ce,(virgula)te-ai (bravo!!!pt prima oara cand scrii corect te-ai)speriat cand ai vazut 6 mese?
                                      sunt mai multe greseli dar m-am plictisit deocamdata...
                                      apropo,cand ai timp poate te invat un pic grupele,timpurile si diatezele verbelor :P :P :P :P
                                      auzi,ce inseamna adjectiv?dar substantiv?

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

                                        Postat în original de VISCO
                                        Cum se poate da cu rama la serviciul netaiat?

                                        veniti sa vedeti o preluare a la chiru....stiu este f greu de crezut,dar el chiar reuseste f bine...
                                        promit ca pana la sfarsitul saptamnii o sa aveti niste poze si filmulete cu dl chiru

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

                                          Patrick, (virgula) ai vazut postul meu de mai sus ? (semnul intrebarii)
                                          Orbit de ura, (virgula) ai facut si tu greseli la reproducere, (virgula) cum ar fi aceia ca, (virgula) ai scris nume propriu cu litera mica. (punct)
                                          Daca respecti sau iubesti pe cineva, (virgula) nu te mai deranjaza aceste greseli. (punct)
                                          Lemn- Bty Viscaria
                                          FH - TENERGY 05
                                          BH - TENERGY 80

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

                                            Postat în original de VISCO
                                            Patrick, (virgula) ai vazut postul meu de mai sus ? (semnul intrebarii)
                                            Orbit de ura, (virgula) ai facut si tu greseli la reproducere, (virgula) cum ar fi aceia ca, (virgula) ai scris nume propriu cu litera mica. (punct)
                                            Daca respecti sau iubesti pe cineva, (virgula) nu te mai deranjaza aceste greseli. (punct)
                                            nu ma deranjeaza atunci cand stiu ca persoana care a facut acele greseli le-a facut doar pt ca s-a grabit
                                            ...din pacate la domnul chiru greselile sunt facut pt ca dansul chiar nu stie sa scrie corect....
                                            in plus eu chiar il iubesc si il si respect(ii spun dl paul) ...... de aceea il corectez de fiecare data
                                            chiar si atunci cand este legat invers la sireturi.......
                                            nu-s orbit de ura...este doar "caterinca"...chiru stie de ce
                                            in plus el m-a invatat sa fac sprit din sampanie.....
                                            ps
                                            ca sa nu va suparati, d-le chiru va fac si o dedicatie

                                            (romica pucianu-deschide gropare mormantul)

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

                                              daca tot am deviat de la acest topic,si ai reusit sa-l strici(cum ai stricat si concursul),
                                              vreau sa-ti multumesc ca ai revenit cu picioarele pe pamant cu acel "dom paul"
                                              ma surprinde ca nu ai comentat nimic cand am spus ca lumea tenisului te cunoaste ca "fratele lui ION OANCEA"
                                              adevarul ca nu aveai de ce sa te superi cand sti ca asta e adevarul!!!!!
                                              in rest....si eu tin la tine ca esti ca baiatul meu
                                              apropo don gramatica nu o cheama pe raposata PUCIANU ci PUCEANU
                                              e o mica mare diferenta!de la o litera pusa gresit te poti duce si la puscarie!

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

                                                Acum chiar i-mi dau seama, ca voi va iubiti.
                                                Lemn- Bty Viscaria
                                                FH - TENERGY 05
                                                BH - TENERGY 80

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

                                                  am spus ca tin la el ca la baiatul meu!!!!
                                                  dar acum sa nu crezi ca sunt un pedofil
                                                  el e baiat bun. daca ar fi jucator la fel de bun(cum se vede defapt)
                                                  ar fi minunat.
                                                  lasand gluma la o parte "copilul" joaca bine.cea ce nu inteleg eu,de ce face comparatii cu mine!
                                                  nu cred ca am spus eu vreo data ca sunt jucator!(de sprit poate)
                                                  e o vorba:"sunt prieten cu jucatorii"

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Re: CONCURS DE ZIUA VOLUNTARULUI

                                                    Postat în original de Chiru
                                                    am spus ca tin la el ca la baiatul meu!!!!
                                                    dar acum sa nu crezi ca sunt un pedofil
                                                    el e baiat bun. daca ar fi jucator la fel de bun(cum se vede defapt)
                                                    ar fi minunat.
                                                    lasand gluma la o parte "copilul" joaca bine.cea ce nu inteleg eu,de ce face comparatii cu mine!
                                                    nu cred ca am spus eu vreo data ca sunt jucator!(de sprit poate)
                                                    e o vorba:"sunt prieten cu jucatorii"
                                                    am spus ca tin la el,(virgula)ca la baiatul meu
                                                    dar acum,(virgula)sa nu crezi ca sunt pedofil
                                                    el e baiat bun..daca ar fi SI jucator la fel de bun(cum se vede DE FAPT(SUNT 2 CUVINTE))
                                                    ceEa....(2E)
                                                    cam atat
                                                    hai ca faci progrese.....este din ce in ce mai bine...
                                                    daca si la tenis vei progresa asa de repede ,e posibil sa intri si tu in primii ''8'' la ''Voluntari'',anul asta

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X