Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Văii Mureșului", Deda - 28.07.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Desi am facut 500 km cu masina, a meritat efortul, pentru ca, din nou, m-am simtit foarte bine la Deda.
    Felicitari Andreea ! Esti atat de mica, dar atat de ,, mare “.
    L-as remarca si pe Korabian Tamas, care, prin jocul sau, face un adevarat spectacol.
    Multumesc tuturor celor care au contribuit la crearea unei atmosfere placute, prietenesti.( aici sunt inclusi si participantii )
    Sa ne revedem sanatosi !

    Comentariu


    • Postat în original de barabassandor Vezi post
      Felicitări organizatorilor pentru acest turneu puternic și frumos și nu în ultimul rând bucatarilor ptr.gulaș , felicitări învingătorilor.

      Comentariu


      • Salutare tuturor, sa incepem cu plusurile deplasarii : domne ce se intapla... din start va spun ca sala unde se tin aceste turnee din Deda e deosebita... e curata, aerisita, cu o suprafata de joc excelenta (am mai vazut asa in vreo 4 locuri din tara ) mese bune conditii de top pentru a gazduii un tuneu. Atmosfera turneului a fost una deosebita cu jucatori foarte buni si gestionat excelent de organizatori si pe aceasta cale le multumesc. Nu pot sa ma abtin si sa nu subliniez prietenia romano-maghiara a participantilor, contrar retoricii de rahat a politicienilor, si ma inclin pentru aceasta legatura stransa dintre noi. Am remarcat destui jucatorii tineri care vor impresiona in viitor cum e castigatoarea turneului AndreeaTeglas care surprinzator a castigat in fata unui alt tanar de perspectiva Dan Mocean, felicitari ambilor si la cat mai multe finale. Acuma gulasul ca gulasul, excelent , dar castravetii murati au fost sublimi, ar trebuii data o ordonata de urgenta amatur in acest sens, sa nu lipseasca ever din meniurile concursurilor
        felicitari master chefi-lor care s-au ocupat de prepararea meniului singurul minus obiectiv de la acest turneu au fost toaletele, care nu sunt bine prinse, iar o sala ca aceasta instalatiile sanitare trebuie sa fie in regula, iar un minus subiectiv a fost ca n-am putut manca mai multi castraveti murati
        Acestea find zise, va imbratisez si sa ne vedem sanatosi !
        PS Am plecat in graba si n-am platit cazarea, mi-am permis din motive de oboseala excesiva dupa drumul lung cu trenul sa imi intind cazarmamentul din dotare si sa trag un pui de somn de vre-o 4 ore la sala, astept un cont pentru plata merci anticipat !

        Comentariu


        • Mai sustinut in finala de la amatori asa tio platesc eu����!
          Multumesc sa ne intilnim sanatosi!!

          Comentariu


          • Bravoooo, Andreea !
            Felicitari trupei din Ludus ! Felicitari d-lui Carpaci pentru munca pe care o depune, care, iata, cu acest titlu a primit confirmarea deplina!
            Remarcabila evolutia trupei din Târnaveni.

            Comentariu


            • Puteti posta si niste fotografii? Multumesc.

              Comentariu


              • Cred ca sunt puse la developat, daca avem probleme cu solutia mai venim o data sa ne tragem in poze

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X