Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Regional "Ziua Națională AmaTur", Brăila - 02.09.2018 (Zona 2)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Mihai905 Vezi post
    Am o sugestie/intrebare. Dat fiind situatia nefericita nu exista posibilitatea ca cele doua categorii de dupa amiaza sa inceapa meciurile mai devreme poate la 13.30-13.45 in loc de 14.30? Ma gandesc ca sunt destui care trebuie sa ajunga la lucru in data de 3 si poate ii ajuta sa ajunga acasa mai devreme.
    Din păcate, deocamdată, NU!

    Dacă mai găsim 4 mese până la începerea turneului, poate.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • Buna ziua,

      Mircea Neagu Constanța Elite + masa de pranz. Daca nu ajung, masa de pranz i-o cedez lui Marius .

      Multumesc!

      Comentariu


      • Se retrage Staicu Dan - Constanța - Open

        Imi pare rau ca renunt la sarmale dar voi manca alte bunatati la motul nepotelei mele Maria.
        Pentru ca raul sa triumfe, trebuie doar ca oamenii buni sa nu faca nimic.

        Comentariu


        • Mitu Manuel - galati - avansati- cu meniu

          Sent from my Mi A1 using Tapatalk
          xzq
          t05fx
          t05fx

          Comentariu


          • Aramă Gicu și Bolozan Laurențiu, Brăila, avansați.
            Fără masa de prânz.
            Mulțumesc!

            Comentariu


            • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
              Din cauze independente de voința organizatorilor, Turneul A+ Regional "Ziua Națională AmaTur" se mută în data de 2 Septembrie 2018.


              Cu mai multe cuvinte:
              am pățit și noi cum au pățit și cei de la Ploiești și Băicoi. Cererea pentru sală era aprobată din Iulie 2018, factura plătită de la începutul lui August 2018, iar la turneul "Valurile Dunării" din 18.08.2018 s-au semnat ultimele h?rtii în legătură cu detaliile organizării turneului din 1 Septembrie.
              Nimeni (președinte CJ, birou contracte CJ, administrator sală) nu știa sau n-a "compilat" de turneul de minifotbal care avea programate finalele tot pe 1 Septembrie.
              Oricum la momentul închirierii sălii nu era nici un contract semnat cu organizatorii turneului de minifotbal.
              Fiind cei mai mici și mai dispensabili am luat-o în freză. Nu e prima dată și nici ultima.
              Ne cerem scuze tuturor participanților și sperăm că veți putea să vă aranjați programul de așa natură încât să ne putem vedea Duminică.
              O zi buna tuturor!
              Salutare, de data asta se pare ca nu scapati de mine; daca este pe 2 sept, pot ajunge si eu.

              Acum, sper ca in lista de la ELITE sa pot intra si eu...
              Deci, sa consemnam: TOMA IULIAN, Brăila, cu majuscule

              PS- daca nu incap la ELITE,. se poate la incepatori?
              Iulian Toma

              Comentariu


              • Morun Marian,avansați,Brăila și Dobre Ionel la începători tot din Brăila,ambii cu masa de prânz.

                Comentariu


                • Suplimentare mese

                  Noile limite maxime la numărul de jucători participanți vor fi:

                  - Elite ? maxim 24 participanți;
                  - Open ? maxim 30 participanți;
                  - Avansați ? maxim 48 participanți;
                  - începători ? maxim 30 participanți;
                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                  Comentariu


                  • Se retrage Frătea Aurel - Elite

                    Comentariu


                    • Florea Cristian - Constanța - incepatori. (Fara sarmale)
                      Multumesc
                      Ultima editare de cristibis; 22.aug.2018, 13:35.

                      Comentariu


                      • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                        Din cauze independente de voința organizatorilor, Turneul A+ Regional "Ziua Națională AmaTur" se mută în data de 2 Septembrie 2018.


                        Cu mai multe cuvinte:
                        am pățit și noi cum au pățit și cei de la Ploiești și Băicoi. Cererea pentru sală era aprobată din Iulie 2018, factura plătită de la începutul lui August 2018, iar la turneul "Valurile Dunării" din 18.08.2018 s-au semnat ultimele h?rtii în legătură cu detaliile organizării turneului din 1 Septembrie.
                        Nimeni (președinte CJ, birou contracte CJ, administrator sală) nu știa sau n-a "compilat" de turneul de minifotbal care avea programate finalele tot pe 1 Septembrie.
                        Oricum la momentul închirierii sălii nu era nici un contract semnat cu organizatorii turneului de minifotbal.
                        Fiind cei mai mici și mai dispensabili am luat-o în freză. Nu e prima dată și nici ultima.
                        Ne cerem scuze tuturor participanților și sperăm că veți putea să vă aranjați programul de așa natură încât să ne putem vedea Duminică.
                        O zi buna tuturor!
                        Dacă nu era asta, nu mai aveam cum să ajung, fiind detașat la Rodna (BN) până fix în 1 septembrie. Așa că, ghinionul unora reprezintă norocul altora.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Andro TP Ligna CI Off
                        Fh: Andro Rasanter R37 ultramax (neagră)
                        Bh: Der Materialspezialist Spectre OX (mov)

                        Comentariu


                        • Buna ziua, acum am vazut ca s.a mutat pe 2 sept.. Trebuie sa ma retrag, multumesc. Ana Rosoga, din Cta.

                          Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

                          Comentariu


                          • Iordache Eugen,Brăila,avansați.

                            Comentariu


                            • Va rog sa l retrageti pe Stoian Cezar Mihaita de la incepatori.
                              Durac Viorel, vrea masa de pranz.

                              Comentariu


                              • Din pacate Pavel Nicolae si Stirbu Daniel ambii de la incepatori se retrag

                                Comentariu


                                • Postat în original de dr.Toma Vezi post
                                  Salutare, de data asta se pare ca nu scapati de mine; daca este pe 2 sept, pot ajunge si eu.

                                  Acum, sper ca in lista de la ELITE sa pot intra si eu...
                                  Deci, sa consemnam: TOMA IULIAN, Brăila, cu majuscule

                                  PS- daca nu incap la ELITE,. se poate la incepatori?
                                  Domnule Toma, dvs. nu aveti ce sa cautati la incepatori.., la Avansati va rog ...

                                  Trimis de pe al meu PC de acas pentium II cu monitor de 15 cu tub..

                                  Comentariu


                                  • Dimache Marian, Brăila - Avansati.
                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                    Comentariu


                                    • din Moldova se inscriu....
                                      la ELITE - Stoica Iuri
                                      la OPEN - Alexeev Alexandru, Kaminski Vladimir , Sndrinschi Victor, Lemnaru Victoria
                                      la AVANSATI - Morari Dumitru, Crasnoschioc Alexandru
                                      Sper ca am scris corect numele la fiecare...
                                      Se retrage STOLEARENCO IGOR - OPEN

                                      Comentariu


                                      • Botezatu Onelus- Elite
                                        Ma Lin Soft
                                        Yasaka Rakza 7
                                        Xiom Yanus

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de petrinmitica Vezi post
                                          din Moldova se inscriu....
                                          la ELITE - Stoica Iuri
                                          la OPEN - Alexeev Alexandru, Kaminski Vladimir , Sndrinschi Victor, Lemnaru Victoria
                                          la AVANSATI - Morari Dumitru, Crasnoschioc Alexandru
                                          Sper ca am scris corect numele la fiecare...
                                          Se retrage STOLEARENCO IGOR - OPEN

                                          ZONA 2: Participă jucători din județele Vrancea, Brăila, Galați, Tulcea și Constanța;

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de petrinmitica Vezi post
                                            din Moldova se inscriu....
                                            la ELITE - Stoica Iuri
                                            la OPEN - Alexeev Alexandru, Kaminski Vladimir , Sndrinschi Victor, Lemnaru Victoria
                                            la AVANSATI - Morari Dumitru, Crasnoschioc Alexandru
                                            Sper ca am scris corect numele la fiecare...
                                            Se retrage STOLEARENCO IGOR - OPEN
                                            Probabil la Turneu A+ Botoșani puteți sa va înscrieți. Am văzut mai mulți jucători din Republica Moldova înscriși acolo
                                            http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...-2018-(Zona-1)
                                            ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                                            Comentariu


                                            • Dutu Constantin - Galați - incepatori
                                              si inca ceva.....pentru meniu si Capus Giani ....

                                              Comentariu


                                              • Bună seara! Se înscrie Asmarandei Petru din Constanța la începători. Fară meniu. Mulțumesc!
                                                DONIC Waldner Senso Carbon
                                                fețe FH - DONIC Acuda Blue P1
                                                BH - DONIC Acuda Blue P2

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Iulian Gherasim Vezi post
                                                  Probabil la Turneu A+ Botoșani puteți sa va înscrieți. Am văzut mai mulți jucători din Republica Moldova înscriși acolo
                                                  http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...-2018-(Zona-1)
                                                  Se pot inscrie fara probleme si la Brăila, in limita locurilor disponibile.
                                                  Ca idee, jucatorii din strainatate participa la Regionale in zona pe care o frecventeaza de obicei la Turneele A si B.
                                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de wischegg Vezi post
                                                    Bizga Romeo _ Galați _ incepatori_ fara meniu
                                                    Are bani..... Dar e la dieta [emoji6]

                                                    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
                                                    xzq
                                                    t05fx
                                                    t05fx

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X