tt-shop.ro 468x60 2pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 18

Subiect: Clasamentele Zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2018

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053

    Clasamentele Zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2018

    Zona 1

    Clasament Elite

    1. Dubrovin Veniamin - Moldova
    2. Albu Vlad - Iasi
    3 -- 4
    Albu Catalin - Pascani
    Cozma Catalin - Falticeni
    5 -- 8
    Cojocaru Stefan - Suceava
    Brinza Natalina - Moldova
    Ilies Ioan - Radauti
    Valcu Alin - Botosani
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Tiganas Mihai - Radauti
    Marola Mihai - Bacau
    Valeanu Vlad - Bacau
    Ursulean Florin - Straja
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Aga Alexandru - Botosani
    Onufrei Ciprian - Botosani
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    17 -- 22 1v gr.inf.
    Valeanu Cosmin - Bacau
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Morosanu Vasile - Suceava
    Firu Marian - Vatra Dornei
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Tipu Vlad - Iasi
    23 -- 24 0v gr.inf.
    Brinza Vitalina - Moldova
    Corneanu Sorin - Botosani
    Clasament Open

    1. Iacubenco Arsenii - Moldova
    2. Calenciuc Dumitru - Radauti
    3 -- 4
    Ursulean Vasile - Straja
    Vieru Valeria - Moldova
    5 -- 8
    Polocoser Cristian - Suceava
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
    Morosan Marian - Suceava
    Nicu Constantin - Iasi
    9 -- 16
    Covalciuc Luca - Iasi
    Butnaru Madalina - Vatra Dornei
    Pinzar Alin - Suceava
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Bubulac Cristi - Piatra Neamt
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    Havris Rares - Botosani
    Ticu Dorin - Bacau
    17 -- 20
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Muraru Ioana - Vatra Dornei
    Mosneagu Mihnea - Falticeni
    Macovei Bogdan - Suceava
    21 -- 2v gr.sup.
    Mahu Bogdan - Pascani
    22 -- 31 1v gr.sup.
    Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Braniste George - Bacau
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Macovei Cristi - Iasi
    Turcu Viorel - Piatra Neamt
    Barbalata Lorin - Suceava
    Ursan Viorel - Radauti
    Leteanu Marius - Bacau
    32 -- 37 0v gr.sup.
    Marola Dan - Bacau
    Mihai Alex - Botosani
    Baisan Paul - Roman
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Serban Liviu - Onesti
    Oancea Marian - Bacau
    38 -- 39 0v gr.inf.
    Nistor Florin - Comanesti
    Grosu Alexandru - Botosani
    Clasament Avansati

    1. Varzar Pavel - Moldova
    2. Ignatescu Bogdan Ionut - Siret
    3 -- 4
    Caragut Artiom - Moldova
    Petrescu Claudel - Putna
    5 -- 8
    Fotia Iulian - Bacau
    Pascu Marius - Campulung Mold
    Chiriac Marius - Botosani
    Puscasu Calin - Botosani
    9 -- 16
    Burghelea Florin - Piatra Neamt
    Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
    Gatea Marius - Piatra Neamt
    Vieru Costica - Botosani
    Salavastru Petru - Botosani
    Iacob Gabriel - Iasi
    Kurennoi Andrei - Moldova
    Lucic Corneliu - Suceava
    17 -- 22
    Ilie Aurelian - Botosani
    Andrei Radu Alexandru - Iasi
    Mihailova Victoria - Moldova
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Aldea Nelu - Falticeni
    Arseniuc Alexandru - Campulung Mold
    23 -- 34 1v gr.sup.
    Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Maftei Catalin Doru - Comanesti
    Ailioaie Gheorghe - Comanesti
    Constantinica Silviu - Botosani
    Anastasiu Constantin - Comanesti
    Simionese Ovidiu - Granicesti
    Spircu Alexandru - Botosani
    Isaic Radu - Bacau
    Pintescu Teodora - Vatra Dornei
    Calancea Dragos - Siret
    Iacubenco Artemii - Moldova
    35 -- 39 0v gr.sup.
    Morosan Ionel - Granicesti
    Aanei Cristian - Putna
    Gagea Marian - Botosani
    Mita Augustin - Dorohoi
    Calmatui Ivan - Moldova
    40 -- 42 0v gr.inf.
    Robu Valentin - Botosani
    Buzila Ioan - Botosani
    Pavel Paul - Botosani
    Clasament Incepatori

    1. Ghitu Liviu - Onesti
    2. Vieru Teodora - Vatra Dornei
    3 -- 4
    Barabancea Lili - Iasi
    Caragut Igori - Moldova
    5 -- 8
    Darie Gabriel - Comanesti
    Daraba Gabriel - Botosani
    Tronciu Gabriel - Roman
    Panzariu Teodor - Botosani
    9 -- 16
    Dascalu Marian - Roman
    Gavrilei Constantin - Pascani
    Lungu Lucian - Onesti
    Marin Doru - Iasi
    Ursulean Daniel - Straja
    Buzila Robert - Vatra Dornei
    Grusca Narcis - Gura Humorului
    Cervicescu Laurentiu - Botosani
    17 -- 20
    Andronic Ioan - Suceava
    Marin Bogdan Mihail - Bacau
    Luca Ioan - Piatra Neamt
    Turcoman Maria - Botosani
    21 -- 2v gr.sup.
    Olaru Miruna Andreea - Comanesti
    22 -- 30 1v gr.sup.
    Plamada Aurelian - Botosani
    Nistor Andreea - Botosani
    Havris Marius - Botosani
    Ursulescu Ioan Stanga - Bacau
    Portariuc Gheorghe - Botosani
    Buzila Tamara - Botosani
    Savina Dan - Piatra Neamt
    Apetroaei Mircea - Suceava
    Meliceanu Denis - Vatra Dornei
    31 -- 32 0v gr.sup.
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Tocariu Sebastian - Botosani
    33 -- 40 0v gr.inf.
    Pauca Cosmin - Botosani
    Titiliuc Alesia - Dersca
    Macovei Daniel - Botosani
    Pintescu Emilia - Vatra Dornei
    Nica Alexandru - Iasi
    Saric Leonid - Moldova
    Lecinscaia Ina - Moldova
    Pavel Antonio - Botosani
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  2. Mulțumesc PaliHR, darksideofthemoon, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marian oancea, Tamas Vivien, macocco le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053

    Zona 2

    Clasament Elite

    1. Neagu Mircea - Constanta
    2. Ion Marius - Braila
    3 -- 4
    Chiscop Bogdan - Galati
    Neculai Alexandru - Tulcea
    5 -- 8
    Arion Costel - Galati
    Radu Costica - Galati
    Stoica Iuri - Moldova
    Wischegg Robert - Galati
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Corcoz Costin - Focsani
    Toma Iulian - Braila
    Leolea Andrei - Constanta
    Voinea Sorin - Galati
    13 -- 2v gr.inf.
    Baiburi Levent - Tulcea
    14 -- 17 1v gr.inf.
    Constantinescu Rares - Braila
    Zarinschi Catalin - Galati
    Manea Mihaita - Tulcea
    Mitrea Silviu - Navodari
    18 -- 0v gr.inf.
    Sindrinschi Victor - Moldova
    Clasament Open

    1. Alexeev Alexandru - Moldova
    2. Pizlaru Ionel - Focsani
    3 -- 4
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Zainescu Corneliu - Galati
    5 -- 8
    Silivestru Nicu - Tulcea
    Luca Octavian - Tulcea
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Barac Andreea - Braila
    9 -- 12
    Spoiala Cristinel - Focsani
    Peiu Cosmin - Babadag
    Ghizdavescu Adrian - Navodari
    Caminschi Vladimir - Moldova
    13 -- 18 0v gr.sup.
    Postelnicu Ciprian - Tecuci
    Bodin Ion - Tecuci
    Samoila Ion - Babadag
    Capus Giani - Galati
    Buruiana Mihai - Marasesti
    Osman Metin - Tulcea
    19 -- 22 1v gr.inf.
    Trocaru Remus - Tulcea
    Gaitan Tiberiu - Braila
    Nicola Marian - Constanta
    Anghele Cristinel - Galati
    23 -- 24 0v gr.inf.
    Lemnaru Victoria - Moldova
    Ivan Adrian - Tulcea
    Clasament Avansați

    1. Evtei Vasile - Tulcea
    2. Carata Catalin - Tulcea
    3 -- 4
    Morari Dumitru - Moldova
    Iordache Eugen - Braila
    5 -- 8
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Durac Viorel - Constanta
    Dobrila Petru - Braila
    Mitu Manuel - Galati
    9 -- 16
    Dodu Costica - Focsani
    Giosan Marcel - Galati
    Zbant Mihai - Tulcea
    Danalache Daniel - Navodari
    Dumitru Silviu - Constanta
    Socaci Marian - Braila
    Serban Marin - Tulcea
    Budescu Marian - Galati
    17 -- 18 1v gr.sup.
    Petcu Liviu - Tulcea
    Amarinei Sorin - Galati
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Glavan Niculae - Constanta
    Sandu Mihai - Braila
    Anton Cristian - Tulcea
    Nechifor Constantin - Navodari
    Asmarandei Petru - Constanta
    Iordache Petrica - Constanta
    25 -- 2v gr.inf.
    Timofei Valentin - Tulcea
    26 -- 31 1v gr.inf.
    Panait Adrian - Braila
    Gheorghe Daniel - Braila
    Ceobotaru Daniel - Galati
    Pascu Gabriel - Braila
    Morun Marian - Braila
    Dimache Marian - Braila
    32 -- 35 0v gr.inf.
    Cotet Nicolae - Braila
    Dimache Maria - Braila
    Bolozan Laurentiu - Braila
    Arama Gicu - Braila
    Clasament Începători

    1. Florea Cristian - Constanta
    2. Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    3 -- 4
    Dochita Mircea - Braila
    Comsa George Alexandru - Tulcea
    5 -- 8
    Marcosanu Dan - Galati
    Dan Popa - Tecuci
    Fedot Valentin - Tulcea
    Bizga Romeo - Galati
    9 -- 14
    Milea Severin - Panciu
    Dobre Ionel - Braila
    Portase Daria - Galati
    Negoita Gheorghe - Marasesti
    Avram Ionut - Galati
    Enache Adrian - Tulcea
    15 -- 21 0v gr.sup.
    Moise Viorel - Braila
    Nani Adrian - Tulcea
    Urdes Florentina Ruxandra - Tulcea
    Gaitan Marius - Braila
    Cofei Petre - Tulcea
    Manescu Eduard Alexandru - Braila
    Dumitrache Marius - Galati
    22 -- 2v gr.inf.
    Dumitrache Marius Jr - Galati
    23 -- 24 1v gr.inf.
    Dutu Constantin - Galati
    Manescu Cristian - Braila
    25 -- 29 0v gr.inf.
    Stan Mariana - Constanta
    Caraivan Bogdan - Tulcea
    Sirotencu Nicolae - Tulcea
    Budea Andra - Galati
    Portase Raluca - Galati
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  4. Mulțumesc PaliHR, darksideofthemoon, FlorinBN, Mihai905 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marian oancea, Tamas Vivien, macocco, Mircea Neagu le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053

    Zona 3

    Clasament Elite

    1. Tudorache Viorel - Bucuresti
    2. Boaca Valentin - Bucuresti
    3 -- 4
    Amran Akerim - Bucuresti
    Constantin Teodor - Bucuresti
    5 -- 8
    Pavunev Dan - Bucuresti
    Buzatu Vasile - Buftea
    Arabagiu Marius - Bucuresti
    Navacioiu Marian - Bucuresti
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Cristache George - Bucuresti
    Tigau Dan - Bucuresti
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Radu Daniel - Bucuresti
    Badulescu Mario - Giurgiu
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Tepelea Ioana - Bucuresti
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    17 -- 18 1v gr.inf.
    ON HO - Bucuresti
    Ishan Bairoliya - Marea Britanie
    19 -- 21 0v gr.inf.
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Buta Radu - Bucuresti
    Popa Marius - Bucuresti
    Clasament Open

    1. Paun Daniel - Bucuresti
    2. Belinsca Romeo - Bucuresti
    3 -- 4
    Bocaniala Norocel - Bucuresti
    Rosioara Razvan - Alexandria
    5 -- 8
    Salariu Adrian - Buftea
    Stancu Sorin - Bucuresti
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    9 -- 16
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Moise Mihai - Alexandria
    Nicolae Alin - Bucuresti
    Hrituleac Claudiu - Radauti
    Jimmy Lu - Bucuresti
    Bradatan Lenuta - Bucuresti
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    17 -- 18 2v gr.sup.
    Virtopeanu Andrei - Bucuresti
    Lita Gabriel - Bucuresti
    19 -- 26 1v gr.sup.
    Petrov Dan - Bucuresti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Radu Nelu - Bucuresti
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    Balaban Catalin - Bucuresti
    Musat Catalin - Bucuresti
    Negria Mihai - Bucuresti
    Catana Claudiu - Bucuresti
    27 -- 32 0v gr.sup.
    Voin Doru - Bucuresti
    Tomica Silviu - Bucuresti
    Marcu Nicolae - Bucuresti
    Acsinte Oana - Bucuresti
    Dospinescu George - Bucuresti
    Boroleanu Robert - Bucuresti
    33 -- 2v gr.inf.
    Popescu George - Bucuresti
    34 -- 39 1v gr.inf.
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Sabin Cristian - Bucuresti
    Achitei Nicolae - Bucuresti
    Lucaci Adrian - Bucuresti
    Moiceanu Madalin - Bucuresti
    Qiao - Bucuresti
    40 -- 44 0v gr.inf.
    Trandafir Radu Catalin - Giurgiu
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Voinescu Ecaterina - Bucuresti
    Docan Cristian - Bucuresti
    Ionita Daniel - Bucuresti
    Clasament Avansati

    1. Sima Vlad - Giurgiu
    2. Acu Paul - Bucuresti
    3 -- 4
    Ispas Victor - Turnu Magurele
    Ciripan Camelia - Bucuresti
    5 -- 8
    Milos Cristian - Alexandria
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    Plop Adrian - Bucuresti
    Campean Adrian - Bucuresti
    9 -- 16
    Vitan Andrei - Giurgiu
    Enculescu Mihaita - Bucuresti
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Balasa Ion - Bucuresti
    Stanescu Maria - Giurgiu
    Moraru Constantin - Bucuresti
    Badulescu Rafael - Giurgiu
    Dina Alexandru - Bucuresti
    17 -- 18
    Cocolos Alexandru - Bucuresti
    Ileanu Bogdan - Bucuresti
    19 -- 2v gr.sup.
    Constantin Gabriela - Bucuresti
    20 -- 31 1v gr.sup.
    Gheorghe Florin - Bucuresti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Zaharia Puiu - Bucuresti
    Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
    Milos Gianni - Alexandria
    Ionescu Alexandru - Bucuresti
    Constantin Sandu - Bucuresti
    Milea Alexandru - Bucuresti
    Mihaila George - Bucuresti
    Craciunas Bogdan - Bucuresti
    Pasoveanu Silvian - Bucuresti
    Petraru Ionut - Bucuresti
    32 -- 36 0v gr.sup.
    Baluta Silviu - Bucuresti
    Bonciu Daniel - Bucuresti
    Palangeanu Iris - Giurgiu
    Moraru Marius - Bucuresti
    Haralambescu Andrei - Bucuresti
    37 -- 2v gr.inf.
    Paul Cosmin Sebastian - Bucuresti
    38 -- 49 1v gr.inf.
    Guluta Florin - Bucuresti
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Ciocau Viorel - Bucuresti
    Rapan Mihai - Bucuresti
    Prodan Cataliin - Bucuresti
    Huica Petre - Bucuresti
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Holbia Cosmin - Bucuresti
    Baldea Horia - Bucuresti
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    Dragos Marian - Bucuresti
    50 -- 51 0v gr.inf.
    Caranda Alexandru - Bucuresti
    Serban Leonard - Bucuresti
    Clasament Incepatori

    1. Boroica Alex - Bucuresti
    2. Popa Vlad - Bucuresti
    3 -- 4
    Bucur Mario - Bucuresti
    Dobra Mihai - Giurgiu
    5 -- 8
    Constantin Eduard - Bucuresti
    Cioriceanu Bogdan - Bucuresti
    Enciu Marcel - Bucuresti
    Avramescu Bogdan - Bucuresti
    9 -- 12
    Tanase Claudiu - Giurgiu
    Popocea Vlad - Bucuresti
    Dragomir Dan - Bucuresti
    Toader Georgian - Bucuresti
    13 -- 19 1v gr.sup.
    Ficleanu Gabriel - Giurgiu
    Dobra Adrian - Giurgiu
    Sima Beniamin - Giurgiu
    Ienasoae Dragos - Bucuresti
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    Danila Eugeniu - Bucuresti
    Podlovschi Bogdan - Bucuresti
    20 -- 24 0v gr.sup.
    Constantinescu Adrian - Bucuresti
    Tonciu Costin - Bucuresti
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Vilcu Dragos - Bucuresti
    Nica Dragos - Bucuresti
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Boroica Gheorghe - Bucuresti
    Costea Marcel - Bucuresti
    27 -- 30 1v gr.inf.
    Vitan Victor - Giurgiu
    Popa Grigore - Bucuresti
    Ciobanu Marius - Bucuresti
    Fanaru Razvan - Bucuresti
    31 -- 36 0v gr.inf.
    Dutu Catalin - Bucuresti
    Petrescu Radu Cristian - Bucuresti
    Savin Iulian - Bucuresti
    Dutu Gabriel - Bucuresti
    Dutu Matei - Bucuresti
    Putaru Cristian - Bucuresti
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  6. Mulțumesc PaliHR, darksideofthemoon, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marian oancea, Tamas Vivien, macocco le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053

    Zona 4

    Clasament Elite

    1. Lukasz Klimas - Ploiesti
    2. Fratila Robert - Filipestii de Targ
    3 -- 4
    Iancu George - Ploiesti
    Boraciu Claudiu - Urziceni
    5 -- 6
    Grigore Alexandru - Campina
    Pascal Raul - Targoviste
    7 -- 9 0v gr.sup.
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Visan Bogdan - Targoviste
    10 -- 1v gr.inf.
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    11 -- 0v gr.inf.
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Clasament Open

    1. Sorescu Mircea - Paulesti
    2. Gheorghe Nicolae - Calarasi
    3 -- 4
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    Dracea Gabriel - Sinaia
    5 -- 8
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Bruchiu Doru - Ploiesti
    Retegan Cosmin - Plopeni
    Mihaila Nicolae - Breaza
    9 -- 10 2v gr.sup.
    Avram Nicolae - Nedelea
    Gheorghe Dragos - Boldesti
    11 -- 13 1v gr.sup.
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Darmaz Ion - Targoviste
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Ivan Valentin - Campina
    Laur Boro - Sinaia
    Cobeanu Marius - Breaza
    17 -- 19 2v gr.inf.
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Ionel Mircea - Ploiesti
    Bozga Lucian - Baicoi
    20 -- 22 1v gr.inf.
    Brulea Petre - Paulesti
    Babus Liviu - Ploiesti
    Lazar Dumitru - Mizil
    23 -- 26 0v gr.inf.
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Panait Genu - Teisani
    Manoiu Claudiu - Fieni
    Acriva Marian - Mizil
    Clasament Avansati

    1. Bozga Razvan - Baicoi
    2. Coman Emil - Breaza
    3 -- 4
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Cucu Cristin - Targoviste
    5 -- 8
    Todi Dumitru - Slobozia
    Ene Florin - Ploiesti
    Trif Florin - Cocorastii Mislii
    Visan Victor - Slobozia
    9 -- 14
    Sdranca Mircea - Ploiesti
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Vestineanu Ionut - Slobozia
    Botoc Ovidiu - Paulesti
    Simion Silviu - Cocorastii Mislii
    15 -- 1v gr.sup.
    Nitu Serban - Paulesti
    16 -- 21 0v gr.sup.
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Oancea Vasile - Buzau
    Preda Gheorghe - Cocorastii Mislii
    Dogaru Bianca - Baicoi
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Ion Radu - Slobozia
    22 -- 25 1v gr.inf.
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Ipate Virgil - Valenii de Munte
    Olaru Viorel - Cocorastii Mislii
    Ionescu Cristi - Ploiesti
    26 -- 29 0v gr.inf.
    Piperea Florin - Campina
    Vajeu Ionut - Busteni
    Grigore Marian - Cocorastii Mislii
    Parvu Nicolae - Cornu
    Clasament Incepatori

    1. Dumitru George - Targoviste
    2. Dragu Fanel - Slobozia
    3 -- 4
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Nedelcu Mihai - Azuga
    5 -- 8
    Boboc Viorel - Slobozia
    Lambru Iustinian - Ploiesti
    Sezciuc Codrin - Slobozia
    Rizoiu Claudiu - Filipestii de Targ
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Neagu Costin - Targoviste
    Popescu Tiberiu - Ploiesti
    Mocanu Luca - Filipestii de Targ
    Temelie Nicu - Moreni
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Burducea Alexandru - Targoviste
    Bardas Viorel - Ploiesti
    Grigore Madalin - Cocorastii Mislii
    Cudalbu Tiberiu - Ploiesti
    17 -- 2v gr.inf.
    Banu Sidonia - Targoviste
    18 -- 21 1v gr.inf.
    Ciocan Denisa - Filipestii de Targ
    Danila Albert - Filipestii de Targ
    Dascalescu Edi - Filipestii de Targ
    Dinca Catalin - Campina
    22 -- 25 0v gr.inf.
    Radulescu Catalin - Ploiesti
    Serbanica Alessandra - Targoviste
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Burtea Izabela - Baicoi
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  8. Mulțumesc PaliHR, darksideofthemoon, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marian oancea, Tamas Vivien, macocco le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053

    Zona 5

    Clasament ELITE

    1. Petrescu Liviu - Pitesti
    2. Cruceru Sergiu - Targu Jiu
    3 -- 4
    Toma Florin - Pitesti
    Dragan Valentin - Mioveni
    5 -- 2v gr.sup.
    Banescu Dragos - Pitesti
    6 -- 1v gr.sup.
    Vasiliu Remus - Mioveni
    7 -- 8 0v gr.sup.
    Raducan Bogdan - Craiova
    Ciuca Dan - Pitesti
    9 -- 10 2v gr.inf.
    Thouzard Adrian - Drobeta Tr Severin
    Gorum Adrian - Topoloveni
    11 -- 12 1v gr.inf.
    Rada Florin - Pitesti
    Sultana Denis - Mioveni
    13 -- 0v gr.inf.
    Stancalie Doru - Craiova
    Clasament OPEN

    1. Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    2. Gatman Laurentiu - Targu Jiu
    3 -- 4
    Cinca Daniel - Craiova
    Corbu Mihai Cosmin - Pitesti
    5 -- 8
    Pribeagu Sebastian - Pitesti
    Orac Teodor - Ramnicu Valcea
    Doba Vasile - Pitesti
    Geamanu Robert - Drobeta Tr Severin
    9 -- 2v gr.sup.
    Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
    10 -- 12 1v gr.sup.
    Marin Puiu - Amarastii de Sus
    Popescu Remus - Ramnicu Valcea
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Viciu Dragos - Pitesti
    Valcea Daniel - Pitesti
    Tuta Radu Ionut - Pitesti
    17 -- 2v gr.inf.
    Botirca Sorin - Topoloveni
    18 -- 1v gr.inf.
    Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin
    19 -- 21 0v gr.inf.
    Oproiu Olimpiu - Craiova
    Cretu Marian - Craiova
    Vijaica Florin - Drobeta Tr Severin
    Clasament AVANSATI

    1. Bradusca Cornel - Targu Jiu
    2. Macarie Alexandru - Mioveni
    3 -- 4
    Tuca Cristi - Slatina
    Barca George - Pitesti
    5 -- 8
    Mihu Florin - Pitesti
    Stoica Mihai - Mioveni
    Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea
    Nicolae Iulian - Slatina
    9 -- 2v gr.sup.
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    10 -- 14 1v gr.sup.
    Mateescu Octavian - Slatina
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    Botanel Eduard - Rovinari
    Velicescu Dragos - Pitesti
    Petre Cristian - Pitesti
    15 -- 16 0v gr.sup.
    Popescu Cristi - Slatina
    Negrila Cristian - Caracal
    17 -- 21 1v gr.inf.
    Anescu Andu - Dragasani
    Baltatu Marius - Pitesti
    Chivu Cornel - Craiova
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Popovici Mircea - Caracal
    22 -- 24 0v gr.inf.
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Botanel Grigore - Rovinari
    Rizescu Gheorghe - Mioveni
    Clasament INCEPATORI

    1. Dinescu Rares - Curtea de Arges
    2. Tataru Tiberiu - Targu Jiu
    3 -- 4
    Mitu Nicolae - Pitesti
    Martoiu Gabriel - Targu Jiu
    5 -- 8
    Gheorghe Razvan - Slatina
    Ontoiu Catalin - Pitesti
    Georgescu Cristian - Pitesti
    Cirstea Toni - Targu Jiu
    9 -- 9
    Teodorad Valentin - Slatina
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  10. Mulțumesc PaliHR, darksideofthemoon, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marian oancea, Tamas Vivien, macocco le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053

    Zona 6

    Clasament Elite

    1. Roman Iulian - Brasov
    2. Bardocz Szilard - Capeni
    3. Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
    4. Muntean Alin - Tarnaveni
    5 -- 8
    Kiss Janos - Miercurea Ciuc
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    Teglas Andreea - Ludus
    Farkas Gabor - Targu Mures
    9 -- 14
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    Bauer Lajos - Targu Mures
    Irsai Istvan - Targu Mures
    Aron Darie - Sibiu
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    15 -- 21 0v gr.sup.
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    Carpaci Alexandru - Ludus
    Hutanu Alin - Brasov
    Capusan Sorin - Tarnaveni
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Migea Cornel - Sibiu
    22 -- 25 0v gr.inf.
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    Iancu Sorin - Sibiu
    Bondoc Alexandru - Brasov
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Clasament Open

    1. Stefan Patrick - Brasov
    2. Petho Mihaly - Racosu de Sus
    3 -- 4
    Ambrus Szilard - Ludus
    Motorga Dorin - Targu Mures
    5 -- 8
    Seceta Andreas - Medias
    Veres Janos - Targu Mures
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Cuesdean Rares - Reghin
    9 -- 16
    Popa Mircea - Brasov
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Negrean Ioan - Sibiu
    Padurariu Costel - Brasov
    Sass Imre - Miercurea Ciuc
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Farkas Bence - Targu Mures
    17 -- 1v gr.sup.
    Janosi Attila - Targu Mures
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
    Decean Darian - Sibiu
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Gecse Alpar - Chibed
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    25 -- 28 2v gr.inf.
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Cindea Cristian - Medias
    Dordea Lucian - Medias
    Herciu Gabriela - Medias
    29 -- 30 1v gr.inf.
    Marian Florin - Reghin
    Groza Alexandru - Cisnadie
    31 -- 34 0v gr.inf.
    Barac Marius - Sibiu
    Weiss Simona - Cisnadie
    Radu Constantin - Sibiu
    Gritto Geza - Medias
    Clasament Avansati

    1. Kincses Jozsef - Praid
    2. Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    3. Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    4. Orha Andrei - Targu Mures
    5 -- 8
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
    Darjan Daniel - Brasov
    9 -- 16
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    Veris Dumitru - Brasov
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Ivan Ioan - Medias
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Baltag Alin - Medias
    17 -- 28
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Benyovski Bela - Sibiu
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    Bozosan Petre - Sibiu
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    Bucur Delia - Ludus
    Loghin Florin - Brasov
    Morariu Marius - Sibiu
    Zalar Marian - Tarnaveni
    Bucur Dan - Cisnadie
    Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    29 -- 30 1v gr.sup.
    Covataru Loredan - Brasov
    Ciky Cornel - Fagaras
    31 -- 42 0v gr.sup.
    Vajda Erno - Reghin
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Ciobanu Cosmin - Cristian SB
    Heja Zoltan - Ditrau
    Bedo Jozsef - Suseni
    Kis Istvan - Brasov
    Veress Arpad - Miercurea Ciuc
    Bleoca Lucas - Tarnaveni
    Movileanu Neculae - Brasov
    Makszem Szabolcs - Gheorgheni
    Fratila Dan - Ocna Sibiului
    Weisz Zsofia - Targu Mures
    43 -- 2v gr.inf.
    Banea Radu - Sibiu
    44 -- 53 1v gr.inf.
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Pop Sabin - Targu Mures
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Bardas Patrick - Dumbraveni SB
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Anton Calin - Sibiu
    Tanase Stefan - Fagaras
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Pica Horia - Fagaras
    54 -- 60 0v gr.inf.
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    Toma Dan - Sfantu Gheorghe
    Brasoveanu Vali - Sibiu
    Prodan Tiberiu - Tarnaveni
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Nistor Alin - Brasov
    Clasament Incepatori

    1. Malene Petru - Fagaras
    2. Govoreanu Cendana - Cisnadie
    3. Prodan Iosif Lucian - Tarnaveni
    4. Radu Ciprian - Brasov
    5 -- 8
    Korodi Csaba - Aita Mare
    Neagu Viorel - Medias
    Decuseara Adrian - Medias
    Ambrus Zoltan - Miercurea Ciuc
    9 -- 1v gr.sup.
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe
    10 -- 12 0v gr.sup.
    Orza Gabor - Miercurea Ciuc
    Angi Zoltan - Gheorgheni
    Serban Aurel - Fagaras
    13 -- 1v gr.inf.
    Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
    14 -- 15 0v gr.inf.
    Ilie Victor - Medias
    Babes Razvan - Brasov
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  12. Mulțumesc PaliHR, darksideofthemoon, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marian oancea, Tamas Vivien, macocco le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053

    Zona 7

    Clasament Elite

    1. Mandru Bogdan - Hunedoara
    2. Mutrescu Eugen - Timisoara
    3. Verdet Adrian - Oravita
    4. Pavel Calin - Hunedoara
    5 -- 8
    Ciucioiu Dorin - Timisoara
    Gergely Anton - Oradea
    Put Gabriel - Oravita
    Avram Victor - Arad
    9 -- 14 1v gr.sup.
    Iana Remus - Timisoara
    Zbancu Leo - Deva
    Boru Lucian - Timisoara
    Spatariu Daniel - Arad
    Kaposta Victor - Arad
    Savu Cristian - Oradea
    15 -- 16 0v gr.sup.
    Vaida Sorin - Oradea
    Craciun Calin - Oradea
    17 -- 2v gr.inf.
    Oprea Adrian - Lugoj
    18 -- 21 1v gr.inf.
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Tic Ioan - Oradea
    Curut Gabriel - Timisoara
    Balogh Attila - Oradea
    22 -- 24 0v gr.inf.
    Cotca Dacian - Oradea
    Szalay Liviu - Oradea
    Petersi Nuri - Varset
    Clasament Open

    1. Ilia Ionicut - Oravita
    2. Veres Francisc - Oravita
    3. Ciublea Vichente - Oravita
    4. Grubacichi Marius - Timisoara
    5 -- 8
    Balmez Dorel - Oravita
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Lulciuc Dumitru - Timisoara
    Popovici Ciprian - Hunedoara
    9 -- 16
    Murgu Ioan - Oravita
    Kramarsic Milos - Belgrad
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Cecan Vasile - Timisoara
    Boznea Daniel - Deva
    Ciochina Gabriel - Arad
    Ardelean Raul - Arad
    Demian Daniel - Arad
    17 -- 18 1v gr.sup.
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Frunza Alexandru - Timisoara
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Ticu Sorin - Lugoj
    Turburan Ion - Resita
    Nagy Iosif - Arad
    Tanc Florin - Oradea
    Veres Adrian - Timisoara
    Manu Nicolae - Resita
    25 -- 27 2v gr.inf.
    Venter Liviu - Resita
    Costache Rosioru Cristian - Timisoara
    Curpas Ioan - Oradea
    28 -- 31 1v gr.inf.
    Csaky Tiberiu - Resita
    Lacatis Ghita - Arad
    Postelnicu Mihai - Deva
    Munteanu Constantin - Resita
    32 -- 35 0v gr.inf.
    Degianschi Obrad - Resita
    Lungu Marius - Oravita
    Neamt Doru - Arad
    Matei Dumitru - Deva
    Clasament Avansati

    1. Jurescu Sorin - Timisoara
    2. Dehelean Octavian - Timisoara
    3. Zsok Arcadie - Deva
    4. Avasilcai Marcel - Arad
    5 -- 8
    Hancig Mircea - Dumbravita
    Koromi Carol - Arad
    Stoica Ioan Florin - Lugoj
    Fekete Istvan - Arad
    9 -- 16
    Ignuta Sebastian - Voiteg
    Lascu Marius - Timisoara
    Ankar Wasim - Timisoara
    Oprean Andrei - Deva
    Iliuta Adrian - Sannicolau Mare
    Craiovan Victor - Resita
    Balaj Roland - Arad
    Cioveie Marian - Oravita
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Bulibasa Tiberiu - Arad
    Putnik Tiberiu - Varset
    Olah Remus - Arad
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Dumitru Florin - Arad
    Chiscan Bogdan - Arad
    Gherman Romulus - Arad
    Stoica Mihai - Hateg
    25 -- 28 2v gr.inf.
    Borcsi Jozsef - Timisoara
    Caraus Sorin - Deva
    Clisic Iosif - Sannicolau Mare
    Cioveie Bogdan - Oravita
    29 -- 31 1v gr.inf.
    Barbu Tiberiu - Simeria
    Glavan Radu - Timisoara
    Faur Lucian - Jimbolia
    32 -- 36 0v gr.inf.
    Berchi Ioan - Arad
    Iusco Ionut - Arad
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Kaszta Harrald - Arad
    Sabau Victor - Arad
    Clasament Incepatori

    1. Midvichi Alexandru - Deva
    2. Gligor Paul - Arad
    3. Daroti Florin - Lipova
    4. Chivari Sebastian - Arad
    5 -- 8
    Beldean Octavian - Arad
    Cotrau Andrei - Oradea
    Oproi Eugen - Sannicolau Mare
    Dobanda Alexandru - Arad
    9 -- 16
    Sirbu Florin - Sannicolau Mare
    Popa Cosmin - Arad
    Peter Stefan - Arad
    Herteg Doru - Arad
    Dobanda Dinu - Arad
    Pascu Mihai - Arad
    Csokany Gheorghe - Sannicolau Mare
    Albu Alexandru - Arad
    17 -- 1v gr.sup.
    Achim Paul - Arad
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Ternauciuc Adrian - Lugoj
    Coiov Nicolae - Arad
    Budihala Raul - Hunedoara
    Lebada Doru - Arad
    Tarcan Mihai - Arad
    Baltat Sebastian - Arad
    Bayusz Zoltan - Arad
    25 -- 2v gr.inf.
    Vela Gabriel - Timisoara
    26 -- 28 1v gr.inf.
    Midvichi Daniel - Deva
    Klep Lucas - Lipova
    Naltu Alex - Lipova
    29 -- 34 0v gr.inf.
    Tanasie Radu - Lipova
    Hradszky Sebastian - Sannicolau Mare
    Postelnicu Eric - Deva
    Kovacs Iosif - Arad
    Buda Emanuele - Lipova
    Klep Mario - Lipova
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  14. Mulțumesc PaliHR, darksideofthemoon, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marian oancea, Tamas Vivien, macocco le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053

    Zona 8

    Clasament Elite

    1. Moldovan Cristian - Bistrita
    2. Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    3 -- 4
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    Galban Calin - Viseu
    5 -- 8
    Apian Florin - Bistrita
    Blaga Marius - Cluj Napoca
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    Mihalca Bogdan - Bistrita
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Moldovan Ovidiu - Sighetu Marmatiei
    Mican Nicolae - Dej
    Petrus Florin - Alba Iulia
    Ticala Vasile Jr - Viseu
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Sicoe Rodica - Cugir
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Pop Zoltan - Dej
    17 -- 19 1v gr.inf.
    Camarasiu Tiberiu - Cluj Napoca
    Iaru Horatiu - Cluj Napoca
    Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
    20 -- 23 0v gr.inf.
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Irimia Sorin Jr - Cluj Napoca
    Butura Vasile - Alba Iulia
    Fulop Attila - Aiud
    Clasament Open

    1. Catricicau Adrian - Baia Mare
    2. Mal Calin - Baia Mare
    3 -- 4
    Mal Denis - Baia Mare
    Dirlea Ioan - Aiud
    5 -- 8
    Sava Petru - Cluj Napoca
    Krisan Iuliu - Viseu
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    9 -- 10 1v gr.sup.
    Miron Mihai - Cluj Napoca
    Andreica Daniel - Viseu
    11 -- 12 0v gr.sup.
    Kromek Iulian - Cugir
    Ploscaru Bogdan - Cluj Napoca
    13 -- 14 1v gr.inf.
    Bothazan Florin - Dej
    Bora Nicolae - Alba Iulia
    15 -- 0v gr.inf.
    Damian Mircea - Bistrita
    Clasament Avansati

    1. Bumbu Pavel - Razboieni
    2. Spaller Tiberiu - Nasaud
    3 -- 4
    David Zoltan - Cluj Napoca
    Piper Petru - Luna CJ
    5 -- 8
    Feher Robert - Turda
    Vass Sandor - Beclean
    Horotan Catalin - Baia Mare
    Muresan Dorel - Cluj Napoca
    9 -- 16
    Cristea Virgil - Cugir
    Csiki Sandor - Cluj Napoca
    Iepure Teodor Calin - Aiud
    Puia Darius - Stremt
    Ivascu Cosmin - Viseu
    Faraian Alexandru - Aiud
    Joldes Adrian - Bistrita
    Ticala Sorin - Aiud
    17 -- 1v gr.sup.
    Sicoe Ioan - Turda
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    Galfi Levente - Cluj Napoca
    Docea Beniamin - Aiud
    Cristea Andrei Cosmin - Aiud
    Barabas Claudiu - Bistrita
    Luca Eugen - Aiud
    Petrache Radu - Blaj
    25 -- 2v gr.inf.
    Tigaroi Florin - Cluj Napoca
    26 -- 30 1v gr.inf.
    Orban Marc Adrian - Turda
    Badescu Tudor - Cluj Napoca
    Puscas Razvan - Cluj Napoca
    Homana Marius - Stremt
    Fodor Iosif - Cluj Napoca
    31 -- 36 0v gr.inf.
    Popa Decebal - Alba Iulia
    Marian Ioan - Alba Iulia
    Zedler Iuliu - Blaj
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Asavei Gheorghe - Razboieni
    Marginean Mihai - Luna CJ
    Clasament Incepatori

    1. Miclos Andrei - Dej
    2. Gheorghe Sinpetrean Comsa - Cluj Napoca
    3 -- 4
    Onofrei Petru - Gherla
    Iakab Ovidiu - Aiud
    5 -- 8
    Varadi Daniel - Aiud
    Garaz Mircea - Bistrita
    Ilea Radu - Cluj Napoca
    Pascu Gabriel - Cluj Napoca
    9 -- 10
    Vladescu Adrian - Cluj Napoca
    Creta Petru - Luna CJ
    11 -- 17 1v gr.sup.
    Sirbu Vlad - Aiud
    Rosoga Liviu - Cluj Napoca
    Susman Dan - Alba Iulia
    Moldovan Cristian - Alba Iulia
    Popa Cristian Vasile - Cluj Napoca
    Danciu Nicolae - Alba Iulia
    Stefanescu Tiberiu - Aiud
    18 -- 20 0v gr.sup.
    Szekely Gheorghe - Blaj
    Suciu Sergiu - Turda
    Halasz Levente - Cluj Napoca
    21 -- 22 2v gr.inf.
    Pop Mihai - Dej
    Cir Florin - Razboieni
    23 -- 26 1v gr.inf.
    Sticlet Doru - Bistrita
    Moldovan Ioan - Viseu
    Hagea Andra - Aiud
    Nicula Ion Dandu - Aiud
    27 -- 31 0v gr.inf.
    Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
    Bregar Dan - Alba Iulia
    Sufletel Margareta - Alba Iulia
    Pralea David Constantin - Alba Iulia
    Faraian Adrian - Aiud
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  16. Mulțumesc PaliHR, darksideofthemoon, FlorinBN, Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  17. #9
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053

    Ziuna Națională AmaTur ... în cifre

    Turneu A+ "Ziua Națională AmaTur" 2018
    Nr. Zona Localitatea Jucatori Zona Elite Open Avansați Începători TOTAL
    1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Botoșani 806 24 39 42 40 145
    2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Brăila 379 18 24 35 29 106
    3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București 442 21 44 51 36 152
    4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Băicoi 342 11 26 29 25 91
    5 Zona 5 - AG, VL, OL, GJ, DJ, MH Topoloveni 298 13 21 24 9 67
    6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Mediaș 774 25 34 60 15 134
    7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Arad 601 24 35 36 34 129
    8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Aiud 405 23 15 36 31 105
    Total general 4047 159 238 313 219 929
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  18. Mulțumesc darksideofthemoon, PaliHR, Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place razvan.cristofor, macocco, Mircea Neagu, Mihai905 le-a plăcut acest mesaj
  19. #10
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053

    Top 4 - Regionale

    Turneu A+ "Ziua Națională AmaTur"
    Elite
    Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
    1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Botoșani Dubrovin Veniamin Albu Vlad Albu Cătălin Cozma Cătălin
    2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Brăila Neagu Mircea Ion Marius Chiscop Bogdan Neculai Alexandru
    3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București Tudorache Viorel Boacă Valentin Amram Akerim Constantin Teodor
    4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Băicoi Lukasz Klimas Frățilă Robert Iancu George Boraciu Claudiu
    5 Zona 5 - AG, VL, OL, GJ, DJ, MH Topoloveni Petrescu Liviu Cruceru Sergiu Toma Florin Drăgan Valentin
    6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Mediaș Roman Iulian Bardocz Szilard Moldovan Horvath Muntean Alin
    7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Arad Mandru Bogdan Mutrescu Eugen Verdet Adrian Pavel Călin
    8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Aiud Moldovan Cristian Gogu Gabriel Nascu Serban Galban Calin
    Open
    Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
    1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Botoșani Iacubenco Arsenii Calenciuc Dumitru Ursulean Vasile Vieru Valeria
    2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Brăila Alexeev Alexandru Pizlaru Ionel Dumbravă Daniel Zăinescu Corneliu
    3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București Păun Daniel Belinșcă Romeo Bocănială Norocel Roșioară Răzvan
    4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Băicoi Sorescu Mircea Gheorghe Nicolae Bivolaru Marius Dracea Gabriel
    5 Zona 5 - AG, VL, OL, GJ, DJ, MH Topoloveni Gheorghe Nicu Gatman Laurențiu Cincă Daniel Corbu Mihai
    6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Mediaș Stefan Patrick Petho Mihaly Ambrus Szilard Motorga Dorin
    7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Arad Ilia Ionicut Veres Francisc Ciublea Vichente Grubacichi Marius
    8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Aiud Catricicau Adrian Mal Calin Mal Denis Dirlea Ioan
    Avansați
    Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
    1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Botoșani Vărzar Pavel Ignătescu Bogdan Cărăguț Artiom Petrescu Claudel
    2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Brăila Evtei Vasile Carată Cătălin Morari Dumitru Iordache Eugen
    3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București Sima Vlad Acu Paul Ispas Victor Ciripan Camelia
    4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Băicoi Bozga Răzvan Coman Emil Codreanu Laurențiu Cucu Cristin
    5 Zona 5 - AG, VL, OL, GJ, DJ, MH Topoloveni Braădușcă Cornel Macarie Alexandru Tucă Cristi Barca George
    6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Mediaș Kincses Jozsef Szakali Csaba Tamas Szilard Orha Andrei
    7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Arad Jurescu Sorin Dehelean Octavian Zsok Arcadie Avasilcai Marcel
    8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Aiud Bumbu Pavel Spaller Tiberiu David Zoltan Piper Luna
    Începători
    Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
    1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Botoșani Ghițu Liviu Vieru Teodora Barabancea Lili Cărăguț Igori
    2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Brăila Florea Cristian Popescu Mihai Dochita Mircea Comsa George
    3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București Boroică Alex Popa Vlad Bucur Mario Dobra Mihai
    4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Băicoi Dumitru George Dragu Fănel Marinescu Nelu Nedelcu Mihai
    5 Zona 5 - AG, VL, OL, GJ, DJ, MH Topoloveni Dinescu Rareș Tătaru Tiberiu Mitu Nicolae Martoiu Gabriel
    6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Mediaș Malene Petru Govoreanu Cedana Prodan Iosif Radu Ciprian
    7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Arad Midvichi Alexandru Gligor Paul Daroti Florin Chivari Sebastian
    8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Aiud Miclos Andrei Gheorghe Comsa Onofrei Petru Iakab Ovidiu
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  20. Mulțumesc darksideofthemoon, PaliHR, Mihai905 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place razvan.cristofor, macocco, ADN, Mircea Neagu, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  21. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    43
    Postări
    7.669
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    176 z 4 h 49 m
    Timp online pe zi
    1 h 43 m
    Reputație
    15541
    Deci...

    752 in 2015
    777 in 2016
    751 in 2017
    929 in 2018
    ---
    802 ca si medie anuala.

    Bravo, frumos!
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  22. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marcelgiosan, ADN, Zosim1, Bogdan V, tavy, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  23. #12
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    45
    Postări
    3.305
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    82 z 11 h 57 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    7587
    Si, totusi, mai putin de 25% din totalul jucatorilor inscrisi in circuit au participat la Regionale....

  24. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  25. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.656
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    118 z 10 h 28 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10698
    Citat Postat în original de Bogdan V Vezi post
    Si, totusi, mai putin de 25% din totalul jucatorilor inscrisi in circuit au participat la Regionale....
    Pentru ca., cam jumatate sunt jucatori de casa care nu se deplaseaza mai mult de 50 de kilometri de casa si din cealalta jumatate nu toti fug dupa puncte.

  26. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Mihai905, ADN, gicu_licu, INDISPONIBIL le-a plăcut acest mesaj
  27. #14
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.502
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    435 z 8 h 33 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9190
    Citat Postat în original de Bogdan V Vezi post
    Si, totusi, mai putin de 25% din totalul jucatorilor inscrisi in circuit au participat la Regionale....
    Sunt 2023 de jucatori cu minim 3 turnee, conform clasamentului lunii septembrie.

  28. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  29. #15
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    6.073
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    137 z 5 h 50 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    16037
    Citat Postat în original de Bogdan V Vezi post
    Si, totusi, mai putin de 25% din totalul jucatorilor inscrisi in circuit au participat la Regionale....
    Ceilalti se plang ca nu au prioritate la A+uri
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 11.09.2018 la 09:48.

  30. Îmi place PaliHR, ADN, adilazaroiu, INDISPONIBIL le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Clasamentele Zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2019
    De marcelgiosan în forumul AmaTur: Turnee R+ Regionale
    Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 08.09.2019, 23:13
  2. Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2017
    De marcelgiosan în forumul AmaTur: Turnee R+ Regionale
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 18.03.2018, 15:37
  3. Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2016
    De marcelgiosan în forumul AmaTur: Turnee R+ Regionale
    Răspunsuri: 23
    Ultimul post: 12.01.2017, 22:04
  4. Turnee A+ Regionale "Ziua Națională AmaTur" - 3 Septembrie 2016
    De marcelgiosan în forumul AmaTur: Turnee R+ Regionale
    Răspunsuri: 18
    Ultimul post: 16.09.2016, 13:17
  5. Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2015
    De GeluBv în forumul AmaTur: Turnee R+ Regionale
    Răspunsuri: 10
    Ultimul post: 07.09.2015, 20:30

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •