Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Incepator cu o intrebare legata de paletele de tenis de masa!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Incepator cu o intrebare legata de paletele de tenis de masa!

    Salut!
    Am si eu o intrebare legata de achizitionarea unei palete de tenis.
    Joc de o luna deci de inteles sunt incepator. Nu am de gand sa excelez , a inceput mai degraba ca un mod de distractie cu prietenii in timpul vacantei.
    Spre deosebire de colegii mei , inca de la inceput am invatat tot ce stiu pana acum (serve , forehand , spinuri , etc.) cu pozitia penhold.
    De unde pot cumpara o paleta pana in 70-80 lei speciala de penhold. Am inteles ca manerul este ceva mai scurt si forma diferita putin ?
    Nu doresc ceva profesionist , doar sa am cu ce juca si sa nu fie incomod cum sunt paletele normale.
    Din cate am vazut in magazine nu prea gasesc in Romania , poate stie cineva pe aici.

    Multumesc anticipat !

  • #2
    Ttmall.ro

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Kralizec Vezi post
      Ttmall.ro
      Pe acest site , referitor la penhold este in stoc doar lemnul de la o paleta (fara fete , oricum nu ma pricep la calitate sau cum sa pun fetele). In rest sunt palete normale vad.
      Stie alcnv alt loc/site ? Poate magazin in București ? De preferat paleta direct nu pe bucati.

      Comentariu


      • #4
        Pe acest site gasiti produse care se incadreaza in bugetul dvs. Va poate aduce la comanda si altceva. Dati un telefon si vorbiti cu Vlad.
        Daca doriti altceva, aveti sus, bannere cu toate site-urile din romania care vand materiale de tenis de masă.

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de eduardlng Vezi post
          Pe acest site , referitor la penhold este in stoc doar lemnul de la o paleta (fara fete , oricum nu ma pricep la calitate sau cum sa pun fetele). In rest sunt palete normale vad.
          Stie alcnv alt loc/site ? Poate magazin in București ? De preferat paleta direct nu pe bucati.
          Paleta se asambleaza separat. Intai se cumpara lemnul,iar in functie de jocul dvs, se aleg fete potrivite (de atac, aparare, mixte). Vorbiti cu Vlad, alegeti lemnul, si 2 fete, iar el va va asambla cele 3 componente intr-una singura.

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X