Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Basarabilor", Curtea de Argeș - 22.09.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cateva poze de la festivitatea de premiere la categoria Incepatori:


























    Blade: Viscaria, FL
    fh: T05, 2,1 mm, black
    bh: T05, 2,1 mm, red

    Comentariu


    • Festivitatea de la categoria Avansati:





























      Blade: Viscaria, FL
      fh: T05, 2,1 mm, black
      bh: T05, 2,1 mm, red

      Comentariu


      • De la Open, mai rarut, avand in vedere ora inaintata. Felicitari pentru rezistenta protagonistilor:













        Ultima editare de flash; 24.sep.2018, 00:13.
        Blade: Viscaria, FL
        fh: T05, 2,1 mm, black
        bh: T05, 2,1 mm, red

        Comentariu


        • Si de la Elite:













          Aici prietenii din Targu Jiu au fost la mare inaltime!
          Ultima editare de flash; 24.sep.2018, 00:05.
          Blade: Viscaria, FL
          fh: T05, 2,1 mm, black
          bh: T05, 2,1 mm, red

          Comentariu


          • Felicitări și mulțumiri domnilor VLADU Nicolae, STOIAN Sorin și nu în ultimul rând domnului TOMA Florin, pentru organizarea acestui turneu. Mulțumesc Primăriei Curtea de Argeș pentru implicarea în organizare. Mulțumesc sponsorului Dr.Oetker pentru generozitatea deosebită. Felicitări tuturor participanților. Turneul s-a desfășurat în condiții excelente, atmosfera a fost deosebit de frumoasă. Voi reveni, mereu cu drag, la turneele AmaTur organizate la Curtea de Argeș.

            Sent from my SM-G935F using Tapatalk

            Comentariu


            • Buna dimineata .

              Am uitat la sala ( probabil pe geamul de la una din toalete ) ORTEZA COT - culoare GRI .
              Daca cineva are vreun indiciu il rog sa lase un mesaj ( pe forum sau tel 0755779879 )

              Merci !

              Comentariu


              • Ne-am simțit tare bine !
                Respect organizatorilor , felicitări învingătorilor de la cele 4 categorii , iar învinșilor : să continuăm și să fim mai buni !
                Grupul de la Drăgășani mulțumește pentru tot !
                Long live rock 'n' roll ! Bucură-te de viață ?n fiecare zi !

                Comentariu


                • Cateva link-uri cu filmarile care s-au facut cu aceasta ocazie:





                  .

                  Multumim tuturor participantilor si promitem ca la urmatoarea editie va fi mai bine. Sa ne vedem sanatosi cu totii, noi cei din acesta mare familie care se cheama Amatur!
                  Ultima editare de flash; 24.sep.2018, 13:48.
                  Blade: Viscaria, FL
                  fh: T05, 2,1 mm, black
                  bh: T05, 2,1 mm, red

                  Comentariu


                  • Turneul a fost foarte bine organizat și pentru asta organizatorii merită toate felicitările noastre. Dacă sistemul de iluminare a sălii era mai performant, totul era la superlativ. Eu unul, m-am simțit foarte bine la Curtea de Argeș și o să revin cu plăcere la alte turnee.
                    Respectele mele pentru fair-play-ul dovedit de Nicu Vladu, știe el de ce
                    Blade: Nittaku Acoustic;
                    FH: Butterfly Tenergy 05;
                    BH: Victas Stiff.

                    Comentariu


                    • Multumim ca si organizatori(echipa de organizatori) pentru aprecierile pe care le-am primit pe acest site si va asteptam cu mare drag la urmatoarea editie. Am invatat din experienta si promitem ca vom remedia aspectele unde am fost putin deficitari. Ne dorim ca urmatoarea editie a "Cupei Basarabilor" sa se desfasoare sub aceleasi auspicii de prietenie, asa cum a subliniat un bun prieten.
                      Multumim inca odata firmei Dr Oetker si Primariei Curtea de Argeș pentru sprijinul generos acordat. Speram ca nu am facut de ras blazonul orasului Curtea de Argeș.
                      Blade: Viscaria, FL
                      fh: T05, 2,1 mm, black
                      bh: T05, 2,1 mm, red

                      Comentariu


                      • Felicitari Stoian Sorin si Vladu Nicolae pentru organizare si pentru cadourile oferite.Felicitari Rada Florin , Zavricescu Geo , Stan Catalin , Preda Nicolae , etc , (baieti extraordinari), uniti , care au pus umarul la buna desfasurare a turneului.Bravo Toma Florin ,mereu activ si la joc si la butoane. FELICITARI BAIETI.Vom reveni oricand cu placere.

                        Comentariu


                        • Salutare tuturor, prins cu lucruri importante la inceput de saptamana n-am avut timp sa va felicit pentru organizarea acestui turneu. A fost o mobilizare generala ca acest turneu sa se produca (dupa 5 ani am inteles) in conditii excelente. Ca si in alte parti calitatea unui turneu o fac oamenii, iar voi ati reusit sa ne bucurati prin amabilitate si darnicie, iar acest lucru tine de organizarea foarte buna. De la femeia de serviciu (apropo cu tot respectul pentru alte locatii toaletele de aici au fost singurele unde de DIMINEATA si pana SEARA mirosul specific a disparut cu desavarsire iar acest lucru e un mare mare +) si pana la organizatori fie ei ai turneului vazuti, Nicu, Sorin si Florin sau nevazuti, sponsori si primarie, toti si-au unit eforturile pentru a oferii un turneu greu de uitat, iar pentru acest efort urias, familia Amatur va multumeste. Singurul minus a fost lumina mai slaba, dar hei... acest inconvenient nu e singular ba dimpotriva. Pentru tot si toate ce ati facut pentru noi, eu si colegii si prietenii mei ne scoatem palaria pentru Curtea de Argeș si oamenii minunati de acolo, RESPECT si STIMA.

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X