tt-shop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60
Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: Divizia A Feminin - Sezonul 2018/2019

  1. #1
    senior

    Data înscrierii
    05.07.2012
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    57
    Postări
    868
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    81 z 5 h 15 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    3378

    Divizia A Feminin - Sezonul 2018/2019

    http://frtmromania.ro/campionat-nati...ete-rezultate/

    FEDERATIA ROMANA DE TENIS DE MASA


    CAMPIONATUL NATIONAL ECHIPE DIVIZIA A
    30 august – 02 sepembrie 2018
    Constanta


    Reuniunea I

    ACSM DUNAREA GIURGIU – CSTA BUCURESTI 1-5
    BANARU Marina - BIRLAN Lorena 7-11,9-11,8-11 0-3
    SIMA Andreea - OPREA Maria 3-11,7-11,9-11 0-3
    PAVEL Alexandra - BOROICA Anamaria 7-11,4-11,7-11 0-3
    SIMA Andreea - BIRLAN Lorena 7-11,11-8,11-7,6-11,11-6 3-2
    BANARU Marina - BOROICA Anamaria 12-10,16-14,6-11,11-13,3-11 2-3
    PAVEL Alexandra - OPREA Maria 7-11,9-11,11-8,3-11 1-3

    CS FARUL 2 CONSTANTA – CSM 2 ARAD 5-1
    CARAGEA Claudia - RUS Irina 7-11,10-12,9-11 0-3
    URITU Denisa - NEAMTU Andreea 11-9,11-8,11-5 3-0
    URSZULY Timeea - STRUNA Adela 7-11,11-4,8-11,11-6,11-8 3-2
    URITU Denisa - RUS Irina 11-7,11-8,10-12,12-10 3-1
    CARAGEA Claudia - STRUNA Adela 11-8,11-7,11-5 3-0
    URSZULY Timeea - NEAMTU Andreea 11-4,11-2,11-9 3-0

    CSM MOINESTI - LPS 1 NICOLAE ROTARU CONSTANTA 5-2
    MUNTEANU Diana - GRIGORE Andreea 1-11,7-11,11-8,10-12 1-3
    JIBRIC Ecaterina - RADUCANU Briana 11-5,11-9,11-4 3-0
    CALOIANU Iuliana - BAIASU Ioana 9-11,11-5,11-4-11-5 3-1
    JIBRIC Ecaterina - GRIGORE Andreea 11-5,11-5,11-3 3-0
    MUNTEANU Diana - BAIASU Ioana 5-11,12-10,7-11,6-11 1-3
    CALOIANU Iuliana - RADUCANU Briana 11-2,11-4,11-2 3-0
    JIBRIC Ecaterina - BAIASU Ioana 11-4,11-3,11-6 3-0

    CSA STEAUA BUCURESTI - CSM GIURGIU 5-0
    BUCUR Andreea -CHIRIPUCI RAMONA 11-9,11-8,11-5 3-0
    DRAGOMAN Andreea -NITU VLADIA 11-5,11-6,11-4 3-0
    BORDEI Aura - CHIRECEANU DENISA 11-4,11-8,11-6 3-0
    DRAGOMAN Andreea - CHIRIPUVI RAMONA 11-4,11-8,11-6 3-0
    BUCUR Andreea - CHIRECEANU DENISA 11-8,11-8,11-8 3-0

  2. Mulțumesc PaliHR, NoRo au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    senior

    Data înscrierii
    05.07.2012
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    57
    Postări
    868
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    81 z 5 h 15 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    3378
    Rezultate – Campionatul National Echipe Seniori – Superliga (F), Div A (F), Div B (F+M)
    (rezultate finale)

    http://frtmromania.ro/campionat-nati...ete-rezultate/

  4. Îmi place Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    senior

    Data înscrierii
    05.07.2012
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    57
    Postări
    868
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    81 z 5 h 15 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    3378

    Campionatul Național Divizia A Feminin - 2018/2019

    Rezultatele înregistrate la Campionatul National pe echipe seniori Divizia A, feminin, retur
    La Moinesti a avut loc, între 22-24 februarie, Campionatul National pe echipe seniori Divizia A, feminin, retur.

    Rezultate, clasamente finale:

    CAMPIONAT NATIONAL ECHIPE SENIORI
    ROMSTAL DIVIZIA A FEMININ


    RUNDA 1

    CSM ARAD - CS FARUL C-TA 0-5
    ORBAN MADALINA — URSZULY TIMEEA 8-11, 7-11, 3-11 0-3
    STRUNA ADELA — CARAGEA CLAUDIA 5-11, 6-11, 14-12, 11-8, 12-14 2-3
    RUS IRINA — URATU DENISA 4-11, 12-10, 11-4, 12-14, 9-11 2-3
    STRUNA ADELA — URSZULY TIMEEA 11-9, 10-12, 6-11, 11-8, 8-11 2-3
    ORBAN MADALINA — URATU DENISA 8-11, 5-11, 9-11 0-3

    CSM GIURGIU - CSM MOINESTI 1-5
    CHIRIPUCI RAMONA — JIBRIC ECATERINA 11-9, 11-5, 11-8 3-0
    CHIRECEANU DENISA — CALOIANU IULIANA 5-11, 6-11, 11-7, 7-11 1-3
    NITU VLADIA — BALTAG DENISA 8-11, 8-11, 7-11 0-3
    CHIRECEANU DENISA — JIBRIC ECATERINA 10-12, 8-11, 12-10, 9-11 1-3
    CHIRIPUCI RAMONA — BALTAG DENISA 10-12, 4-11, 8-11 0-3
    NITU VLADIA - CALOIANU IULIANA 11-7, 9-11, 8-11, 8-11 1-3

    CSTA BUCURESTI - ACS DUNAREA GIURGIU 5-2
    SFERLEA ALEXIA — PALANGEAN IRIS 11-7, 12-10, 12-10 3-0
    BARLAN LORENA — BANARU MARINA 9-11, 11-7, 5-11, 10-12 1-3
    BOROICA ANA — MOCANU DIANA 11-5, 11-3, 11-4 3-0
    BARLAN LORENA — PALANGEAN IRIS 11-4, 12-10, 11-9 3-0
    SFERLEA ALESIA — MOCANU DIANA 11-2, 11-6, 11-9 3-0
    BOROICA ANA – BANARU MARINA 11-5, 9-11, 13-15, 11-2, 7-11 2-3
    BARLAN LORENA – MOCANU DIANA 11-9, 11-5, 11-7 3-0

    CSA STEAUA BUC – LPS C-TA 5-0
    VINCZE ANDRADA – RADUCANU BRIANA 11-0, 11-4, 11-4 3-0
    BORDEI AURA - BAIASU IOANA 11-1, 11-7, 11-7 3-0
    DRAGOMAN ANDREEA - GRIGORE ANDREEA 11-4, 11-5, 11-3 3-0
    BORDEI AURA - RADUCANU BRIANA 11-1, 11-4, 11-5 3-0
    VINCZE ANDRADA — GRIGORE ANDREEA 11-6, 11-9, 9-11, 11-6 3-1

    RUNDA 2

    ACS DUNAREA GIURGIU - CS FARUL CONSTANTA 0-5
    PALANGEAN IRIS - CARAGEA CLAUDIA 6-11, 2-11, 7-11 0-3
    BANARU MARINA - URATU DENISA 11-8, 4-11, 8-11, 8-11 1-3
    MOCANU DIANA - URSZULY TIMEEA 4-11, 4-11, 6-11 0-3
    BANARU MARINA - CARAGEA CLAUDIA 10-12, 10-12, 12-10, 1-11 1-3
    PALANGEAN IRIS - URSZULY TIMEEA 2-11, 0-11, 5-11 0-3

    CSM GIURGIU - LPS NICOLAE ROTARU C-TA 5-1
    CHIRIPUCI RAMONA - RADUCANU BRIANA 8-11, 12-10, 11-5, 15-13 3-1
    CHIRECEANU DENISA - BAIASU IOANA 11-2, 11-5, 11-5 3-0
    NITU VLADIA - GRIGORE ANDREEA 9-11, 4-11, 7-11 0-3
    CHIRECEANU DENISA - RADUCANU BRIANA 11-6, 11-9, 11-3 3-0
    CHIRIPUCI RAMONA - GRIGORE ANDREEA 11-4, 11-6, 11-2 3-0
    NITU VLADIA - BAIASU IOANA 11-9, 11-5, 6-11, 11-6 3-1

    CSA STEAUA BUCURESTI - CSM ARAD 5-1
    VINCZE ANDRADA - RUS IRINA 11-6, 11-4, 11-3 3-0
    DRAGOMAN ANDREEA - CRAIU ANDREEA 11-4, 11-8, 11-4 3-0
    BUCUR ANDREEA - STRUNA ADELA 11-3, 4-11, 6-11, 7-11 1-3
    DRAGOMAN ANDREEA - RUS IRINA 11-5, 11-8, 11-9 3-0
    VINCZE ANDRADA - STRUNA ADELA 11-3, 11-6, 11-3 3-0
    BUCUR ANDREEA - CRAIU ANDREEA 11-6, 11-6, 11-9 3-0

    CSTA BUCURESTI - CSM MOINESTI 0-5
    OPREA MARIA - JIBRIC ECATERINA 7-11, 3-11, 6-11 0-3
    BIRLAN LORENA - CALOIANU IULIANA 13-11, 6-11, 13-15, 7-11 1-3
    BOROICA ANA - BALTAG DENISA 11-8, 12-10, 6-11, 8-11, 3-11 2-3
    BIRLAN LORENA - JIBRIC ECATERINA 11-13, 11-9, 4-11, 11-13 1-3
    OPREA MARIA - BALTAG DENISA 7-11, 9-11, 5-11 0-3

    RUNDA 3

    ACSM DUNAREA GIURGIU - CSM MOINESTI 0-5
    PALANGEAN IRIS - JIBRIC ECATERINA 6-11, 3-11, 5-11 0-3
    BANARU MARINA - CALOIANU IULIANA 3-11, 6-11, 3-11 0-3
    MOCANU DIANA - BALTAG DENISA 3-11, 3-11, 3-11 0-3
    BANARU MARINA - JIBRIC ECATERINA 1-11. 11-8, 11-9, 11-13, 7-11 2-3
    PALANGEAN IRIS - BALTAG DENISA 3-11, 4-11, 6-11 0-3

    CSTA BUCURESTI - LPS NICOLAE ROTARU C-TA 5-0
    SFERLEA ALESIA - RADUCANU BRIANA 11-4, 11-5, 11-8 3-0
    BIRLAN LORENA - BAIASU IOANA 7-11, 11-6, 11-6, 11-8 3-1
    BOROICA ANA - GRIGORE ANDREEA 5-11, 12-10, 11-3, 11-8 3-1
    BIRLAN LORENA - RADUCANU BRIANA 13-11, 11-8, 11-6 3-0
    SFERLEA ALESIA - GRIGORE ANDREEA 5-11, 11-9, 11-3, 11-8 3-1

    CSA STEAUA BUCURESTI - CS FARUL CONSTANTA 5-2
    VINCZE ANDRADA - URITU DENISA 11-4, 9-11, 11-8, 11-4 3-1
    DRAGOMAN ANDREEA - URSZULY TIMEEA 11-4, 11-6, 11-3 3-0
    BORDEI AURA - CARAGEA CLAUDIA 11-7, 10-12, 11-8, 8-11, 6-11 2-3
    DRAGOMAN ANDREEA - URITU DENISA 11-13, 11-7, 11-9, 11-5 3-1
    VINCZE ANDRADA - CARAGEA CLAUDIA 12-14, 11-4, 11-8, 11-4 3-1
    BORDEI AURA - URSZULY TIMEEA 12-10, 10-12, 11-13, 5-11 1-3

    CSM GIURGIU - CSM ARAD 2-5
    CHIRIPUCI RAMONA - STRUNA ADELA 11-8, 7-11, 5-11, 11-13 1-3
    CHIRECEANU DENISA - ORBAN MADALINA 8-11, 11-13, 11-9, 11-9, 8-11 2-3
    NITU VLADIA - RUS IRINA 3-11, 8-11, 9-11 0-3
    CHIRECEANU DENISA - STRUNA ADELA 8-11, 12-14, 11-8, 11-9, 11-4 3-2
    CHIRIPUCI RAMONA - RUS IRINA 11-8, 9-11, 9-11, 5-11 1-3
    NITU VLADIA - ORBAN MADALINA 11-6, 6-11, 10-12, 13-11, 12-10 3-2
    CHIRECEANU DENISA - RUS IRINA 8-11, 15-13, 4-11, 8-11 1-3

    RUNDA 4

    CSTA BUCURESTI - CSM ARAD 2-5
    SFERLEA ALESIA - RUS IRINA 11-13, 1-11, 11-13 0-3
    BARLAN LORENA - ORBAN MADALINA 11-9, 11-13, 11-5, 11-13, 11-7 3-2
    OPREA MARIA - STRUNA ADELA 8-11, 11-9, 11-8, 11-13, 8-11 2-3
    BARLAN LORENA - RUS IRINA 10-12, 10-12, 5-11 0-3
    SFERLEA ALESIA - STRUNA ADELA 14-12, 8-11, 4-11, 11-6, 8-11 2-3
    OPREA MARIA - ORBAN MADALINA 16-14, 11-3, 11-5 3-0
    BARLAN LORENA - STRUNA ADELA 13-11, 10-12, 10-12, 11-9, 7-11 2-3

    CSM MOINESTI - LPS NICOLAE ROTARU C-TA 5-0
    CALOIANU IULIANA - GRIGORE ANDREEA 11-8, 9-11, 11-9, 11-6 3-1
    BALTAG DENISA - BAIASU IOANA 11-6, 11-1, 11-4 3-0
    JIBRIC ECATERINA - RADUCANU BRIANA 11-3, 11-8, 11-6 3-0
    BALTAG DENISA - GRIGORE ANDREEA 11-8, 11-6, 7-11, 14-12 3-1
    CALOIANU IULIANA - RADUCANU BRIANA 11-8, 11-8, 11-5 3-0

    CSA STEAUA BUCURESTI - ACSM DUNAREA GIURGIU 5-0
    DRAGOMAN ANDREEA - PALANGEAN IRIS 11-2, 11-4, 11-2 3-0
    BORDEI AURA - MOCANU DIANA 11-4, 11-2, 11-1 3-0
    BUCUR ANDREEA - BANARU MARINA 12-10, 12-10, 9-11, 11-6 3-1
    BORDEI AURA - PALANGEAN IRIS 11-5, 11-2, 11-7 3-0
    DRAGOMAN ANDREEA - BANARU MARINA 11-9, 11-6, 11-5 3-0

    CSM GIURGIU - CS FARUL C-TA 0-5
    MIHALACHE ANA MARIA-URSZUKY TIMEEA 6-11,4-11,5-11 0-3
    CHIRECEANU DENISA-CARAGEA CLAUDIA 11-9,1-11,5-11,11-9,4-11 2-3
    NITU VLADIA-URITU DENISA 7-11,5-11,2-11 0-3
    CHIRECEANU DENISA-URSZULY TIMEEA 4-11,11-6,8-11,5-11 1-3
    MIHALACHE ANA MARIA-URITU DENISA 2-11,9-11,8-11 0-3

    RUNDA 5

    CSM MOINESTI - CSM ARAD 5-3
    CALOIANU IULIANA - STRUNA ADELA 9-11, 9-11, 8-11 0-3
    BALTAG DENISA - CRAIU ANDREEA 8-11, 11-4, 11-7, 11-3 3-1
    JIBRIC ECATERINA - RUS IRINA 6-11, 10-12, 11-6, 5-11 1-3
    BALTAG DENISA - STRUNA ADELA 11-8, 11-6, 11-9 3-0
    CALOIANU IULIANA - RUS IRINA 11-5, 11-4, 11-5 3-0
    JIBRIC ECATERINA - CRAIU ANDREEA 11-3, 11-3, 11-5 3-0
    BALTAG DENISA - RUS IRINA 5-11, 9-11, 11-5, 9-11 1-3
    JIBRIC ECATERINA - STRUNA ADELA 11-9, 11-5, 11-9 3-0

    LPS NICOLAE ROTARU C-TA - ACSM DUNAREA GIURGIU 5-2
    RADUCANU BRIANA-PALANGEAN IRIS 11-6,11-9,11-3 3-0
    GRIGORE ANDREEA-MOCANU DIANA 11-6,11-5,11-3 3-0
    BAIASU IOANA-BANARU MARINA 13-15,7-11,11-8,7-11 1-3
    GRIGORE ANDREEA-PALANGEAN IRIS 11-3,11-7,11-8 3-0
    RADUCANU BRIANA-BANARU MARINA 4-11,5-11,9-11 0-3
    BAIASU IOANA-MOCANU DIANA 11-4,11-9,11-9 3-0
    GRIGORE ANDREEA-BANARU MARINA 11-6,7-11,11-9,11-9 3-1

    CSA STEAUA BUCURESTI - CSM GIURGIU 5-0
    DRAGOMAN ANDREEA-GHIRIPUCI RAMONA 11-9,11-6,11-3 3-0
    BORDEI AURA-MIHALACHE ANA MARIA 11-7,11-4,14-12 3-0
    BUCUR ANDREEA-NITU VLADIA 11-4,11-8,11-6 3-0
    BORDEI AURA-CHIRIPUCI RAMONA 11-5,11-6,11-9 3-0
    DRAGOMAN ANDREEA-NITU VLADIA 8-11,11-8,11-4,11-6 3-1

    CS FARUL CONSTANTA - CSTA BUCURESTI 5-0
    CARAGEA CLAUDIA - OPREA MARIA 11-6, 11-7, 11-2 3-0
    URSZULY TIMEEA - SFERLEA ALESIA 11-4, 9-11, 11-6, 11-7 3-1
    URITU DENISA - BARLAN LORENA 12-10, 11-8, 13-11 3-0
    URSZULY TIMEEA - OPREA MARIA 12-10, 11-5, 11-7 3-0
    CARAGEA CLAUDIA - BARLAN LORENA 6-11, 10-12, 12-14 0-3
    URITU DENISA - SFERLEA ALESIA 11-5, 11-1, 7-11, 11-4 3-1

    RUNDA 6

    CSM GIURGIU - ACSM DUNAREA GIURGIU 5-0
    NITU VLADIA - PALANGEAN IRIS 11-5, 11-5, 11-5 3-0
    CHIRECEANU DENISA - MOCANU DIANA 11-2, 11-3, 11-1 3-0
    CHIRIPUCI RAMONA - BANARU MARINA 11-2, 11-5, 6-11, 11-8 3-1
    CHIRECEANU DENISA - PALANGEAN IRIS 11-4, 11-3, 11-7 3-0
    NITU VLADIA - BANARU MARINA 11-5, 10-12, 11-7, 11-8 3-1

    CSA STEAUA BUCURESTI - CSTA BUCURESTI 5-0
    VINCZE ANDRADA - OPREA MARIA 11-5, 11-4, 11-6 3-0
    DRAGOMAN ANDREEA - SFERLEA ALESIA 11-6, 11-4, 11-5 3-0
    BUCUR ANDREEA - BARLAN LORENA 12-10, 11-5, 11-8 3-0
    DRAGOMAN ANDREEA - OPREA MARIA 11-8, 11-4, 11-5 3-0
    VINCZE ANDRADA - BARLAN LORENA 11-7, 11-6, 11-3 3-0

    LPS NICOLAE ROTARU C-TA - CSM ARAD 0-5
    GRIGORE ANDREEA - RUS IRINA 1-11, 11-8, 12-10, 7-11, 2-11 2-3
    BAIASU IOANA - ORBAN MADALINA 11-4, 7-11, 9-11, 7-11 1-3
    RADUCANU BRIANA - STRUNA ADELA 14-16, 3-11, 9-11 0-3
    BAIASU IOANA - RUS IRINA 11-5, 11-13, 7-11, 10-12 1-3
    GRIGORE ANDREEA - STRUNA ADELA 7-11, 8-11, 7-11 0-3

    CSM MOINESTI - CS FARUL CONSTANTA 5-4
    CALOIANU IULIANA - URSZULY TIMEEA 6-11, 8-11, 11-6, 3-11 1-3
    BALTAG DENISA - CARAGEA CLAUDIA 11-9, 7-11, 11-6, 11-7 3-1
    JIBRIC ECATERINA - URITU DENISA 11-9, 11-9, 6-11, 5-11, 13-11 3-2
    BALTAG DENISA - URSZULY TIMEEA 9-11, 11-5, 8-11, 9-11 1-3
    CALOIANU MIHELA - URITU DENISA 5-11, 7-11, 8-11 0-3
    JIBRIC ECATERINA - CARAGEA CLAUDIA 2-11, 5-11, 11-8, 10-12 1-3
    BALTAG DENISA - URITU DENISA 6-11, 12-10, 12-10, 6-11, 11-3 3-2
    JIBRIC ECATERINA - URSZULY TIMEEA 11-7, 7-11, 11-2, 11-8 3-1
    CALOIANU IULIANA - CARAGEA CLAUDIA 11-7, 9-11, 11-6, 9-11, 11-7 3-2

    RUNDA 7

    CSA Steaua Bucuresti – CSM Moinesti 5-1

    CS Farul Constanta – LPS N Rotaru Constanta 5-0

    CSTA Bucuresti – CSM Giurgiu 5-0

    CSM Arad – ACSM Dunarea Giurgiu 5-1
    Ultima modificare făcută de Dan12; 26.02.2019 la 11:48.

  6. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ADN, Dan2, Antal Denes le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    senior

    Data înscrierii
    05.07.2012
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    57
    Postări
    868
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    81 z 5 h 15 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    3378
    Campionatul Național pe echipe seniori Divizia A, feminin,
    Rezultate, clasamente finale:
    Divizia A Feminin:


    CLASAMENT TUR
    • 1 CSA Steaua Bucuresti 14 Puncte
    • 2 CSM Moinesti 12 -/- 9-7
    • 3 CS Farul Constanta 12 -/- 9-9
    • 4 CSTA Bucuresti 12 -/- 7-9
    • 5 CSM Arad 10 -/-
    • 6 CSM Giurgiu 9 -/-
    • 7 LPS N Rotaru Constanta 8 -/-
    • 8 ACSM Dunarea Giurgiu 7 -/–

    CLASAMENT RETUR
    • 1 CSA Steaua Bucuresti 14 Puncte
    • 2 CSM Moinesti 13 -/-
    • 3 CS Farul Constanta 12 -/-
    • 4 CSM Arad 11 -/-
    • 5 CSTA Bucuresti 10 -/-
    • 6 CSM Giurgiu 9 -/-
    • 7 LPS N Rotaru Constanta 8 -/-
    • 8 ACSM Dunarea Giurgiu 7 -/-

    CLASAMENT GENERAL
    • 1 CSA Steaua Bucuresti 28 Puncte
    • 2 CSM Moinesti 25 -/-
    • 3 CS Farul Constanta 24 -/-
    • 4 CSTA Bucuresti 22 -/-
    • 5 CSM Arad 21 -/-
    • 6 CSM Giurgiu 18 -/-
    • 7 LPS N Rotaru Constanta 16 -/-
    • 8 ACSM Dunarea Giurgiu 14 -/-

  8. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Dan2 le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    senior

    Data înscrierii
    05.07.2012
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    57
    Postări
    868
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    81 z 5 h 15 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    3378
    Clasamentele la seniori dupa disputarea Campionatului Național Echipe Divizia A Feminin
    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Screenshot-1429.jpg 
Afișări:	47 
Mărime:	107,0 KB 
ID:	15358

  10. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Dan2 le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Divizia A Masculin - Sezonul 2019/2020
    De marcelgiosan în forumul Competiții interne oficiale
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 18.10.2019, 17:12
  2. Divizia B - Sezonul 2017/2018
    De marcelgiosan în forumul Competiții interne oficiale
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 23.02.2018, 10:48
  3. Divizia A - Sezonul 2017/2018
    De marcelgiosan în forumul Competiții interne oficiale
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 02.09.2017, 20:11
  4. Divizia A - Sezonul 2015/2016
    De marcelgiosan în forumul Competiții interne oficiale
    Răspunsuri: 17
    Ultimul post: 05.03.2016, 13:23
  5. Divizia B - Sezonul 2014/2015
    De costinmotoroi în forumul Competiții interne oficiale
    Răspunsuri: 7
    Ultimul post: 29.09.2014, 13:56

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •